Legújabb vélemények - Testápolók

Snowflake96
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 28.

Egész jó testápoló, nekem hamar beszívódott és még másnap is rendesen érződött, hogy be vagyok kenve. Télen heti 3 használattal már jó állapotban tartotta a bőröm, ami azért nagy szó, mert ilyenkor elég száraz szokott lenni és sok testápolót naponta kéne használni, hogy érjen is valamit. Bőrproblémát nem okozott, az illata jó és szerencsére nagyon visszafogott, nem zavaró. A pumpás kiszerelés pedig nálam már szinte elengedhetetlen, annyival könnyebb és kényelmesebb úgy használni a testápolókat. Pár hete fogyott el a flakonnal és tetszett, jó volt, de újra nem fogom venni, mert van ami még jobban bejött. Most például a márka fehér pumpás verzióját fogyasztom és az is jobban tetszik eddig. Az picit nehezebb krém és így mintha lassabban is szívódna be (nem nagy a különbség azért), de akinek száraz a bőre és nem szereti gyakran kenegetni, annak inkább azt ajánlom.

Bogi97
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 28.

Az illata nagyon jó igazi nyári testápoló mert hamar beszívódik nem hagy ragacsos érzetet maga után és frissítő citrusos illata van.
Viszont nem feszesít szerintem. Aki ettől vár csodát az csalódni fog. Az edzést semmi nem pótolja főleg nem egy ezer forint körüli testápoló.
Marketing fogásnak nem rossz a hirdetése de egy szimpla citrusos testápoló semmi több ettől függetlenül nekem 4 csillag mert én szeretem meg vagyok elégedve a hidratálás részével és illatával is.

csotonyicsilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 28.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 28.

Kifejezetten télen szeretem használni, mert olyan jó kis bekuckózós élményt is ad.
Amit tapasztaltam:
- gyorsan felolvad a gyertya (legalábbis annyi mindenképpen, ami egy-egy kencézéshez kell)
- nem lesz forró, csak kellemesen meleg
- elég gyorsan felszívódik
- az arcom nem lesz tőle ragyás vagy miteszeres
- a lábszáramon sem szárad annyira a bőröm
- sokáig elég

Katie
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 28.

A szaga nagyon erős. A hatása átlagos. Ajándékba kaptam, elhasználom, de megvenni nem fogom.

szilvia.bano
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 28.

Nagyon kellemes illata van, semmilyen zsíros, vagy ragacsos érzetet nem hagy maga után és az összetevői is jók. Ár-érték arányban is nagyon jó, a csavaros tető sem zavar különösebben. Viszont sajnos az én száraz bőrömre, különösen télen nem alkalmas. Tavasztól őszig, és talán inkább normál bőrön nagyon jó, de nekem mostanában sajnos kevés, egyre inkább ezt éreztem. Most váltottam a Mixa Atopiance testápolóra és az klasszisokkal jobban hidratál, pedig ez is glycerines krém, és ezek váltak be eddig leginkább.

szilvia.bano

Eddig nagyon kevés olyan terméke volt a Mixának, ami nem vált be, és ez is kedvenc lett. 2-3 nap alatt rendbe hozta a száraz, irritált bőrömet. Mivel mostanában eléggé érzékeny a bőröm, így nem bánom, hogy illatmentes, viszont brutálisan jól hidratál, hihetetlenül rugalmas és puha lesz tőle a bőröm, de semmilyen zsíros vagy ragacsos érzetet nem hagy maga után. Arra kellett rájönnöm, és már nem először, hogy nekem legjobban a glycerines krémek válnak be. Ár-érték arányban pedig verhetetlen.

1998
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 27.

Szeretem az illatát.
Jól hidratál, bár ha extra hidratálást szeretnék akkor kókuszolajjal együtt viszek fel a bőrömre.
Hamar beszívódik.
Ár-érték arányban tokeletes

wEszti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 27.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 27.

Jó, jó...de találtam nála jobbat.

Kellemes illatú, hamar beszívódik a bőrbe, azonban ha sokat kenek rá kissé ragacsos érzetet hagy maga után. Azt vettem észre, hogy az én száraz bőrömre ez a testápoló sajnos kevésnek bizonyult.

nemeth.anita
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 27.

Annyira kár, hogy már nem lehet kapni. Mióta a gyerekbőrgyógyász atópiás dermatitiszt diagnosztizált az egyik babámnál, megindult a kínkeserves, súlyos ezrekbe kerülő kísérletezés a megfelelő termékek után. Nos, ez a termék eddig az aranyérmes ár-érték arányban. Nekünk jobban bevált, mint a Bioderma vagy La Roche-Posay atópiás bőrre ajánlott termékei. Le volt árazva, amikor utoljára vettem, mostanra kiderült, hogy kivezették a terméket a piacról. Szerintem nagy kár! Hidratálta a gyerekek bőrét, eltűntek a reakciós, vörös, száraz foltok, és nem ragadt a bőrük. Többet tudott ez a krém, mint a többször ennyibe kerülő társai. Én is szerettem használni, de inkább átadtam a gyerekeknek az utolsó tubust, amikor kiderült, hogy eltűnt a polcokról.

Lilium
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 27.

Ajándékba kaptam, nagyon finom az illata. Tény, hogy picit mű, amolyan agyon cukrozott gesztenyés puding, de nekem bejön. Hamar beszívódik, csak sajnos nem hidratál, nekem ez télre nagyon kevés.