Legújabb vélemények - Szépítő eszközök

racheldawes
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 22.

Akciósan sikerült hozzájutnom a "Something Blue" hármas csomagjához. Imádom! Egyáltalán nem töri vagy húzza a derékig érő, dús hajzuhatagomat, amit a "hagyományos" hajgumikkal kapcsolatban eddig nem igazán tapasztaltam. Nem nyúl ki, jól bírja a strapát, elnyűhetetlennek tűnik. Szerintem teljes áron is abszolút megéri beruházni rá.

PattiiT
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 22.

A napi géles arclemosáshoz tökéletes. És hatékonyabbnak érzem mint kézzel. Higiénikusabbnak tartom, mint szivaccsal, kefével vagy arctisztító törölközővel arcot mosni. Ha valami erősebb radírozásra van szükség, akkor valami arcradírt vetek be.

Célnak megfelel, ára elfogadható! :)

Okapi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Évek óta ezt használom és egyelőre úgy gondolom, hogy többé nem is szeretnék mást. Kényelmes kézben tartani, viszont én valahogy folyton leejtem, nagyon csúszik :D

noriri
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Tényleg könnyebb kifésülni vizesen vele a hajat. Érdemes lehet beszerezni hosszú hajra. Tetszik a millenial pink színe is.

macooka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 20.

A képen látható szivaccsal felvinni az alapozót olyan, mintha egy nagyon nedvszívó féltéglával próbálkoznék. Víz hatására egy millimétert sem nagyobbodik, vagy lesz puhább, ezzel szemben szinte mind a két pumpálásnyi alapozómat megette. Ezt még jó indulattal sem nevezném BB dupe-nak.

Egyébként lehet kapni lilában is, ami nem teljesen ez a tojás alakú, hanem lapos az alja, és elvileg kontúrozásra lehet használni. Na az majdhogynem hibátlan, rendesen nő víz hatására és tök jó puha is lesz. Azzal alapozni nagyon jó, egyetlen hátránya hogy a puhasága miatt egy nagyobb köröm könnyen kiszakítja.

manoka92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.

Nagyon szeretem ezt a blendert. Legtöbbször szárazon használom korrektor eldolgozására, de amikor alapozót is használok, szuper vizesen.
Nem túl kemény még szárazon sem, így nem kellemetlen a használata.
Lassan érik már, hogy újat szerezzek be, biztosan KAP lesz a következő is.

Madi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 15.

Őszintén szólva nem hittem ebben a hidratáló agyagos dologban, viszont fürdés után enyhe viaszos érzetű lett tőle a bőröm, hasonló, csak jóval enyhébb, mint amilyet a BOD forralt boros fürdősója után tapasztaltam, szóval valamit mégiscsak csinál. Vizesen nagyon puha, egyáltalán nem dörzsis, amit picit sajnálok, mivel reménykedtem egy kis radírozó hatásban, főleg azok után, hogy mennyi véleményben olvastam ezt a neten. Nagyon lassan szárad és mivel benne nincs madzag, egy törcsire tettem használat után és másnap este (bár a teteje már kopogósra száradt) még nedves volt az alja. Kb másfél nap a teljes száradási ideje.
Szép, hogy jó a bőrnek és hogy környezetbarát, de semmi olyat nem tapasztaltam, amire azt mondanám, hogy na ezért megérte megvenni. Nyilván jobbak ezek a szivacsok, mint a szintetikus verziók, de más márkájú természetes társaikkal szemben nem tudnak annyival többet, mint amennyivel többe kerülnek, sőt szerintem egy luffa vagy természetes sörtéjű fürdőkefe sokkal hatékonyabb.
Ezen felül a lassú száradási idő is aggasztó, hiszen mindennapi használattal gyakorlatilag állandóan nedves, mivel nincs ideje tökéletesen megszáradni, emiatt meg folyton szaglásznom kell, hogy rendben van-e. Ez nem túl higiénikus. Nem fogom újravenni.

Madi

Azért vettem meg, mert több véleményt is olvastam, ahol azt ecsetelik, hogy kiváltja a bőrradírt. Na én ezt nem mondanám, mivel nagyon puha, a felülete pedig (nedvesen) nem elég dörzsis. Ha megnézed a csomagolást, eleve az van ráírva, hogy olyan gyengéd, hogy szemkörnyéken is alkalmazható. Márpedig ami oda jó, az soha nem fogja megfelelően leradírozni a bőrödet. Mint arcmosó szivacs rendben volt, bár az nem derült ki, miért is került majd' 4000 forintba.
Később kipróbáltam úgy, hogy nyomtam rá egy mogyorónyit a krémes arctisztítómból és körkörös mozdulatokkal áttisztítottam a bőrömet. Az eredmény (főleg orr környékén) nem lett tökéletes és az arctisztító nagyját is beszívta. Nem vagyok lenyűgözve.
A száradása nagyon lassú lassú, 12 óra elteltével még nedves volt a közepe és durván egy teljes nap kellett ahhoz, hogy kiszáradjon. Nem fogom újravenni.

Csipetke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 14.

Megmondom őszintén nem sokat gondoltam erről a termékről de utolsó dm-es látogatásomkor megláttam és úgy voltam vele ennyiért megpróbálom. Nem sminkelem magam túl erősen de olyankor próbáltam ki amikor alapozó is volt rajtam. Csak benedvesítettem és használtam. Hat döbbenten álltam és csak pislogtam a meglepettségtől. Tényleg leszedte a sminkem maradéktalanul. Egyenlőre könnyen tudom tisztítani. De ha úgy van csak berakom a mosógépbe. Utazni tuti fog velem. Csak ő és egy kis arctisztító és már kész az esti rutinom. Azt meg nem tudom összességében mennyit fog bírni de nem is kérdés, hogy újra fogom venni.

96viktoria
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 14.

Most már nem rémálom a fésűlködés hajmosas után, imádom!