Legújabb vélemények

veronika.s
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 21.

Iszonyatosan puha lett tőle a bőröm. Tényleg, mint a baba popsi. 😊
10 percet volt fent, a maszk szinte száraz volt mikor levettem a bőröm csak úgy itta be a krémet.
Mondanám, hogy újra veszem, de a parfüm tartalma miatt hezitálok.
Az 5 csillag jár, mert tökéletes lett az eredmény. 😊

pomme
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 21.

Ha ez a termék lenne a sima stift, akkor "ér" a véleményem, ha meg nem, akkor légyszi mellőzzétek. Szóval a stift szerintem nagyon hasonló szagú, mint a Manna shea vaja, a pici fém tégelyben. Fél napot kibírt így majdnem 30 fokban, aztán este felé teljesen megadta magát. Nem hiszem, hogy túlságosan érezhető volt a megadás, de én azért éreztem, és majdnem 14 euróért azért nagyon arcosnak érzem ezt a félig működő szuper természetességet, úgyhogy ez egy nagy nem a részemről.

pomme

Férj vette eredetileg, szerintem simán uniszex illatú, már ha az enyhén sörös uborkás dinnye az uniszex :D (az).
Nem rossz, de 28 fok felett ezt sem ajánlom, egy jó közepes hatása van, de nem győzött meg az illata. A tengeres-kókuszosat még bepróbálom, aztán részemről szüneteltetem a Salt of the Earth tesztelést.

pomme

A hatékonysága egy jó közepes, az illata viszont borzasztóan kiakaszt :( Azt hittem, sima Dove illatú lesz, ehelyett egy szénné szappanozott Dove illatot kaptam. Ilyesmi ultraklasszik szappan szagot utoljára Dédmamám gardróbjában éreztem, de az huszonpár éve volt, és Dédmamám akkor volt 90en túl, szóval szerintem tudjátok, milyenre számítsatok az illatot tekintve.

Marcipancica
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 21.

Meggyőződésem hogy ha valamire nem éri meg a high End termékek árát kifizetni, az a szempilla spirál. Azonban ez a termék kivétel, itt tényleg azt érzem hogy van akkora különbség a minőségben és végeredményben. A hatás inkább természetes, nem csinál mű szempilla hatást, viszont gyönyörűen szétválasztott, természetes pillákat csinál és egy kicsit sem mászik el a nap folyamán. Újraveszem!!

angelina69
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. május 21.

Végre, pár héttel ezelőtt sikerült egy kis gyári mintát szereznem belőle. Hááát. Nem rossz, de nekem nem olyan különleges. Csak egy sokadik rózsás illat. Enyhén gyümölcsös, aztán rózsa és rózsa (nem rossz), majd jön valami fanyar, ami nekem nagyon nem jön be. Rajtam púderesség sehol, csak egy minimális vaníliás édesség, ami szerencsére nem az a sütis fajta. Nyilván a bőrkémia lehet az oka, hogy rajtam nem úgy viselkedik, mint sokakon. A tartósságával nincs gond. Szerencsére nem is egy letaglózó illat. Inkább átmeneti időben használnám, ha megvenném. De nem fogom, nem illik hozzám. A pontozást nem csak az én ízlésemhez, hanem a cég eddigi illataihoz is mérem.

Ejszakaikoboldmaki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 21.

Az avéne cleanance comedomed után használom estére, mert az szárít picit.
Szuperül működik, hagy egy fényes réteget rajtam, de estére ugye mindegy, szépen hidratál.

Bakoca
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 21.

Igazából csak magamat hibáztathatom, hiszen tudtam, milyen a kakaóvaj, hogy mennyire csillog és nem szívódik be a bőrömön. Mégis reménykedtem, hiszen csodaszép az inci. Azt meg, hogy mennyire véd a naptól, sosem tudom meg, mert így biztosan nem megyek ki a házból🤣 Szemet amúgy nem csípi, illata, állaga nyerő, csakhát a megfelelő mennyiség egy hét múlva sem szívódna be a bőrömbe, emiatt minden bele is ragad, meg letörlöm és félő úgy már nem véd jól.

Ejszakaikoboldmaki

Rákentem az államra, majd kis idő után lemostam. A fél fejem a szememmel együtt meleg piros duzzadt lett.
Az államon pergamenszerű lett a bőr.
Persze átmenetileg.
Nem az én termékem, de muszáj volt kipróbálni.

Bakoca

Tök jó.....lenne. Kezdem az elejéről. Rozacea miatt fizikait keresek, ebben ráadásul a centella is ott van, szuper. Többnyire nem szeretem az "alapozós" termékeket, de ez tényleg szolídan belesimul a bőrbe és egységesíti, szinte láthatatlanul. Az illata ugyan erős geránium, legalább a szúnyogok elkerülnek. Fincsi az állaga, könnyű elkenni, viszont egész napos enyhe ragadást biztosít. Lemosni is nehezebb. Valamint, ami a fő gondom vele, hogy hosszútávon nagyon szárít. Eleinte kentem szem köré, amúgy kicsit csíp, de a szárító hatása miatt kenek mást inkább szemköré már, ha ezt használom. Úgyhogy szigorúan aláhidratálva és szemet kihagyva működik csak nálam, de még így is, ha egy este csak vízzel mosok arcot, mert nincs idő másra, másnap pergamenre szárít. Szóval ahogy hazaérek, lemosom egyből. Keresem továbbra is a megfelelő fényvédőt😪