Legújabb vélemények - Testápolók

betty007
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 22.

A megújult változatot használom nyár vége óta, hát nem lett szerelem közöttünk, olyan átlagos krém, jellegtelen illattal, összességében túlárazott termék, hatását tekintve is átlagos, nem veszem újra.
Update: Fel kell pontoznom utólag a télen legtöbbször érte nyúltam, nem volt száraz hámló bőr, ezt neki köszönhetem, iszonyatosan puha lett a bőröm. 4 csillag, az ára miatt.

alizee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 22.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 22.

ajándékba kaptam, nem szeretem a szőlős termékeket, (bár natúr szőlőmag olajat használok naponta) mert engem ezzel az "illattal" a világból ki lehet kergetni. régen a lila szőlős fantának volt ilyen mű szaga, blehh. nehéz elkenni, és sokáig tart mire beszívódik viszont így tél végén nagyon szépen hidratálja a száraz bőrt. összességében elmegy, vannak ennél jobbak.

mariska6
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 22.

Egyetlen egy baja, hogy borzalmas műillata van.

Chicquita83
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 22.

Ár-érték arányban nagyon szuper kis termék. A párom használta, hidratálta a bőrét, én meg imádtam az illatát. :-)

Chicquita83

Párom használta a kiszáradt bőrére, szerette, de azért többet vártunk volna tőle. Nekem kicsit ragacsosnak tűnt a bőröm használat után. Nekem nem bejövős, főleg amennyibe kerül.

Chicquita83

Terhesség 3-4. hónapjától a végéig használtam este lefekvés előtt. Barátnők ajánlották. Az illatát szerettem, a bőröm gyorsan felitta és puha lett tőle és a terhességi csíkok is elkerültek - bár lehet nem csak ennek köszönhetően, de kitartóan kenegettem. :-)

ziza27
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 22.

Nagyon nehéz eldolgozni, ezt tényleg bele kell masszírozni a bőrbe. Amúgy az illata finom, és a hidratálása is rendben van.

kocsan98
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 21.

Szerintem nagyon jó krémes az állaga, imádom, hogy nem olyan folyós semmit nem érő állaga van.
Illata kellemes, mindennap használom. A kiszerelés is gazdaságos.

hovirag
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 21.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 21.

Pár napja vettem meg ezt a krémet, már régóta kinéztem magamnak. Az itteni leírások alapján sok pontot kapott, illetve a makadámiadiós változata is nagy kedvencem.
A krém nekem nagyon gyorsan beszívódott felkenés után, nagyon szép, hidratált lesz tőle a a bőröm. Viszont az illatával sajnos nem nagyon vagyok kibékülve. Nekem egy kicsit tolakodó és nem igazán hasonlít nekem a kávé illatára, emiatt csak 4 csillagot tudok adni neki.

Do23
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Az illatát szeretem, nagyon kellemes. Viszont nagyon nehezen lehet eldolgozni és lassan szívódik be, de utána pihe - puha lesz a bőröm sokáig. Összességében nem rossz termék de én inkább hidegebb időben használnám. Biztos hogy az extrém száraz bőrűeknek igazi felüdülés, nekem túl sok, nyáron semmiképpen sem fogok ezzel próbálkozni.