Legújabb vélemények - Krémek érzékeny bőrre

k001
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 26.

A szappanom mellett tartottam és kézmosás után ezt is átforgattam a kezemben, mint egy szappant, hogy visszapótolja lemosott zsírréteget. Szuperül bevált.

celity
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 25.

Szuper könnyű fényvédő! Ez es a fehér változatát is használom és csúcs! Nem könnyezik le a szemem, lehet rá szépen sminkelni és még hialuronsav is van benne :)
Aki a mindennapos fényvédők csapatában játszik, ezt mindenképp próbálja ki

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. június 25.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. június 25.

Ez inkább egy lemosható "hidratáló" pakolás. Frissen kenve ragad, nem szívódik be, csak rászárad a bőrömre.

JuditTTT
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 25.

Undorító a szaga, fejfájást kapok tőle, migrénesként ezt nagyon nem értékelem! Fénylik, csípi a szememet brutálisan (lézerkezelés utánra vettem, erősebb védelemnek, mert pont a melasmámat kezelték le az orcákon, képzelhetitek, ahogy szállt fel ennek a vacaknak a gőze és marta a szememet >:( ), nem szívódik fel, foltos egy nap után az arcom, ha ezt használom, tehát a fényvédelme is kb. nulla, ragad. Soha nem dobtam még ki krémet, pláne, ha egy vacakért ennyit kifizettem, de ezt nem adnám oda senkinek, h. megkínozzam vele. Lehetne NULLA csillagot adni, első nullás termékértkelésem lenne.

mina03
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 25.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 25.

Jelly Joker-ről váltottam erre. Gazdaságos kiszerelés, tökéletesen tisztít.

mina03
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 25.

Annyit áradoztak róla a csoportokban és itt is, hogy muszáj volt kipróbálnom. Nem is csalódtam, szuper egy termék!

kalmaniki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 25.

Arcra sajnos nem vált be, mert nagyon fénylik, nehéz krém. Viszont testre elhasználjuk, ott nagyon jól véd a leégéstől.

zsonody
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 25.

Én nem használom az arcomra, csak végszükség esetén, viszont ez van a táskámban, mert praktikus a kiszerelés és a kezemen/nyakamon én nem tapasztaltam, hogy ragadna, sőt... Gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet, úgyhogy mivel az ára is kedvező, valószínűleg továbbra is ezt fogom erre a célra használni. Ráadásul a ruhámon sem vettem észre, hogy nyomot hagyna, még egyes gyógyszertári társairól sajnos ezt nem tudom elmondani.

jagafzgrehjre8958z65z5t
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 25.

Ez egy testre való fényvédő és annak nagyon jó! Arcra is használható, de elég fényes lesz a végeredmény, így inkább csak otthonra vagy boltba leszaladni használom az arcomon. A sundance hasonló árú és szintén szép összetevőjű naptejhez képest fényévekkel jobb ez a termék akár testre, akár arca szeretnénk használni, mert itt egyáltalán nincs fehér réteg, sokkal könnyebben eldolgozható és kényelmesebb viselni is.

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 25.

jelenleg ez a kedvenc fényvédőm, az állaga eléggé híg, könnyű eldolgozni, viszonylag hamar beszívódik, nem ragad vészesen, illata nincs (csak az összetevőké), nem kifejezetten drága. én inkább tenyérbe pumpálom ki és onnan viszem fel testre.
(arcra nem használom, nem hinném, hogy fogom, most már azért elég sokféle kifejezetten arcra való fényvédő is elérhető itthon a drogériákban.)