Legújabb vélemények - Testápoló termékek

TAnna94
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 5.

Jópofa gyurma, tavaly kis szörnyecskéket csináltam belőle, amikor szenzonja volt. Fantasztikus illata van, nagy habot csinál a kádban. Sokáig elég a tömb.

TAnna94

Az egyik kedvenc fürdőbombám, ami az illatát illeti. Sajnálom, hogy limitált, viszont már jó előre megvettem, ezt "hozza a húsvéti nyúl". Amíg nem fürdöm el, a lakást illatosítja, mindenhol lehet érezni a viszonylag nagy nappaliban. Igazi tavaszt varázsol itthonra.

TAnna94

Tök jó ötlet a cetli benne. Finom illata volt, amíg nem használtam, zacskó nélkül állt a szobámban a fürdőbombatartóban, állandóan lehetett érezni, nagyon tetszett.

TAnna94

Nagyon szeretem a mézes illatát, sajnálom, hogy limitált termék.

TAnna94

Nagyon kellemes az illata, ha sokáig maradok fenn este, utána ezzel zuhanyzom, hátha tényleg segít az elalvásban. Gyűjtöm a zseléket, örülök, hogy ez is bekerült a készletembe.

Akara
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 5.

Tényleg puhább lesz tőle a kezem, de nem nyert meg magának. A szaga nálam egészen kellemetlen. Nagyon erősen radíroz, de olyan érzés, mintha túl hegyesek lennének a szemcsék. Néha azért használgatom, mert az pl. tök jó érzés, hogy ha ezzel alaposan átmasszírozom a kezem, csak gyengéd mozdulatokkal, akkor sokáig bizsereg még a bőröm, talán így jobban felveszi a hidratálót. Mentségére szóljon, szerintem ez az adag még idénre kitart. De hoszsú távon inkább maradok inkább kézen is a kémiai hámlasztásnál.

Akara

Jól hidratál, gyorsan beszívódik. Az én kezemen ugyan nem mard meg sokáig a hidratáló hatás, iszonyatosan szárad. Ezt esténként hazsnálom kicsit extrább hidratálásként, nap közben pedig folyamatosan kenegetek valamilyen más, tubusus kézkrémet, és így nem annyira szárad ki a kezemen a bőr. Magát a dizájnt nagyon szeretem én is. Az illata is csodás. Elég drága, de mivel csak naponta egyszer használom, meg tudom engedni magamnak.

Akara

Jól hidratál, az illatát nagyon szeretem. Viszont nem szívódik be túl gyorsan. Általában inkább zoknit húzok rá. De ár/érték arányban nekem jó. Eddig nem fordítottam különösebb figyelmet a lábaimra, ezért mikor láttam hogy van ilyen termék, csak hanyagul dobtam be a kosárba. De lehet, kipróbálom a család többi tagját is.

abicicaaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. április 5.

Fogalmam sincs hogy kerult a hazba, magamtol nem vennek hasonlo termeket :D
Nem hidratal, ellenben olyan jol husiti es ellazitja a labakat. Orom hasznalni egy hosszu nap utan (najo, minden nap utan). Szerintem ujra veszem, ha nem talalok hozza hasonlot a drogerias sajat markas termekek kozott. Ha nem muszaj, nem tamogatom az Avont.

AnnaR
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 5.

Már megvan egy ideije, csak mindig elfelejtem véleményezni. Okkal.
Könnyű, viszonylag tényleg gyorsan felszídik, de nagyon trükközni kell a mennyiséggel. Mert nem hidratál annyira, mint kéne. Egy könnyű, közepesen zsíros krém kellemes, nem tolakodó illatta. De 24 órán át nem hidratál, sőt... Így nekem messze van a tökéletes testápolótól, de el tudom képzelni, hogy van, akinek jó lehet.

Ui.: A Helia-D oldalán még elérhető, de egy új, pumpás csomagolásban