Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

dunaimano
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 21.

Nem az igazi, de elhasználgatom. Nekem ennél a G&G 101 hialuronsavas széruma jobba bejött, most már az az etalon hivatalosan is. Az Aromax szérumát használtam még, az is jobb ennél valamivel. Na és akkor konkrétan: pipettás kiszereléssel alapvetően jóban vagyok, viszont ennek a szérumnak az állaga megnehezíti az adagolást. Csúszós nyúlós nyálkás folyékony gélszerű valamit találunk az üvegben, a pipettát az üvegből kiemelve még az üveg szájáról nyúlik a szérum, mint mikor a megolvadt sajtot próbálod felszedni valahonnan. Szóval első pár használatra az üveg külseje is elég sok szérumot kapott, mire megtanultam kezelni. Az arcomon könnyen el tudom oszlatni, viszont elég lassan szívja be a bőröm. Reggelente próbálkozom vele, de már van, hogy a fényvédőt sem tudom felvinni kukacosodás nélkül, pedig hagyok neki felszívódni legalább 10 percet. Hatása amúgy rendben van, jól hidratál, de ha nem tudom használni... Szerintem nem fogom újra vásárolni, de még lehet adok neki esélyt őszi - téli időjárásban is.

Dolna78
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 21.

A Müllerben tébláboltam a krémek között, próbálgattam egy-kettőt, de hiába, mert azonnali irritációt okoztak.
(sajnos a bőröm extrán túlérzékeny, vízhiányos, az orcákon tág pórusokkal, a szemeim között pedig két jókora mély ránccal)
Egy nagyon kedves kis hölgy ajánlotta fel a segítségét, aki megnézte a bőrömet, és javasolt is 3 terméket. Az első két javasolt krém nem nyerte el már a teszt-kencézés közben sem a tetszésemet, éreztem a kezdődő irritatív érzést.. Ez volt az utolsó javaslata, amit én már végső " feladom" hangulatomban vásároltam meg utazós kiszerelésben kipróbálásra. Életem legjobb vásárlása volt.
Az a finom puhasága, és a bőrömet tényleg kiegyensúlyozottá, egyenletes tónusúvá varázsolja. Igen, kissé nehezen szívódik fel, én ezért az esti tisztítás után hasznÁLOM. Nagyon kiadós, a Jade rózsavizes arctonikkal és a Kirké arctisztító tejjel egyetemben.
Részemről biztosan újravevős.
+ 5*

UPDATE 2019.04.20.:
Pár hónapnyi használat után irgalmatlan irritációt okoz. A lecsengése kb. 2 hét. Éget, viszket, hámlik a bőröm.
A hiba valószínű az én berendezésemben van.. :-(

syrin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 21.

Update: Második nekifutásra nem vészesen erős az illata, szerencsém van. :)

*Hirtelen felindulásból írt vélemény következik*

Ma érkezett otthonról care package-ben, már nagyon vártam.
=> Csak egyszer kentem magamra, állagra ok, de az illata rémes(en erős).

Ez három csillagnál csak akkor lesz jobb, ha csodát tesz, vagy kiderül, hogy a parfüm nem egyenletesen volt elkeveredve.
Amúgy nem tudom, hogy fogom elviselni... használom a The Saem Waratah lotion-jét is, annak annyira kellemes(en enyhe) illata van, hogy parfümnek is jó lenne.

elike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 21.

Meglepően jól működik - az ápoló szerek fölé, a smink alá használom a problémás helyeken és simább, egyenletesebb felületet kapok, mint eddig. Akkor is használom, ha nem sminkelek, akkor a fényvédő alá kerül.
Állaga könnyű, felvitelkor mintha púderessé válna az ujjaim alatt, a bőrön azonnal eltűnik. Utána mattos, sima, amolyan selymesen csúszós felület marad.

A csomagolása nem tökéletes - kupakkal felfelé érdemes tárolni, mert kifolyik. Másba nem tudok belekötni :)

Reka45
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2019. április 20.

Nemrég nagyon ki volt száradva az alapból zsíros/kombinált bőröm ezért kétségbe esésem közepette elrohantam a Dm be és hirtelen felindulásból megvettem ezt a terméket. Előtte már nagyon sok mindennel próbáltam eltűntetni vagy legalább elfedni, az eltűntetés nem sikerült (legalább is ezzel nem), de az elfedés meg volt. Az a baj hogy én nem ezt szerettem volna én egy hidratálót szerettem volna ami segít a kiszáradt bőrömön, helyette megtapasztaltam azt a "csodálatos" érzést amikor valakinek folyékony szilikont öntenek az arcára. Felkenve olyan érzés mintha a bőröm nem kapna levegőt, mert a szilikon teljesen eltöméti minden pórusom, minden apró ráncom, mindent ami az arcomon van. Kb a 3/4-t használtam a kis ampullának, első ránézésre azt hittem hogy ez milyen kevés és legalább 2 kelleni fog egy használathoz,de nem szóval aki arra vágyik hogy a szilikon elfedje az arcát megtalálta a tökéletes terméket.

sagioti14
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 20.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 20.

Soha nem hittem az ilyen "csodanövesztőkben". De mivel a műszempilla tönkretette a pilláimat, gondoltam egye-fene... lássunk csodát. Hát láttam is. Már a harmadikat használtam el. Csoda hosszú lesz és marad a szempillám. DE CSAK HA KENEM. Ha elfogy és nem használom, sajnos újra megritkul és kihullott hamar. Tehát rendszeres használattal és egy jó szempillaspirállal műszempilla hatás érhető el vele.

sagioti14
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 20.

3 hónapja használom, heti 2-3 alkalommal, 4 cseppet. A felkenés elején egy pillanatig a meleg érzet megvan, csak akkor és ott csíp, ha van egy kis hámsérülés, pici pattanás. Teljesen beszívódik és nekem abszolút semmi szaga nincs. Érdekes, hogy sokan büdösnek írják. Semmi "hűha de kisimult a bőröm reggelre". De azért elhasználom mind. Ártani nem árt. És talán a pigmentfoltjaim sem annyira erősek most a szoli után.

seoul
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 20.

Hatalmas csalódás. Először is egy termék ami állítólag majdnem 96-98%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz, hogyan lehet ennyire borzalmas, mű és büdös parfüm szagú, az rejtély számomra. Nem szeretem a bolti alkoholos parfümöket, mert kiütnek, szóval kicsit félve használtam az arcomon. Ahogy vártam 1-2 hét után már jött is elő néhány plusz pattanás. Szóval köszi, de nem.. Maga az olaj hamar beszívódik, nem hagy zsíros ragacsos érzést a bőrön, viszont hidratálás terén nem nagy szám, télre édes kevés lenne. Néhányszor a lábamra használtam, ahol szintén kijött pár pattanás, szuper. A hajvégeimre talán el tudom használgatni, de nagyon megbántam hogy erre a vacakra ennyit költöttem. Nekem pénzkidobás volt.

Nocik98
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 20.

Nekem a legtöbb hozzászólóval ellentétben semmilyen ragacsos érzésem nincs. Naponta használok 1 pumpányit, azt rögtön szívja is be a bőröm. Biztos, hogy újraveszem

cheza
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 20.

Bementem a Lushba, mondtam, hogy zsíros, tág pórusú bőröm van, és ezt rám sózták. Ó, hogy de megbántam. Az illata finom, de ahogy elkezdem felvinni az arcra a benne lévő olajok kiülnek az arcomra, és úgy nézek ki mint akit étolajjal bekentek. Póbáltam már nagyon keveset felvinni, az sem segített, próbáltam estére felvinni, hogy valahogy elhasználjam, de egész este zavart, hogy valami maszat van az arcomon. Méghogy mattítás! Most úgy próbálom elhasználni, hogy a dekoltázsomra kenek egy picit az illata miatt, hátha így elfogy. Tanulság: nem szabad az eladókban vakon bízni, bár én az arcbőrömre a testerből nem szívesen kenegetek, de a kezemen kipróbálhattam volna.