Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

idonthaveaname
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 19.

Számomra ez egy felesleges termék. Nem élénkíti a tekintetet, nem láttam frissebnek a szemkörnyékemet, cserébe viszont szárít, az állaga pedig nagyon folyós, nehéz kezelni. Egyetlen előnye, hogy legalább nem irritált.

idonthaveaname

Nekem kellemes csalódás volt ez a szérum. A zsíros bőrömbe is beszívódott (persze kellett rá hidratáló), állaga is finom. Elsőre én is pénzkidobásnak találtam, de ez az a szer, ami lassan de biztosan teszi a dolgát, és pár hét elteltével igenis látható volt a kiegyenlítő hatás. Ráncokkal még nem küzdök, egyedül a nyakamon kellett elkedzenem erre figyelni, nekem nagyobb probléma a miteszerek, pattanások miatti bőregyenlőtlenség, és erre megfelelő szer.

titikutyus
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 19.

A Notino-n vettem csomagban elképesztő leértékelt áron. Még csak pár alkalommal használtam, de egyelőre nagyon tetszik. Valamelyik reggel úgy keltem fel, hogy azt érteztem, az orcáim csüngenek, és centiket ereszkedtek egyetlen éjszaka alatt a vállam felé. Kezelésbe vettem ezzel a kis kütyüvel, és a 2.5 perces facial knockout workout után úgy éreztem, hogy helyükre kerültek a vonásaim. Eldöntöttem, hogy gyakrabban fogom használni. Nem olcsó ugyan, de szerintem viszonylag rendszeres használat esetén egy éven belül visszajön az ára (ha emellett az ember kihagyja a kozmetikusnál elérhető méregdrága mikroáramos kezeléseket).

ruby88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 19.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 19.

Furcsa a szinte teljesen vízszerű, használatkor iszonyúan ragacsos állaga, amire a büdös szaga csak rátesz. A bőrömön inkább rontott, tele lettem apró "zsíros" mitesszerekkel. Az, hogy a csomagolás gagyi, a használatot nem befolyásolja, de tény.

Illa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. augusztus 19.

Könnyű, viszonlyag folyékony szemkrém. Illatot nem érzek. Nagyon könnyen eloszlatható és gyorsan beszívódik. Nappalra használom, jól lehet rá sminkelni. Valahogy a Helia-D bakuchiol tartalmú szemkréme mégis jobban tetszik. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bettina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 18.

Esti rutinban használom. Vizes arcbőrre viszem fel. Vízhiányos bőröm puhább, életteltelibb lesz.

Bettina

Ez az első retinolom. Csomagolás, pipetta praktikus. Állaga kimondottan tetszik, meg kell szokni, hogy fel kell rázni. Szépen lassan, óvatosan vezettem be a rutinomba, ahogy kell. Egyszerűen csodát tesz a bőrömmel... Szuper termék

princzess
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 18.

Nagyjából 2 éve van komolyabb bőrápolási rutionom.
Őszintén, ez ad a legtöbbet most az arc-hát bőrömnek! NEM jelennek meg új pattanásaim még az Olyan napokon sem ami nagy szó + kevésbé látszanak már azok a fránya PIH foltok
- hidratálóba keverve ( cerave/la roche posay)
- hidratáló-nyugtató tonik után a problémás részekre
-reggel simán egy kávézás idejére felkenem,lemosom -> rutin ❤️

Irudi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 18.

Időnként szerettem volna nem csak az arcomat, hanem a testem más részeit is BHA-val kezelni, de a PC BHA-ját túl nagy becsben tartom ahhoz, hogy testre pazaroljam :')

Úgyhogy amikor feldobta a Krémánnia ezt a terméket, örömmel láttam, hogy milyen jó összetevői vannak. Ennyi pénzért megért egy próbát.

Kb. egy hete használom minden este, utána testápolót kenek fölé. Az eredmény már másnap reggel látható, egyelőre elégedett vagyok vele. Hosszabb használat után jövök majd update-elni.

Annyit azért hozzátennék, hogy az állaga egy kicsit olajos nekem, arcra nem hiszem, hogy próbálkoznék vele (kombinált bőröm van).

A másik, hogy nem értem, hogy miért írták rá, hogy nappali használat után mindenképpen legalább 30-as fényvédőt kell utána használni.
Tudom, tudom, azt hatóanyagoktól függetlenül is kell mindig, de a termékben található összetevők közül egyik sem fényérzékenyít, nincs benne AHA, vagy ilyesmi...

SweetLikeMee
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. augusztus 18.

Az összetevői alapján nagyon szimpatikus volt nekem, ezért rendltem meg YesStyle-ról egy szett részeként.
A kiszerelése dühítően rossz, mivel a pipetta nem szív rendesen és a termék állaga is elég folyós, így nagy kihívás volt ehasználni 100 ml-t. A kiszerelése miatt vonok le egy csillagot.
Egy kis extra hidratáltságot nyújt a bőr számára, de önmagában nyilván nem elegendő, mivel ez csak egy hidratáló szérum és nem egy hidratáló krém.
Jól beépíthető egy rétegzős rutinba, mivel nem "kukacosodott" az általam használt többi termékkel.
Reggeli és esti rutin részeként is jól megállta a helyét, hamar beszívódott, nem hagyott maga után ragacsos érzetett. Egy kicsit fényes finishe volt, de ez nem volt zavaró számomra.