Legújabb vélemények - Tusfürdők

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 3.

Update: Drága szappanként végezte. Érdekes mód a kezemet nem szárította és ekcémás tüneteket sem hozott elő. Viszont nem tudtam hogy tárolni hogy rendesen kiszáradjon. Akár szappantartóban, akár sima felületre raktam hozzáragadt-szárad és tört egy darabka belőle. Eleve puhább mint egy szappan így a ragacsos morzsolódásával együtt egy hónap alatt elhasználtam. Hozzátenném hogy nyilván többször használtam egy nap, míg fürdésnél pedig csak egy-két alkalommal kellett volna.

Régóta szemeztem már a Lush szilárd tusfürdőivel, de sajnáltam rá a pénzt. Vicces hogy gramm/ár arányában azzal jobbal jártam volna. :) Megtetszett a koncepció, jó volt a dobozban az illata és benéztem a boltban az árát. Sebaj, ettől még elhasználom. Illetve használnám, de nem tudom fogom e. Eleve az illata közel se olyan intenzív mint szárazon a dobozban volt. A vállamon lévő ekcémás foltokat irritálja, fürdés után mindig tiszta piros az a rész. Ami rosszabb hogy rémesen szárít, ha ezt használom biztosan testápolóznom kell különben kibújok a bőrömből. Pedig könnyű végigsimítani a bőrön, kellemesen habzik és nem hagy olyan tapadós érzetet mint egy szappan.

Queen16
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 3.

Imádom! Elhozza a partnak a hangulatát kellemes illat.

Poptie
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 3.

Szerintem elég férfias illata van, de így is imádom, és még tartós is. Nem hiszem, hogy újraveszem, mert szeretem a változatosságot, de ajánlom!

galivali
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. június 3.

Tartós, intenzív, csodás illata van. Krémes állagú, nem igazán habzik, mint a natúr kozmetikumok általában. Jól tisztít, nem szárította a bőröm, ami nálam nagy szó. Annyira elégedett voltam vele, hogy kipróbálok más illatokat is.

Weronika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 3.

Egyszerűen imádom! Fantasztikus az illata, csak egy kevés kell belőle, mert annyira habzik. Az érzékeny bőrömnek pont elég ez a radírozás, biztosan újra fogom vásárolni.

Kinga79
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. június 3.

NAgyon jó illat, de engem száírt. Régen volt hasonló illatú testápolója a Baleának, azzal tökéletes volt.

Kinga79

400 hufért vettem a DM-ben, de teljes áron is le fogom tesztelni a többit. Nem szárít, különleges illat. Imádom. (REmélem, a többi is jó illatú :D)

Queen16

Az illata nagyon kellemes, aki szereti a mézes terméket az imádni fogja, habfürdöt is lehet belőle csinálni, jól habzik, átlagos tusfürdő.

Copacabana
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. június 2.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. június 2.

Amit én vettem, abban hálistennek nem voltak mikro-gyöngyök (lehet, hogy most már anélkül gyártják?) Eszméletlen jó illata van, ami meg is marad, és nem szárít. Elégedett vagyok vele.

Palma215
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 2.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 2.

Én imádom. Sűrű, jól habzik, isteni az illata, bár nem tart sokáig. Szerintem egy élmény.
Tegyem hozzá, nekem a Kir Royale is az egyik kedvencem.