Legújabb vélemények - Testradírok

lilla.carina13
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 19.

Anyukám odavan a vaníliás radírokért, sajnos a kedvencét már nem árulják, ahelyett leptem meg ezzel a termékkel. Az illata isteni, nem mű vanília illat, és használni is nagyon kényelmes a krémes állag miatt, ő kifejezetten infraszaunában szokta használni. Talán radírozhatna picit erősebben, sajnos a cukor hamar felolvad, ezért vonok le egy csillagot. De alapvetően szereti, gazdag, jó ápoló, nem kell belőle sok, és tényleg nagyon jó az illata.

Irudi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 17.

Krémmánia BB-ban jutottam hozzá.

Alapvetően nem szeretem a fizikai test- és arcradírokat, mert bár az apró sérülések nem feltétlenül látszódnak látványosan a bőrön, amit okoznak, de attól még igenis felsértik a bőrt.

De úgy voltam vele, hogyha hozzájutottam (ráadásul mangóshoz, amit imádok mindenben), akkor megér egy próbát.

A cukor miatt nagyon óvatosan szabad csak használni, mert könnyen felsérti a bőrt. Viszon van benne egy összetevő, gondolom a shea vaj, ami után hihetetlenül puha és hidratált lesz a bőröm, amit más radíroknál korábban nem éreztem.

Hetente, kéthetente szoktam használni, és így pont meg vagyok elégedve ezzel a termékkel.

Nagyon sokáig ki fog tartani, még nem döntöttem el,hogy újraveszem-e.

purity
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 16.

Megvettem egy tégellyel, de sajnos nem tudtam elhasználni. Próbálkoztam vele párszor, de nem megy. Az állaga borzalmas, csúszós trutyi, és tényleg kevés benne a szemcse. Az illatával egyszerűen nem voltam képes megbarátkozni.

Csiki
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 11.

Jó illatú, finom szemcséjű, és alaposan (le)radíroz. 🥛🍯

Asianlover
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 4.

Hàt, èn jòl megszìvtam ezzel a bőrradìrral. Csomagban volt kis kiszerelès, egyszer tudtam hasznàlni. Elsőre az tűnt fel, hogy megült a tègely közepèn elèg sok olaj ès hasznàlat közben vèszes sebessèggel màllot szèt. Gondoltam is, hogy ez nem lesz valami gazdasàgos termèk. Az illata valòban nagyon kellemes, gyògynövènyes, de èn nem szeretem az ilyen cukorszerű bőrradìrokat, tùl gyengènek èrzem őket. Ezutàn több, mint 2 hònapig àllt èrintetlenûl, erre ma eszembe jutott, kibontom, hàt, sòbànyàra van szàradva! Alig bìrtam kikaparni, de el se tudtam oszlatni, annyira vàgta a bőröm, hamar feladtam. Erről ennyit...

elynor91
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 3.

Életem eddigi legjobb testradírja, mostanában tervezem meglepni magam vele. Ami miatt megkapta ezt a jelzőt, az egyrészt az illata, másrészt az az isteni bizsergető érzés.O.O Tényleg tiszta spa élmény.

catacidus
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 1.

Számomra ez egy nagyon jó kis termék, az érzékeny, ekcémára hajlamos bőrömet sem "bántja". :) Hetente egyszer használom, fantasztikusan puha lesz tőle a bőröm, és nagyon tartós, kellemes illatot hagy maga után. Miután ezt használtam, bekenem magam egy testesebb hidratáló krémmel (mint a Mixa Atoderm vagy a Bioderma testápolói), és másnapra feszes, puha, fényes lesz a bőröm.

ddoorraa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 1.

Ez volt életem első testradírja, és nem is tervezem lecserélni. Teljesen bevált, nagyon jó illata van.

AnnaAnyaralu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 25.

Nagyon szeretem ezt az új formulát, sokkal tovább kitart a tégely és az állaga is szuper, kremesebb nem vizes. Nagyon szépen tisztítja a boromet, és nem szarit. Biztos újra veszem. Az illata isteni, nem mű. A belga csokis és a malanasnal ez sokkal jobb.

_gkataa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 20.

Isteni illatú, imádom. Sokat vaciláltam milyen bőrradírt vegyek, de szerencsére jól döntöttem. Alapvetően barítókrém miatt esett rá a választásom. Puha érzetet ad, teszi amit kell.