Legújabb vélemények

Qwerty
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. augusztus 8.

Egymástól függetlenül ketten is megkérdezték tőlem, hogy áruljam már el, én vagyok ilyen erősen férfikölnivel belocsolva? Azt hiszem ez az a kérdés, amit egy nő sem akar hallani. Nem is tette fel nekem soha senki, még akkor sem, mikor konkrétan tényleg férfiillatokat viseltem, mert még azok is nőiesebbek voltak rajtam, mint ez (vagy bármelyik másik változata).
Gyümölcsök, frézia, kevés rózsa, üröm és pézsmás moha. Mitől lett ez ilyen rettenetes? Pont rajtam, mikor imádom a tölgymohát és azt hittem ezzel nem lőhetek mellé. Az edp pálinkás borotvahab, a naturelle vegyszeres vanília, ez meg férfidezodor. Most már biztos, nekem messzire kell menekülnöm ezektől az üvegtarsolyoktól.

Hortenzis
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. augusztus 8.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. augusztus 8.

Tényleg nagyon jó! Gyönyörű szín,telt hatás, szép fény. Tartós is. Ja, és az illata édes gumicukros:)

nanook9212
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 8.

Luxus szappan. A fent említett összetevők közül semmit nem lehet külön kiérezni. Nem egy rossz parfüm, de ennyi pénzért én nem akarok olyan illatú lenni, mint a semleges illatú Dove vagy Nivea szappanok.

LA3
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54  |  2022. augusztus 8.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54  |  2022. augusztus 8.

Csak rá kell nézni erre a palettára, a három türkiz mindent visz! Szerelem volt első látásra, egy percig sem bántam meg a vásárlást.

LA3
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54  |  2022. augusztus 8.

Gyönyörű, erősen pigmentált színek. A megjelenésétől fogva vágytam rá, és nem bántam meg a vásárlást. Ilyen kék (szerintem szilvakék) egyik palettámban sem található meg. Egyik kedvenc palettám.

Piedra

Árához képest szerintem nagyon jó, tavaszi-nyári-őszi időszakban jól hidratál. Állaga nekem pont jó, nem sűrű de nem is olyan folyós. Hamar beszívódik, nincs ragacsos utóérzet.
Mínusz egy csillag a szagáért, az én orromnak büdös, de egyébként jó krém.

nanook9212

Bocs a rajongóktól, de ez számomra ocsmány, visszataszító, karcos, büdös szúnyog/lábsrpay. Szerencsére nem magamnak vettem, hanem ajándékba egy családtagomnak, ő nagyon örült neki, de akárhányszor ha megérzem rajta egyszerűen rosszul leszek tőle. Citromos szúnyogírtóspray. Az üvege gyönyörű, úgyhogy arra adok egy pontot, de az illatával engem ki lehetne üldözni a világból.

zalla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 8.

Korrekt szempillaspirál.
Szépen vonja be a szempillákat, kicsit emel és dúsít. Nem világmegváltó, de szép. Nem csomósodik. A tartóssága átlagos, a nap végére kicsit elmászik. Akciósan megéri, teljes áron viszont lehet nem venném meg.

CloudyRomy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 8.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 8.

Számomra ő maga a megtestesült Barbie baba illat.
Az ő könnyedségével,játékosságával
Egy remekül összerakott mainstream illat!💕🌸Tavasszal,Nyáron,Ősszel…simán remekül muzsikál.És szinte biztos,hogy bókokat fogunk bezsebelni,ha vele illatozunk🧚🏻💕
Télhez nem biztos,hogy passzol.
👩‍🦳💕🦩🌸

zalla

Sajnos egyet kell értenem az előttem szólóval. Iszonyatos mennyiségű festéket vesz fel a kefe (kb. 3-4 lehúzás után lehet vele dolgozni). Ha ügyesen dolgozom, akkor kicsit íveltebb és hosszabb pillákat kapok, de ha kicsit is több marad a kefén, máris csomós az eredmény. Az eredmény tartós lenne, de nekem nem éri meg ennyit kínlódni egy szempillaspirállal.