Legújabb vélemények - Szépítő eszközök

gomoripetra
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 18.

Amikor még gél lakkoztam, akkor használtam bolyhozásra, teljesen megfelelt a célra. Árban is nagyon szuper.

Stella8
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 17.

fodrász szokta kivasalni vele a hajam(a krém és az olaj nelkül) alapjáraton is egyenes a hajam, de ezzel a csodával meseszés a végeredmény, megvenném ha nem lenne ilyen drága:(

Vivus94
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 16.

Ez is egy olyan tipikus termék, ami körül akkora volt a hype, hogy inkább elkerültem, majd beadtam a derekam és megértettem a hypeot. Nem tudtam, hogy mitől jobb, mitől kellene nekem jobban, mint egy hagyományos scrunchie, de a tudatos hajápolás és a termékkel való tapasztalat megadta a választ a kérdésemre. Elég erősen tart, pedig rengeteg, vastag szálú és hosszú hajam van, nem húzza, nem tépi, nem akad be. És már csak hab a tortán, hogy kis forróvíz és újjá lehet varázsolni. Jó kis cucc

Edina242
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 14.

Az utóbbi időben sok borotvát kipróbáltam, mindegyiktől vérzett a lábam. Ez volt az utolsó próbálkozásom, és bevált! Sima bőr, éles pengék. Nem vágom meg magam vele. Biztosan újra fogom venni. Szuper!

Edina242

Nekem sajnos nem vált be. Ahogy húztam végig a lábamon, egyből vérzett. Napokba telt míg elmúlt az égő érzés. A négy darabból hármat kidobtam.

Csipetke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 12.

Szinte már csak ilyen haj gumikat használok. Tényleg nem húz nem töri a hajam. Beszereztem már sok színben.

fokid1
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 12.

Még csak pár napja használom, úgyhogy a tartósságáról nem tudok nyilatkozni, de eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon vastag és sok hajam van, úgyhogy ha magasabbra akartam kötni a hajam vagy egy szorosabb copfot szerettem volna, akkor nagyon rövid időn belül úgy éreztem hogy skalpolnak... de ezzel észre sem veszem hogy benne van a hajamba, lefeküdten úgy aludni hogy ezzel volt felkötve a hajam. Biztos hogy ezután több ilyen hajgumit veszek még, merr az hogy nem húz a fejbőröm és nem kényelmetlen egy szoros copf, igazán felbecsülhetetlen érzés.

Barabasikincso
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 12.

Már évek óta használom és még mindig nagyon szeretem. Én Notinoról rendeltem egy akció keretein belül és nem bántam meg. Nem tépi a halyamat, könnyen megoldja a kócos-gubancos tincsek problémáját. Én vizes hajra is használom, nem vettem észre, hogy ez jobban törné a hajszálaimat. Mióta használom kevesebb a törött hajszálam.
A tisztítása kicsit nehézkes, de megoldható. Én samponos vízben áztatom, mosom meg, majd egy puha kendővel átörlöm jól a fokjait is. A hajszálakat, pedig egy tupírozó fésű végével szedem ki😅

kovacsrekaa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 9.

Pocsek termek! A leirasa alapjan a haj kiszaritasahoz is jo.. De nem! Tepi a hajam, rettenetesen gubancolja. Nehezen tudok ezzel dolgozni, a vegeredmeny is csunya.

csutiancsi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 8.

Az első Tangle Teezerem egy Original típusú volt, nagyon szerettem, de mivel évek után meghajlott a vége a sok használattól, gondoltam ez milyen jó lesz, hogy tartóban is lehet tárolni, könnyen rápattan a közepén elhelyezett összekapcsoló "lyuk". Mivel ez a változat keskenyebb is és tömörebb, kisebb felületet lehet vele egyszerre fésülni, és nekem van hogy kiesik a kezemből, szinte a markomba belefér, én személy szerint jobban szerettem a régit mert valahogy az úgy jobban passzolt a kezembe a fésülködéskor szélesebb is volt kicsit a kialakítása. Mindkettő könnyen síklik a hajba. Amúgy én szép rose gold színben rendeltem.