Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

Milli88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 9.

Egy -20%-os akció keretein belül sikerült megszereznem a terméket. A FOREO LUNA MINI2-t már több, mint két éve használom minden nap, így már bátrabb voltam a márkát illetően.
Kozmetikushoz nem járok, mert a menstruációs időszakot leszámítva szerencsére egészen kezelhető a bőröm. Illetve amikor elmentem kozmetikushoz nem láttam a tízen X ezer forint után sem javulást, sem ragyogást a bőrömön. Ez a kis masina viszont egy csoda. Kellemes, egyszerű és gyors a használata. Könnyen kezelhető, teljesen vízálló. Használat után pillanatok alatt megtisztítható és nem foglal egy fél szekrénnyi helyet. Rengeteg különböző (és ahogy a foreo.com-on láttam egyre több) maszk kapható hozzá. Én eddig kétfélét használtam, de be fogok szerezni több változatot is.
A maszk nagyon gazdagon át van itatva a bőr számára fontos összetevőkkel, így nekem egy használat után nem szárad ki teljesen a maszk. Amikor még nedves a program letelte után, akkor indítok egy második kört is. A bőröm nagyon szereti. Általában 2-3 naponta kényeztetem vele az arcomat. :)

lhekszi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 7.

Volt némi fenntartásom vele, de nagyon kíváncsi is voltam rá. Összességeben nekem bejött. ki kell tapasztalni, hogy kinek hogyan működik a legjobban. Nekem vékonyszálú, kevés, váll alá érő hajam van. Inditottam 170fokon, közepes gőzzel: majdnem elsírtam magam, hogy erre adtam ki penzt?!:D Mert még majdnem olyan se volt a hajam, mint a régi Remingtonommal. Aztan 190-210 fokon es max gőzön, viszont úgy nagyon hamar zsírosodott a hajam..Aztan 210fokon es közepes gőzzel lett az igazi. Tartós, ket hajmosas kozott siman bírja a hajam, teljesen mas az állaga es a tapintása: puha, könnyed, fényes. Erre tényleg azt mondom, hogy csoda. Regebben is ugyanígy ápoltam a hajam csak a hajvasalo volt mas: hiaba hajvégápolóztam, gliss kuroztal szaraz volt a hajam vege mosas-szaritas-vasalás utan..Magic Ironnal nem ilyen. Végig hidratált es ápolt az egész hajam. Nekem megérte a pénzt, tény hogy nem egy SteamPod, de ugy gondolom ez is mukodik csak mindenkinek el kell donteni, hogy mit var tole. Személyszerint a SteamPod nekem azert nem jon be annyira mert a keves, vekony hajam annyira a fejemre cuppan tőle, mintha a tehén nyalta volna le a hajam.
Ja és a tartály: nekem is újra kell töltenem a közepes gőzzel, de nem nagy macera szerintem.

UP: 3-4 hónap után is ugyanúgy imádom és én csak ezzel szoktam hajat vasalni. Ezzel heti kétszer megúszom a hajvasalást: amikor hajat mosok. Két hajmosás között abszolút nem kell vasalni, ugyanolyan marad. Én imádom tényleg, imádom, hogy puha,ápolt a hajam a hajvégekig, nem pedig seprűs,száraz..

petrevici
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2020. március 6.

Egyszer használtuk (a lányom és én) . Elégedettek vagyunk. A hajunk puha fénylő és rugalmas. Sokkal jobb, mint a hagyományos vasalóval (remington) A hajgumi nem hagy nyomot, másnap, sőt harmadnap is tart a hatás. Gőzölős vasalóhoz való termékkel is ki kell próbálnom. Akkor jövök ismét...
Egyetlen hátránya talán, hogy a kis tartály fekete... Nem látszik mennyi víz van benne. De ez semmiség.

nikool01
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 6.

Ma érkezett, nagyon vártam! Régóta szemezgettem vele, úgy döntöttem itt az ideje! 50%-os kuponnal rendeltem hajápolóval, és 3 havi vitaminnal együtt durván 18.000Ft-ért.
Göndör, vékonyszálú hajam van, rengeteg.
Kiváncsi voltam, hogy fog megbírkózni ezzel, ma azonnal ki is próbáltam, elsőre tökéletes. A hajam sokkal puhább, mint szokott, fényes, egészségesnek tűnik. Remélem hosszútávon is marad ez a hatás, most 5 csillag, aztán meglátjuk, jön majd az update :)

Zsann
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 6.

Tépi a hajam!

Karinaa7
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 5.

Már régóta szemezgettem vele, de most végre le volt akciózva így megvettem. A hosszabb szőrszállakat tökéletesen leszedi, de viszont a kisebbeket nem, így nyáron nem biztos, hogy lesz egyáltalán használva... A hangja az szörnyű, de viszont az akkumulátora nagyon jó.

Laroselly
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 2.

Életem legjobb karácsonyi ajándéka! Tudta a családom, hogy mennyire szenvedek a lábamon lévő szőr miatt. Sötét és erős volt a fekete hajamhoz illően 🙄
Nyáron a 38 fokban farmert, meg ilyen lenge “török” nadrágot hordtam, borzasztóan szenvedtem! December óta használom, a lábamon sokkal lassabban nő, egy csomó helyen kikopott, a hónaljam feléről kikopott, ott is lassabban nő. Az állítólagos gyanta utáni 2 hetes simaságot sosem tudtam megtapasztalni, mert 3 nap után már borostás volt a lábam. Tegnap volt 2 hete, hogy legyantáztam és utána levillogtam (5.alkalom, mert véletlenül egyet kihagytam). Most kezdem látni a lábamon, hogy mintha nőne ki a szőr, meg néhol egy picit szúr.

Dorkateo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. március 1.

Angliában vettem a Lidl-ben ugyanezt az IPl gépet.
Nekem nem vált be.
Elsősorban azért mert nem 20 perc hanem 3 óra! a legmagasabb fokozaton végig menni a lábaimon és a bikini vonalon.
A bikini vonalon már megvan a 6 kezelés és szinte semmi hatása nincs.
A lábaimon deformált szőr nő, talán mintha egy kicsit kevesebb lenne.
A bőröm és a szőröm megfelel az ajánlott tartománynak,a leírásban található képek és teszt szerint használnia kéne.
Ja és a gombja tönkrement, mire nagy nehezen végig értem a 6 kezelésen, szóval kuka.
Doboza szerint uganaz, mint a magyar gép.

d.anett89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 28.

Ma vettem, 3000.-ért. Régóta szerettem volna egy ilyet,de mindig annyiba is maradt :) Ma viszont,megpillantottam mondom ,ha nem jó elpasszolom. Vettem hozzá saját márkás arc radírt,illetve gélt, és elégedett vagyok. Megérte az árat, pláne h 24 hónap garancia is van rá. Nagyon puha, kellemes tapintású az arcom tőle. Jól masszíroz,halk, könnyű használni. Örülök h rátaláltam :)

Fannalin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 28.

Nekem fodrász csinálta, valamennyivel jobb mint egy átlagos hajvasaló, de a csodát nem éreztem amit előadott közben a fodrász. Kíváncsiságból kerestem rá, h még mindig horror áron árulják-e..