Legújabb vélemények - Testápolók

kiskacsa480
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 9.

Nekem az Atopiance annyira nem jött be, mert nagyon nehezen szívódott be annak ellenére is hogy kb sivatag száraz bőrre kentem...
Hosszas gondolkodás után a könnyedsége miatt váltottam erre a változatra, de nem igazán örülök neki, hogy parfümös mert hosszútávon nem szeretem az illatos kozmetikumokat használni. Úgy gondolom számomra nem lenne létfontosságú a parfüm egy testápolóban.
Na de a lényeg...
Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után és szuperül hidratál! Örülök, hogy ezt választottam a többi mixa közül. Biztos, hogy újra veszem, de a parfüm miatt nálam - 1csillag.

vivip
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 9.

Kellemes illat, gyors felszívódás. A bőrszárazságot nehezen kezelte, de hosszas használat után több eredményt értem el vele, mint bármilyen más termékkel. Eddig ez a kedvenc! Nagyon jó érzetet ad a bőrnek.

csylvie
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 8.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 8.

Nagyon szokatlan érzés használni, olyan, minta "megitatnánk" a bőrünket. Imádom az illatát, ahhoz képest, hogy gyakorlatilag elillan a bőrömön, elég jól hidratál. Sajnos azonban kb fél tubus lenne elég egy igazán alapos testápolózáshoz, pedig nem extrém száraz a bőröm. Szóval nem veszem újra, mert jó a termék, de finoman szólva nem gazdaságos....

Esovaro
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 8.

Kicsit folyós, nehezen kezelhető, de olajos tisztítónak ár - érték arányban tökéletes!
Olyan puhának érzem a bőröm utána, biztosan újraveszem.

pankusz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 7.

Az illata miatt beleszerettem, de sajnos nem hidratál eléggé. Gyorsan felszívódó, inkább vizesebb állagú krém, ami nekem nem elegendő, így nem fogom újra venni. Egyébként a mérete és a pumpás kiszerelése nagyon praktikus.

Dorci19
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 7.

Esti rutinban dupla tisztítás első lépéseként használom, az érzékeny bőrömnek is tetszik, szépen leszedi a sminket is de mindenképpen kell egy második lemosó utána. Amivel nekem gondom van az a csomagolás, iszonyat folyós, akármennyire is vigyázok mindig kifolyik, egy pumpás verziónak jobban örülnék.

viragocskaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 7.

Nagyon finom “juicy” illat, és ahogy a neve is mondja igazán... felnőttes. Tökéletes lesz nyárra. Ikonikus :)

Ewymx
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 7.

Ha odafigyelünk az önbarnítózással kapcsolatos javaslatokra (előző nap bőrradírozás, alapos testápolózás, egyenletes felkenés, utána alapos kézmosás, stb), akkor remekül működik. Valóban egész nap érezni az önbarnító jellegzetes illatát (van akinek szagát) egész nap. Én éjszakára nem bírom elviselni, egyszer próbáltam de egész éjszaka szenvedtem az érzéstől, illattól, stb. Nappalra viszont remek!

kisbobitas
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 7.

Én csak az arcomra használom, szerencsére nem csíp. Könnyen felszívódik, szépen hidratál.

viragocskaa

Nem tudom, hogy miért, de a következőek a tapasztalataim. Megvettem a müllerben egész jó áron kb egy hónapja. Már az első használatnál is fura szaga volt, nem olyan kellemes mint amilyet mindenki leírt előttem. Leginkább baba popsi törlőkendőhöz tudnám hasonlítani. Kellemetlen szúrós szagú. Emellett ahogy elkentem összeállt darabokba, mondhatni kukacosodott... Lehetséges, hogy eleve úgy vettem hogy már lejárt? :(( nagyon csalódott vagyok.