Legújabb vélemények - Testolajok

albertinablogg
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 17.

A paraffin miatt vonok le egy csillagot. Sajnos a többi babaolaj amit hasznaltam bar termszetes olajokbol all, amiatt avasodik is es nagyon budos a kifogo tole. Ennek az illata isteni es nem avasodik. Higabb mint a napraforgo olaj. Egyebkent jonkis termek.

Bogracs77
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 17.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 17.

Nálunk az egész család használja, hegekre a legjobb amit valaha próbáltam!
Nemcsak a friss hegekre hatásos, a régebbi sebhelyeket, hegeket is halványítja.
Ja, és a pigmentációs foltjaimat is eltűntette.
Őszintén ajánlom mindenkinek!

zonga
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. február 15.

Én fürdéshez használtam eddig, a testemre kenve. Könnyen beszívódott, a szárazságot megszüntette. Testápolóhoz hozzácsöpögtetve egy kis adag - így is nagyon jó. Kicsit nehezen jön a flakonból, de az jó, hogy nem jön sok, nem jön orrán-száján az olaj (mint sok más terméknél.) Emiatt sokáig elég. Egy pumpás kiszerelés lehet, hogy jobb lenne, de így is tetszik.

Enne
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 13.

Update:
Brrr.... egyre elviselhetetlenebb az aromája. Párom is megjegyezte, hogy furcsa. Száraz réti virágcsokor mellett időnként iszapos halszag is feldereng benne.

2020. január 31.
Beauty box-os szerzemény. Nemrég vettem csak elő, először testápolóba kevertem, ahogy itt előttem is írta valaki már. Nagyon kellemes, réti virágcsokor illatot kölcsönzött, és valóban nem maradt meg tartósan az illat. Az összekevert testápolóból is elillant néhány nap után. Ma reggel viszont töményen használtam a könyökömre. Szépen eloszlatható, és hamar beszívódott, egy ideig finom volt az illata is, de néhány óra múlva nagyon furcsa lett, majdnem kellemetlen, penészjellegű, száraz fű, vagy mintha a virágcsokor megfonnyadt volna. Négyest adok.

Zizi99
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 9.

Ez egy förtelem. Férjem utánam jött a fürdőbe, beleszagol a levegőbe: mi ez a szag? Testápoló olaj, most vettem. Reakció: Fúj! Dobd ki azt a sz...t!
Volt már Avonos olajom, de ez valami iszonyat büdös, egyáltalán nem szívódik be és a szaga minősíthetetlen.

Mia0602
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. február 8.

Lassan elfogy, ezért leírom a tapasztalataimat.
Kellemes illatú olaj, amit a parfümtartalma miatt kézre és dekoltázsra kenegettem el. Nagyon jól hidratál, örömmel használtam. DE! Az én példányom az utolsó harmadban elkezdett lázadni és csak nehezen tudom kinyerni a terméket. A 15000 Ft-os ár mellett e fölött nem tudok elsiklani. Minimálisan halványította a napfoltjaimat, de az árát nem éri meg.

johannah
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 6.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket, csak azért vettem mert akciós volt, de azt kell hogy mondjam megvagyok vele elégedve. Teszi a dolgát, szépen hidratál viszont azért nem csodaszer.

zita98
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 5.

Imááádom! Először kicsit megijedtem,hogy erős lesz az illata, mert csak úgy internetről rendeltem meg szaglászás nélkül, de nem csalódtam! Arcomon elég hamar beszívódik, testre is jó, viszont még így is,hogy szárazabb a hajam, óvatosan kell tennem belőle rá, mert elég könnyen elnehezíti. Ettől függetlenül szupi termék. :)

szeronik
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 4.

Striákra, terhességi csíkokra használtam hason és mellen, erre kifejezetten jó: látványosan javult a helyzet, kb. két hét alatt, nem tapasztaltam még ilyen hatásos eredményt semmilyen terméktől.
A friss terhességi csíkokat eltüntette, a korábbi terhességem csíkjait valamelyest halványította, de sajnos azokat megszüntetni nem tudtam.
Annak ajánlom, aki nemrég szült, nekik viszont nagyon.

Hátránya, hogy drága, de szerencsére nem fogy olyan gyorsan, nekem egy 60 ml-es kezelés elég volt a hasamra, mellemre, és még maradt is pici, azt most az arcomra használom, régi hegekre, de ott egyelőre nem tapasztaltam pozitív változást.

Az illata borzalmas (nagyanyáink régi szappanjait idézi), de amíg teszi, amit ígér, kit érdekel. Öt csillagos, nem hittem volna, de "csodaszer kategória".

Update: még mindig használom, a "csodaszer" kategóriát a friss terhességi csíkoknál hozza, a többi feladatot inkább közepesen teljesíti: régi hegekre, akné nyomokra nem az igazi. A régi striákat kezelem vele, picit jobb, de nem olyan látványos, mint amit a szülés után közvetlenül csinált a hasammal. Az 5 csillag marad, mert ha csak a szülés utáni állapot helyrehozatalában segít, már azért megéri az árát.

TamaraS
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 31.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 31.

KM dobozban volt és nekem is nagyon bejött. Kellemes az illata számomra, hamar felszívódik és hatásos is :)