Legújabb vélemények - Szépítő eszközök

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. január 21.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. január 21.

A minden bőrtípusra valót vettem meg. Meglepő, hogy milyen kicsi, de jól látja el a funkcióját. Nekem kicsit kiszârította a bőröm, de minden pozitíummal egyetértek, amit előttem leírtak. Kíváncsi leszek rá, hogy valóban tönkremegy-e három hónap alatt.

Frissítés: nem szedi le tökéletesen a ragaszkodóbb sminket, nagyon kell dörgölni, és az nem tesz jót a bőrnek. Nagyon száraznak érzem utána.

Szilvikriszti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 20.

Nekem ez nem lett a kedvencem, utazáshoz jó, de húzza a hajam, nehezebb vele kifésülni, mint az original változattal. Sokkal merevebbnek tűnnek a fogai, gondolom azért, hogy szállítás közben kevésbé sérüljön.

Szilvikriszti

A kedvenc hajkefém 4-5 évig használtam mostanra szegény eléggé elkopott, csúnya lett és már kicsit jobban húzta a hajam. De a legjobb hajkefe, amit valaha próbáltam. Mindig is utáltam fésülködni, mert fáj és kitépi a hajam. Szóval nagyon tetszett, amikor ezzel a termékkel nem ezt tapasztaltam. Szépen siklik a hajban és nem húzza, de nem is karistolja a fejbőrt, mint az utángyártott társai. Szerintem nagyon megéri az árát, már akkor is, ha figyelembevesszük hány hajkefe és fésű fogy el 4-5 év alatt.

Bogi97
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 20.

Szerintem teljesen olyan mint a jóval drágább tangle teezer.
Szépen kibontja a hajamat még vizesen is.
Hordozni is teljesen jó, nem kell félni hogy elhajolnak a sörték vagy kitörnek mert van egy talpa is, amit vissza pattintasz rá.
Nagyon praktikus és jó vele fésülködni :)

mihrek
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 20.

Sziasztok, ti hol vásároltatok, ahol megbízható, valódi Rózsakvarcos vagy Jade köves arcrollert lehet beszerezni? Nekem Rózsakvarcos van/volt, viszont sajnos leejtettem a fürdőszobakőre és megrepedt :( Ahol ezt vettem jó áron, ott már nem lehet beszerezni.
Viszont egyszerűen imádom, tényleg hatásos: frissít, kisimít, üdíti a bőrt, nekem nagyon jótékony hatással volt az arcomra. Minden reggel/este használtam.

dandy93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 20.

Az eddig próbált nem eldobható borotvák közül az egyik kedvenc, ennél valóban érzem, hogy a krémezőcsíknak van valami haszna (olyan könnyen siklik, h néha pont ez miatt kell óvatosan bánni vele pl. térdtájékon - volt, hogy megcsúszott és lekanyarintottam vele egy kis bőrt a kiálló részről). Az 5 penge is igen alapos munkát végez, talán még a kipattogás is kevesebb utána, de sajnos az előnye egyben a hátránya is, mivel az előbbiek miatt igen nagy és bumszli feje van, így a hajlatokban nem mindig tökéletes.

dandy93

Én is az akciós ár miatt vettem meg, de nem igazán jött be, kicsit karcol, könnyen "eltömődik" borotválás közben és még csak nem is nyújt tökéletesen sima végeredményt (plusz mintha a szokásosnál több begyulladt szőrtüszőt okozott volna, de lehet, hogy ezt csak beképzelem). Előnye, hogy kicsi és mozgékony a feje, így jobban odafér a hajlatokhoz.

Cseniko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 20.

Nos én szeretek hinni a drága krémekben, de azért a csodákban már nem...😅
Nem vettem volna meg 16.000 szép magyar forintért ezt a kis rollert,( főleg mivel itt a KM en is láttam 3000 ft -ért teljesen ugyanezt, csupán a gravírozás nélkül....)

Lecsaptam amikor akciózták a karácsonyi csomagokat és a gold szetthez érkezett.

Meglepően kellemes a használata!
A kő folyamatosan hideg, ami igen jól esik a fáradt, duzzadt szemeknek, összehúzza az ereket és láthatóan szebb használata után a tekintet.
Örülök a kis rózsakvarcnak, de 16ezret biztosan nem ér!:)

blairwaldorf
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 19.

Csak ezzel gubancolok, mióta megvettem!
Az ígéretét betartja, könnyen és gyorsan szép eredményt lehet elérni vele.
A fogása is tökéletes.
Csak ajánlani tudom.

Panni21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 19.

Nagyon régóta megvan, 3-4 éve biztosan. Nagyon praktikus. A vékonyszálú hajamból sajnos nem tudok "segédeszköz" nélkül tisztességes kontyot csinálni, eddig ez vált be legjobban.