Legújabb vélemények - Krémek tág pórusú bőrre

ziadrienn
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 3.

Én észreveszem a változást a bőrömön,ha ezt használom heti kb 3szor ,újravevős,Jó sok van benne ,sokáig elég

ruby88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.

Nekem tetszik ez a minimál összetétel, és a hatással is elégedett vagyok. Nem ragacsos, egész jól beszívódik. Ár-érték arányban jók a Revolution termékek.

Hrita28
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 29.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 29.

Ez az egyik kedvenc nappali termékem, a mattítás miatt vettem, arra pedig jól bevált. Sajnos egy ideje nem tudtam beszerezni, de ma végre újra sikerült, úgyhogy alig várom, hogy reggel legyen és használhassam. :)

juditkaa70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 28.

Ez a maszk csodálatos, fehér színű, lágy és krémes textúrájú. A bőröm sokkal szebb lesz minden alkalommal, amikor ezt a maszkot használom, hetente 2-3 alkalommal alkalmazom. A bőröm hidratált lesz, és a finom vonalakat halványítja.

Eszti115
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 28.

Első koreai kozmetikumom. Eredetileg a sebaceous filament úgymond eltűntetésére rendeltem (olajos lemosó, BHA plusz maszk elvileg segít rajta). Szépen tisztít, a bőröm tapintása egészen sima a használata utána, viszont nem érzem azt egyáltalán, hogy egy magyar termék vagy egy drogériában található agyagmaszk nem tudná-e ugyanazt mint ez. Nem volt pénzkidobás de arra nem felelt meg teljesen ami miatt megvettem. Illetve, bár a leírásnak megfelelően, csak 10 percig hagytam fent, utána sajnos hamarabb kezdett el zsírosodni az arcom, valószínűleg ez a 10 perc "szárítás" is sok volt a bőrömnek. Plusz 1 pont a márkának, hogy a termékhez jár egy spatula, illetve kevés kell belőle.

Eszti115

Nem akartam rendelgetni másik mattító primert még év elején úgyhogy erre jutott a választásom. Alapvetően szépen teszi a dolgát, bár nem mattít rendesen (orromat valamennyire igen, de a homlokomon nem sokat segít) és a pórusokat talán jobban kiemelte a minimalizáló hatás ígéretéhez képest de nem fogom ez miatt lepontozni mert ettől függetlenül amit egy primertől el lehet várni azt megkapom tőle. Tetszik a géles, könnyű állaga, szépen eldolgozható. Következőnek mást szeretnék kiprobálni de lehet még visszatérek hozzá.

Eszti115

Kicsit fura az állaga számomra is de amíg használtam szerettem, bár a pórusok méretét nem csökkentette (nem ült bele rendesen - mert hát a smink mi mást csinál a pórusokkal?:D). Viszont! Matt volt a T vonalam elég sokáig a használata közben. A bőröm pedig nekem is elég sima volt érintésre. Nem veszem újra, inkább kipróbálom a márka mattító változatát (lila tubusos).

Eszti115

Nagy kedvenc! Első AHA szérumom és nem is tervezem lecserélni, szépen halványítja a foltokat, jól működik más szérumokkal és krémekkel. Az ára is jó, a állaga kicsit folyósabb mint a többi szérumomnál de nem zavaró, inkább pont jó! Szőrbenövésnél is nagyon sokat segít, talán annál még többet is mint az arcomon, nekem ott inkább a BHA fontosabb, hogy az működjön jól. A pipettája nagyon szuper és könnyen beszerezhető.

zsizska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 28.

Hogy ezt a miért csak most ismertem meg? Pattanásokkal már nem kűzdök, de még most is nagyon olajos a bőröm, főleg nyáron. Ez teljeen kordában tartja a bőrömet. Imádom.

Cupibogre
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 27.

Nem látom, hogy bármi javulást idézne elő a használata, viszont kis piros patikat sikerül okoznia. Pénzkidobás volt számomra..