Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

Kamea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. november 30.

Egy nehéz időszakot követően - máig se tudom, hogy konkrétan mi váltotta ki - teljesen felborult az arcbőröm egyensúlya, harmóniája. Akár egy elszabadult hajóágyú, olyan vörös foltok, apró dudorok, száraz területek jöttek rajta elő, amiket korábban sose tapasztaltam.
Ennek a szérumnak a segítségével kb. 1 hét alatt sikerült a kiegyensúlyozott állapotába visszahozni az arcbőrömet.
Örök hálával tartozom neki érte!!!

violakulcsar
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 30.

Ajándékba kaptam, de nem mertem az arcomra kenni. Talán elhasználom a kezemre vagy a lábamra.

violakulcsar

Nem egy csodakrém. Korábbi retinolos tapasztalatokon felbuzdulva vettem ezt meg, de csalódást okozott. A textúrája sem győzött meg, mert krémes, de mégis olyan ragacsos. A rutinba építve mintha nem is használtam volna hatóanyagot a bőrömön. Elhasználom, de nem fogom újravenni.

pdorka13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 30.

Szeptember 26: Kellett egy 2 hét, hogy összebarátkozzunk, ugyanis alapvetően a bőrőm nem kedveli a niacinamide-ot, sajnos kipattogok tőle. Szerencsére ebben csak 5% van, úgyhogy egy kis kezdeti purging után nagyszerűen működik rajtam. nem pereg, nem fénylik, nem ragad. Tele van minden csuda jóval, antioxidánsok, C-vitamin, panthenol, hialuronsav, tejsav. Kell ennél több? 5*

Update November 30: Sajnos újra kicsapott, nem tudom tovább használni, mert csak ront a bőröm állapotán :(

ajazmin30
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2023. november 30.

Első használat után kipirosodott tőle az egész arcom, másnapra pedig teljesen kipattogtam tőle, nekem nem vált be.

AlizPeter
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2023. november 30.

Ebből is kis mintam van. Nem rossz a zsíros boromnek, de valahogy a vizhianyt nem pótolja nálam. Azt hiszem 5 Biotherm krém mintam volt amióta használom őket elég sok gyulladt pattanás és fehér komedo jelent meg hozzáteszem hogy érzékeny a bőröm ezért nem hiszem hogy örül a benne lévő alkoholnak és parfumnek, de sajnos mindegyikben volt na mindegy összességében a termék nem rossz de nem venném meg magamnak. Másnak bevalhat.

Kincsike04
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2023. november 30.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2023. november 30.

Már körülbelül a felénél járok, a célom egy kis plusz hidratálás és nyugtatás volt, amiben szépen teljesített :)
Sokat segített a tönkrement barrierem helyreállításában.
Ár-érték arányban is megéri.

skincare.611
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2023. november 29.

Én minden reggel használom. Szerintem nagyon jól hidratál. Nem zsíros tőle a bőröm és nem lesz pattanásos.

skincare.611

Én nagyon megszerettem, már többször újravettem. Kicsit drága, de szerintem megéri. A pattanás utáni foltokat hamarabb eltünteti. Én hialuronsavval együtt hásználom, így együtt nagyon jól hidratálják a bőröm.

afrocitt    (!)
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 29.

Tesztelésre kaptam a terméket, esténként használtam pattanásos mitteszeres gyulladt bőrömre. Én úgy vettem észre, hogy a gyulladásokon segített, a sebek könnyen gyógyulnak tőle. Nem zsírosította az arcbőrömet, tompított az akneroxid negatív hatásain. Ami nem tetszett benne, hogy kukacosodott a bőrömön. Mintha nem maradéktalanul szívódott volna be, hanem hagyott egy réteget a bőrön, amit aztán le lehetett "morzsolni". A pipetta nem praktikus, csepeg, folyik, ráfolyt az üveg nyakára. Az ára szerintem nem túl baráti. Mindezek ellenére tényleg gyógyította a pattanásos gyulladt bőrömet, ezért én 4*-ot adok neki.