Legújabb vélemények - Törlőkendők

tátombák
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 12.

Árához képest meglépően jó minőségű, kellően nedves, nagy méretű és vastag anyagből készült kendők.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2023. december 23.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2023. december 23.

Kellemes illatú, jó méretű törlőkendő, megfelelően nedves és jó minőségű.

Sunchi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. december 21.

Mind2 fiamnál ezt használom vagy DM hasonló verziójú törlőjét ez vált be ár értékarányban a legjobban. Folyton vesszük. :)

Krisztina2008
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. december 13.

Több sebből vérzik Először annyira csípi, irritálja a szemem hogy majd kifolyik a helyéről Másod sorban több gyulladt pattanást okozott Iszonyú drága termék de használhatatlan El fogom használni a cipőim letisztítására

g0809
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 5.

Barátomnak vettem estére, hogy áttörölje az arcát vele. Nagyon meg van vele elégedve, nyugtatja a bőrét, és leszedi az egész napi port is róla. Ára kedvező.

Vendetta
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 22.

Bőr alatti, nagy, kinyomhatatlan pattanásokat okozott. Nagy felületű kendők, sok nedvességgel, így a maradék részét elkentem a vállamra, de még ott is pattanások jöttek ki tőle.

kovacskk08
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 16.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 16.

Szeretem ezt a terméket. Nincs tolakodó illata, nem ragad, ezt használjuk cipő tisztításra és az autóban is.
Plusz pont, hogy WC-be dobhato és környezetbarát.

mlexa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 16.

Ennyi pénzért nagyon jó termék. Kellően nedvesek, és nagyok a lapok. Nem szakadnak. Könnyű adagolni a csomagolásból. Nem száradnak ki idő előtt, jól zár a csomagolás. Mindig ezt a márkát veszem újra, ezzel vagyok a leginkább elégedett ár-érték arányban.

mlexa

drgyk
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 5.

Szépek az összetevői, szívesen elhasználtuk, de nekem ez olyan semmi extra kategória volt, mert a körülötte lévő nagy hype és a magasra pozícionált ára miatt vártam volna valami különlegeset, vagy nem is tudom… Nem pontozom le nagyon, de nem hiszem, hogy újra fogom venni, ennél vannak ár-érték arányban sokkal jobbak a piacon, pl. a Hipp Natural Aqua törlőkendője.