Legújabb vélemények - Testolajok

Teokleia
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 22.

Kiváló, gyengéd termék, mi babamasszázshoz használjuk a kisfiammal. Jó hogy illatmentes és az adagolója is tetszik, cseppenként jön az olaj, de nem túl lassan, ideális. Nem nagyon gyorsan, de hatékonyan beszívódik, szépen hidratálja a bababőrt, olcsó, nagy kiszerelés és lassan fogy. Újravevős.

Pumi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 21.

Baba bőrére a lehető legjobb termék. Kb 5x újra vettem, két gyermekem is ezen nőtt fel. Összetevői kiválóak, kissé kevés a kiszerelés. Drága is, de a legjobb természetes baba ápoló szerintem a piacon.

Fairy0124
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 5.

Kiváló olaj, illatmentes, elég belőle egy csepp a hasamra, így szerinem sokáig elég lesz, bár még nem nagy felületre kenem. Bízom benne, hogy hatásos lesz.

szofi_budai
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. február 2.

Sok babaolajat próbáltam már az évek alatt, de egyik sem vált be igazán. Tavaly év elején, a párom vett nekem egy flakonnal.
Nos, az igazság az, hogy azóta rá vagyok kattanva.
Egyszerűen tökéletes.
Fürdés közben szoktam használni. Gyorsan beszívódik, azonnal hidratál, nem szárít, a bőröm pihe - puha lesz tőle, és szinte egész nap érezni az illatát, amit imádok!
Nyáron volt, hogy gondoltam egyet, bekentem a karjaim, és azokat szaglásztam😁
Mivel extrém érzékeny (és sokszor sivatag száraz) a bőröm, így a nyári időszakban hihetetlen gyorsan, néhány perc alatt le tudok égni, de mióta ezt használom, ez a veszély már nem fenyeget. Persze, megkap a nap, de nem égek szénné, hanem szépen arányosan barnulok, naptej használata nélkül is.
Illetve a páromnál masszázs olajként is be szoktam vetni, mindig jön és hozza a drága, hogy masszírozzam vele😊
Ajánlom mindenkinek!😊😊

Doroka16
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 24.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 24.

Imádom!
Annyira, hogy másodszorra kapom ajándékba. Az illatot pedig annyira, hogy nem is veszek másikat. A kedvenc illatom.

gyongyalis
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 24.

Jó termék, nem használom viszont arca. Az illatát szeretem, puha lesz tőle nagyon a bőröm. Egyik kedvenc olaj, amit használtam. Mindenképpen újravevős.

Vkriszta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 17.

Második üveget használom. Nagyon jól ápolja az bőrömet, testápolóhoz keverve és önmagában is használom, napi szinten. Kellemes natúr illata van.
Az üveg és a pumpa tökéletes, ez nálam sokat számít. Használom a homoktövises társát is, az is ugyanolyan jó minőség, csak illatban tér el.
Biztosan újra veszem mind a kettőt.

Nuxe Huile Prodigieuse OR Többfunkciós Arany-csillámos Száraz Olaj Arcra, Testre, Hajra

Molli200
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 11.

Hajra nem ajánlom, de testre (főleg nyáron) nagyon jó, szeretem.

Molli200

Az árához képest nem nyújtja azt, amit elvárnék. Hajra nem ajánlom, nagyon zsíros hatású lesz, nem szívja be. Az illata finom, testre is jó használni, de nem újravevős.

bence2010
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 11.

Csodaszer! En a sok velemeny ellenere az alap olajat hasznaltam arcra este, ugy hogy hidratalo krembe kevertem 1-1 csepp olajat. Szarazboru es 40 es vagyok, homlokomon par ranccal. Reggelre eltuntek a rancaim!!!!!!!!!! Nem tudom hat e igy mindenkinek, de aki mer, az nyer! Probaljatok ki hatha!!!!!!! Irritaciot nekem nem okozott, szememet elkerulve kentem fel nagyon vekonyan. A hidratalo kremem egyszeru yves rocher tubusos kamillas nyugtato krem.