Legújabb vélemények - Testápoló termékek

Erika80
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 8.

Végül is nem egy rossz illat, kellemeske, de számomra igen könnyen felejthető. A kókuszos aroma erőteljesebben kiérzik,mint a levendula, nem lett rossz, de nem is egy nagy alkotás. Szerintem is gyengére sikeredett az illata. Célnak megfelel, de nem veszem többé.

Dolo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 8.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 8.

Nálunk elég kemény a víz, így hamar kiszárad a bőrünk, ezért úgy döntöttem a kislányom születésekor, hogy ezt fogjuk használni.
Nagyon bevált, puha a bőre tőle, könnyen adagolható, kellemes az illata és nagyon gyorsan beszívódik.
Óriási kiszerelés, most 7 hónapos a kislányom és kb. a flakon felénél tartunk, pedig majdnem minden nap használjuk és néha magamra is kenem :)
Ha elfogy, újra fogom venni, az biztos!

Dolo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 8.

Szeretem, mert jó az illata és nagyon hamar beszívódik.
Viszont nem hidratál eléggé, bár a bőröm szép puha lesz tőle.
Korábban (néhány éve, amikor először használtam), mintha sűrűbb és táplálóbb lett volna, de lehet rosszul emlékszem.
Most ezt használom, de mást fogok keresni, ha elfogyott.

tonic
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2020. augusztus 8.

Vettem,és teljesen megszerettem az illatát így nyárra, viszont már csak hűlt helye volt az üzletben két napja.

tpr
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 8.

Elsőre nem szerelmesedtem bele, de kb a 3. (reggeli) zuhanyzás után feltűnt, hogy dél körül is érzem az illatát. Azóta megszerettem, jó tusfürdő, kellemessé teszi a zuhanyzást és az azt követő pár órát.

Egyedüli bajom vele talán a csomagolása, ami már nem olyan, mint a képen. Jól néz ki, de vizes kézzel sokszor közel lehetetlen felnyitni.

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 8.

Nagyon művi, édes, gyümölcsös tömény illata van (olyan, mint a multivitamin dobozos ivóleveknek), ami viszonylag intenzíven a vízben is megmarad. A víz egyébként jót tesz neki, sokkal frissebb, könnyedebb lesz az illat. Kissé szárította is a bőröm, alig vártam, hogy a fürdés után használjam a testápolóm. Elhasználtam,egynek elment, de nem kell érte rohanni a boltba.

Tvylvis

Limitált volt, már nem kapható, nem is írok róla hosszan. Hozta a márkától megszokott, általam nagyon szeretett minőséget. Nyáron is kellemes volt használni. Kicsit lehetett volna mandulásabb az illata, mert elég semleges krémesre sikerült. Mondjuk így a férjem is használhatta. El is fogyott pikk-pakk.

ViniVini
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 8.

juditfoldesi: Hol szerezted be? Ugyanis 1 éve kivonták a forgalomból a "Hawkridge" deo stiftet....

erdo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 8.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 8.

Naaagyon jó, szinte habos az állaga, nem leszek tőle csíkos, kis lágy színe van, szóval több kör kell az ideális színhez és rajtam szép természetes színe van, nagyon örülök, hogy kipróbáltam.

széva
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2020. augusztus 8.

A legjobb hintőpor amit valaha gyártottak. Az illata olyan mintha tündérkertbe tévedtél volna ....imádom!