Legújabb vélemények - Tusfürdők

LittleSpark
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

Nagyon jó kis testradír. A cukorszemcsék szépen radíroznak. A benne levő olajok nem irritálják a frissen radírozott bőr és nagyon kellemes az illata is. Én inkább télen használom az ilyen típusú radírokat, így a tavasz közeledtével egy kicsit könnyedebbre váltok. Sokáig elég szerintem így az ára is jó. Biztos kipróbálom még a többi változatot is. A Hammam-osat is nagyon szerettem :)

mmartina97
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 21.

Vegyes érzéseim vannak,szeretem is meg nem is.Az illata nem jön be,viszont nem szárít,ami egy hatalmas pozitívum.Az illata szerencsére nem marad meg a bőrön. :) Az is lehet,hogy a végére teljesen megszeretem :DD

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. május 21.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. május 21.

Csodás illatú tusfürdő, maradéktalanul hozza a parfümét, könnyű, géles állaga van, jól habzik, jól tisztít és nem szárít, valamint nagyon kiadós.

ViRaG003
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 21.

Kedvenc tusfürdőm!
Az illata kellemes és nem szárítja a bőröm

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

A babámnak vettünk ilyet még, de végül én használtam el, mert ő kapott másmilyet ajándékba. Szuper jó! Nekem is puha bababőröm lett. Jó az ára is, és a bőröm is örült neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

Nagy kedvenceim! Az én béna száraz bőrömmel csodát tesz :) nagyon finom az illatuk is. Szeretem hogy krém állagú, nem habzik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

Ajándékba kaptam egyet, szóval ezzel is fürdetjük a babát. Szeretem mert nem bántja a bőrét, finom az illata és nem kell sok belőle. Venni nem biztos hogy fogok ha elfogy, mert kicsit drágállom.

ViktoriaLugosi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 21.

Az illata szuper, édeskés görögdinnye érezhető benne. Jól frissít, tökéletes választás nyárra. A bőrömet nem szárította, hozta a szokásos balea minőséget. Én viszont nem mondanám krémes tusfürdőnek, mert elég vizes a habja, de ez nem ront a minőségén. Az illata nem marad meg sokáig, de ez se ront rajta. A görögdinnye mániám miatt és a tisztító hatása miatt tőlem megérdemli az 5*-t.

mokuskerek
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 21.

Isteni illata van! Beleszerettem, újravevős :3

summer15
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

Ajándék volt. Elhasználtam. Tisztított, de az illata nem az én illatvilágom.