Legújabb vélemények - Szépítő eszközök

dkitti87
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Ajándék táskában kaptam a mini verzióját, utazáshoz nagyon szuper, könnyen ki tudom fesülni vele a hajam es nem tepi mint az olcsóbb kefek, de azért ennél jóval olcsóbban is van szuper fesu.

Barbossa86
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 7.

Elkepesztoen csalodott vagyok miatta!
A hajam mintha vattacukor lenne mikor vasalom,sprod es alig tud vele valamit is kezdeni...a szokitett reszek pedig meg csunyabbak tole!
Csak erolkodom de minek!?Egy majd 100 e Ft-os geptol ez vallalhatatlan..
Az elejen hezitaltam a GHD platinum es kozte,de mar nagyon megbantam,hogy ot valasztottam..

Nindzsuuu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 7.

Nagyon szeretem, naponta szoktam használni, az arcom szereti. Kellemesen masszíroz és egy jól megválasztott arctisztítóval tökéletes párosítás.

Xanacska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 7.

Nemrég vettem meg. Sokkal, de sokkal könnyebb és alaposabb az arctisztítás! Olyan helyeken is csodásan kitisztítja, ahol eddig nem is fértem hozzá, na meg körömmel nem is szabad. Este érdemes használni, reggelre a pirosság lehúzódik. A lekerekített fejek nem hagytak az arcomon semmiféle sebecskét, vagy hámsérülést. Előtte jó alaposan érdemes kigőzölni az arcot, hogy felpuhuljon a bőr.

Tealover
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 7.

Nagyon szeretem. Mindennapos arctisztításhoz elengedhetetlen. A foreo olcsó változata. :D

eszti0607
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 7.

Ez volt az első szivaccsal való próbálkozásom, nem lett csúnya az alapozásom vele, de nem is az a csoda. Vízhez érve nem dagad meg, én nedvesen használom, nem hagy csíkot, de nem olyan könnyed így a szivacs. A mérete nekem jó volt alapozásra, de mivel nem szívja meg magát nem túl nagy. Tísztítani egyszerű, nekem nagyjából 3 hónapot bírt ki amíg el nem kezdett morzsolódni egy darab. Összeségében jó, de nem vettem újra.

Bozizu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 7.

Jó minőségű, hatékony és olcsó. Nekem sokáig használható marad és tetszik, hogy rózsaszín.

Zsofi321
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 5.

Az itteni pozitív vélemények miatt mertem megvenni. :) Nagyon szuper kis tisztító, én esténként szoktam használni a lemosómmal. Nagyon kellemesen át tudom vele radírozni a bőrömet anélkül, hogy kipirosodna, kiszáradna. Alapvetően zsíros a bőröm, így nekem esténként kifejezetten nagyon kellemes.
Az árát sokallom, de jó minőségű, így szerintem sokáig bírja majd. :)

Serena0123
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 4.

Úgy imádom 😍 nem is kell hűtőbe tennem a szekrényben is kellemes hideg marad. Reggel is és este is egy kis plusz luxust nyújt. Amióta megvan több időt szánok az arcápolásra, már csak ezért is megérte. Csökkenti a reggeli szem alatti táskákat, este pedig megnyugtat. 🥰

Amiel
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 3.

Évek óta a Gillette Venust használom, gondoltam ideje beújítani egy 5 pengést. Bár ne tettem volna...
Konkrétan 1 használat után már nem műkődik a krémező csík, nem is igazán szedi le teljesen simára a szőrt, mint az előző 3 pengés és kb semennyivel nem mozgatható jobban a fej a flexiball miatt. De a dizájn szép.