Legújabb vélemények - Testápoló termékek

kannus
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 26.

Az Isana termékek ár-érték arányban továbbra is verhetetlenek! Ez az utóbbi időben a kedvencem a tusfürdő palettájukról, kár, hogy limitált kiadás és a boltok polcain már nem nagyon látni. :( Most már csak itthon élvezem az utolsó flakont belőle! Az illata engem is inkább kakaóra emlékeztet mintsem kávéra, de ettől függetlenül szuper kellemes! Tudja, amit egy basic tusfürdőnek tudnia kell, ennyi pénzért bármi extrát elvárni tőle szerintem badarság! :)

Réka91
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 26.

Finom az illata, egy GIGI-s masszírozókrémre emlékeztet. Olajos, de mégis könnyű az állaga és hamar beszívódik. Hihetetlenül jól puhítja a kéz bőrét. Túlzottan kiszáradt bőrre már kevés lehet. Szuper a tubusa.

Réka91

Nekem nagyon bevált. Nem tapasztaltam irritációt. A koronavírus miatt, a még gyakoribb kézmosás és kézfertőtlenítő használat szépen kiszárította a kezeimet. Zsírosabb krém, tipikus Nivea illat. 2 nap alatt rendbe tette a kezeimet, a férjem le is nyúlta, úgyhogy már újravettem egy másik társával együtt. Tetszik a tubus alakja, táskába dobálós.

kannus

Miután a csomagolással kellőképpen felkeltette az érdeklődésemet és odavonzott maga mellé, beleszagiztam és hopp már landolt is a kosárban a termék! :)
Nem természetes az illata, de engem ez nem zavar, mert ettől függetlenül egy kellemes banános illat. A hidratáló hatása szerintem nem kiemelkedő, de nem is rossz! És ami külön szuper, hogy könnyen, gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet! Az én bőröm szerencsére normál (kivéve az arcomat persze), így nekem egy ilyen teljesítményű kence éppen elég! A nagy kiszerelésnek köszönhetően sokáig elég, így ár érték arányban is nagyjából rendben van! :) Én szeretem! Nemrég fogyott el, és most újra vettem másik illatban, ami szintén jól teljesít!

valkayszaszi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 26.

pixiboxban jutottam hozzá a mintájához, ergó hosszú távú következtetéseket nem tudok levonni, de kellemesen bizsergetően hideg volt, jó állagú, jó illatú. egészen biztosan nem fogom megvenni, de jó tapasztalat volt.

kannus

Szögezzük le, hogy alapvetően nem vagyok golyós deo párti, mert a rohanós reggeleken nem túl praktikus. Azt a + 5 percet míg kicsit megszárad bizony be kell kalkulálni, de abszolút megéri! Ez az a dezodor, amit évek óra újra és újra és aztán újra megveszek, mert hatékony, kellemes púder illatú, és nem csípi a bőrömet! Én csak ajánlani tudom! :)

Enne
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 26.

Egy-két hete használom, eddig tetszik. Karácsonykor bőrradírral együtt lehetett hozzájutni, kiárusításon féláron. :) Ennek is van egy furcsa mellékzöngéje, mint az eper-joghurtosnak, amit betudok a 99%-os natúr összetevőlistának. Ezt és a továbbra is banálisan haszontalanra tervezett csomagolást leszámítva tényleg jó. Ezekért viszont pontot kell levonnom sajnos. Vanília illata ugyan nagyon halvány, de nem bánom, egy testápoló nem az illatától lesz hatásos. Állaga kellemesen vajas, de könnyű, habhoz természetesen köze sincs. Megfelelően hidratál.

HarmatosHajnal
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. március 26.

Katasztrófa. Első használatkor még puha nem túl erős hab jött ki belőle, de másodjára már csak folyt belőle , harmadjára meg már nem jött belőle gyakorlatilag semmi. A termék 60-70 %-a a flakonban maradt. Soha többet ilyet. Sima dm-es testápoló habom már volt, azzal nem volt ilyen gond. :( A termek beltartalma rendben lenne, jól hidratal, kellemes illat.

HarmatosHajnal

Katasztrófa. Első két használatkor még puha nem túl erős (inkább szétfolyós) hab jött ki belőle, de pár használat után már csak folyt belőle , végül meg már nem jött belőle gyakorlatilag semmi. A termék 60-70 %-a a flakonban maradt. Soha többet ilyet. Sima dm-es testápoló habom már volt, azzal nem volt ilyen gond. :( És ez a probléma a másik ilyen nivea testhabomnál is megvan. A beltartalom viszonyt jó, kellemes illat.

Nessy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 26.

Ideális home office dezodor. Sajnos ennél többel nem birkózik meg. Nem irritál, nem szárít, az illatokkal úgy ahogy elbánik. Éles/stresszes helyzetben nem bíznék meg benne. Az illata nekem kifejezetten tetszik, hasonlít a 7 gyógyfüves pakoláshoz. Sajnos sárgítja a felsőket, ezért csak nem kényes, otthoni ruhához ajánlom.