Legújabb vélemények

Niki1991
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 4.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 4.

Nem fogom újravenni, sajnos nehezen adagolható, ez általános probléma a PC termékeknél, a tonert sem szeretem emiatt…. Ennek a lemosonak fura műanyagos illata van, es semmilyen extra hatást nem vettem észre. :/

Terru
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 4.

Ez a tökéletes nyári illat. Frissítő habár nem az a klasszikus tisztaságillat, van benne egy kis plusz. Tetszik, hogy a nyári citrusos parfümök dömpingjében van ilyen is. Nem tolakodó illat, irodában el tudom képzelni, habár nyári estéken is megállja a helyét. Annak ellenére, hogy edt egész hosszan érezni, báris az én bőrömön. Már évek óta minden nyáron ott van a polcomon.

Niki1991
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 4.

Nem fogom ujravenni, sajnos tovabbra is keresem a tökéletes hidratalot… habár gyorsan beszivodik, es nem irritál, sajnos reggelre szaraz, viszkető foltokat okoz :/

slytherclaw
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 4.

Használom két hajmosás között könnyed ápolónak, illetve hajmosás előtt a tövekbe bemasszírozva. A samponjával és a balzsamjával együtt használva nagyon szuperül működik, egészséges fényt kölcsönöz a hajamnak, plusz szerintem kevesebb hajam is hullik, amióta használom. Nem nehezíti el a vékonyszálú hajamat, nem is zsírosodik tőle gyorsabban. Az illata nekem is tetszik.

Klau97
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 4.

Nagyon ki tud száradni a bőröm, és még nem találtam meg az igazit. Ezt annyira agyon dícsérték, de nekem nem vált be. Ráadásul napközben ilyen darabokban foszlik le a bőrömről, ha kenek fel niaciamidot. De ha csak úgy kenem magába, akkor is elég rosszul szívódik. Remélem, azért fényvédőként ér valamit.

UPDATE: nem kell niaciamid alá, akkor is foszlik a bőrömről, órákkal később :( Sajnálom, pedig szeretni akartam. Ugyan itt valaki nem tud hipoallergén, nagyon extrás hidratálót, amivel meg is van ténylegesen elégedve?

slytherclaw

Tíz évig nem használtam szilikonos hajápolókat, mert nagyon megmaradt, amikor a gimnáziumi kémiatanárom azt mondta, hogy a szilikonok lerakódást okoznak a hajon és meggátolják az egyéb hatóanyagok bejutását a hajszálba. Ma már tudom, hogy ez azért nem teljesen így van, és a szilikonok nem minden formája ellenség, de azért nagyon sokáig megszállottan kerültem mindent, amiben szilikon volt.
Az idén tavasszal egyre rosszabb állapotba került a hajam. Fényes és selymes csak közvetlenül hajmosás után volt, egyébként nagyon gyorsan kiszáradt és összevissza állt. Egyébként teljesen egészséges volt, nem is töredezett, de nem úgy nézett ki, mint amit megszoktam tőle.
Némi utánaolvasás után úgy döntöttem, hogy nem kísérletezek tovább a szilikonmentes samponokkal és megvettem ezt. Már az első hajmosás után éreztem, hogy ez kellett a hajamnak, végre megint puha és selymes volt, és a választékomnál nem kezdtek pár órával a hajmosás után "felugrani" a babahajak. Kevesebb hajam hullik, a fejbőrömet nem irritálja, és valószínűleg ki tudnám tolni a hajmosást egy-két nappal, de ebben a melegben jólesik kétnaponta megmosni. Az illata is kellemes.
Annyira megszerettem ezt a sampont, hogy megvettem a termékcsalád balzsamját és szérumját is. Tövénél gyorsan zsírosodó, vékonyszálú egyenes hajra nekem nagyon bevált.

Juditblog_
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 4.

Pozitív változástokat fedeztem fel, amióta rendszeresen alkalmazom. A géllel bekent területeken szebb, és egyenletesebb a bőrfelület. Állagát tekintve tökéletes, nem ragacsos. Könnyen kezelhető, és hasznos.

vidazs93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 4.

Jó kis cucc, ár-érték arányban tökéletes, teszi a dolgát.

vidazs93

Imádom <3 Arcra való újrakenéshez vettem, és abszolút kedvencem lett! Az állaga a vazelinhez hasonló, teljesen illatmentes, egyszer véletlenül a szemembe is belement, de úgy sem csípett. Ahhoz képest, hogy milyen sűrű, tök könnyen elkenhető, érzem picit, hogy az arcomon van, de nem ragacsos, és a legnagyobb tűző napsütésben sem égtem le tőle. :)

Garnier Ambre Solaire Anti-Dark Spots& Anti-Pollution Super U-v Protection Spf50 Fluid

vidazs93

Szerintem rémes :'D Nagyon sok jót hallottam róla, így gondoltam, kipróbálom, de rettentően ragadok utána és alig akar valamennyire beszívódni, felkenés után pár percig úgy csípte az arcom, hogy majdnem lemostam inkább. Leégni nem égtem le (habár más termékkel folyton újrakentem az arcom), de ennyi pénzért ez ne legyen már akkora teljesítmény...

Ui.: dm-ben 3200 Ft, de pont sehol nem lehetett kapni, így a Müllerben vettem meg, ahol viszont 4000 Ft!, úgyhogy bosszankodtam utána rendesen, hogy jól megérte... :D