Legújabb vélemények - Testápoló termékek

CintreLow
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 20.

Ajándékba kaptam egy literes kiszerelést. Elhasználom, de csak sminklemosónak, ugyanis tusfürdőként semmit nem használt az extra száraz, mindig hámló bőrömnek. Fürdés közben ugyan kellemes hidratáló érzést nyújt, de eredménye semmi. Arcra viszont nagyon jó, kíméletes, de erős tisztító hatása miatt. Minden sminket leszed.
UPDATE: már sminkeltávolitásra sem használom, ugyanis így fél év használat után kifejezetten szárítja az arcbőröm. Ha néha ezzel fürdök, a bőröm többi részét is alaposan szárítja.

annroi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 20.

Elég semmilyen illata van, de nem rossz, nem tudom mihez hasonlítani, teljesen semleges. Az árához képest tök oké, telejesen átlagos Isana minőség, nem fogom újravenni, annyira nem nyűgözött le.

annroi

A fekete ruháimon foltot hagy, de legalább ki tudom mosni, viszont a fehéreket is besárgítja, ami már nem jön ki... Szóval köszi Rexona az Invisible dezodorod! Az izzadásgátló hatása is átlagos, az illata semmi extra, és zuhanyzásnál alig lehet lemosni. Összességében ha nem úgy lenne eladva, hogy "Számolj le végleg a foltokkal!" akkor még talán adnék neki 3/4 csillagot, de így egy nagy NULLA.

Pkkrisztike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.

Sokat vártam ettől a terméktől. Ár érték arányban nem éri meg, nehezen issza be a bőröm, hidratálni se hidratál megfelelően.

drebeka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 19.

Nagyon jó kis kézkrém! Nagyon hamar beszívódik, klassz az illata, olcsó.

NA96
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 19.

Nem szeretem a Fa termékeket, de egyszer valamiért megszagoltam ezt a sampont a boltban és egyszerűen muszáj volt megvennem. Nem is csalódtam, imádtam használni. Nagyon jó illata van és tartós, az állaga kicsit krémesebb. Ezen felbuzdulva azóta kísérletezgettem a többi társával is, de rendre csalódást okoztak. Ezt azonban újra megvenném, valószínűleg meg is fogom. :)

Pkkrisztike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.

Mivel nagyon száraz a bőröm, így sokáig kerestem megfelelő testápolót, ami megfelelően hidratál. Úgy érzem negtaláltam a tökéletes testápolót! Könnyen beszívódik a bőrbe és az illatát is imádom!

NA96

Az illata nem annyira kellemes számomra, de egyébként rendben van.

NA96

Szinte ingyen adják, szerintem megéri az árát. Kellemes az illata, nyilván nem tartós, de jòl működik.

pattelin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.

Hát én nagyon szeretem ezt a tusfürdőt! Az illata nem tolakodó, mégis tartós, kellemes. Az állaga nagyon krémes, kicsit nehezebb lemosni, de cserébe jól hidratál. Számomra nem csak a téli, de a tavaszi és az őszi időszakban is jól jön!