Legújabb vélemények - Törlőkendők

drgyk
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 5.

Ilyet kaptunk a kórházban is, és azóta itthon is ezt szeretem a legjobban használni. Kellően nedves, szép az összetevője, és nem bántja a kisfiam bőrét. Pozitívum még, hogy egy kézzel is könnyen kijönnek a kendők a csomagolásból.

drgyk

Többet vártam tőle, szinte alig van nedvessége, és tényleg büdi az illata is, ráadásul kicsit mintha ki is pirosodna tőle a kisfiam bőre. Sajnos több csomagnyi is van belőle, alig várom, hogy elfogyjon és biztosan nem veszem újra. Egyetlen pozitívuma, hogy egy kézzel is könnyű kihúzni a csomagolásból a kendőket.

drgyk

Nehéz kihúzni belőle a kendőket, emiatt nem szerettem. Nekünk a Hipp Natural Aqua törlőkendője jobban bevált, ott nem volt ezzel gond.

kleeyr
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 4.

Szerettem volna egy olyan micellás kendőt, ami gyorsan leszedi a sminket .. vagy legalábbis leszedi .. sajnos ez kb semmit vagy legalábbis alig szedett le valamit. A SkyHigh erősebbnek bizonyult. Sajnálom, hogy nekem nem vált be. De egyáltalán nem szedi, alig van átitatva valami folyadékkal. Valószínűleg ez lehet a fő ok, amiért számomra szinte használhatatlan lesz így. A Farmasinak volt nagyon jó kendője, de sajnos már nem forgalmaznak Magyarországon.

kalmaniki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. október 30.

Kedvenc nedves wc papírunk! Kellemes az illata, nem szakad össze-vissza. Jó minőségű. Akciósan nagyon megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2023. október 30.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2023. október 30.

Illatmentes, kicsit kisebb méretű, elég nedves és jó minőségű törlőkendő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2023. október 30.

Kellemes illatú, elég nedves, jó méretű törlőkendő, a minősége is rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2023. október 30.

Illatmentes, megfelelően nedves törlőkendő, jó méretű és tökéletes minőségű.

zdoreebaba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. október 29.

Eddig Baleát használtam, abból is pontosan ilyen micellás jellegűt. Azt nagyon szeretem, de gondoltam teszek egy kis kitérőt ezzel a Rossmann saját márkás termékkel. Egy komolyabb nappali smink leszedéséhez kettő, de akár három kendő is kell. Szempillaspirált nehezen szedi, gyilkolni kell, hogy lejöjjön. A kendők lehetnének nedvesebbek, de egyébként nem bántotta a bőrömet. Használata után szigorúan arctisztítózni kell! Nem lett a favoritom, de elhasználgatom idővel.

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. október 28.

A képen is látható dupla csomagban vettem én is meg. A kendők vastagabb műanyag tasakban vannak. Az elején elég nehéz kihúzni őket, szoros a csomagolás, az első kendők hajlamosak beszakadni. Később ez már kevésbé problémás, ekkor is kihúzódik a következő kendő eleje, de már egyszerűbb visszahelyezni. Az illat kellemes, virágos. A kendők kellően nedvesek és kényelmesen vastagok, használat közben nem szakadnak ki és a puhaságukra sem lehet panasz. A visszazárható kis műanyag fólia akkor is jól visszaragad, ha már a csomag végén jár a használat, jól bírja a nyitogatást.