Legújabb vélemények

Feketebarbi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 3.

Pipadohány, méz alapon. Egy nőnek miért kell ilyen illatúnak lennie?
Kapkodom a fejem, karrierista hölgyek, sexuális zaklatásért kiáltó tömegek, ha megdicsérnek egy keblet. Mi van itt kérem? Mintha minden nőiesség bűn lenne és leplezni kellene, még az illatunkkal is leigázni, nem pedig hódítani???
Itt az ideje, h minden nő kettőt visszalépjen, mert a Férfi felkerült a veszélyeztetett fajok listájára. Le sem írom mi mindenre gondolok, a sírt úgyis ássák...
Képzeletben lehelek egy csókot Wilde síremlékére és örülök a Férjemnek, h ebben az identitását vesztett világban, hagy engem az árnyékában élni.

Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 3.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 3.

Gél állagú tusfürdő, enyhe gyümölcsös, üde-friss illattal, bár nekem nem kifejezetten a kaliforniai tengerpart illatát adja, ehhez vártam volna valami kis plusz különlegességet. Illata nem túl tartós, nem marad meg soká a bőrön.
Gyengén-közepesen habzik, ebből következik hogy többet használtam belőle és gyorsan fogyott. Hosszútávon kicsit mintha szárítaná bőrt.
Akcióban vettem, de eredeti áron ár-érték arányban gyenge.

csicsi86
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 3.

Nem rossz, de nem biztos , hogy újra venném. A nem vízállós verzió van meg, egész nap a helyén marad, nem pereg, este könnyen lemosható. Ajándékcsomag vagy egy szett részeként talán jobb vétel lehet.

Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 3.

Nagyon tetszik az illata, tényleg érezni benne a rózsavizet :) Jól habzik és tisztít, nagyszerűen hidratálja a hajat és könnyen fésülhetővé teszi. Emellett nagyon pihi-puhává varázsolja a hajam :) balzsam és pakolások nélkül!
Természetesen a már töredezett hajat egyik sampon vagy pakolás sem tudja helyretenni, visszacsinálni, de a hajvágással elért egészségesebb hajvégek megőrzésében egész jól teljesít. Kicsit nehezen mosható ki, hosszabban kell öblíteni a szokásosnál. Még 4-5 nap múlva is a frissen mosott haj kinézetét kelti.

csicsi86

A vízhiányos bőröm szereti, csak nagyon drága. Az utazó méret mindennapos használat mellett hónapokig elég volt. Újra venném.

csicsi86

Nem gondoltam volna, de nálam mint hidratáló működik. Arcmosás utáni következő lépésként használom, illetve púder fölé. Az én vízhiányosabb bőröm szereti. Szerinetm újra veszem.

SPARXS
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 3.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 3.

Gyerekként sokszor mentem el egy szép nagy régi ház mellet,amelyiknek kicsi nyitott pince ablakia voltak. Az Oud Immortel kicsit emlékeztetett ennek a háznak a pincéjéből kiáramló hideg, kissé dohos levegő illatára.

Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 3.

Az összetevői alapján választottam, igaz leárazva vettem (dm), de még így sem volt olcsó. Az illata nem egészen olyan mint a csomagolása alapján gondolt meleg vanília illat, de azért kellemes.
A csomagolása szuper, nagyon tetszik! Egyáltalán nem tűnik ajakápolónak :)
Kemény állagú, viaszos, kissé ragad, de nem kényelmetlen viselni. Rendkívül tartós, evés-ivás után is még fennmarad, bár én inkább úgyis éjszakára használom, mivel nincsen színe.
Puhává és hidratálttá teszi az ajkakat.
Nemrég óta használom, de engem egyelőre meggyőzött!

csicsi86

Elégedett vagyok vele. Jó illatú és hidratált lett a hajam. Ár-érték arányban nekem megfelelő. Én notino-nál vettem 2 000 Ft körül.

csicsi86

150 ml úgy kb 13000 Ft körül van most beárazva a hazai webshopokban. Heti egy használat mellett elég volt 5 hónapig és még van a flakonban 1-2 használatra való. Nálam csak ő volt eddig képes megzabolázni a vastag és festett hajamat. Megéri.