Legújabb vélemények - Testápolók

nancy10
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 22.

Nekem nagyon bevált. Gyorsan beszívódik és nem gyullad be szőrtelenítés után a bőröm. Nagy a kiszerelés is.

szusmus
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 22.

Viszonylag semleges illat, nagyon jó a golyós applikátora, de csodát nem tett. Szebb a bőröm, amióta használom, biztosan segített, de az ára miatt inkább kipróbálok egy olcsóbbat

kleeyr
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 22.

Nem vagyok nagyon testápoló használós, de ha használnom kell, akkor ezt szoktam választani. Nagyon jól beszívódik, hidratál és nem utolsó sorban nagyon jó az illata is.

_ILivia001_
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 22.

Nagyon könnyed krém, az arcomra talán kevés is (télen biztosan), pedig kombinált bőröm van. Tesre viszont nekem tökéletes, mert könnyen beszívódik, én nem bírom elviselni, ha az egész testem ragad. Emellett nyáron arcra is kényelmesebb, nem fullasztó. Száraz bőrre biztosan nagyon kevés.

Uveggalamb
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 21.

Ez is egy KM beauty box szerzemeny. Eloszor nagyon orultem neki,extranak tunt a csomagolasa alapjan,fincsi gyumolcsos az illata,es izgi h csillamok vannak benne. Engem a csillamok pl egyaltalan nem zavartak ,sot nekem tetszenek,nem gondolom amugy feltunonek,abszolut vallalhato a boron napfenyben is. Az allaga viszont nem tetszett. Eroteljes olajos reteget ereztem magamon,nekem tejes egyaltalan nem lett,vagy igazabol nem is volt.(nem tudom h kezdetben kellett volna tejnek lennie,vagy azza kellett volna alakulnia,de mindegy is) Nagyon nehezen szivodott fel,mindig maradt egy massziv reteg,ami megult hosszan a borom feluleten. Nem egyszeru es nem is praktikus ezaltal a hasznalata. A hidratalo hatasa sem nyugozott le,ar-ertek aranyban nekem nem eri meg,nem vennem meg ujra.

Uveggalamb

Nagyon nem tetszik. Az olajos tusfurdojet ugyanebben az illatban imadtam,ezert is orultem nagyon,mikor ez is benne volt a KM beauty boxban. Az illata tovabbra is tetszik,bar mostanaban mar jobban kedvelem az illatmentes testapolasi termekeket. Az illata viszont szamomra az egyetlen elonye. Az allaga elkepesztoen ragacsos,nagyon nehezen ,vagy inkabb semennyire sem beszivodo. Bekentem a hasam es filmnezes kozben azt vettem eszre h odaragdt a boromhoz a polom. Amikor este levettem ,a polom szine is kb rajtam volt,a kis szoszok ,anyagbolyhocskak is ratapadtak a boromre . Nagyon fura. A hosszan tarto hidratalasat sem erzem,nekem ez egy olyan termek h varom h elfogyjon es kidobhassam.

Fehereszti
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 21.

Hááát 5 csillagot azért nem ér, de egy erős 4 mindenképp. Imádom hogy nincs tipikus sült ropi szaga, erős kakaóvaj illatú, ami tényleg már majdnem zavaróan erős, de jobb mint a tipikus önbarnító szagok. Elsőre sajnos itt ott foltosra sikerült, van már azért rutinom önbarnítózásban, a habokat pl simán felviszem foltmentesen, ezt elsőre nem sikerült pedig igyekeztem. Másodjára már jobb lett. Az árnyalata egész jó, nem narancsos annyira, talán minimálisan, de nem vészes tényleg, tetszik. Látványos azért, nem annyira lightos hogy ne is látszódjon, aminek szintén örültem. Szépen beszívódik és nem kent össze semmit, ami plusz pont mert együtt alszok a kislányommal és nem lett volna jó "fogni". Kb 4000 Ft volt akciósan, nekem ennyit tökéletesen megért, lehet nála maradok, mert sajnos st.tropezre nem tudok és nem is akarok 15ezreket kiadni.😅

lina
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 21.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 21.

Nem értem miért szüntették meg ennek a fantasztikus krémnek a gyártását.
Minden webshopban elfogyott, már a biobaza oldalán sincs fent. 1 perces néma csend...

Edo88
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 21.

Nagyon jó illata van, különösebb csodát nem tett. Sűrű de kissé mégis vizes, nem egy testes krém. Könnyen oszlik de kicsit nehezen szívódik be. Hagyott maga után egy fura réteget. Nekem nagyon hamar megromlott pedig mindig tiszta kézzel nyúltam bele. Fél év után már avas volt. Sajnos nem is tudtam elhasználni, pedig majdnem a fele megmaradt. Aki teheti, öntse át egy flakonba, úgy talán nem kap annyi levegőt. Nem értem minek erőltetik ezeket a belenyúlkálós krémeket. Egyáltalán nem higiénikus másrészt sokkal többet érintkezik a levegővel a termék.

narancsdzsem
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 21.

Imádom, reggel óta szagolgatom a kezem, annyira finom illata van. Nem tömény, nem csak virágos, hanem krémes és friss is, nagyon el van találva.
Gyorsan beszívódik, öröm vele krémezni reggel.
Most májusban újra van limitált kiadásban.