Legújabb vélemények - Testápoló termékek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 31.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 31.

Szolárium mellé és önmagában is használtam már, világos bőrömön is 2 használat után már látható volt a természetes barna szín. Abban viszont egyet kell értsek, hogy eléggé ragadós, felkenés után fél órával is még érezhető egy kis ragadás, és ha véletlenül több kerül fel, mint kellene, akkor a bőrön hasonló szaga lesz, mint a szoláriumozás utáni megsült bőrnek. A hidratálása jó, viszont nekem a használatakor mindig kijön 1-2 pattanás, aminek nem örülök. Ezek ellenére is szívesen veszem elő, mert tényleg nagyon szép színt ad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 31.

Úgy érzem én leszek itt az ünneprontó, én gyakorlatilag semmi hatását nem éreztem. Kevés narancsbőröm van, mert odafigyelek, amire csak lehet, de annak a kevés eltüntetésére és megelőzésre használok krémet. Próbáltam már többet is, és ez volt a legkevésbé hatásos mindközül, arról nem beszélve, hogy messze ez a legdrágább a próbálkozásaim közül. A Helia-D milliószor többet ér szerintem, fele ennyiért. Egyedül azért nem 1 csillag, mert egyébként testápolóként viszonylag hatásos, nem száradt ki a bőröm, amíg használtam, dehát ez nem túl nagy eredmény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 31.

Hálistennek még egyelőre kevés a látható narancsbőröm, de azt is próbálom eltüntetni és a továbbit megelőzni, nekem ez a krém jött be a legeslegjobban. Remekül feszesít, amint elkezdem napi szinten használni, már 1-2 hét után teljesen eltűnt az a mennyiségű narancsbőr, ami nekem van. Próbáltam a sokkal-sokkal drágább Yves Rocher krémet is, az gyakorlatilag semmit sem ér ezzel szemben.

Bettii98
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 31.

Borzasztó! Ekkora hazugságot, hogy 72 óráig(új csomagolás) használ. 8 óra után a semmiben üléstől is izzadok tőle.

zsofi33
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 31.

Nagyon gyorsan beszívja a bőröm ezt a testápolót és utána selymes érzetet hagy maga után. Én nagyon megszerettem csak ajánlani tudom :)

Bettii98

Semmit nem csinál. Nem gátolta meg az izzadást, ami alapvető funkciója lenne.

Hecate
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 31.

Nekem kis mennyiségben is nehezen szívja be a száraz bőröm, de magas olajtartalma miatt talán ez nem csoda. Viszont megéri várni, mert jól hidratál, kellemes az illata, finom az állaga, láthatóan javít a bőrön. Beivódás után nincs ragacsos érzet. Szeretem. :) Mennyiségre szerintem is lehetne több.

Frissítés: Hamar elhasználtam, mert odavagyok érte. Újra fogom venni.

Katinka83
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 31.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 31.

Gyorsan beszívódik, nagyon finom illata van és isteni puha utána a kezem.

bzsofi22
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 31.

Teljes pénzkidobás volt ez a termék :( Nagy reményekkel vettem meg miután kb 3 évig csak szemezgettem vele, ám az ára miatt mindig lebeszéltem róla magam “hogy majd egyszer/később”.... Az én bőrömmel nincs semmi különösebb probléma, azt leszámítva, hogy télen-nyáron fehér, szinte már porzóra szárad a lábam. Nem vagyok nagy testápolózó, jó ha hetente ráveszem magam hogy szépen bekenegessem, ezért is gondoltam, hogy milyen jót fog tenni a bőrömnek ha már csak egy kicsit is tudom hidratálni fürdés közben. Nos a kommentek alapján kezdek félni hogy én és még páran más terméket kaptunk ugyanazon áron ugyanazon csomagolásban 😅🤣 Ez a tusfürdő az ég egyadta világon semmit, de semmit nem csinál abból amit igér és amiért az emberek megvásárolják, 100%-ban pontosan ugyanolyan fehér száraz a lábam, mint bármikor máskor! Egyáltalán semmit nem hidratál, és ennek fele sem tréfa... kipróbáltam a kezemen is hideg(!) vízzel hátha ott lesz hatás, +az messze nem olyan száraz, mint a lábam de ott se történt semmi változás, látványosan pont ugyanannyira száraz a kezem, mint mosás előtt. Ez lett volna a lényeg, de ehhez még hozzáteszem, hogy az illata egyáltalán nem tetszik, olyan semmilyen nekem + számomra nagyon zavaró, hogy egyáltalàn nem habzik (megintcsak nem értem, hogy aki azt írta jól habzik az nem nyúlt félre más tusfürdőhöz véletlen? :’D ) emiatt 2-3 pumpálás az csak a NAGYON spórolós mennyiség 1 felsőtest lefürdetéséhez, egész testhez az 5 pumpa a minimum.... így nem fog sokáig sem tartani, mindezt egy konkrét vagyonért. Nem is tudom csalódtam-e már ekkorát egy termékben, nemhogy biodermában. Őszintén nem értem, hogy mégis hogy segítene ez problémás bőrűeknek, kezdem azt hinni, hogy a sok jó komment csak fizetett dícsérés.

Ui.: komment ajánlásokra arctisztításra is kipróbáltam. Nem hidratàlt természetesen lótúrót se... sőt úgy kiszárította, hogy fürdés után rohantam bekenni vastagon krémmel... az arcbőröm egyébként kombinált, és valódi rinocéroszbőr (=egyáltalán nem érzékeny)

Még annak sem ajánlom aki amúgy bármit megengedhet anyagilag, semmit nem ér ez a termék, ilyen alapon levegőért is lehetne fizetni 😅

Makk Zsuzsó
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 31.

Ez egy olyan szappan, aminek nem csökkentik időről-időre a súlyát ( = rejtett áremelés) és ez örvendetes. Sajnos egyre többen élnek ezzel a módszerrel. Egyébként pedig teljesen megfelelő minőségű, enyhe, semleges illata van, olcsó. Természetesen szárítja a bőrt, hiszen szappan.