Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

Harcica
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 20.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 20.

Ebből a krémből először csak mintát kaptam....
Nade az annyira jó volt, hogy hosszas győzködés után rávettem magam, hogy vegyek is egyet (nem olcsó). Nem bántam meg, kúraszerűen használom, mert hidratáló hatása nem nagyon van. Selymes-fényes érzetet hagy maga után, hamar beszívódik, kellemes illatú.

Harcica
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 20.

Elég rég óta használok hialuronsav szérumot, személy szerint a hatását nem érzékelem, egyedül annyit tapasztalok, hogy minimum 5 évvel néznek fiatalabbnak a koromnál :)
Azonnal beszívódik, zselés az állaga, de nem hidratáló krém! Kiegészítve használom krémmel, mivel erősen hámlik a bőröm hideg időben.

Ditti79
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 20.

C vitaminos szérumot kerestem 10ezer Ft alatt és erre esett a választás.Notinoról rendeltem,6.490 Ft volt az ára.Kellemes gyümölcsös illata van,állaga is pont jó - nem sűrű,de nem is nagyon híg.Pillanatok alatt felszívódik és elég jól hidratál,bár én használok utána hidratáló krémet is.Lehet,hogy nyárra elég lesz önmagában is,majd ezt még tesztelgetem.Pattanásokat nem okozott.Ár érték arányban nekem 5 csillagos,kíváncsi lettem a márka többi termékére is.

GlamiKitty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 20.

Nagyon szeretem! Amióta használom, nem jöttek elő nagy pattanások, tiszta és egyenletes az arcbőröm. Reggel és este is lemosás után csak ezt kenem fel, eléggé hidratál ahhoz, hogy ne kelljen fölé krém.

patvik
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 20.

Nagyon szerettem volna szeretni, egy ideig használt is, bár különösebb változást nem vettem észre. Azóta sajnos ha megpróbálom felkenni egyből vörös foltok keletkeznek az arcomon, azt hiszem valamire allergiás lehetek az összetevőkből, a cinkre gyanakszom. Más testrészeken azért el fogom használni.

senskin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 20.

Érdekes, de
engem nem csípett,
nem pirosított ki,
nem lettem tőle fekete mitesszeres sem.
Viszont reggelre,
szépen összehúzta a pórusokat,
érdekes módon,
simábbá, üdébbé tette a bőrömet.

Sheila
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. május 20.

Én sem tököltem a maszkkal, inkább áttöltöttem egy kiürült pipettás üvegbe (kb 20 ml!) és szérumként használom reggel-este.
Isteni, vizes állag, könnyen beszívódik, szép, egységes bőrkép, remek összetevők, és az ára is remek.
Be is táraztam belőle már a következő adagot, most nevetségesen olcsón lett végre egy szuper c-vitaminos szérumom.

dunaimano
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 20.

Nem tudom, csinált-e valamit velem... Rajtam volt a szükséges időn át. Tök szép mintája van, és ennyi. Nekem kicsit fura volt a két részlet, nem tudtam úgy tenni, hogy az alsó ne csúszkáljon, folyton felfelé huzigáltam, mert a számon kötött ki. Nem éreztem utána agyonhidratáltnak a bőröm.

raczrenike
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 20.

Ha tehetnem, en fürdenek ebben az olajban. Az illatat egyenesen imadom. Estenkent, fürdes utan viszem fel a nedves arcbörömre. Reggel olyan puha, elettel teli a böröm. Mindig ujra es ujra veszem. Nagyon sokaig eleg, nem kell belöle sok.

Tamarv

Télen kezdtem el használni ezt a terméket. Az első használatoknál nekem több kis apróbb pattanásom jött ki, mint alapból volt de egy idő után látványosan elkezdtek múlni. Fontos, hogy napközben napvédőkrémet vagy olyan alapozót kell használni, ami tartalmaz, mert különben fényérzékenység léphet elő!
Nem vagyok vele túlságosan megelégedve, mert nem dobtam hátast a változásoktól, viszont a párom anyukájánál látványosabb volt, nagyon halványította a ráncokat rajta(már amennyi van rajta, jó genetikával rendelkezik :D ). Ami annyira nem tetszett nekem ,bár ez velejárója, hogy mikor felkentem az alapozómat, nagyon látszódott, hogy hámlik a bőröm a retinoidtól. Szóval nem adnék neki 5 pontot de egy 4-est ér azért nálam.