Legújabb vélemények - Testápoló termékek

bendi13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2019. szeptember 16.

Leárazáskor sikerült hozzájutnom egy flakonhoz, de csak most kezdtem el használni. Ez életem első Lush tusfürdője. Imádom az illatát, az állagát és a színét is. Nagyon jól felhabzik és kis mennyiség is elegendő belőle. Az illata is tartós. Nagyon tetszik a narancs és a mandula illatának keveréke. Szuperül hidratál, így testápoló sem szükséges a használata után.

Gina19
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 16.

A sarki szedres változatot használom, de az most sajna nem volt a Tescoban, úgyhogy a jó vélemények miatt erre esett a választásom. Az összetevõlista nem stimmel azzal, ami ide lett feltöltve, szerencsére nincs benne parabén, de sajna sheavaj se. Alapvetõen nem vagyok elragadtatva az összetevõktõl. Az illata sem jön be annyira mint a másiknak, illetve egy kicsit jobban ragad. Azért elhasználgatom, a hidratáló hatása úgy érzem nem rossz.

Enne
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 16.

Túlárazott. Nekem könnyű lotion, a tusfürdőjéhez hasonló illatú. Nem hidratál hosszabb ideig, mint olcsóbb társai.

Lilium
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 16.

Szerelem ez az illat! Füstös meleg vanília, ősszel erősen ajánlott! Tartós is és elég intenzív, nem kell 2 fújásnál több egyszerre. Körülbelül fél napot bír, tekintve, hogy ez nem egy parfüm eléggé szép teljesítmény. Pozitív csalódás, lehet valakinek sok, de én imádom!

csemezb
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 16.

Nagyon kellemes illata van. Nem konkrétan hát fájásra vettem, de jól el lazított. Jó érzés volt. Nekem a lábam fáj, kicsit talán segített rajta. Szerintem egyszer tök megérte megvenni.

Wey1122
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. szeptember 16.

Mivel egèszsègügyi vonalon dolgozom,idősebb betegeknèl hasznàljuk akik pelenkàra szorulnak. 500ml-is kiszerelèsbe is lehet kapni ami elèg sokàig elèg ès 5 Eurò körül mozog az àra! Szèpen àpolja a bőrt ès az illata is jò!

Wey1122

19 ève hasznàlom,kisebb nagyobb kihagyàsokkal,de mindig ùjraveszem! Először a lànyomnàl hasznàltam mikor pici baba volt.Akkor ismerekedtem meg a màrkàval! Tèl felè közeledve mindig beszerzek magamnak egy 500 ml-s pèldànyt,szeretem fūrdès utàn hasznàlni.
Mivel egèszsègügyi pàlyàn dolgozom az időssebb betegeknek is jò szìvvel ajànlom,mivel a legtöbbnek extrèm szàraz bőre van!

Wey1122

Egèsz nyàron hasznàltam,sokszor fürdès utàn! Isteni finom kellemes illata van! Ami lènyeg sokàig megmarad! Napi szinten pùdereztem vele a làbfejem ès ìgy hordtam nyàron szandàlt!
Van,hogy együtt hasznàlom deò,tusfürdő,pùder vàltozatot ilyenkor mèg tartòsabb illat leng körbe! Nem kell mindig parfüm van amikor ìgy is elèg! Diszkrèt ès finom!
Illatròl mèg annyit van kèt olyan kollèganőm akit ki lehetne kergetni a vilàgbòl ès vannak akik ùgyanìgy imàdjàk ahogy èn is!
Hihitetlen,hogy egy 100 èves màrkàròl beszèlünk ès èn mèg csak most talàlkoztam ezekkel a szuper termèkekkel!

gyeniko
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. szeptember 16.

Nagyon tetszik, kellemes illat,jol habzik, frissesseget ad, szep emlekek fuzodnek hozza pedig majd fel evet allt a tobbi sok oris termekek kozott.

PiciCic
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 16.

Baba tusfürdők közül 2kedvenc illatom van,ez az egyik.
Finom , nőies,kellemes, tartós illat.
Mostanàban nem talàlkoztam vele a boltok polcain ☹️