Legújabb vélemények - Testápolók

fioretta
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 2.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 2.

Mivel parfümtestápoló, elég drága... Az illata alapból nagyon jó, de rajtam olykor idővel megváltozott a bőrön, talán egy kis "kipárolgástól", izzadságtól vagy nem tudom... és így már nem annyira tetszett. Egyébként nem is annyira tartós az illata, mire teljesen beszívódik, addigra már szinte el is megy.
Állaga meglehetősen folyós, de ehhez képest egész jól hidratál. Sokáig kitartott, pedig volt hogy véletlenül - pont a folyós vizes állag miatt - nagyon meglódult és több jött belőle mint akartam.
A flakon végére már egy kicsit ráuntam...lehetne kisebb kiszerelésben olcsóbb áron.
Lehet kapni "sima" testápolókat is, amelyek majdnem ugyanilyen intenzív illatúak, csak mivel nem "parfüm testápolók", jóval olcsóbbak, úgyhogy ezt egy kicsit marketingfogásnak gondolom. Egyébként jó termék.

maggie80
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 2.

Nagyon finom az illata, és azonnal beszívódik. Szeretem. :)

Gretiii
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 2.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 2.

Ez volt az első barnító testápoló, amit használtam, de gyorsan rájött lem, hogy mi nem vagyunk kompatibilisek egymással. Számomra nyáron teljesen használhatatlan, mert egyszerűen nem képes beszívódni a bőrömbe. A csomagolásán a használati útmutató szerint amíg nem szárad meg, addig nem szabad ruhával érintkeznie, de ez így vállalhatatlan, mert nemcsak nem szívódik be, de még eszméletlenül izzaszt is. És persze megvan az a szokásos barnítós illata is, amit én pl nem bírok elviselni magamon még alvás közben sem. Nagyon világos bőröm van és azt gondolom hogy némi színt sikerült elérjek vele, ezért adok 2 csillagot, de a termék többi negatív tulajdonsága miatt többet nem tudok.

fanniv02
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 2.

Imádom. Sosem hagy csíkot vagy foltot, egy árnyalattal barnább vagyok reggel ha bekenem magam estére. Sima önbarnító szaga van de felkenéskor kifejezetten kellemes!

Soraya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 2.

Számomra meglepő a sok pozitív vélemény ehhez a testvajhoz. Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Alig lehet eltüntetni felvitelkor a fehér krémet. Egyáltalán nem szívódik be még a száraz bőrbe sem. Zsíros nyomot hagy maga után. Az állaga nem emlékeztet testvajra, inkább egy híg kenőcsre. Némi puhító hatása ugyan van, de nem csodaszer. Az illata elég kellemes. Összességében, nagyon macerás a használata. Más márkától sokkal jobb testvajakat és testápolókat lehet találni.Nem fogom újravásárolni.

ferenczinikol25
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 2.

Itteni vélemények alapján vettem. Nagyon régóta probléma hogy hiába szolizok, napozok , a lábam szinte világít a testemhez képest 🙈😅 nos, ez a kis kence szuper színt varázsolt a lábaimnak ☺️☺️ kicsit nekem túlságosan olajos és nehezen szívódik be a bőrbe ,dehát valamit valamiért. Ezért csak 4 csillagot kap

Ginatural
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 2.

Nagyon nagyon szeretem! Nem ragacsos, isteni az illata. Nem tudok betelni vele.

pomme
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 1.

4 fújásnyi a karomon (/db :D) kb pont jó mennyiség és annyira durván beszívódik, hogy ha nem tudnám, hogy magamra fújtam, azt mondanám, hogy nem :D Pont annyit csinál, amennyit kell, puha tőle bőröm és nagyon finom illatú, de nem zsíros, nem ragad, tényleg azonnal beszívódik és csak a Heavenly illat marad diszkréten. Annyi zsírosságot nem hagy, mint egy vizes testápoló, tényleg nem tudom jobban megfogalmazni, hogy SEMMIT :D A Heavenly oil-to-cream tusfürdőjével ellentétben ez teljesen hozza a(z őseredeti Dream Angels) Heavenly illatot. Én az ilyesmit 10ml-s fújósban szoktam szállítani, ha valaki beleborít egy kis folyékony highlighter-t, együtt tökéletes a téli/őszi (nekem ez ilyen illat) glam outfithez karácsonyi buliba vagy vacsorához. Nagyon értékelem, hogy a Bombshell mellett ő az örök darab a VS-nél, amíg gyártják, lelkesen venni fogom, mert imádom <3 Szerelem volt első szimatolásra, amikor még az ősidőkben árulta a Notino mintában. Olyan lendülettel sztem még senki sem vett tőlük minta után parfümöt, mint én és azóta is gyűjtöm/halmozom, mert olyan, mint a Bombshell, minden benne van, ami számít ;)

veci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 1.

Nagyon jó kis nyári testápoló, könnyű vizes állaga van, gyorsan beszívódik. Az Oriflame-ben ez a málna-menta illatkombó egy klasszikus, már több ilyen terméket is próbáltam és sosem okoztak csalódást.

mlnda
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 1.

Egy honapja hasznalom. A leirasban emlitett finom borbarnito hatas tokeletesen irja le azt, amit ez a testapolo nyujt.
Kb. 5-6 naponta hasznalom, mindig azokon a napokon, amikor hajat mosok. Amig all a hajamon a maszk, addig alaposan vegigradirozom az egesz testem, aztan a hajmosas utan bekenem magam ezzel a testapoloval. Igazabol csak a labaimat szoktam bekenni, mert az mindig sokkal vilagosabb, mint a testem tobbi resze. Szoval este alapos radirozas, aztan bekenem a labaim es reggelre enyhen barnabb bort kapok. Epp csak annyit sotetit a boromon, hogy ugyanolyan szinu legyen, mint a karjaim, mellkasom. Nekem ez pont megfelel.
Az elejen azt hittem nincs is semmilyen hatasa, aztan osszehasonlitottam a labszaraim a hugomeval es ugy mar eleg latvanyossa valt a kulonbseg.
Ezt a termeket azoknak ajanlom, akik nem szolarium-barnasagra vagynak, hanem eszrevehetetlen egeszseges szinre.