Legújabb vélemények - Tusfürdők

Babika20
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. október 16.

Én szeretem ezt a kifejezett púderes illatot. Tipikus balea, nettó 2 percig tart :D nem szárít. nekem a Bioderma olajosa az etalon, de az tesztelve van állatokon ugye:(

Black Fairy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. október 16.

Kesernyés, frissítő illatcsalád, kicsit sajnálom, hogy nem hozták vissza idén. Nagyon kellemes volt vele a zuhanyzás, nem szárított, szépen habzott, kevés is elég volt belőle.

Zsuzsi216
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. október 16.

Kiárusításban vettem a dm-ben potom pénzért. Igazából nem a kókusz, hanem a shea miatt esett rá a választásom.
Sűrű és krémes és erőteljes illatú. Nem szárít.

v.alexandra27
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. október 15.

A cuki csomagolása fogott meg, az illata nekem nem volt rossz, de nem is lett a kedvencem, minőségre a szokásos

v.alexandra27

Nyárra tökéletes tusfürdő. hűsítő, géles állagú, és jó ananászos illata van :D

judvid
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. október 15.

Nagyon jó illata van, azonban ezt leszámítva nekem kicsit semmi extra. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újraveszem.

sophia86
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. október 15.

Kellemes illata van, nagyon jól hidratál, sokszor észreveszem, hogy utána annyira nem igényli a bőröm az alapos testápolást. Külön tetszik a nagy kiszerelés.
Illata tartós :)

rakori
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. október 15.

Nekem sajnos semmi extrát nem adott, egyedül az ára volt a vonzó. Nem érzek változást a száraz bőrömön, bár nem is rontott a helyzeten.

Renus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. október 15.

egyik új kedvencem lett ez a tusi.
az illata valóban megnyugtat, nem irritál, nem szárít pedig nekem aztán kényes a bőröm.
5 csillag.

sweetyou
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. október 15.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. október 15.

Nem rossz az ár-érték aránya, hiszen mindazt megoldja, amit egy tusfürdőnek meg kell oldania, és teszi ezt kedvező áron. A bőrömet nem szárította, jól habzott, és az illata is elfogadható, irritálni nem irritált...Nem vártam tőle sokat az árához mérten, de azt tudta, amit annak megfelelően tudnia kellett