Legújabb vélemények - Szépítő eszközök

zita98
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 10.

Nekem bejött, igaz még csak 1x használtam. Nem dörzsölte ki a bőröm és nem nyelt több micivizet magába mint amennyit általában elhasználok az eldobhatós korongokkal. Remélem hosszútávon is ilyen marad.

floserban
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 10.

Örülök neki, hogy kipróbálhatok egy ilyen tisztítót, már régóta terveztem beszerezni egyet. Nagyon jól tisztít és pihe-puha, viszont ahogy az ilyen korongokról szóló videóban is szó volt: nagyon sok micellás víz kell rá.

Kamea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. május 10.

2021. 05. 10. A hűtőben tartom és reggelente a szemránckrémet követően szoktam vele a duzzadt szemeimet átmasszírozni. Kellemesen hűsíti a szemkörnyéket és nagyon enyhe mértékben ugyan, de csökkenti a duzzanatot. De olyan is van, hogy a krémek, szérumok hatékonyabb beszívódása érdekében dolgozom át vele az arcomat. Tetszik a dekoratív rozérózsaszín megjelenése is.
Nem csodaszer és nem is nélkülözhetetlen, mégis gyakran jó szolgálatot tesz.

HRenata
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 10.

Ez egy olyan jóleső kis plusz kategória, a csodát nem ettől várom, de jólesik vele a pár perces masszázs, szem körül főleg kellemes a hűvössége. Az enyém aliexpressről van, pár dollárért, annyit mindenképp megért.

d.anett89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

KM box által van lehetőségem kipróbálni. Én szeretem. Nem tapasztaltam olyat mint sokan. Színe sem zavar. Elhasználom,de fix h ennyi pénzért nem venném meg

jbhu88
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Már egy ideje gondolkodtam, hogy váltok a sima vattakorongról egy környezetbarátabb megoldásra és most pont kapóra jött a KM boxból ez a lila csoda :) Nagyon szkeptikus voltam, hogy ez hogyan fogja leszedni a sminkemet, mert eléggé beszívta az olajos lemosómat. Viszont meglepődtem, hogy sokkal kevesebb lemosóval és gyorsabban lejött a vízálló szempillaspirálom (Clinique) és a többi smink is. Tök jó hogy a másik oldalával a tonikot is tudtam használni. Hétvégi mosásban simán elvolt 30 fokon ;) Valamint nekem nem hullott belőle 1 db szál sem.

98SzAnDi19
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 10.

Szintén aliexpress szerzemény, feladatát ellátja, jó használni. Egyedül azt sajnálom, hogy nem tapad a tükörre, egy idő után leesik

megamelon
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 10.

Használhatatlan, a színe is irreális (gondolom tele van színezőanyaggal). Miután bevizeztem az arcomon maradt egy csomó lila szál. Szerencse hogy az egyik rendeléshez ajándékba kaptam, mert rögtön ki is dobtam.

Krikike
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 10.

Aliról rendeltem 100 Ft alatt volt darabja. Nagyon szeretem. Én a hátamat mosom vele minden nap, mert elég zsíros a bőröm. (Arcra a kamu foreot használom évek óta). Mivel nekem pici a kezem ezért jól bele fekszik. Nagyon szeretem, mert nagyon jól megtisztítja a bőrt a szennyezőséktől, elhalt hámsejtektől, pihe puha lesz utána a bőröm.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2021. május 9.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2021. május 9.

Korrekt kis mattító papír, csak eléggé pici, és van egy kis érdekes szaga. Az adagolója praktikus, csinos a doboz külleme, de ezzel ki is fújt. Akciósan megéri, de amúgy semmi extra.