Legújabb vélemények - Testápoló termékek

Theodora
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 31.

Nem értem a hypeot, egy nagyon testes, nehéz krém, nehezen szívódik be, büdös, és semmi extrát nem nyújt cserébe. Hidratál, de milyen áron? Amúgy sem szeretek belenyúlkálni egy tégelybe.

bogi2121
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. március 31.
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. március 31.

A legjobb! Ebben a kézfertőtlenítőtős időszakban olyan szinten kiszáradt a kezem, mint még soha a 24 év alatt. Próbáltam bodyshop-os terméket, nem segített. Majd eszembe jutott, hogy egy éve megvettem ezt és egy csoda! Anno a könyökömet hozta teljesen helyre, most a vörös-iszonyat száraz kézfejemet. Odáig vagyok, el sem hiszem, hogy végre nem fáj a bőröm. Szóval egy év távlatából mondom, hogy nagyon szuper termék.

AlmostEasy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 31.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 31.

Drága, csalódás, irritáló a hosszú távon érezhető zsíros érzet. Lidlben vásárolt kb. 400 Ft-os olcsóbb kézkrém azonnal beszívódik, és a kb. 800 Ft-os Evelin Cosmetics vaníliás kézkrém is sokkal jobb volt.

katalinmester13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. március 31.

Nagyon jó testradír. Finom illata van, de nem annyira tartós mint a macadamia&rizstejes változatnak. Ha ezt vásároltam volna elsőnek a két termék közül, azt mondanám rá, hogy tökéletes. De mivel már ismerem a másikat, tudom, hogy van ennél jobb is. Így nem ezt vettem újra.

Rommie77
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 31.

Sajnos szilikon van benne, így ejtve. Az ár-érték arány nem megfelelő, egyértelműen a márka logóját fizeted ki, és nem a krémet, ami közepes.

tothklaudia96
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 31.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 31.

Imádom! Nem hagy zsíros érzetet a bőrömön, mégis hidratál és mindemellett istenien jó az illata! Nagyon szeretem a mangó illatát!
Külön előny, hogy a flakon szelektívbe dobható. Abszolút állandó tag lesz a polcomon ;)

PrincessBell
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 30.

Fehér, vizes állagú, enyhe illattal rendelkező krém. Kevés elég belőle, ha többet ken fel az ember, akkor kukacosodik. Hamar beszívódik, viszont ragad utána a kezem, marad egy kellemetlen réteg rajta. Hidratálása számomra sajnos egyenlő a nullával, nem tölti be a funkcióját. Nem száraz kézre való termék szerintem, hanem normál bőrre.

PrincessBell

Nagyon kellemes, de erős illatú krém, viszonylag vizes az állaga. A doboz kialakítása praktikus, nem ragad fel a tetejébe a krém a csavaros megoldás miatt, de megáll a tetején is.
Sajnos nekem nem használ körülbelül semmit, ráadásul ragad is, miután felkenem, mennyiségtől függetlenül. Ár/érték arányban így nem is akarom minősíteni inkább :)

Scylla
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 30.

Szerintem ez egy jó kis kence: a száraz bőröm gyorsan helyrerakja, az állagát is szeretem, szuper krémes :) az illata erőteljes, amit a legtöbb TBS krémnél nem kedvelek, ennél az is tetszik!

PrincessBell

Állagra nehéz, olajos, ami hamar felhabosodik, kevés is elég belőle. Kellemes, gyümölcsös az illata (de ez ízlés kérdése), tipikus Babé.
Nem igényelne a bőröm az arcomat leszámítva nagy törődést, de kemény a folyóvíz a városomban, amitől kiszárad a bőröm és sokszor piros kiütések is jelentkeznek, természetesen viszketéssel párosítva.
Nekem ez a tusfürdő bevált ez ellen, de nem tudom, hogy egy alapból problémás bőrrel mit tudna kezdeni, mert azért nem hidratálja "agyon" az embert, szükséges a testápoló utána bőven.