Legújabb vélemények - Testápolók

Zsofii88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 24.

Eggyet kell értsek az előttem szólókkal. Az elején mennyei illata volt de egy idő után mintha elkezdett volna más illata(szaga) lenni. Nem használtam el mert nehezen szívódott be,fura illata volt és a kupakja is tönkrement. :(

Zsofii88

Nekem az új csomagolású, pumpás van meg, DMbe 1800ft körül kapható. Kellemes az illata,bár nem annyira szeretem. Feszesítő hatást én nem észleltem,de jól hidratál és könnyen beszívódik. Plusz pont a pumpás verzióért.

ssyakaky
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 24.

az illatát egyszerűen imádom, szerencsére sokáig érződik rajtam. szerintem jól hidratál, gyorsan beszivodik, nem marad ragacsossag utána, es nagyon puha lesz tole a bőröm. mondjuk nagyon száraz bőrrel nem tudom, hogy mit tudna kezdeni. a csomagolás tetszik, főleg, hogy környezetbarát.

kissgabcsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 24.

Rossmann online webshop-ból rendeltem, de nagyon nem tetszik az illata.
Inkább olyan mint egy rossz vajkrém és inkább vizes hatású

Japcsika
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 24.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 24.

Nagyon-nagyon szerettem. Csak a természetes levendula illatot bírom, úgyhogy féltem tőle. De ez oké volt. Jöhetne újra!

Japcsika
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 24.

Az én nagyon száraz bőröm hidratálásra nem alkalmas, de a lábamra, talpamra szeretem. Nagyon jó tapintású lesz utána a bőr, és az illatát is imádom.

Szandi0504
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 24.

Először ajándékba kaptam belőle, majd nemrég nagy kiszerelésben meg is vásároltam.
Ez a krém tényleg egy csoda, nekem mániám piszkálgatni, nyomogatni az arcomat, ilyenkor van hogy sebes is marad, de ha ezt a krémet rákenem és 1 napig többször bekenem vele a sebes részt szépen begyógyul, gyulladáscsökkentő is, ajakápolóként is bevált.
Nekem borotválkozás után nagyon kiszárad a bőröm és eddig a sheavajon kívül még nem volt olyan ami nem irritálta volna, de most már van, gazdag krém elég belőle kevés is, enyhén vizes bőrbe, fürdés után egyből érdemes bemasszírozni akkor jól be is szívódik.

significado
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54  |  2019. április 24.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54  |  2019. április 24.

Jól hidratál, könnyen felszívódik, vásároltam már többször ilyet.

szilva82
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 24.

Glamúr napokon szereztem be féláron....
Rengeteget kínlódom a bőrömmel. Atópiás, ekcémás, olyan semmi sem jó neki. Van otthon shea vaj, kakaó vaj, feketekömény olaj, és még ki tudja.
De sajnos így is néha szteroidos cucchoz kell nyúljak... :(
Na de, megtaláltam a tökéletes testápolót!!!!! Imádom!!!!
Gyönyörűen visszahúzta a gyulladt részeket, és sokat halványított is a foltokon.
Szóval nálam ezer csillagos!!!!!!!!!!!!!!

LeniMami
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 24.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 24.

Legjobb testápoló amit valaha próbáltam! Nagyon kritikus vagyok ezen a téren.
Ártól függetlenül eddig minden krém csípte a száraz kézbőrömet, ez nem.
Illetve, amit fontos elmondani, hogy kisfiam miatt vettem meg atopias dermatitise miatt, nagyon szépen rendbeteszi az érintett területeket. Igaz, nem múlik el teljesen, de ezt várni simán csak egy krémtől nem is lehet. Ha valaki megoldást keres erre a problémára, akkor a tökéletes választás ez a krém, és úgy látom ezzel nem vagyok egyedül. :)
Kissé drága, de megéri megvenni!