Legújabb vélemények - Krémek tág pórusú bőrre

Brunettee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 25.

Csak a problémás területekre használom (az orrom és környéke, néha a homlokom), általában egy héten egyszer, vagy két hetente. Nagyjából 10 percig hagyom fent, mert ezután már húzza a bőröm, nem kellemes. Amúgy nagyon szeretem, szépen tisztít és mattit, ennyi nekem bőven elég.

juditviktoria
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 24.

Gyönyörű finish,nem nehezedik el nap közben,ott marad ahova teszem és tényleg hazaküldi a pórusokat :D Kell ennél több?Nekem nem......Must Have termék!

zsizska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 24.

Hatalmas árengedménnyel és pénzvisszafizetési garanciával vettem meg a terméket, gondoltam nincs vesztenivalóm. És kérem működik! Az első alumentes deó ami hatásos, még egy nagyon izzasztó túra során is hozta az elvártat. A felvitele sem vészes és a stiftekkel ellentétbe nem hagy idegesitő réteget a bőrön.

okroseva
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 24.

Nap közben púder helyett használom, ha már diszkógömbbé változtam. Ezt a kis cuccot ráküldöm a kész sminkre és egészségesen mattabb a hatás. Nem szupermatt. de tart, nem ül be a pórusokba, ha van alatta alapozó, ha nincs, működik.
Egy bajom van vele, hogy már a második cuccot használom, és 2-3 hónap után kiesik a tartóból. :(
Ár érték arányban nyugalom, egy évezredig elegendő mennyiséget kapunk.

Lina14    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 24.

Ez is csipett egy picit, de meesze nem annyira mint a másik. Le lehetett húzni, de nem igazán vettem észre változást

Klau16
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 23.

Nagyon alkoholos illata van. És az én arcbőröm nagyon nem bírta, pedig előtte sosem volt gond vele.

Yolandaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 23.

Ezt reggelente, este pedig a fekete változatát (Pure active) használom, mert az teljesen leszedi a sminket (bb krémet). Nem okozott irritációt, időszaktól függ, hogy szárítja-e a bőröm, nekem a garnier szalicilsavas készítményei alapvetően bejöttek, így nincs rá panaszom. Azt még nem tudom újraveszem-e, a fekete változatát viszont már többször újravásároltam.

googles
Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 23.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 23.

Update
Minden hasznalatnal megerosodik bennem, hogy remek tisztito maszk, szuper aron tok jo mennyiseg. Szepen kitisztitja a borom, kulon elonye, hogy ha csak az orromra tennem, tudok belole kisebb mennyiseget is hasznalni.

Szuper maszk, szépen tisztítja az arcbőrt, még össze is húzza a pórusokat az orromon is, szóval csak ajánlani tudom.

Semmi kellemetlenséget nem tapasztalok használat alatt. Érdemes teljesen hagyni megszáradni és szuperül lejön.

A tubusból pedig nagyon jól adagolható, jobb sokkal a tasakos kiszerelésnél.

lillus09
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 23.

Már jó néhány hónapja használom, nagyon különleges a formula. Amikor felkenem olyan púderessé válik az arcbőrömömön, olyan mintha nem használtam volna semmit. A full mattítást azt hozza, de nekem komedós, miteszeres a bőröm és ezen nem változtatott. Nagyon könnyed, de éppen ezért én azt érzem, nem táplál eléggé, 3-4 pumpányit is felteszek az arcomra. Illetve amit nem szeretek, hogy utána ha cc krémet használok, nagyon csúnyán mutat a bőrömön, kihozza a száraz részeket, így inkább éjszakára használom, de akkor meg minek legyen matt a bőröm. Szerintem ez a krém inkább a nagyon zsíros bőrüeknek válhat be.

Blackpanther
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 22.

Hetente kétszer használom a maszkot. Nagyon elégedett vagyok vele. A pórusokat kitisztítja, friss és üde az arcbőr utána. Biztosan újra fogom vásárolni.