Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

stylo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. augusztus 1.

Sajnos annyira kellemetlen hasznalni, h nem tudom kivarni a honapok, hetek mulva latszo erdemenyt. A borom feher, ha nap eri egyenetlenul foltos lesz az arcom. Sajnos a korral mar egyaltalan nem egyseges es ude az ember borszine. Ez van. Gondoltam nezzuk ezt, mi lesz. Ragad, fullaszto, budos. Hogy hasznalna-e vmit, nem tudom.

jubileum
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. augusztus 1.

Van még van 3 7 ml-s mintám, most is került egy hozzám a neszeszeres akcióban, nagyon erősen nyomott, kikerülhetetlen termék :D Őszintén szólva bár használtam már el 1-2 7 ml-st és most is kenegetek egyet, sose éreztem hatalmas különbséget. Kellemes kis szérum amúgy, de valahogy sose vitt rá lélek, hogy vegyek is belőle. Igyekszem mindig ajándék akció idején vásárolni, így mindig ki tudok próbálni valami újat, meg persze ezt :D Jó módszer amúgy, sokmindent eladott már nekem így a márka a cliniquel együtt, de ez valahogy nem győz meg. Vannak kellemes összetevők, meg úgy jó is jó is, de nem az a hűha amiért fejem felett kezdem rázogatni a tízezreseket, hogy vigyétek. Simán veszek pedig drága kozmetikumokat, de ezért 6 maximum 8 ezret fizetnék. Talán csak ennyi a baja, hogy túlárazott, és harmadáron már elégedett lennék a tudásával.

Cseniko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. augusztus 1.

To granactive retinoid után ezt vettem meg delux méretben. Az nekem kb semmit nem ért, ezt hatékonyabbnak érzem, de ennyi pénzért legyen is az.
Kellemes az állag, a textúra, szépen beszívódik és heti 3 használat mellet sem okozott irritációt. Párhuzamosan tesztelem a fekete flakonos géles retinol szérumot is, így nem tudom biztosan melyiket fogom megvenni teljes kiszerelésben...talán ennek az állaga kellemesebb, viszont a másik kedvezőbb áron van, valszín akcióban először a feketét veszem meg.

Cseniko

Elég jó kis cucc, de nem tudom nappalra használni, pedig az aminosavak állítólag nappali rutinban a fényvédő alatt a leghatékonyabbak....Nappal tisztítás után PC calm 1% BHa ját használom, utána gondoltam ezt, majd a sötétkék 50 es fényvédőt, de az egész lemorzsolódott...lehet a bha-val nem barátok, pedig ugye az is nappal a fényvédő alatt a leghatékonyabb...így esti rutinban szoktam azokon a napokon amikor nem retinolozok...teljes méretben csak giga akcióban rendelném meg.

Gina1031
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. augusztus 1.

Kevés termékre írtam eddig, hogy csodaszer, de ez számomra mindenképpen az. 42 éves, nem túl ráncos, de tónusvesztésbe hajló, öregedő bőröm van. Egy hetes használat után rendeltem még három csomaggal - mert lényegesen nagyobb változást látok a használatát követően, mint egy kozmetikai kezelés után. Szóval vagy a kozmetikusom nincs a topon, vagy ez a termék túl jó... :) Feltölti az apró ráncokat, élettel telibbé "varázsolja" a bőrömet. Nyilván a bevésődött mimikai ráncaimat már csak a botox oldaná meg, de "ők" talán hiányoznának is, így nem kívánok drasztikusabb megoldással élni.
(Érdemes keresgélni az árajánlatok között, mert van ahol másfélszeres áron kínálják...)
Egy kis kiegészítés: akinek ragacsos, annak ajánlom, hogy mindenképp termálvizes spray fölé használja. Én így használtam és pillanatok alatt beszívódott. Nyilván, nem vagyunk egyformák, a bőrtípusunk sem lehet ugyanolyan, de egy próbát megér.

lenochka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. augusztus 1.

Ár-érték arányban nagyon jó! A márka több termékét is használom, mert nekem nagyon beváltak.

autumn84
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. július 31.

Nekme bevált, a 0,05 sel kezdtem, ez se irritált.:) A bőröm javul.

autumn84

Szuper termék., abszolút nem irritálta a bőrömet. Az ára is jó. Örülök, hogy nem olajos. Javul a bőrképem.

Andx
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. július 31.

Használat után nagyon ragadt tőle az arcom, azonnal le is mostam annyira zavaró volt.

UnicornsOfLove
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 31.

Annyira vártam, hogy végre én is elkezdjem használni, gondoltam a híres "nia" megváltás lesz majd számomra is. Azonban rengeteg kis fehér pici pöttyöt, zárt komedókat okozott és ilyen dörzspapír szerű textúrát eredményezett a bőrömön, ami még két hónap múlva is látszik, bár már halványan. Érzékeny és száraz bőrre én ezt semmiképp sem ajánlanám. Hallottam már másoktól is egyébként, hogy így reagált a bőrük, de csak a TO verziójára. Viszont ez nem purging, a niánál nincs ilyen. Lehet, hogy valami a formulázásban ilyen irritatív dolog, és/vagy nagyon magas ez a 10%-os koncentráció. Próbáltam felesben bekeverni arckrémmel, de így is ugyanazt a hatást kaptam. Mintha az összes nedvességet kiszívta volna a bőrömből, húzódott, feszült, néhol bepirosodott, illetve nagyon szörnyű volt ez a nyálkás állag, ami még a másnap reggeli lemosásnál is ott volt a bőrömön.
Sajnálom, hogy így reagált az arcbőröm, ki fogok próbálni más niacinamidot is és reménykedem benne, hogy csak ebben a TO szérumában volt valami, ami nem tetszett a bőrömnek.