Legújabb vélemények

Vicus
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 10.

Nagyon szép a csomagolása és maga a szappan is. Ugyan a minta hamar lekopik, de az illata kárpótol, az is kellemes. Szárító hatása se nem jobb, se nem rosszabb, mint bármelyik másik szappannak. Magamtól nem venném meg, mert szerintem nem éri meg a 75 grammért ez az ár.

nemeth.anita
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 10.

Az egyik legjobb arcápoló termék, amit az elmúlt 10 évben vettem. Mindig újraveszem. Érzékeny, pattanásra, mitteszerre hajlamos, stressznek kitett, ráncosodó bőröm van (micsoda kombó, nem?), és ez az egyik olyan termék, ami segít kordában tartani a helyzetet. Kétnaponta, vagy néha naponta is használom.

nemeth.anita

Nekem nem vált be. Korábban Balea Med arclemosót használtam, de mivel a G&G több terméke is nagyon bevált, így ezt is megrendeltem. A ráncaim mintha mélyültek volna, különösen a homlokomon lévő mélyebb ráncok. Én nem érzem tökéletesen tisztának a bőröm, pedig micellás vizet is használok előtte. Nagyon érzékeny a bőröm, nyugtató hatást sem érzékeltem, ugyanúgy alakulnak ki pattanások és mitteszerek, pedig már több hidratálóval is próbáltam. Lehet, hogy csak az én bőrtípusomnak kevés (ráncosodó, érzékeny bőr) vagy 40 fölött nem teljesít ugyanúgy, fiatalabb korosztálynak úgy láttam, bevált. Pozitívuma, hogy nagyon gazdaságos. Mogyorónyi is elég belőle és egy tubus nekem már 9-10 hónapja tart, most fog kifogyni.

berrybomb
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 10.

gyorsan és alaposan beszívódik. picit csillog, de nem gáz egyáltalán, viszont végre valami nem folyik le a fejemről ebben a melegben. van egy olyan érzésem hogy sokan keverik a véleményezésben a géllel, tök más a kettő bár első blikkre ugyanúgy néznek ki.

Szana22
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 9.

IMÁDOM! Nagyon akarom őt!!! ♡
Eddig csak teszter csíkokon fújkáltam a parfümériákban, mert hát az ára az csillagos ég, de nem nyugszom míg be nem szerzem a saját kis Chanel-emet. A többi Chanel ahogy így szagolgattam, próbálgattam az nem az én világom... Talán még az Allure ami nem rossz a vaníliás mivoltával, a többi az távol áll tőlem.

No de ez a kis Eau Tendre annyira kedves, bájos, finom kis illat, hogy ha már Chanel és 1. Chanel darabom lesz, akkor tuti erre költöm a pénzt.

Pont annyira gyümölcsös és virágos, hogy nem lesz édes hanem nagyon jó balanszban vannak együtt. A tavasz ami eszembe jut róla, annyira kis zamatos, üde illat.
Ha egy lány vagy nő ezt viseli akkor biztosan sok bókot fog kapni - ha másért nem akkor az illatáért biztosan :D
Szerintem nem lehet nem szeretni :)
Ez egy biztonságos választás ajándékba is - mondjuk úgy hogy kortól függetlenül.

A papírcsíkon jó sokáig megmarad az illata és ahogy szárad egyre kellemesebb lesz. Enyhül és ez jót tesz neki.

Na ha beszereztem akkor majd update-elek, hogy rajtam hogy működik, de egyelőre jár neki az 5 csillag :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 9.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 9.

Kioblitendo hajpakolaskent az egyik legjobb ez egy dragabb pakolas se korozi le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 9.

En nekem hajbanmaradokent nagyon jol
Mukodik. En mindig felkotom a hajam es mindent bennehagyok.Nekem bevalt 5 pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 9.

En nekem hajban maradokent nagyon jol mukodott.imadom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 9.

En nekem egyaltalan nem nehezitette el a hajam nagyon jol mukodik…kedvenc 😻

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 9.

Undorito ragacsossa teszi a hajat be se szivodik rendesen ha ingyen osztogatnak se kene tobbet!