Legújabb vélemények - Testápoló termékek

Agnes91P
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 5.

Kedvenc őszi-téli testápolóm, vagy ezerszer újravettem már. Szuperül hidratál, az illata pedig annyira nőies, hogy még az önbizalmamnak is jót tesz :)

Agnes91P

Elég sűrű és durva szemcséjű, viszont jól felélénkíti a vérkeringést és puha lesz utána a bőr. Az illata is tetszik, heti 1-2 alkalommal jó egy kis plusz kényeztetés :)

Honey33
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. június 5.

Nagyon jó kis kézkrém, amit ígér, azt teljesíti is. Majdnem csillagos ötöst adnék neki, de az illata borzalmas, másfelől nagyon hamar elfogy a krém (sokat használtam belőle ekcémára hajlamos, száraz bőrömre), és én is csak úgy tudtam kinyerni belőle a maradék anyagot, ahogyan azt egy másik véleményíró is tette, azaz szimplán szétvágtam a tubust. Az illatot/szagot még megbocsátanám, viszont mivel hihetetlen gyorsan elfogyott, így nekem ár/érték arányban nem éri meg...

Agnes91P

Szeretem a Dove tusfürdőket. Ez egy kicsit könnyedebb, inkább géles állagú volt, de frissített, nem szárított (én mindig használok testápolót minden tusfürdő után), az illata halvány, kellemes. Annyira nem fogott meg, de lehetséges, hogy újraveszem.

humankind
Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. június 5.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. június 5.

praktikus a pumpás csomagolás, gyorsan beszívódik és jól hidratál, szívesen nyúlok érte.

Coconutoil
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 5.

Megvettem, de aki szereti, mint én, hogy fürdés után pár òrán át megmarad a bőrén az illat, annak ez nem jò választás. Nem is hidratál, mint egy Dove, vagy Fa tudfürdő igaz azoknak az ára is kicsit magasabb. Amúgy hirtelen a DM-be megtetszett a csomagolás, és a nőies kis finom illata, de teljesítmènye viszont nem a legtutibb, de igaz 300 Ft ért ne is várjunk egetrengető csodàkat.

Coconutoil

Tusfürdők terén szerintem ezek a Fa tusfürdők, Dove, valamint a Palmolive-k a legjobbak drogériás viszonylatban. Megfelelően tisztít, az illata imádás, szerencsére zuhanyzás után is sokáig megmarad az illata.

Coconutoil

Igaza van az előttem szòlòknak, ez volt a legeslegjobb dezodor a márka kínàlatábòl. Még annak tudatában is újra vettem, hogy tudtam nem a legerősebb a hatása, illetve jò volt, ha napközben is fújtam még egyszer belőle, épp ezért gyorsabban is fogyott. De szinte mindenki dicsért mikor ezt használtam. Remèlem egyszer mèg előkerül a fiòkbòl a “rice divat” és akkor újra visszakerül a Fa-tòl is a polcokra ez az illat.

Halcyon
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 5.

A legjobb testápoló, amit valaha használtam! Gyönyörűen hidratál és gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzet. Imádom az illatát is, de ha ez nem így lenne akkor is 5 csillag.

Halcyon

Nagyon jó bőrnyugtató és hidratáló. Imádom az illatát is!