Legújabb vélemények - Testápoló termékek

zdoreebaba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 4.

Illatában és állagában tiszta Nivea Care&Roses krémtusfürdő. Szerintem ugyanaz a termék csak más néven dobták a piacra. Nekem nagyon tetszik. Krémes, jól hidratál és sokáig érezni a bőrön. Valóban egy igazi tavaszi-nyári tusi. Máskor el sem tudnám képzelni. Imádom, csak sajnos limitált kiadás.

Stellamy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 4.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 4.

Ennek a tusfürdőnek nem a bőrradírozás az előnye. Ugyan tartalmaz szemcséket, de az inkább simogat, mintsem radíroz :) Az illata nagyon friss és reggeli zuhanynál igazi löketet ad a nap indításához. Nyáron alap a fürdőszobai polcon.

natural_beauty
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 4.

Elég jól hidratál, kellemes, frissítő illata van, hihetetlenül gyorsan beszívódik, miközben hűsít is. Szuper nyári testápoló, biztosan újraveszem.

BeesWorld
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 4.

Ezt imádom! Télen munkába csak ezt használom, mert hamar beszívódik és géppel dolgozom. Nagyon jó kis kézkrém.

palmiii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 4.

Akciósan, kiárusításban vettem meg, de teljes áron is megéri. Felkenve borzalmas az illata, de ez szerencsére hamar elillan. Egy használatra nem kell belőle sok, sokáig elég. Izzadás természetesen ugyanúgy van a használata mellett is de kellemetlen szagokat teljesen megszünteti akár egész napra újra kenés nélkül.Ami zavaró, hogy kicsit nehezen szárad és megfogja a ruhát.

Stellamy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 4.

A mandulatejes tusfürdővel együtt használtam a testjoghurtot. Kezdetben nagyon tetszett az illata, de van egy fajta "utóillata", ami annyira zavaró volt, hogy le kellett mosnom magamról. Egyébként, amit a termék ígér azt hozza: légies állag, gyorsan beszívódik.

BeesWorld

Rengeteg deot próbáltam, sajna csak ez válik be. Finom illat, szuper hatás. Kár, h aluminiummentesbe egyről sem mondhatom el, hogy hatott volna.

Update: ÁTTÖRÉS, azóta megtaláltam a tökéletes alumentest! SCHMIDT'S CÉDRUS-BORÓKA DEZODOR! Mindenkinek szeretettel ajánlom!

Pemike
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. június 4.

Az illatát sokáig tartja, de az izzadást egyáltalán nem csökkenti...

Pemike

Csalódtam! Azt gondoltam volna hogy ez a márka csak jó terméket csinál... A lényeg hogy semmilyen hatást nem értem el vele, egyszerűen nem hidratál. Hamar beszívódik, illata nekem kellemes. A krém állaga elég híg, jól elkenhető a kezen. Nem veszem újra. Azt gondolom a bio termékekre váltok vissza, azokban még nem csalódtam.

Vanillacream
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 4.

Én is önbarnítás előtt kerestem gyorsan testradírt a drogériában és már nem volt időm előtte itt nézelődni. Mivel a tusfürdős testradírok eddig gyengének bizonyultak, ez pedig már első ránézésre is erősebbnek tűnt, így bedobtam a kosárba. Otthon meglepve tapasztaltam, hogy a só és az olaj a tégelyben külön életet kezdtek élni, de reméltem nem én választottam bele egy lejárt szavatosságú termékbe. Az összekeverés után elkezdtem puszta kézzel felvinni és radírozni a bőröm. Nem tudom ti hogy vagytok most az állandó kézmosással, de a kiszáradt kézfejemet (pedig nem repedezett ki, mert akkor biztos nem mártom sóba) úgy csípte, hogy majdnem feladtam az egészet. Emellé pedig a durva só nem radírozta, hanem kb. marta a bőrömet. Viszont mikor végeztem az olajos rétegtől nagyon kellemes és sikamlós lett a bőröm, de már ez se tette szebbé azokat a perceket, amiket előtte kellett átélnem. Szépen elraktam a fürdőszoba legmélyebb zugába, gondolván arra, hogy majd egyszer, jó sokára még talán jó lesz valamire... Viszont másnap nagyon meglepődtem! A bőröm annyira puha és fényes lett, minden apró sebem beforrt és szinte eltűnt, a kezemen meg teljesen elmúlt a szárazság. Tényleg jobb állapotban lett, mint az elmúlt fél évben bármikor! Sejtettem, hogy a tegnap jól eldugott testradír, a só és az olaj keveréke áll ennek a hátterében, így 1 hét múlva előszedtem és újra teszteltem. Újra ez a pozitív eredmény fogadott! Bár nem mondom, hogy a legjobb a világon, ráadásul a használata azóta sem a legkellemesebb, viszont van benne valami, ami megfog! Egy próbára mindenképp ajánlom!