Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

kamelia
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 28.

UPDATE
Amennyire szerettem, annyira haragszom most rá. (Le is szedek a korábbi 5 csillagból).
Eddig bírta és már nem nyomja a gőzt, valami tönkrement benne. Ennyi pénzért vártam volna, hogy ne csak kevesebb, mint másfél évig bírja.
Van egy 10 éves Remington vasalóm, az a mai napig működik (bár nem gőzölős).

Lassan három hónapja használom, szóval úgy érzem megérett a véleményemre.

Először is, mindig szkeptikus voltam a gőzölős hajvasalókkal: "Gőz a hajra? Nemá!". Aztán 2020 december elején vágattam a fodrászommal a derékig érő hajamból egy long bobot és a végén kivasalta az új gőzölős hajvasalójával, amit akkoriban szerzett be. Engem ezzel meggyőzött, puha lett a hajam szóval akartam egyet itthonra.
Erre esett a választásom. Vékony szálú, hullámos hajam van, de minden nap egyenesre vasalom. Igen, minden nap. :) Sajnos mivel már az esti zuhanygőzben is összébb ugrik, muszáj. :)
Ezt 2-es fokozaton használom mindig és szerintem szuper. December óta a hajamból nem volt vágva és a végével nincs semmi baj, még nem igényli a vágást. Ergo, nem töri a hajam. A tartályban nem látszik, hogy meddig van, de én csak kiszedem és meg szoktam rázni, úgy hallom mennyi lötyög benne. Az egyik oldaláról a fésűt kiszedtem, csak azt az oldalit hagytam bent, amelyik a vasalótalpak közé érkezés előtt fésüli a hajamat, utána már szerintem fölösleges.
Tény, hogy meg kellett tanulni használni. A fésűbe néha beakad a hajam még a mai napig, de ebből nem csinálok problémát. Ez apróság azért cserébe, hogy a hajam fényes és puha tőle.
Szerencsére a csöpögést én nem tapasztaltam, az enyémmel minden rendben. Lassan, nem túlzott mennyiségben, de nyomja a gőzt. Vasal ahogy kell. Nem kívánok többet.

Barbara2021
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. április 27.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. április 27.

Updateltem a hajvasalomat, ez akciós volt, úgyhogy megvettem. A lila színű van meg, ahhoz adnak egy hordtaskat, viszont fogak nincsenek rajta. Én alapvetően hullamositasra hasznalom a hajvasalomat, de ezt kiprobaltam vasalasra is, és szépen működik. A hullámositas pedig tök jó vele. Ugyanúgy kell mint a sima hajvasaloval, de ezzel egy picit egyszerűbb, és nagyon szép hullámot gyárt. Nekem egy nagyon régi remington volt előtte, na ahhoz képest sokkal jobb. Egy dolog zavar, hogy amikor lerakom elgurul. Én egy sminkasztalnal csinálom a hajam és szekrényra rakom. Félek, hogy ha elborul a lapok forró széle karosithatja a bútort. Tettem oda egy védőt, de azért kellemetlen. Mindenesetre amennyiért most vettem nagyon megeri. Nem igazán értem a nagy szenzációt a csavart lapokban, de tényleg szépen hullamosit. Nekem bevalt.

madri
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 25.

Ez fantasztikus!!! Tisztit, radiroz, es szuper puhava varazsolja a borom.

JBeauty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 18.

2018. november óta vagyok boldog tulajdonosa a lila érzékeny bőrre való változatnak. Amióta használom sokat javult a bőröm állapota. Használata előtt olyan nagyok és láthatóak voltak a pórusaim mint egy kráterekkel teli talaj, ráadásul állandóan mitesszeres is volt, amin még a mesterkozmetikus sem tudott segíteni, pedig jártam hozzá becsülettel. Aztán beruháztam erre a kis készülékre, mert látva a reklámokat elcsábultam, de milyen jól tettem :)
Jelenleg a pórusaim egyáltalán nem látszódnak, amit ennek a csodás készüléknek tudok be.
De ez a csoda nem egyik napról a másikra történt. Hanem hosszú évek során történő folyamatos használat mellett.
Most nagyon erősen gondolkodom további Foreo-s készülékek beszerezésén, mert ezzel is nagyon meg vagyok elégedve. Imádom :)

Fancica91
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 16.

Sziasztok. Igaz még csak 1 hónapja használom, de már most nagy a változás. A lábamon jelenleg 1hét elteltével csak a szőr negyed része nőt vissza. Sajnos egyéb helyeken ahol vastagabb, sűrűbb a szőr ott még nem látható az eredmeny, de hát még nagyon az elején járok. Engem meggyőzött. 🙂 Megéri az árát.

Barbara2021
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. április 16.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. április 16.

Nekem ez kB 2009-2010 óta megvan. Teljesen jól működik azóta is. Mostanában fontolgatom, hogy veszek egy újat, mert már biztos jobb a felülete az újabbaknak, de azért ez megerdemli, hogy 5*-ot adjak,mert ugyanugy működik, mint ujkoraban. Nem is kellene lecserelnem. Hullamositasra használom.

Debbie6
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 14.

Az égvilágon semmit nem ér

Debbie6

Vastagszálú. erős, hullámos hajamon sajnos pont olyan eredménye volt, mint egy fésülködésnek. Visszavittem.

Loch_Nessie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. április 13.

Kicsit önzőn írom ezt a véleményt (mivel nem havonta kell belőle feltankolni nem a készlethiány miatt, inkább attól tartva, hogy előbb utóbb felhúzzuk ennek a kis cukiságnak az árát), bár tekintve, hogy csak 5 csillagos értékelései vannak a terméknek, sokat nem nyom a latba :)
Litániákat azt hiszem nem lehet írni róla, hisz nincs miről. Ez a készülék fantasztikus, a dolgát maximálisan teszi, a fokozatok igen nagy skálán mozognak, nem dörzsöli túl a bőrt, nincs negatívum.
Miután megvettem és feltöltöttem, kicsit több, mint egy hét után gondoltam töltök rá, már biztos merül. 5 perc után jelezte, hogy köszöni szépen, ő készen van. Azóta nem is nyaggattam ilyesmivel 😂
Egyetlen apróság, hogy a leírásában az szerepel, hogy feltöltés után a jelzőfény elalszik, nekem viszont a villogás megszűnése után folyamatosan ég. Nem panaszkodás, csupán egy vicces észrevétel, nem tudom elírták-e, vagy csak én kaptam ilyen speciális darabot, de azt hiszem így is megleszünk egymással :))

Zsuzsmo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 9.

Sziasztok! Leírom én is a tapasztalataimat, hátha segít valakinek ez is a döntésben. Nekem ideális, sötét szőr, világos bőröm van.A legújabb verzióját választottam a gépnek. Minden héten használtam ( a legmagasabb fokozaton) most tartok a 7. hétnél
A hónaljamon szinte tökéletes (1-2 szőrszál) talán itt volt a leglátványosabb. A karomon is alig van már, és a szőr minősége ami viszanőtt az is gyengébb lett. A lábamnak és a bikininek valószínű több idő fog kelleni, gondolom a szőr erőssége miatt. Egyenlőre foltokban kopik és lassan nő vissza. Nem bántam meg abszolút a vételt, de annak ajánlanám akinek van ideje erre, mert ez nem 1-2 alkalmas művelet.