Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

Lencseee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 22.

Nagyon klassz hidratalo szerum. Bajban vagyok, mert elfogult vagyok (joggal) a marka irant...es be kell vallani, vannak ennel olcsobb hidratalo szerumok is a piacon, sot meg a hataron belul is, igy nem egy kihagyhatatlan termek a kategoriajaban...de, ha valaki szereti a benton, csalodas nem eri...szokasos szep osszetevok, kimeletes apolas, nincs illat, nincs alkohol, szeretem (2.uvegnyit mar magamra kentem), de mindent osszevetve nem nem.csodaszer, de jo termek.

anita0101
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 22.

Sajnos nekem a straskin maszkok nem jöttek be. Használtam-használtam de semmi változás. Egyszerűen nem tudtam megfejteni, hogy ez a maszk mire jó, mert a leírtakból -et sem teljesít.

Stella1993
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 22.

Lányok, a csomagolás szerint ez egy FIRST essence, és a gyártó is közvetlenül arctisztítás után ajánlja, ergo ez egy toner, csak jelzem, hogy ne tévesszen meg senkit a név. Toner állaga van, híg, de kézzel még kényelmesen fel lehet vinni, nem kell hozzá vattakorong. Színtelen, szagtalan, gyorsan beszívódik, bár nekem kicsit húzódik használat után a bőröm, de ha tovább megyek a rutinomban, akkor ez kiküszöbölhető. 7skinhez szerintem is tökéletes lenne, ha nem lenne ilyen kib.szott drága :D egyértelmű hatásáról még nem tudok beszámolni, mert nem használom olyan régóta, de majd jövök updatelni :)

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 22.

Vízhiányosként lételemem a hialuron, mégis egy időre kikopott a rutinomból. Hiába van mellette a többi cuccomban, igenis kéri külön. Egyébként én maximálisan meg vagyok vele elégedve, reggel-este megy, feltölt üdévé varázsol, teszi a dolgát. A titok (szerintem) maximum 1,5 csepp, de inkább egy. Elég az, higyjétek el, össze kell dörzsölni a tenyeretekben és király lesz. Szóval így használom, az állagával sincs semmi gondom, soha nem kukacosodott vagy pergett.

szepesie
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 22.

Szerintem is nagyon szuper!!!! Nincs tőle olajos érzésed.

zonga
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. február 22.

Úgy rémlett, már véleményeztem, de mégsem. Nekem ez a kence ezer éve megvan, és még mindig van belőle. Persze, nincs sok pattanásom, nem használom napi szinten, így nagyon sokáig elég. Néha jobban használ, néha kevésbé. Főleg a kinyomott pattanások után használom fertőtlenítésként, arra nagyon jó. Meglévő pattanásokra néha jó, néha nem.Viszont nekem is gondom, hogy néha alig jön belőle (máskor meg teljesen jól), nem mindig akar folyni belőle a cucc.

CeCeDrake
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 22.

Nem tudom, hogy egy érett bőrre milyen hatással van (majd kiderül, mert édesanyám is megvásárolta a terméket 🤩), de nálam eddig jól működik.
Ráncom nincs, a gravitáció hatása még nem látszik.
Több YR szérumot próbáltam már, de eddig ez a legjobb. A narancssárga liftingesnél sokkal jobb, pedig az sem volt rossz.
Arcra, nyakra és dekoltázsra is használom, jó a hidratáló hatása.
Hogy a megelőzésben mennyi szerepe lehet, majd kiderül.
Eddig tetszik.
Az állaga folyós, könnyen beszívódik.
A krémre is nagyon kíváncsi lennék 😁

Beyuci
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 22.

Az illata jó , pár csepp is elég belőle , de pár nap után pattanás lett az arcomon, ami nálam ritkaságnak számít , ráncok miatt vettem, de javulást nem vettem észre tőle !

lillus09
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.

Én inkább gélesnek mondanám az állagát, ami azért annyira nem könnyed. Korábban használtam a TO niás szérumját, nekem az a komedókon semmit nem változtatott. Sajnos erről sem tudok pozitívan nyilatkozni, ugyanannyi miteszerem és komedón nő, mint használat előtt. Lehet, hogy enyhébb problémákra ez elegendő. Illetve az én bőröm konkrétan hámlik tőle picit, így csak éjszaka tudom használni ami után rögtön felkenem a hidratáéló krémet, így a probléma megoldva. A márka hialuronsavas szérumja viszont bejött.

vgeorgina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.

Reméltem, hogy segít a pattanásaim megszüntetésében, de sajnos csak még inkább tele lettem tőle pattanásokkal. Elvileg a niacinamide nem okozhat ún. tisztulás (purging) következtében pattanásokat, hanem valószínűleg csak nem kedveli a bőröm/túl magas a koncentráció nekem.