Legújabb vélemények

kataa0105
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Nagyon műnek érzem az illatát és az ápoló hatása sem nyűgözött le. Nekem nagy ez a kiszerelés, nem érzem praktikusnak. Maradok a hagyományosnál úgy hiszem.

abicicaaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Valamit valamiert. Lehet nem a legtartosabb ruzs, de nem szarit. Lehet venni lerobbanthatatlan folyekony ruzst, ami nagyobb valoszinuseggel fog szaritani, vagy lehet venni ezt, amit valoszinu ujra kell kenni egy nap 3x, de apolja az ajkakat.
Szerintem mindkettonek meg van a maga pro es kontraja.
Kategoriajaban fenomenalis ez a kis ruzs.
03 Bold egy barackos rozsaszin, 05 Legendary pedig egy mauve nude szin. A sargas altonusomhoz meg eppen hogy illenek, pedig altalaban ezek a szinek nem tetszenek magamon. Jol eltalaltak az arnyalatokat.

melanie500
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

En is unnepronto leszek. Nagyon akartam szeretni. Komolyan! Alig vartam, hogy megérkezzen! Egybol a nagy kiszerelest rendeltem, mondvan nekem ezektol semmi bajom, rinocerosz borom van, birok en mindent. Ja. Csak epp ezt a cuccot nem. Durvan mitesszeres leszek tole, vagyis inkabb kis feher teteju pattikak jonnek ki rajtam, jo sok egyszerre. A jo eg tudja csak, hogy mit nem szeret a borom ebben a termekben pedig gyonyoru az osszetevolista. Ritkán latni ilyet, erre tessek: kipattogok tole. Egeszen hihetetlen! Komolyan felelmetes, hogy egy ilyen inciju termek kikesziti a boromet. Pedig direkt utana olvastam, hasonlo bortipussal rendelkezok, mint en (amint azt a lenti abra is mutatja) egyenesen rajonganak erte. Nekem bezzeg a kozel 10 e Ft-os, vagy azon aron tuli kenceket nyeli a borom, mint kacsa a vizet, hogy a macskarugjameg! Szerettem az allagat, a hidratalo hatasat, eleg volt boven nappalra a zsiros boromre fenyvedo ala hidratalonak. Nem csuszkalt rajta semmi, nem kukacosodott, olcso, sokaig kitartott volna. Megsem szereti a borom. Igy jartam. Kenytelen vagyok lepontozni, pedig nem a termek hibaja ez.

nikoo14
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Itteni vélemények alapján vásároltam meg tavasszal. Biztosan nem fogom lecserélni amíg forgalmazzák! A legjobb!

Soulwalker
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

Ki szerettem volna valtani a muanyag flakonokonokat, ezert kezdtem el samponkorogokat nezegetni, es ra esett a valasztasom-valami csodalatos! Hetente 4-5x mosok atlagosan hajat, szept.21-e ota hasznalom es kb. a fele megvan (szoval valoszinuleg ar-ertek aranyban is szuper lesz) vizes hajjal erintkezve azonnal habzik. Az illata meg meses!

abicicaaa

Teljesen visszaadja azt a selymes erzetet, amit szilikonos tarsai nyujtanak. Pakolaskent sem rossz, de en ugy szeretem a legjobban, ha hajmosas utan torolkozoszaraz hajba dorzsolok egy picit, es ha csak tehetem, hagyom magatol megszaradni a hajam. Az eredmeny szalonszepsegu haj.
Egy szinten van rengeteg draga, markas hajapolo termekkel.

Vallybishop
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. november 17.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. november 17.

Sajnos nekem hatalmas csalódás volt ez a krém, pedig rendszeresen használom a márka arcápolóit. Egy-két hét használat után tele lettem gyulladt pattanásokkal. Kuka

abicicaaa

Havi egyszer, max ketszer merem hasznalni az intenziv proteinmennyiseg miatt, hasznalok mas dolgokat is amikben van, de ott az INCI legvegen kullog az osszetevo.
Nagyon selymesse teszi a hajat szilikon nelkul is, igazabol imadom ezt a pakolast. Kicsit feltem hogy szarazza fogja tenni a hajam, mert a jobol is megart a sok, de ugy tunik tetszik neki ez a gyakorisag. Szeretem legalabb fel oraig, egy oraig rajta hagyni.
Az illata kellemes, neha picit sok.

alexkanagy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

Nagyon nagyon szeretném szeretni, eddig csak kipróbáltam 2x, nagyon kellemes az illata de nem tartós, nagyon nem. Gyümölcsös, tusfürdő illat, ajándéknak nem nagyon lehet vele mellélőni :)

Majida

Nagyon tetszik az illata,kis édes nem túl erős....tartóssága talán annyira nem hosszú távú...de nagyon jó