Legújabb vélemények

vivip
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 9.

"Rose Quartz" árnyalatban van meg. Nagyon szépen néz ki, gyorsan is szárad, valamint nagyon tartós is. Viszont egy rémálom a leszedése... De megéri a szenvedés érte. :)

vivip

Több árnyalatban is megvan. Nagyon szép a végeredmény, főleg fedőlakkal. Az egyetlen gond vele az, hogy iszonyat lassan szárad már 1 rétegben is... A szép végeremény érdekében pedig a 2 réteg minimum. Ha valakinek van ideje ezt kivárni anélkül, hogy véletlen belenyúlna (én pont az a fajta vagyok, akinek sikerül mindig megtalálni a módját arra, hogy véletlenül hozzáérjen valamihez), akkor imádni fogja. Mert amúgy egy nagyon jó termékről van szó. Az én esetemben általában a 4. nap környékén kezd feltöredezni a vége, de azt szépen lehet korrigálni.

vivip

Két árnyalatban volt meg.
Egy világos rózsaszín, ami borzalmas volt. Felkenés után egyből töredezett, kopott rendesen és még az ajkaimat is nagyon kiszárította. Nem volt kényelmes a viselése. Még a szín sem úgy mutatott, mint a katalógusban.
Viszont volt ebből egy barnás színű is, amit viszont nagyon szerettem. Kellemes illat, kellemes állaggal. Szépen kopott az ajkakról, de nagyon lassan, ugyanis ezt tartósnak mondanám. Az egyetlen gond ezzel az volt, hogy gyorsan kiszárította az ajkaimat, átvette a "cserepes ajak" textúrát.

vivip

Nekem a "Totally Twig" árnyalatban van meg. Nagyon szép pigmentált, mutatós színe van. Az érzete az ajkakon eleinte nagyon krémes, de hamar szárad kicsit. Nagyon kényelmes a viselése. Imádom! A tartósságával sincsen gond. Szépen kopik. :)

vivip

Nekem egyáltalán nem működött. Nem látszódott a bőrömön semmi sem a termékből. Mintha nem lett volna semmi pigmentáltsága. Pedig a kiszerelése nagyon szép.

vivip

Kellemes illat, gyors felszívódás. A bőrszárazságot nehezen kezelte, de hosszas használat után több eredményt értem el vele, mint bármilyen más termékkel. Eddig ez a kedvenc! Nagyon jó érzetet ad a bőrnek.

vivip

Az állaga nagyon jó, puha hatású, és könnyen lehet kezelni. Jó sokáig fent marad a helyén. Már többször újra lett vásárolva. :)

vivip
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 8.

A pigmentálása pont olyan, mint amilyennek lennie kell. Tartós, fent maradt jó sokáig, igazítás nélkül. Építhető és puha állagú. Jó sokáig kibírta úgy, hogy szinte minden nap használatban volt.

greta97
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 8.

Eddigi legjobb hidratáló krém, amit próbáltam!

vivip

Barna árnyalatban használtam el egyet. Imádtam. Könnyű kezelés, puha érzet, és a tartósságával sem volt gondom. Szem alatti használatnál előfordult az elkenődés, de nem volt vészes. Újravenném.