Legújabb vélemények - Testápoló termékek

Bonnieoo7
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. július 28.

Az idei nyaralás alkalmával jól leégtünk, még én nem is annyira, mert volt rajtam 1 kis naptej és szalmakalap, de azért fényes, piros lett a fejünk, vállunk, hátunk, dekoltázsunk🔥. Fájt és hámlott, ráadásul csak nálam volt 1 mini arckrém ami pikk pakk elfogyott. Másnap mentünk a Dm-be valami gyógyír után kutatva. Annyit tudtam csak, hogy valami körömvirág kivonatot tartalmazó terméket szeretnék, ez is eszembe volt, mert már olvastam róla. Aztán megláttam, hogy egyetlen darab árvákodik a polcon. Azonnal kosár, zuhany és már kentük is! Szépen rendbejöttünk, jó gyorsan, azóta a combom összedörzsölődését is megoldja. A telente előjövő (kezemen) ekcémám is biztosan tudom, hogy csillapítani fogja. Ahogyan a megfázás utáni orrhámlást is rá merem majd bízni. Kentem már véraláfutásra is, azt is szépen halványítja.
Nem drága és rengeteg az a 250 ml, de szétporcióztam és megosztoztunk rajta. Sőt maradt is rengeteg belőle, félek is kicsit, hogy rám fog avasodni. A végén már a hajamra fogom kenni nagyon keveset a tenyeremben felmelegítve - ahogy magamat ismerem.🏵️

szofka77
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. július 28.

Imadtam, nagyon szepen tisztit, kimeli a kezet es bort, ujrafogom venni, ezzel mostam a smink ecsetjeimet is.

szofka77

Szuper ar es szep osszetevok, szinten alkohol mentes. Teszi a dolgat, es nem irritalja a bort, inkabb ezt valasztottam mint egy masik bio-t amiben alkohol van…

Beagle
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. július 28.

Éjszakai arckrémnek használom, nem csípi az extrém érzékeny szememet, ár-érték arányban szerintem tökéletes. Elég nehéznek tűnik először, de nagyon könnyen beszívja a bőröm, szépen hidratál, még reggel is érzem a hatását (általában teszek alá még egy hialuront). Zsíros bőrre szerintem sok lehet, normál-száraz bőrre ajánlanám.

pacsalia
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 27.

Kellemes meglepetés... A csomagolása fogott meg, sokat nem vártam, és így nem csalódtam. Maoam olvadós rágó illata van (talán a meggyes) és idáig nem is szárít. Ennyi pénzért egyelőre 5 csillag!

Olinda
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 27.

Sajnos azt kell, hogy mondjam, soha többet...!!! Alapjában véve nem szeretem a golyós deokat, néha-néha mégis elcsábulok, és vásárlok belőlük pár fajtát. Itt is ez történt, a spray változata hatalmas szerelem, az eddigi életem legeslegkedvencebb dezodorja, így hát gondoltam, kipróbálom a golyós változatát is. Bár ne tettem volna, hatalmas csalódás!!! Először is az illata meg sem közelíti a spray változatáét, ennek a golyósnak van valami fura mellékillata/szaga. Hatása szörnyű... Felkenés után kb. 4 órával már konkrétan szagom van, büdös vagyok, ezért általában nem is használom, csak és kizárólag azokon a napokon, mikor tudom, hogy sehová nem megyek, és az egész napomat itthon töltöm. A ragacsosságát is tanúsíthatom, némely ruhámon konkrétan levakarhatatlan, ragadós réteget - szinte már kéregnek is nevezhetném... - képez. Komolyan megfordult a fejemben, hogy kidobom a kukába, de mégsem teszem, mert az az elveimmel teljesen ellentétes tett lenne...

Végezetül összességében mégis 3 csillagot kap, de ez nem magának a terméknek szól, sokkal inkább a márka iránti szeretetemnek, illetve a spray változat iránti rajongásomnak.

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2021. július 27.

Nem rossz, de amolyan tingli-tangli illatnak gondolom. Semmi hú vagy hűha érzés. Nem is annyira tartós az illata, bár eddig nem is izzadtam át semmit mellette. Táskába dobálos, amikor szükség van rá újra fújós, ha elfogy, kidobós, és soha többé nem vásárlós. A másik zöld a summertime az nagyon klassz, azt hittem arra hasonlít, azért vettem. Ezt elfújkálom, de annyira megszeretni nem tudom. Nem fogja meg a ruhát, sem a bőrt ez viszont a pozitivuma, bár hangsúlyozom, nem rossz, csak nekem nem tetszik annyira az illata.

zita98
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. július 27.

Már az első használat is nagyon kellemes volt, nem szárított egyáltalán mint a többi szappan amit használtam.
Remélem ez így is marad és akkor örök barátok leszünk. :D

Orsi77
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. július 27.

Vízhiányos bőröm van, így testápoló nagyfogyasztó vagyok. Amikor megláttam őt, felcsillant a szemem, hátha elhagyhatom a kencézést, aminek ebben a kánikulában örülnék. Bár igaz, hogy nem szárít annyira mint egy hagyományos tusfürdő, de a kenekedést fürdés után nem úsztam meg.
Az illata isteni🙂

Briginam
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. július 27.

Ez a kedvenc tusfurdo. Nagyon nőies finom illata van. Kicsit érezni is szoktam magamon fürdés után is.