Legújabb vélemények - Testápoló termékek

DianaS
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. április 4.

Szerettem nyáron használni mindig a táskámban tartózkodott :) Tiszta friss illat.

Agnes91P
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 4.

Kellemes, nyugtató, bekuckózós illat (tesóm szerint sütiillat). Már többször újravettem :)

Agnes91P

Életem kedvenc kézkréme. Amióta kipróbáltam, szinte csak ezt veszem, és mivel Dm-ben nincs (legalábbis nálunk), amikor Rosmannban járok, kettesével-hármasával veszem :) Imádom az illatát, meg amikor a kolléganőim megjegyzik, hogy mi ez a jó kókuszillat? Én meg somolygok, hogy a kézkrémem. Remélem, sose vonják ki a forgalomból :)

Rea96
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. április 4.

Nem az a tömèny émelyítő illata van , hanem az a nagyon kellemes vanília illat. Többször újravettem és nagyon szeretem. Gyorsan beszívódik és most sem kellett csalódnom a nivea márkàban.

DianaS

Tényleg szerettem ezt a testápolót, nagyon jó krémes állaga van és az illata is imádnivalóan lágy kókuszos! Látatlanban választottam de nagyon megérte, csak ajánlani tudom.

Agnes91P

Ajándékba kaptam, táskába ideális. Szuper az illata, de nekem a hidratálása kevés.

Agnes91P

Imádtam, volt egy parfümöm, amihez nagyon passzolt az illata. Nőies, lágy, elegáns, mellesleg nem is szárított :)

Donatella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. április 4.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. április 4.

Ez volt az egyik, amelyik elcsábított az Alaya szappanok közül, merthogy milyen jó már, hogy a DM-ben kapható, és mégis natúr és kecsketejes. Kézmosásra kitűnő volt, bár kellett utána krémeznem, de a kézbőrt nagyon üdévé varázsolta. Testre használva viszont pattanásokat okozott, ráadásul kevesebb, mint egy hónap alatt elolvadt. Így csak négy csillag, bár klassz kézmosó szappan.

Dana1983
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. április 4.

Eredetileg a kisfiam száraz bőrére vettem, de én is ezt használom most. Megfelelően habzik, könnyű leöblíteni. Furcsa, hogy kicsit nehezebb eloszlatni a bőrön és több kell belőle, mint az átlag tusfürdőből, de cserébe tényleg hidratáltabb a bőr zuhanyzás után. Egy baja van, hogy az illata nagyon erős.

NadjaBlue    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 4.

Mennyei illata van, ami sokáig érződik a bőrön, használatakor pedig az egész szobát belengi az édes, rózsás illat. Nagyon jól hidratál, egészen selymessé teszi a bőrt. Az ára tényleg húzós, ajándéknak nagyon jó választás lehet vagy ha magunkat szeretnénk meglepni valami különlegessel.