Legújabb vélemények - Testápoló termékek

tothklaudia96
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 31.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 31.

Nagyon jó az illata, de nagyon lassan fogyott el... Zsíros érzetű lett tőle a bőröm, amit nem kedvelek magamon.

dorqaap
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 31.

Egy kellemes szappan, ami nem szárít és finom illata van. Én csak ajándékba kaptam, de ennyi pénzt sokallanék érte kiadni.

dorqaap

A karácsonyi dobozukban jutottam hozzá, amúgy drágának találom és nem venném meg. Nekem szárította a kezemet, és az illatát sem igazán szerettem. Engem nem győzött meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 31.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 31.

Az illata engem nem zavar, viszont igyekeztem nagyon vékony rétegben felvinni szoli előtt, és 2-3 órával rá iszonyatosan kiszárítja a bőröm, pattanásom is nőtt már tőle 1-2. Extra barnító hatást nem tapasztaltam, ugyanolyan színem lett, mint szokott. Ami engem meglep, hogy ha szoláriumozás után kenem be magam egy sima testápolóval, akkor nincs ilyen kiszáradás, és sokkal szebb, barnább a bőröm. Számomra nem éri meg ezt az árat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 31.

Szolárium mellé és önmagában is használtam már, világos bőrömön is 2 használat után már látható volt a természetes barna szín. Abban viszont egyet kell értsek, hogy eléggé ragadós, felkenés után fél órával is még érezhető egy kis ragadás, és ha véletlenül több kerül fel, mint kellene, akkor a bőrön hasonló szaga lesz, mint a szoláriumozás utáni megsült bőrnek. A hidratálása jó, viszont nekem a használatakor mindig kijön 1-2 pattanás, aminek nem örülök. Ezek ellenére is szívesen veszem elő, mert tényleg nagyon szép színt ad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 31.

Úgy érzem én leszek itt az ünneprontó, én gyakorlatilag semmi hatását nem éreztem. Kevés narancsbőröm van, mert odafigyelek, amire csak lehet, de annak a kevés eltüntetésére és megelőzésre használok krémet. Próbáltam már többet is, és ez volt a legkevésbé hatásos mindközül, arról nem beszélve, hogy messze ez a legdrágább a próbálkozásaim közül. A Helia-D milliószor többet ér szerintem, fele ennyiért. Egyedül azért nem 1 csillag, mert egyébként testápolóként viszonylag hatásos, nem száradt ki a bőröm, amíg használtam, dehát ez nem túl nagy eredmény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 31.

Hálistennek még egyelőre kevés a látható narancsbőröm, de azt is próbálom eltüntetni és a továbbit megelőzni, nekem ez a krém jött be a legeslegjobban. Remekül feszesít, amint elkezdem napi szinten használni, már 1-2 hét után teljesen eltűnt az a mennyiségű narancsbőr, ami nekem van. Próbáltam a sokkal-sokkal drágább Yves Rocher krémet is, az gyakorlatilag semmit sem ér ezzel szemben.

Bettii98
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 31.

Borzasztó! Ekkora hazugságot, hogy 72 óráig(új csomagolás) használ. 8 óra után a semmiben üléstől is izzadok tőle.

zsofi33
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 31.

Nagyon gyorsan beszívja a bőröm ezt a testápolót és utána selymes érzetet hagy maga után. Én nagyon megszerettem csak ajánlani tudom :)

Bettii98

Semmit nem csinál. Nem gátolta meg az izzadást, ami alapvető funkciója lenne.