Legújabb vélemények - Testápoló termékek

erdelyidorka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 12.

Szomorkodva néztem a szoptatástól szottyos és ráncos melleimet, majd ráakadtam erre a krémre. Korábban más Dr Kelen termék már bevált, így megvettem. Napi 2 használat mellett már egy hét után szebb lett a bőröm, ráncokat szépen feltöltötte, tényleg van feszesítő hatása. Nagyon bánom, hogy nem foglalkoztam sokkal korábban a melleimmel.
Nagyon klassz pumpás adagolója van, könnyed gél állagú, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet és foltot sem a ruhán.
Állandó darab lesz a polcon.

erdelyidorka

Tini koromban édesanyám szekrényében találtam először meg, kb 16 évesen. Akkoriban kezdtem el jobban foglalkozni az alakommal, intenzíven sportolni. Rendszeresen jártam futni, előtte ezzel a krémmel kentem be a problémás területeket, majd fóliával tekercseltem.
Valóban hatásos, gyorsabban formálódtak a vonalaim mint a használata nélkül. Aztán a huszas éveim közepén egy hosszú kapcsolat után ismét előkerült, ott is sikerrel teljesített. Most szülés után újra utána nyúltam. :)

Használat során kellemesen melegíti a bőrt, de irritációt egyáltalán nem okoz. Illata elég erős, de tusolás után egyáltalán nem érezni már. Könnyen beszívódik, egyszerűen és gazdaságosan adagolható.

kalmaniki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 12.

Isteni finom, süti illata van. Jól habzik, nem szárítja a bőrömet. Kedvező az ára. Nagyon szeretem használni, biztos, hogy újraveszem.

manyokata
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 12.

Tesztelésre kaptam. Erőteljes, nagyon kellemes, kicsit férfi parfüm illatú. Tetszik❤ Közepesen sűrű állagú, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Kellemes a bőrömnek. Szépen hidratál, puha a bőröm tőle. Este használtam, másnap is ott az illat. A feszesítő hatásról még nem tudok beszámolni. Használom tovább, és updatelek!

Ivett0502
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 12.

Cukros, nagy szemű testradir, kellemes, nem tolakodó ananász illattal.A használata után nem volt szükségem testápolóra mert nagyon puha, és jó illatú maradt a bőröm. Csatos üveg a csomagolás amit vissza lehet küldeni a gyártónak, így szemetet sem termelünk. Ajánlom a terméket.

Ivett0502

Ez egy csoda, mindent tudó krém. Àllagra krém de nem folyós, illatra enyhe levendula. A kisbabám piros popóját, a nagy lányom viszkető dermatitises foltjait de még az én borotvától irritált bőrömet is pikk-pakk rendbe rakta.A csomagolása pedig üveg, amit vissza lehet küldeni a gyártónak, így szemetet sem termelünk.Szóval ez a tökéletes termék számomra.Csak ajánlani tudom.

ssteff15
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 12.

Nagyon sajnálom, hogy rábeszéltek erre a krémre a patikában. A biomed vadgesztenye cool krémjét kerestem, mert nagyon megszerettem, a pompás hűsítő hatásán túl valóban hamar levitte a duzzanatot és elmúlt a mázsás súly érzése is a lábamban. Mivel az egész városban nem találtam sehol így az utolsó útbaeső patikában megvettem ezt, mert az eladó hölgy is bizonygatta, hogy ez is hűsít és nagyon jó. Igazából az állagán kívül nekem semmi nem tetszik benne. Hamar beszívódik, kellemes vizes gél, nem ragad, de se a nehéz érzés, sem a duzzanat nem javul a használatával, a hűsítő érzést meg a jövő hónapig is várhatom. Ha valaki gondolkodik ezen a krémen, én nem ajánlom, azt a 3000ft -ot inkább költse három tubus biomed vadgesztenye coolra. Többet is kap, hatásos is, és nem fogy el olyan hamar mint ez a krém. Hozzáteszem nem vártam csodát tőle csak azt hogy ne érezzem olyan erősen fekve is elalváskor, hogy olyan nehéz a lábam és még mindig feszül a duzzanat miatt.

Lina1105
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 12.

Egynek jó, de lehetne intenzívebb a jázmin vagy a mandarin illat, mert engem egyikre sem emlékeztet.

Lina1105

Manikűr előtt szoktam használni, szépen rendbe teszi a roggyant, száraz, berepedezett körömágyat. Többször újra vettem már.

Pumi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 12.

Kellemes használni, de az erős izzadassal (nálam) már nem bírt. Natúr dezodorkent ár érték arányban az egyik legjobb.