Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

Tudi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. augusztus 26.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. augusztus 26.

Nekem szerintem ez életem legjobb beruházása. Egy éve használom, szerintem ritkábban, mint kéne és heti egyet kell csak borotválkozni. Szerintem ha betartanám az előírt rendszerességet, akkor még ennél s ritkábban kéne.

domm
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. augusztus 26.

Az előbb lemaradt a csillag a hozzászólásomról.

IMÁDOM!! Nekem a fehér otthoni változat van meg. Mióta megvettem azóta csak hajmosás után kell kivasalnom a hajam. Esős párás időben sem lesz "oroszlános" hajam. Csodás puha fényes haj, majdnem mintha fodrász csinálta volna. Nem bántam meg. Mindenkinek ajánlom.

annasara82
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2019. augusztus 25.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2019. augusztus 25.

2018 decembere óta használom a fofomat. Eleinte napi kétszer is használtam, de mostanság csoda ha mindennap használom. Nem azt mondom, hogy baj van a készülékkel, sőt. De nem egy nagy csoda. Viszont néha-néha megnyugtató érzés a bőrömnek. Annyi változást azért fel tudok mutatni, hogy a bőröm megnyugszik és alább hagy a kipirosodás. Megérte szerintem, de egy dolgot UTÁLOK ebben az pedig az applikációja. Na azért az appért nem érte meg különösebben, de a mozdulatok, amiket megmutatott azok hatásosak.

Bettiiyy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. augusztus 23.

Az itt olvasott vélemények alapján két éve beszélem le a férjemet, hogy ne vegyük meg. Nyaralás előtti bevásárláskor azonban mindig engedékenyebb az ember, és mikor elfordultam az egyik polc felé, máris a kosarunkban landolt ez a gép a férjem jóvoltából.
Nem a gyémántfejes verziónk van, hanem a közepes, amit adtak hozzá.
Sokáig duzzogtam, és nem akartam kipróbálni, de ezernyolcszáz km levezetése és a végkimerültség rávett, hogy kipróbáljam, ugyanis a vezetéstől nagyon fájdalmas bőrkeményedésem lett, ami ráadásul szét is repedt.
Nagyon kellemeset csalódtam.
Könnyű használni, nincs leszakadó kar érzése, mint mikor az ember lánya reszelővel nekiesik a talpának. Szerintem szépen dolgozik, nem bántja a bőrt, annyit szed le, ami abban az esetben feltétlenül szükséges. Persze, itt is kell valamennyi idő, míg lecsiszolja a talpat, de nem akarok álszent lenni, sarokreszelővel sem két perc alatt van meg. Finom porrá őröli az elhalt hámréteget, és külön tetszik, hogy nem lesznek utána szétszaggatott, kiálló bőrdarabkák a talpon, melyek később megkeményednek, hanem szépen lepolírozza a bőrt, így például egy harisnyának a szálába sem akad bele.
Persze, több alkalom kell, míg tökéletes eredményt kaphatunk, de pedikűrös sem első alkalom után szedi le az összes bőrkeményedést. (Jobb esetben.) És nehéz ezzel a géppel elkövetni azt a hibát, hogy túlszedjük a talpon a bőrt, amivel pont az ellenkezőjét érhetjük el. (Ideig-óráig szép, sima talpunk lehet, de a túlszedés beindítja sajnos ezt a folyamatot, hogy a bőr még inkább bőrkeményedéses lesz.)
Van hozzá polírozó fejecske, érdemes használni azt is. Ha valakinek pedig nem elég puha a lába, és marad rajta még bőrkeményedés, inkább próbálja többször keveset használni a gépet, mint csodát várni tőle.
Én törülköző száraz és száraz talpon is használtam, mindkét esetben jól teljesített, de törülköző szárazon nekem jobban tetszett.
Krémezni mindenképpen érdemes utána, és minden éjszaka a lábat, szerintem szép eredményeket lehet vele elérni, de csodát egy alkalom után senki se várjon. A gyémántfejes reszelőt pedig tényleg csak nagyon kritikus esetben ajánlom mindenkinek. Inkább gyengébb fejjel essetek neki a talpatoknak, és többször, úgy nem tudjátok fájdalmasan szétreszelni, és beindítani a bőrötök vészreakcióját, hogy még több bőrkeményedést termeljen.
A négy és az öt csillag között vacilálok. Erős négy csillagot ér.

Sparklingdiamond
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. augusztus 22.

Először odaig voltam ezért a hajvasalóért, olyannyira, hogy amikor az első az én hibámból kettétörött, egyből beszereztem a limitált gold testvérét.
Nagyon de nagyon megbántam.
1.A tartályok amik nagyon gagyi minőségűek!!!!!!!
Már vagy 5x újjat rendeltem belőle (persze amikor lehetett mert a hivatalos oldalon is hol elérhető a rendelése hol nem)Pedig rendeltetés szerűen használtam!
2.Sok múlik a hajszárításon ,mennyire egyenesre szárítod ki a hajad,másképp hiába a hajvasaló mert vissza fog ugrani a hajad vagy ilyen “oroszlánsörényű”lesz) ahogyan az enyém is.
3.CSAK joico termékekkel ápolom a hajamat mégis az a wow hatás sajnos elmaradt.Nyilván más egy fodrásznál,hajkezelések és rendes körkefés hajszárítás után egy haj..
4.Ha kikapcsolom a gőzölős funkciót nem ér sokat a hajvasaló.A remingtonos hajvasalóm ezerszer többet ér...És tovább is marad egyenes a hajam..
Szóval nemtudom.Elraktam egy fiók mélyére.
Érdemesebb még egy kicsit gyüjtögetni,és kiadni a pénzt egy GHD hajvasalóra.Nem sokkal több mint amennyiért megvettem ezt a hajvasalót.

Zsofeszka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. augusztus 22.

Szuper hajvasaló, csak nekem 2 is van, véletlenül, így ha valakinek kell (nem sokat használt), akkor szívesen eladom negyed áron :)

infinitypurple
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. augusztus 21.

Az első epilátoromként vásároltam. 2015 óta használom, de meg vagyok vele elégedve, kábel illetve adapter problémám nem volt. Nem használom rendszeresen, inkább csak szezonálisan (akkor sem valami gyakran), viszont tény, hogy hamar kopnak a tárcsái, illetve lassul, hiába van 2 fokozata, ami az előnye is. A kivitelezése szép, elegáns, de fehér létére hamarabb koszolódik mint a fekete társa. A leírással ellentétben viszont az apró, vékony szőrszálakat nem minden esetben szedi ki, illetve időigényes amíg az ember megoldja vele a problémát.
Összességben viszont első epilátornak tökéletes, ár/érték arányban nagyon szuper!

Jank
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. augusztus 21.

Nekem óriási csalódás ez az epilátor! Nem kihúzza, hanem letépi a szőröket, amik ezért folyamatosan befelé nőnek. Pont emiatt váltottam anno gyantáról epilátorra, de a kb. 15 éves legelső!! Philips vezetékes full egyszerű epilátorom még mindig többet ér, mint ez. Elég dühös vagyok, mert mielőtt ezt megvettem, hónapokig véleményeket olvasgattam, hogy melyiket válasszam ennyi pénzért (a cél az volt, hogy víz alatt és vezeték nélkül is használható legyen) és óriási csalódás.

ladyfalcon
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. augusztus 18.

Régóta szemezgettem már vele, végül akciósan rendeltem meg a Notino-ról. Február óta használom, általában naponta egyszer, reggeli arctisztításhoz. Határozottan sokat segített az amúgy rettenetesen pattanásos, zsíros bőrömön. Járok kozmetikushoz is 6-8 hetente, de a közte lévő időben ez a szerkentyű nagyon szépen rendben tartja a bőröm. Az akksi is elég jól bírja, félév alatt kétszer volt töltőn a mindennapos használat mellett. Szerintem megéri beruházni rá, akciósan 30-35 ezer Ft körül hozzá lehet jutni.

annao
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. augusztus 17.

nekem nem pont ez van, hanem az eggyel ujabb. nagyon szeretem, nalam ez tenyleg kihagyhatatlan resze a rutinomnak. amikor nem hasznalom par napig, akkor mar jonnek is ki a ronda mitesszerek, es a porusaim eltomodnek. erdemes ebbe invesztalni, sokaig hasznalhato, es csodat tud tenni az ember borevel.