Legújabb vélemények - Testápoló termékek

Jucccc
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 29.

Egy 20 ml-es kis kiszerelést használtam el, ami 2 egész testes alkalomra elegendő volt. Nagyon kellemes az illata, jó állaga van, könnyen kenhető. A szolárium hatását valóban erősíti, sokkal barnábban jöttem ki a gépből (mondjuk nem 300x barnábban :) ). Nem is viszkettem utána, pedig krém nélkül szoktam. A nagy kiszerelés nyilván jobban megéri, de nem vagyok nagy szolis, max 5-10 alkalommal megyek egy évben. Szerintem ezek a termékek egyébként sima testápolónak is jók, vagy rövidebb távú napozáshoz, már lebarnult bőrre. Talán egyszer megveszem még, elégedett vagyok vele.

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 29.

Állagra, hatásra olyan, mint a legtöbb Alverdés testvaj. Viszonylag könnyen eloszlatható, maradéktalanul és viszonylag gyorsan beszívódik. Rendszeres használattal a száraz bőrt is kellően hidratálja. Az illata tetszett, nem túl intenzív, viszont a fahéjhoz valóban nincs túl sok köze. Az évszakhoz azonban igazán jól passzolt. A csomagolást nem szeretem továbbra sem, tetszetős nagyon, de csak rengeteg plusz szemetet termel. Erős négyest tőlem megérdemel.

balazskrisztii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 29.

Nagyon akarom, hogy segítsen, mert bazi drága volt. Csináltam before képet, meglátjuk pár hónap múlva az edzés+hengerezés+sok víz+clean diet meg ez meghozzák-e a várt eredményt (nyilván nem ennek lesz köszönhető, de jót tesz a placebó)

Lolychan
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 29.

Másik kedvenc téli kézkrémem. :) A sok kézmosástól nagyon kiszáradt és kirepedt a bőröm (sőt vérzett is sajnos :/ ), de ez a krém gyorsan helyretette. Nagyon szeretem. :)

Bielenda Japan Beauty Hidratáló Hatású Testápoló Krém Monoival és Selyem Proteinnel

Elkofen
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 29.

Nagyon jó kis testápoló, amely lágy, de nem túl folyós állagú. Nagyon kellemes, szolíd, tavaszias virág illata van.
Az összetételé viszonylag baráti, de azért lehetne jobb is. Jól beszívódik és remekül hidratál, táplál. Rajtam nem maradt ragacsos, zsíros réteg a felkenés után. Vagyis valóban gyorsan becuppanja a bőröm.
A csomagolása tetszetős, amely jól illik a beltartalomhoz. Az aranyszínű kupak azért kissé giccses. Szívesen újravenném.

balazskrisztii

Nem éreztem, hogy bármilyen hosszútávú hatása lenne. Kellemes az illata, jó érzés esténként megmasszírozni a lábamat (bár ez nem a krém érdeme), de biztos nem veszem újra

Lolychan

Táskám sokszorosan visszatérő darabja. :) Jól hidratálja a bőrömet és az illata is tetszik. :)

Lolychan

Ősszel, tavasszal tökéletes, de télre kevés, mivel vizesebb az állaga, nem annyira tömör. Az illatát meg imádom. :) <3

Avon Care Intensive Relief Intenzív Bőrnyugtató Kézkrém Nagyon Száraz és Érzékeny Bőrre

Lolychan

Télen a legjobbak egyike. Zsíros, tömör állaga miatt a kicserepesedett bőrömre szuper. :)

dorqaap
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 29.

Gyorsan kellett vennem egy olcsó krémet, amit mindenhová kenhetek, végül a drogériában minden vélemény ismerete nélkül, az összetevők áttekintése mellett döntöttem úgy, hogy ezt veszem meg. Jól tettem, még vakon is. Az arcom imádja, pedig kicsit tartottam tőle, mivel van benne parfüm (ami egy kellemes,gyengéd virágillat). Tényleg gyorsan beszívódik nekem, este és reggel is ezt kenem, mert annyira megszerettem, hogy végre valami jól hidratálja az arcbőröm. Máshová még nem kentem, mert előbb elhasználom a többi krémem, de gondolom, hogy a testemen is jó lesz. Mivel beszerezni is könnyű és az ára is megfelelő, szerintem ezt még fogom újravenni. Nagyon pozitív csalódás a niveában, szuper termék.