Legújabb vélemények - Testápoló termékek

IIvikiII
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 27.

Sok testápolóval próbálkoztam, de eddig ezt nem nagyon tudta überelni semmi, legalábbis télen. Nyáron általában a sarki szedres Neutrogenát használom. Nagyon jól hidratál, szeretem a gazdagabb textúráját és az illatát is. Az összetevői tekintve nagyon nem tetszik, hogy pálmaolajat tartalmaz, ezért próbáltam alternatívákat találni ehelyett a testápoló helyett, de mindig vissza kellett térnem ehhez. Nagyon örülnék neki, ha állatkísérlet- és pámaolajmentes lenne, úgyhogy ezért a -1 csillag.

perfumeaddict
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 27.

Sosem voltam egy nagy testápolós egyén - nem kenegettem magam nagyon sose, mert egyrészt nem volt rá szükségem, másrészt meg egyik testápoló sem győzött meg (mindegyik vagy ragad, vagy "mű" illat, utóérzet, stb.), szóval ezt az értékelést úgy vegyétek, hogy olyantól jön, akit eddig egy testápoló sem hozott lázba. Aztán találkoztam ezzel. Ez egy nagyon szépen megkomponált krém :) Valahogy azt érzem, hogy a TBS body butter ilyen akar lenni, de nem sikerült. Táplál, gyorsan beszívódik, kellemes illat (de nem parfümtől, hanem az összetevőktől), nem hagy maga után egy réteget, hanem 100%-osan beszívódik. Külön tetszik, hogy befőttesüvegben van. Kiskanállal szoktam kivenni és onnan a kezembe venni, majd szétoszlatni. Az állaga tömör, de szépen kenhető. Néha, amikor azt érzem, hogy extra táplálásra van szüksége a bőrömnek, előveszem, és egy kis esti rituálé keretében bekenegetem magam vele. Imádom, szerintem újravevős lesz. :)

Smafu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 27.

Nagyon jó kis krém. A téli gyakori kézmosások után elég egy borsónyi és karbantartja a kezem. Kellemesen visszafogott illatú, kényelmes pumpás kiszerelésű. Kedvencem. Még a grafikáján is javítottak 😊

nj521
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 27.

Használat közben finom kókusz-kávé illata van, amit nagyon szeretek. A kávé por nem karcol, nekem megfelelő a szemcsék mérete. A termék szerintem olyan sűrűbb gél állagú. Árban is teljesen jó. Tényleg puhább tőle a bőröm, minden másnap használom. Az illata lehetne tartósabb, bár a kókuszos vonala kicsit műre sikerült. A víz egy picit barnás tőle, gondolom csak a kávé :D Remélem nem valami extra rövid limitált darab, szeretném még többször újravenni ;)

ALettah
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 26.

Az YR régi vaníliás (na meg a kávés!) tusijából litereket elhasználtam, van egy csak rájuk jellemző, édes, hajszálnyit szintetikus vaníliaillat, amit én igencsak szeretek. Nos, ez a kézkrém pontosan az: vaníliaúthenger! Kézkrémként átlagos, inkább megelőzésre jó, mint egy szárazzá repedezett bőrt helyrehozni. A csomagolása is nagyon csinos és praktikus.
Télen az egyik kedvenc volt :)

Frufru3
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 26.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 26.

Nekem nagyon tetszik az illata!! Többször is újravettük,nem untam még meg. Én meglepődtem,hogy wáó,ez tesco-s tusfürdő? Jó, nem a legolcsóbb,de a gagyikhoz képest sokkal minőségibb. Számomra elég koncentrált,az én kis száraz bőrömön nagyon jó illatot hagy,ez az amire azt mondtam,na ez az én illatom!
Eleinte kicsit maszkulinnak éreztem,még fürdéskor is, pedig alapvetően olyan krémes illata van,de nekem nagyon bejön.
Száritó- vagy javító hatást nem észleltem,de én csak simán illat szerint választok általában🙂.
A férfi változatok kicsit uncsik,olyan közismert illatuk van,csak egy tetszett közülük.

arnika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 26.

Nagyon finom illata van, nekem a szórófejjel sem volt problémám, de sajnos kb semmit nem használ, pedig az őszi/téli hónapokban használtam. Éjszakára vagy amikor az ember otthon tölti a napot elfújja az ember, de ha valaki sok védelmet szeretne a dezodorától csalódni fog ebben.

Buklika
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 26.

Eleinte elégedett voltam, de normál használat mellett nagyon kiszárította a bőrömet, úgyhogy lecseréltem az Yves Rocher pure tisztítójára.
Nem épp kedves összetevők...
Egyébként a szemcsék erősek benne, nem kell nagyon erősen dörgölni ahhoz, hogy tényleg hasson.

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 26.

Jó érzékem van a nem mindennapi illatok kiválasztásához. Ennek nagyon különleges, mély, kissé füstös illata van, de végére kissé virágos, púderes ruhát ölt. Szeretem, nem tartalmaz alumíniumot, és jelenleg (télen) tartós is. Nem ismertem, a ruhája fogott meg, ezért vettem meg, és nem bántam meg.Adok öt csillagot, mert jó, de tisztában vagyok vele, hogy vannak jobbak is.

Bolvarin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 26.

Kevés is elég belőle, jól habzik, mi az illatát is szeretjük!