Legújabb vélemények

Anna1974
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. július 14.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. július 14.

Táskás szemeimre vásároltam meg ezt a krémet, és azt kell mondjam tényleg tudja azt amit írnak róla. 3 hete használom reggelente, és nekem kb. 4 perc alatt mondhatni teljesen eltünteti a táskákat, és ez késő délutánig így is marad. Nem csodaszer, de viszont aki azonnali eredményeket akar, annak tökéletes választás lehet. Nekem bőrszárasságot, irritációt nem okozott eddig.

Csillagporocska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 14.

Számomra A szemhéjtus. Tartós, szépen lehet vele dolgozni, ha elrontom a vonalat könnyen le tudom mosni és nem maszálódik. Kezdőknek és bénácskáknak (is) jó választás szerintem.

Nushi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 14.

Igen érdekesen alakult a mi kapcsolatunk. Először egy krémmániás vásárlás kapcsán kaptam egy pici mintát az ő egyik dupé illatából. Maga az illat nagyon tetszett de őszintén volt valami egérpiszok utóhangja volt az egésznek. Szóval elkezdett érdekelni vajon az eredeti is ilyen lecsengésű lesz e vagy csak félrement valami a laborban. El mentem a Müllerbe szagolgattam fújkáltam. És azt tapasztaltam , hogy sokkal intenzívebb kezdés után egy gyönyörű egységes illatba olvad az egész ami friss és fenséges, semmi utóhang semmi kellemetlen szag nincs benne. Imádom. Egy 10 ml es fújost nyúzok de lassan elfogy kell egy nagy üveg de nagyon drágállom a tartósságát nézve.

TheNancy07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 14.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 14.

2020. július: Itt ülök, olvasom a 2 éves bejegyzésem. Vissza-vissza gondolok a régi hajamra... Másfél éve úgy döntöttem, hogy a koronámat kés alá vetem és ombrét szeretnék. Nos, az akkori hajam, a natúr kozmetikumoknak köszönhetően tündökölt, napi szinten kaptam rá a bókokat. Na, egy kókler fodrásznak köszönhetően könnyes búcsút vettem az akkori hajamnak, aminek a levét a mai napig szívom. Szóval, néha eszembe jut a régi koronám a mostani szalmaboglya mellett... A szőkítés során, eszméletlenül tönkrement így akkoriban jobbnak láttam, hogyha 6 év után, rákenek valami szilikont, hogy egybetartsa. Már értem azt a rengeteg bizonygatást, azt a millió fórumot, amikor azt írták, hogy a szilikon csak ideiglenes. Lányok!! Tényleg!!! Másfél év alatt nem jött helyre a hajam! Nem tudom hány centitől, hány 10-estől szabadultam meg másfél év alatt, de ha összeszámolnám akkor lehet elájulnék, mert bíztam a profi professzionális termékekben. Volt egy elméletem, hogy csakis szilikonmentes, kb. minden mentes natúr kozmetikumokat használok, és ezt eldobtam... De most újra a helyes úton járok :D
1 (!!!) pakolás után a hajam minősége megváltozott. Nem, nem teljesen, de érezhetően javult. Nos itt a karantén alatt simán tudtam kísérletezgetni a pakolásokkal, és azt kell hogy mondjam, hogy a natúr kozmetikumok nyomába semmi és semelyik professzionális hajápoló cucc nem ér fel!!
De a kókuszolajról is essen szó:
Mindenhova (is) kenem. A bőröm, a hajam issza, imádom az illatát, imádom, hogy látványosan jót tesz mindenemnek, megkímélve a pénztárcámat ráadásul sikeres is a használata.
Csodaszer!

2018. október: Na ez az a kókuszolaj, ami tökéletes! Az illata... egyszerűen étvágygerjesztő! Kenem a hajamra, a testemre is, mindenhova. Nagyon jól hidratál és a hajamnak ez a kókuszolaj tetszik a legjobban. Télen, amikor a bőröm kivan pirosodva akkor nagyon vékonyan kenek fel ebből az olajból is heti 1x. Nagyobb kínai üzletekben szoktam beszerezni, a kisebb tégely 1500 Forint, minden pénzt megér. Legjobb!

dandy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 14.

Valahol olvastam, hogy erőteljesen hasonlít a Baccarat Rouge-hoz 😊, így muszáj volt beszereznem.🤗 És tényleg...klónnak nem nevezném, de rajtam valóban hozza a BR érzést...nagyon hasonló, de önálló illatként is megérdemli a max. csillagot. Ráadásul nagyon tartós, egész napos illat és óriási mennyiség.

Izolda
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 14.

Ugyan pár napja használom bár a ráncaim még megvannak 😉...viszont nagyon szupi krém. Könnyen felszívódik az amúgy is zsíros bőröm nem fénylik mimt más krémektől. Idáig megvagyok vele elégedve. Arctisztítás után a száraz arcbőrre kenem..nem ragacsos csudijó😍

redpoppy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 14.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 14.

Nagyon puha és egészen tartós a vízvonalban is. Viszont nekem körülbelül a ceruza felénél a hegyezéskor kijött az egész belseje, így használhatatlan lett.

TheNancy07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 14.

1 nyomásnyit oszlatok el a tenyeremen és nagyon óvatosan, hogy minden hajvégemet érje az olaj szétkenem a hajvégeimen. 2 pumpálás már rohadt sok, az első alkalommal 3-at nyomtam, 2 nap alatt tűnt el az olajos látvány. Összességében 1 pumpányi olaj, nagyon alapos szétoszlatás a hajon és 2 évig nem fog elfogyni :D A hajam ezt a mennyiséget beszívja, majd puha és selymes lesz tőle.

Andrea456
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 14.

Online rendeltem még a korlátozások alatt, hogy legyen egy tartalék fogkefém, és feketét kaptam, ami nagyon tetszik. Mivel évek óta már Curaprox fogkefét használok, ezért szokatlan volt először, hogy ennek jóval kevesebb a sörtéje, viszont azok szétnyílnak fogmosás közben. A feje nagyobb, mint a Curaproxé, így könnyű a hátsó fogakat is megmosni vele, ráadásul nyelvtisztítója is van. Pár használat után viszont azt vettem észre, hogy hiányzik a Curaprox alaposabb tisztítása, úgyhogy őt csak a nyelvtisztítója miatt tartom meg. A sörtéi tényleg puhák, úgyhogy aki egy olcsó és jó fogkefét szeretne, annak jó választás lehet.
(Közben az ára 399 Ft-ra emelkedett.)

Lilo85
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 14.

Update: Purito Comfy Waterrel kombinàlom. Azt teszem a szemem köré, így perfekt. Újravettem!

Sajnos nagyon-nagyon csípi a szememet, a nap minden szakában. Már alig bírom elviselni, holott az elején nagyon ígéretes volt, ez később alakult ki. Imádom, hogy matt, és frissítő jó érzés, amikor felkenem.Jól lehet rá sminkelni.Nem morzsolódott, pedig sok terméket használtam előtte. De sajnos alternatívát kell keresnem, egész nap könnyezem már tőle.