Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 13.

Rendeltem belőle pár mintát kb egy-másfél hétig használtam napi szinten. Tényleg nincs semmilyen illata (én legalábbis nem éreztem) Az állaga pont jó mert nem vízszerű, de nem is kocsonyás zselés inkább valahol a kettő között. Érezhetően hidratálta és nyugtatta a bőrömet, bár ilyenkor rendesen zsírosodom de nem volt vele problémám. Valóban a nyári melegben volt amikor önmagában vagy hámlasztó után kentem fel és elég volt a bőrömnek. Az incije is csodás. Viszont rémesen ragacsos, számomra a kellemetlen szintet súrolja. Ha kentem még rá egy plusz réteg arckrémet/lotiont akkor eltűnt a ragacs nagy része, de önállóan nem volt jó. Ráadásul beszerezni sem egyszerű (még).

Louisa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 13.

1 uvegcse utan nem latom latvanyos valtozast, a borom allapota se jobb, se rosszabb nem lett. Reggelente hutobol kiveve hasznaltam, megtisztitott arcborre. Pattanasra hajlamos, pigmentfoltokkal tarkitott boromre keresek gyogyirt, csodat nem varok, de enyhulest igen. Sajnalom, mert huseges vasarloja vagyok a markanak, de o nem lett a kedvencem.

szucsa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 13.

Mintát kaptam belőle, így hosszabb távon nem próbáltam ki. Eddigiek alapján nekem bevált, pihe puha bőrt eredményez, gyorsan beszívódik.

acskatalin
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 13.

Nagyon szeretem. 40 éves lettem, valószínűleg genetikailag sem vagyok nagyon ráncosodós típus, de a szemem körül csak megjelentek a nyavalyások. Kb fél éve kezdtem retinolt használni. A313-t és ezt szoktam hetente 3-4x, ha eszembe jut, akkor többször is. Ez a krém nagyon fincsi, kellemes az illata, persze jobban örülnék, ha nem tennének bele illatanyagot, bár eddig nem okozott gondot. Biztos, hogy van benne retinol, mert eleinte a szemem körül (én oda is kenem) okozott egy kis szárazságot és hámlást, de 2-3 alkalom után megszűnt. Teljesen beszívódik. A ráncaim csökkentek. Csak ajánlani tudom. Az ekozmetikumról szoktam rendelni, rendszeresen 25% akció van egy csomó cuccra, érdemes figyelni. Nincs benne üzleti érdekeltségem (sajnos ;) )

luca00
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 13.

Száraz, érzékeny, pattanásokra hajlamos bőröm van. Nagyjából fél éve használom ezt a szérumot, és összességében meg vagyok vele elégedve. Szépek az összetevői, jó árban van, sokáig kitart. A pattanásaim kevesebbek tőle (még most is jönnek elő, de pl. gyulladt, bőr alatti pattanásaim már nincsenek egy ideje). Egyedül az állagával van kivetnivalóm, ha kicsit többet rak az ember a kelleténél akkor ragad, és felkenésnél habzik.

Sharklady87

Használtam már ilyen nyákos állagú HA szérumot (Neogence) amit imádtam, de vele nem tudtam megbarátkozni. Az állag még oké, de rettenetesen szárít ha nem keverem el krémmel vagy nem dobok rá azonnal valamit. Persze tudom, hogy ez a HA hatása, ha nincs a levegőben kellő mennyiségű pára, akkor az arcodból fogja elvonni a vizet, de ezt a többi HA szérumomnál nem tapasztaltam (TO Marine Hialuronics és G&G HA Light), így nem tudtam megszokni. Sokszor még vizes krémmel együtt is szárított, ami az én igen zsíros bőrömön igazi bűvésztrükk. Valószínűleg ez a formula velem nem kompatibilis, sajnos a nagyobbik kiszerelést rendeltem meg, mert amúgy zabálom a HA-t, mintha nem lenne holnap, de végül elajándékoztam a fél üveg után, mert nem vitt rá a lélek. Maradnak a vizesebb HA szérumok a megszokott krémeimmel. Árban egyébként teljesen korrekt.

Sharklady87

G&G C vitaminos szérummal együtt használom, már a második üvegnél járok és nem tervezem feladni. A kettő nagyon jó partnerként dolgozik a bőrömön együtt, szépen halványítják a foltjaimat és hegeimet. Ez nekem kicsit szárít, főleg ha rápakolom utána a vizes C szérumot, így utána kell az alapos hidratálás is az SPF alá, különben nincs meg a komfortérzete az amúgy zsíros börömnek. Állagra tapadós, kevésbé folyós, legalább jól lehet irányítani a problémás területekre. Szerintem nagyon gyors hatást azért senki se várjon tőle, ezeknek a termékeknek hónapok kellenek, és SPF nélkül még ronthatunk is a helyzeten. Kell a rendszeresség és a kitartás és érdemes előtte utána fotót készíteni, mert csalóka dolog az emberi emlékezet, néha jobbnak látunk valamit, amit akarunk, hogy használjon és néha nem látjuk a változást, mert nem szimpatikus a termék, a márka, az állag, akármi. Én ennek biztos adnék esélyt bárki helyében, mert hasznos termék és árban sincs elszállva. Ha a Skinsmarton nincs készleten akkor a Deciemtől rendelem és mivel van EU-s raktár így ideér általában egy héten belül mindenféle gond nélkül és nincs vám sem.

Sharklady87

Próbáltam TO-t, Wishtrendeset meg Tindigosat is, de nekem ez az abszolút kedvenc, ár érték arányban meg igen verhetetlen. Ha tehetem állatkísérlet mentes és magyar márkákat támogatok és G&G olyan márka, aminél nem is kell gondolkoznom, hogy szeretném e támogatni. A reggeli rutinom részeként használom mióta kapható, sokadik üveggel használom. Alpha Arbutinnal kombinálva használom hidratáló és fényvédő előtt. Sokat halványodtak a foltjaim az arcomon és én ezt ennek a duónak tudom be, bár tényleg minden tőlem telhetőt megteszek, hogy a rendbe hozzam a bőrömet azok után, amit műveltem vele évekig, így egyenként elemezni a termékeket sokszor nehéz, ha komplex rutin részeként használod. Nagyon kellemes vizes formula, hamar beszívódik, engem icipicit szárít az AA-val együtt, ezért kívánja rá a bőröm az erőteljes hidratálást, egy sima gélkrém nekem nem elég, hiába alapvetően zsíros a bőröm. Szépen rétegezhető és mindennapos használat mellett is elég nekem 2 hónapig.

Sharklady87

Használtam már TO azelainsavat, patikás Skinorent kenőcsöt, ez azoknál kíméletesebb. Szárít, mint minden amiben van azelainsav és nem szilikonos, szóval ezt érdemes figyelembe venni. Szépen lehozza másnapra a pirosságot és ha nem macerálom a rutinomat és rendszeresen használom, akkor gyorsabban leszárad az a kevés pati is ami még ki merészel törni. A márkát meg nagyon szeretem, magyar cég, állatkísérlet mentes, értenek a dolgukhoz és nincsenek elszállva az árakkal. Nálam nyerő. Plusz pont, hogy könnyen elérhető is, nem nagyon szokott készlethiány lenni, mint a TO esetén. A Skinoren az én bőrömnek pl nagyon sok is volt koncentrációban, plusz a zsírosabb krém állaga még a szárító hatásával együtt is nagyon nem jött be a bőrömnek.

Sharklady87

Repetitív lesz, mert G&G rajongó vagyok. Amiből csak tudok állatkísérletmentes és magyar terméket veszek, főleg ha a cég olyan, akit szívesen támogatok a termék választásommal. A G&G ilyen. Nagyjából a harmadik üvegnél járok 1 év alatt (vagy amióta kijött a termék, már nem emlékszem) és másoknak is szoktam ajánlani. Szépen rétegezhető és a rutinomba jól illeszkedik. Egy dolgot megemlítenék, a niacinamid sajnos nem mindenható csodaszer, van, akinek ellentétes hatást vált ki és több lesz tőle a pattanása. Sajnos én is ezek közé tartozom, mindig kell pár hetes szüneteket tartanom, mert egy idő után "besokall" a bőröm, és ha csak ezt veszem ki a rutinból, akkor megint minden oké. De ezt a TO Niacinamidjával is csinálta a bőröm, szóval nem márka specifikus. Komplex rutin részeként használom esténként a hámlasztó után és a retinol és aPAD előtt, így hatásosabb, mint magában. Nekem az összes niacinamid szérum szárít picit, szóval a rutin végén van, hogy a hidratáló krémen felül szkvalén olajozok is, a niacinamid és az apad együtt még az én zsíros bőrömnek is nagyon szárít egyben.