Legújabb vélemények - Szépítő eszközök

Angyalka94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.

Évek óta használom, még mindíg jó.

Angyalka94

Jó, régóta megvan, bírja. Ajánlom

gabriella2121
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 22.

Jöttem ódákat zengeni!! Kicsivel váll alá érő göndör hajam van. A fésülködés számomra szörnyű dolog volt mindennel, amíg kb 4000 ft-ért az Avonból meg nem rendeltem. Nem fűztem hozzá sok reményt, és még drágálltam is kicsit, de úgy voltam vele hogy most már bármi jobb lesz. Megérkezése másnapján teszteltem le. Azóta is csak vele fésülködöm. Mást már el sem tudok képzelni. Tisztítani nyilván kell, de egy fogkefével ez sem megoldhatatlan. Az enyémet (valamiért) szét lehet szedni, így könnyebben eltörölhető, könnyebben szárad, de ugyanúgy összeszerelhető eredeti állapotára. Egyszerűen imádom, és remélem évekig hű társam lesz.

NettiKadar
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 22.

Sajnos nekem is szétesik:/

hencyta
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 20.

Nem vagyok egy nagy blenderes, inkább ecsettel szeretem felvinni a sminkem. Lehet másképp állnék hozzá, ha nem ezt a blendert próbáltam volna ki elsőként. Nem értettem a blenderek körüli nagy hypeot, aztán egyszer kipróbáltam egy jobb minőségű blendert és rájöttem a hiba okára...a Body&Soul terméke irtó kemény, valóban nagyon szívja az anyagot, nem lett a kedvencem. Arról nem beszélve, hogy ehhez a gagyi minőséghez képest erősen túlárazott. (mondjuk hogy egy forintot sem ér....)

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 19.

Naaagyon kis király haszontalanság :D viccet félretéve, nem az. Nekem ebayes van, de jéghideg, nehéz köves, valami isssteni ezzel masszírozni az arcot, instant frissít, hűt, akinek gyulladásban van az arca, nagyon fogja szeretni. A szem alatti rész is hálás érte, egy próbát tényleg megér.

Egyébként nagyon megszerettem, mert reggel leviszi a puffadtságot, este pedig a rutin végén használom. Jól bedolgozza a maradék krémet és lehűt teljesen. Simán hideg vízben szoktam átmosni, hiszen mindig tiszta arcra viszem fel. Ami nagyon fontos hogy mindig az arc közepétől kifele használjuk a nyirokcsomók miatt és soha nem oda-vissza rángatva hanem egy irányban.

Nokedlee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 19.

Egyszerűen imádom, én féláron 2500 Ft-ért rendeltem az Emagon. Hosszú, vékonyszálú,dús és göndör/hullámos hajam van, gyönyörűen és fájdalommentesen tudok vele fésülködni.

Pearl30
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 18.

Hatékonyan, gyorsan tisztít. Heti egy-két alkalommal használom, arctisztítóként, és krémek bemasszírozására is tökéletes.

Lina14    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 18.

elsőosztályú ballagós kesztyű, ha az ember frissen veszi ki a csomagolásból. miután megörököltem a barátomtól, néha használom éjszakára, bekrémezett kézre. sajnos mivel fehér, nagyon hamar elszíneződik, és nem lesz szép. mosással sem igazán lehet kiszedni belőle ami már rátapadt. funkciójában teljesen jó, de nem igazán esztétikus egy idő után.

francais
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 17.

Túl nagy a feje és túl széles, emiatt nem lehet rendesen a szempillatövekhez odarakni. Nem eléggé ívelt, így nehéz vele a szem külső sarkánál lévő pillákat göndöríteni. Egyébként nem tép és nem húz, a formát megtartja. Amíg nem találok jobbat megteszi.