Legújabb vélemények

Fannnya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 15.

Nagyon megkedveltem. A Domination nevű, klasszikus piros árnyalat van meg, még nyáron vettem akciósan. Kifejezetten jól pigmentált és elég tartós. Néha újra kell persze kenni, de alapvetően rajta marad a számon, még evés-ivás után is. Az egyetlen ok, amiért csak 4-es, hogy kissé kenődik, emiatt oda kell figyelni rá, nem olyan, mint a lerobbanthatatlan folyékony rúzsok, viszont nem is száírt annyira, éppen ezért mostanában sokszor választom ezt azok helyett.

Nairam
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 15.

Nagyon sötétbarna/ fekete az eredeti hajam, platina szőkére festettem évekig ennek a segítségével.DE csakis a lenövéses tövekre használtam a 13.-0 számút,fontos megjegyezni,hogy a teljes hajam fodrász szivatta hónapok alatt platinára, tehát ettől NE várd,hogy egyből szőke leszel,azt bízd fodrászra inkább! Szóval tőfestésre használtam,mert hamar látszott a fekete lenövés.
Marha erős, tényleg szépen világosít! Akinek eleve világosabb az alapszíne, az inkább ne ezt válassz,hanem gyengébbet! Ez nem szőke hajfesték,hanem vilagosító!!!! Ezt fontos figyelembe venni!
Valóban szárít ,mint minden szőkítő procedúra,de még mindig jobb mint a régi szőkítőpor....
Viszont én azért hagytam abba,mert rettenetesen véresre marta a fejbőröm,és sebes lett minden festés után,míg végül azt mondtam elég! Maradok inkább barna, csak ne marja a fejem többet. Szúrós szagú,bekönnyezős, erős festék.
Csak oda kenjétek ahol világosítani kell, a már szőke hajra ne!!!!! Ha valaki tudja,hogy kell használni és nem allergiás rá,akár a legjobb barátja is lehet. A -1 csillagot az allergiás reakció miatt adom,de a termék egyébként szépen világosít.

Agicaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. november 15.

Húha! Ez az illat alaposan megtréfált engem. Történt ugyanis, hogy kb.1.5 hónapja a DM-ben fújtam belőle papírcsíkra és szinte azonnal megcsapta az orromat az a tipikus rózsás felhang, amit nagyon, de nagyon nem nekem találtak ki alapjában véve. A csíkocska "hazahúzta a csíkot" velem együtt és szépen a feledés homályába, egyúttal a táskám mélyére került nálam, pedig még másnap is bőven érezni lehetett az illatot, valahogy mégsem fogott meg. Aztán most hétvégén ismét beszédültem a DM-be, ezúttal Joy napozni és eszem ágában nem volt parfümöt venni, egyáltalán semmilyet se. Ám ez a kis rózsás illatocska addig kellette ott magát a polcon (nagy szerepe volt ebben egyébként a letisztult, de gyönyörű üvegnek), hogy újra levettem a tesztert,s ezúttal a bőrömre fújtam belőle. Térültem-fordultam párat még az üzletben, így volt ideje leszáradni kicsit az illatnak. S láss csodát! A bőrömön nem lett az a tolakodó, kicsit nyanyás rózsaillat, hanem egy egyszerre virágos, ám mégis nagyon finom, édes parfüm, amiben a rózsa és a vanília tökéletes összhangban vannk egymással.
Így hát szépen hazajött velem egy 30 ml-es üvegcse és az új szerelem azóta is tart vele. A fehér színű (To be the Queen) mellett szerintem ez a második legütősebb Police parfüm.

Desire
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. november 14.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. november 14.

az egyik legjobb testápoló, sokadikat veszem, kellemes illat, nem ragad

Zsan21
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 14.

Régebben használtam, nagyon tetszett. Talán a legjobb fátyolmaszk amit használtam. Sajnos mostanában nem találom a Rossmannban....

Zsan21

Évek óta nagy kedvenc, minden télen előveszem. Klasszikus, elegáns, édes illat egy kis "csavarral".

Zsan21

Imádom én is és a környezetem is 😉 Főleg a férfiak kapják fel a fejüket, hogy mi ez a csodás illat. Nőies és önbizalmat.

Estée Lauder Perfectly Clean Multi-Action Foam Cleanser/ Purifying Mask (Normál/Kombinált Bőrre)

Zsan21

Nem rég kezdtem el használni, eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem okoz irritációt, hihetetlen tiszta érzet marad utána, nagyon kevés kell belőle és tetszik az illata és állaga.

lovemiyu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 14.

Havi 1 alkalommal biztos, hogy ki akar jönni egy randaság, amit vagy sikerül megállítani, vagy nem. Ma éppen teszteltem, el sem hiszem, hogy végre valami, ami használ, simán lenyomta a herpeszt. Mellette Lizin C-t szoktam még szedni, plusz megelőzésként is tuti ami tuti kenem heti 1-2x éjszakára.

Zsan21

Egy hete használom, minden este hidratáló (EL Supreme+) előtt. Gyorsan beszívódik, nincs filmréteg szerű érzés utána. Eddig a szemem körüli finom ráncokon nem segített, viszont a bőr képem szebb, feszesebb. Számomra még fontos, hogy kiütéseket sem okozott. Kíváncsian várom a hosszú távú hatásat, addig is 4 csillag :)