Legújabb vélemények

Arezu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

Kellemes érzetet ad az arcnak, jó illata van. Teszi a dolgát. Hatalmas "úristen gyönyörű lett az arcom" élményt nem adott, de nekem nem csíp, nem ragad, nem zsírosít.

Lilydeux
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

Szuper tusfürdő újszülött kortól. Én a fürdővízbe szoktam egy pici nyomásnyit használni, és így naagyon sokáig elég egy flakon. Mint a popsikrém, szuper az állaga, illata.

Arezu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

Rengeteg szemlemosót használtam, de ez magasan veri az összeset, dörzsölés nélkül leszed mindent, sose csípi a szemem.

Lilydeux
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

Legszuperebb popsikrém amit valaha próbáltam (pedig van köztük kb. az összes drogériás és egyéb natúr kozmetikum is, sőt saját kevert is)!
Szuper az állaga, a pelusozás igazi felüdülés vele. Csak túl gyorsan elfogy :( :)

balankaa01
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Koleszba kerestem olcsó lemosót, nagyjából másfél hónapja használom, 2 hete hozzácsaptam még a Balea olajos lemosóját, mert ki akartam próbálni a double cleansinget, habár ez utóbbit csak akkor vetem be, ha sminkeltem aznap.
Ami a gélt illeti, nekem iszonyatos szaga van, ilyen keserű vegyszeres. Mint lemosó teszi a dolgát, nem okozott rondaságokat az arcomon, viszont az én szememet is csípi, meg ha valamivel többet kenek fel, akkor sikamlósnak érzem utána az arcom, mintha nem mostam volna le rendesen, pedig de. (??? 😬)

Ami érdekes, hogy most hétvégén nekiestem a mitesszereimnek (csak az orromon vannak szerencsére), és azt tapasztaltam, hogy kevesebb van mint máskor, amit vagy ez csinált, vagy a Mixa Anti Imperfection lemosója — azt használom itthon, hétvégente —, nem tudom, de örülök mindenesetre.

Szerintem még legalább 2-3 hónapig elég lesz, utána meg keresek majd valami mást, mivel nem rossz, de nem is vett le a lábamról.

hedorka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

Tökéletes maszk! Extrán puha és hidratált lett tőle a bőröm, a pórusokat is összehúzta. Az illata nem tolakodó. Abszolút újravevős.

adri585
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Én nagyon szeretem. Az arcomra, testemre ezt hasznalom gyengéd nem szárit mint más tusfürdő, nagyon szeretem.

Zsuzsii003
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: < 18  |  2019. november 17.

Nagyon szomorú vagyok, ugyanis felkenés után 2 (!) órával elkezdett lepattogzani a körmöm tetejénél (pedig nem csináltam semmi extrém dolgot, ami miatt elkezdhetett lejönni), ráadásul hólyagosodni kezdett 1-2 körmömnél. Pedig festés előtt átmentem bufferel a körmöm felszínén és még fedőlakkot is használtam. Pedig olyan szép a színe. :(

melanie500
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

Nem is tudom. Jo is, meg nem is. Szerettem is, meg nem is. Erdekes allaga van. "Folyekony krem", tenyleg ez a legjobb kifejezes ra. O vegre (hala a Magassagosnak!) nem okozott mitesszereket es pattanasokat. De nem szerettem meg valahogy. Hidratalt, instant extrapuhasagot adott a bornek. Reggelre en megis zsirosabb borrel keltem es hagyott egy furcsa filmreteget maga utan felkenest kovetoen. Elajandekoztam, pedig nagy remenyeket fuztem hozza. Az osszetevok szepek, ez hogy-hogynem, nem csapta ki a boromet. Nem tudok rola egyebkent eszveszejtoen rossz dolgokat irni, csak nekem megsem volt az igazi.

adri585
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Nekem sajnos ahogy bejött a hidegebb idő mindig a kézfejem nagyon csúnyán kisebesedett. Sok krémet kipróbáltam előtte de nekem ez a krém vált be a legjobban. Igaz az állaga miatt nehéz szétkenni , testes krém, de nekem ez a krém egy csoda volt mikor rábukkantam.