Legújabb vélemények

floti21
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 16.

Az arcom szereti a rózsás termékeket, érzékeny bőröm van. Ezt a terméket, ha csak simán ráfújom és hagyom "leszáradni", akkor nincs vele gondom. Viszont volt, hogy megpróbáltam bemasszírozni a bőrömbe, na ez nem volt jó ötlet, nagyon csípte az arcom. Amúgy nem érzem, hogy bármilyen hatása lenne. Elhasználom, hogy ne dobjam ki, de biztos nem veszem újra.

CeCeDrake
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 16.

Elsőre átlagos maszk. Aztán kritikán alulivá válik. Légypapír nem ragad így, mint ettől a bőr 🤣 én nem ajánlom senkinek. Szuper marketing szöveg, de ez egy nagy nulla, az ár/érték aránya rossz.

Nanetti
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 16.

Én nem testápolóként használom, hanem kézkrémként, mert szerettem volna egy nagy kiszerelést télre, és gondoltam jobban megéri egy jó testápolót venni erre a célra. Ugyan nekem nem szívódik be maradéktalanul, mikor használom, de reggelre nagyon szépen rendbeteszi a kézfejemet. Persze testápolóként is bevetem néha, nem rossz, de kicsit ragacsos, amit én nehezen viselek magamon. Ettől függetlenül jó termék.

KisTigris
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 16.

Februárban vettem webáruházban, ott kedvezőbb volt az ára. Valami meseszép! Közepes a fedése, nem irritál, nem oxidálódik és szépen kopik. A homlokom átfényesedik, de az mindig. Leitatom papírral, púder és kész. Még a párom sem mondja meg, hogy van rajtam alapozó, csak ha hatalmas szempillákat csinálok.

floti21

Tudatos bőrápolás jegyében vásároltam. Ez volt az első fényvédő, amivel próbálkoztam. Nem használok alapozót, csak BB vagy CC krémet és arra gondoltam, hogy megpróbálom kiváltani egy színezett fényvédővel. A gyógyszertárban azt mondták, hogy ne aggódjak a színe miatt, mert majd illeszkedni fog a bőrömhöz felkenés után... Sajnos nagyon nem vált be nekem. A színe nagyon sárgás és sötét az én arcszínemhez. Nem tudom mi a baj vele, de egyszerűen nem marad fent az arcomon. Nagyon sűrű. Nem tudom gyorsan és egyenletesen elteríteni, mert szinte felkenés közben megszárad és már morzsolódik is le az arcomról. Valószínűleg elajándékozom (talán valakinek jó lesz), az ára miatt nincs szívem kidobni...

Nanetti

Nagyon bevált, dupla lemosás első lépéseként használom régóta. Szépen leszedi a sminket, nem húzódik utána a bőr, nem szárít. Nem érzékeny a bőröm, de csak "szemétmentes" termékeket használok, szerintem ár/érték arányban jó választás a kategóriájában.

Pannaaa98
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 16.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 16.

Nekem mindig is nagyon macerás volt a hajamat ápolni, ugyanis a tövénél borzasztóan könnyen zsírosodik, a vége pedig alapjáraton, illetve a szőkítéstől még jobban, száraz. Az eddigi samponjaim mind a zsírosodás ellen ígértek hatást, de inkább csak jobban szárították a hajamat és a fejbőrt, így úgy voltam vele, hogy váltok más típusra, hiszen ígyis-úgyis zsírosodik, akkor már legyen puha.
Számomra ez a sampon egy csoda! Nem szárít, nagyon kellemes, friss érzetet ad és látványosan dúsabb, “szellősebb” a hajam tőle, illetve a hajvégek is puhábbak. A zsírosodást sem rosszabbítja, sőt, mivel hogy dúsabb, így 1-2 nap után még mindig kevésbé feltűnő. A hozzáillő balzsammal használom hetente 2x, tökéletes páros. Ár-érték arányban is hibátlan. Innentől kezdve ehhez fogok ragaszkodni, mivel tényleg kiválóan megfelel az igényeimnek.

Alice03
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 16.

Kipróbálás céljából vettem át ezt a terméket valakitől & 50 faktoros volt amit kipróbáltunk anyukámmal, de itt a krémmánián nem találtam 50 faktorosat ebből a típusból, így itt hagyok véleményt:

Nekem a bőröm normál - picit inkább zsíros:
- borzalmas alkohol szaga van
- nagyon szárít
- kellemesen matt lesz utána a bőröm
- könnyű eloszlatni
Összességében én 3 csillagot adok, főleg az alkohol miatt

Anyukámnak inkább szárazabb a bőre:
- túl híg állagú
- illata kellemes
- fényes marad utána az arcbőr
Összességében 3 csillagot ad, főleg a vékony állag miatt

Egyikőnk se veszi újra.

k.boglarka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 16.

Megláttam a polcon akciósan és kettőt is vettem belőle. Nagyon szép színe van, nem kenődik el, egész nap tartós.

lenizsu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 16.

Az illata nekem nem tetszik, de szerencsére nem is tartós. Szárító, irritáló hatást nem tapasztaltam, használata után nincs az a csikorgóan tiszta bőr érzése, amit én nem is szeretek. A csomagolása nem túl praktikus, de ezerszer jobb, mint a márka hajbalzsam csomagolása.