Legújabb vélemények

vidazs93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 10.

Egyenlőre csak most vettem és párszor használtam, de eddig meg vagyok vele elégedve. 1-2 pumpányit szoktam eloszlatni a - viszonylag sok és hosszú - hajamon, nem ül meg rajta, pikk-pakk beszívódik és nem nehezíti el. Utána puhábbnak érződik a hajam (fényesebbnek nem mondanám, de lehet, hogy idővel az is megjön). Az illata nekem kicsit erős, de nem zavaró.

Jadviga0624
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. augusztus 10.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. augusztus 10.

Már rég nem találom egyik üzletben sem, sajnos. Kolléganőimmel a munkahelyen együtt használtuk, kézről kézre járt, imádtuk. Hamar beszívódott, puhává varázsolta a bőrt, az illata is tetszett.

Lilko95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 10.

Kedvencem az eredeti Alien EDP, ennek ugyan semmi köze hozzá, de ezt is nagyon szeretem. Teljesen szuper nyaralós feeling-es illat. Sok hezitálás után vettem először egy travel size-t, majd egy 60ml-set és nem bántam meg :)

rita1025
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 10.

Kellemes illatú, könnyedén kenhető natúr dezodor. Több illatban is kipróbáltam már, de ez lett az abszolút kedvenc, megvagyok vele elégedve, nem okozott bőrirritációt és kellemetlen szagot sem.

rita1025

Imádom, jó állaga van, szépen kenhető. Hosszan hidratál és nem utolsó sorban nagyon kellemes illata van.

KezdoManias
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 10.

Nem ez a szérum fog megszabadítani a pigmentfoltjaimtól. És nem is ez tünteti el a rozaceát, aknét, vagy bármilyen egyéb komolyabb bőrproblémát. Persze nem is ezt ígéri. Ezért gondolom, hogy alapvetően azoknak való, akiknek normál, esetleg száraz bőrük van, és szeretnének valami önmaguk számára is megynyugtatót tenni az anti-aging érdekében. Hogy ez utóbbi célnak tényleg meg tud-e felelni, nem tudom, a marketing szövegeken túl egy gyors rákereséssel nem sok mindent leltem fel a fő hatóanyagként meghirdetett kamélia kivonatról. Sőt, még csak azt sem sikerült megtalálnom, mi is a bőröregedés 5 jele, amit olyan hatásosan kezel ez a szérum. A Chanel saját honlapján is csak 4 szempontot láttam klinikai vizsgálat tárgyaként.

Géles, áttetsző szérum, ami pikk-pakk beszívódott az épp normálhoz közelítő bőrömbe. Magam is meglepődtem rajta, milyen kellemes hidratáltságot, jól feltöltött, ruganyos érzetet hagyott maga után. Bár szerepel az összetevőlistán parfüm, nem éreztem különösebben illatosnak. Rétegzést, sminkelést nem próbáltam, csak hidratáló (a sajátja, illetve a Verso c vitaminos-retinolos nappali krémje) ment fölé. Így kukacosodas nyomát sem láttam.

A termékcsalád krémjéhez hasonlóan ebből is csak 1 ml-es mintát használtam el, ami nálam 3 alkalomra volt elegendő. Nem teljes értékű a véleményem tehát. Ha már minta, itt is meg szeretnék emlékezni a tasakos csomagocskáról. A Chanel megadta a módját a dolognak - bordó színű, virág alakú volt a kiszerelés mind a szérum, mind a krém esetében.

Mivel a bőr kiszáradása gyorsítja az öregedést, úgy vélem, ez a szérum igenis jót tehet a megelőzés egyik eszközeként. Azonban csodaszernek cseppet sem mondanám, kamélia ide vagy oda. Azoknak, akik egyébként is vannak jó hatóanyagokat tartalmazó termékei a repertoárjában, és már kitapasztalták, mi is a jó a bőrük számára, nem fog átütő eredményeket hozni. Azoknak, akik viszont jó ápoló szérumot keresnek, vagy csak váltanának, mert a változatosság gyönyörködtet, mindenképpen ajánlom. Jómagam - mivel az összetétel és az ígéretek párosa mégsem győzött meg annyira, hogy most találtam meg a szent grált - amolyan 4 csillagos alternatívaként tekintek rá. Amiből azért ha lehet, el fogok használni időnként egy-egy mintácskát.

laracroft
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 10.

7 milis mintácska ellocsolgatása után teljes üvegében is megrendeltem.
Pedig eleinte nekem is az volt a véleményem, hogy csak egy hűsítő vizecske, egy csinos kis kence a polcon, és nem több. Csak hogy aztán rájöttem, hogy milyen szép, hidratált, feltöltött bőrt hagy maga után, és elkezdtem micellás víz helyett használni...nem irritál, a szememet se csípi, sminkmaradványokat is szépen leszedi, és a kombinált-vízhiányos bőröm nagyon szereti.Így nyáron, a százezer fokban, gyengéd hidratálónak tökéletes!

laracroft

7 milis mintát locsolgattam el magamra a Lotion társával együtt.
A bőröm kombinált-vízhiányos, általában nagyon szereti a könnyed hidratálást - de nem ettől az emulziótól. Mert hogy rajtam sajnos ő egy kifejezetten ragacsos réteget hagy, így csak éjszakára kencéztem el. Nappali smink alá borzasztó, fényes, zsíros diszkógömb arcot varázsol (mondjuk ezen az állandó 35-40 fokos nyári meleg sem segít). Éjszakára viszont kellően hidratál, önmagában is, nem irritál, szóval lehúzni/lepontozni nem szeretném, egész egyszerűen az én arcbőrömnek így nyáron egy kicsit sok ( a Lotion viszont tökéletes!).

leila0803
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2022. augusztus 10.

Elegans es különleges, de kisse hideg illat. Tökéletes munkába.

Vicus

Semmi különöset nem csinált, az illata furcsa számomra. Ajándékba kaptam, biztos nem venném meg.