Legújabb vélemények

CzFru
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 9.

Négy esélyt...ismétlem 4 esélyt adtam neki, mert utálok kidobni bármit és amúgy sem vagyok túl nehéz eset. De ez a teljes pénzkidobás volt. Kezdjük ott, hogy erősen habzik, de nem értem miért? Darabosan olvad, a hajamra alig kerül valami, az pedig annyira szárít, hogy nem lehet utána kifésülni. Próbáltam áztatva, a hajra dörzsölve, kézben, feloldva, de ugyanaz a botrányos hatása van. Két liter argán olaj tudta csak helyrehozni a károkat, plusz az utolsó próbánál azért odakészítettem egy lushos balzsamot, ami kellett is.
Kidobtam. Nincs értelme vele próbálkozni, csillagot nem is adnék szívem szerint egyet sem
A baleás szilárd sampon ezzel ellentétben egész jó, de a balzsamja botrányosan rossz.

Fannnya
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 9.

Ezt be kéne tiltani, nagyon nem tesz jót a bőrnek, a zsíros-pattanásosnak sem. Maximum fertőtlenítésre alkalmas a magas alkoholtartalma miatt, de arra lehet ennél gyengédebb cuccot is használni. Vigyázzatok vele, mert akár jónak is tűnhet, hiszen leszárítja a pattanásokat (meg minden mást is), de valójában a problémát nem hogy nem oldja meg, tovább gerjeszti. Sajnos a kevésbé tudatos bőrápolók esnek áldozatául. Alapszabály, hogy minél problémásabb a bőr, annál gyengédebben kell vele bánni!

Kingus.hu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 9.

Szerintem nagyon cuki, süti illata nem nagyon van, de fénye annál inkább. Gyönyörű aranyos fénye van és hosszantartó.

Nanetti
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 9.

Nagy reményeket fűztem hozzá, az összetevőlista és a leírás nagyon kecsegtető volt, de hatalmas csalódás lett. Bár az állaga könnyednek tűnik, de (az én bőrömön) mégis rettentően zsíros érzetet hagy maga után. A szememet is nagyon irritálta. Zsíros bőrre ajánlják, nem is értem. Az összetevők szépek, de nekem egyáltalán nem váltotta be, amit ígért.

Laylie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 9.

Update: Kipróbáltam egy másik mintát és ez már szerelem lett. Nem értem az előzővel mi volt a gond, így viszont felér a hírével :)

Eredeti poszt: Mintát kaptam belőle. Sajnos ez is, mint a Centella Asiatica, irritál. Ahogy felteszem, elkezd pirosodni a bőröm :( sajnálom mert a Teafa olaj, Aloe Vera és a Cica is ezt csinálja nalam, így nagy reményeket fűztem mugworthoz:( Érdekes hogy az essence, ami 100% mugwort az nem okoz ilyen irritaciot, de azt se mondanám hogy nyugtatja a bőröm. Nem akarok 1 csillagot adni, mert mégiscsak az én bőröm nem kompatibilis vele szerintem, de kettőnél többet se tudok a rossz élmény, fájó arcbőr miatt.

Jade62
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2021. május 9.

És ismét eljött az ő ideje. Még mindig nagyon szeretem. Zöldfűszeres, kissé citrusos, bőrös nyári illat, amit az ibolya megszelídít.

Jade62

Első benyomás a mentholos, mézes jó dolog. Utána jött a füstös fűszeres tea. Összességében, nagyon kellemes, nyári illat, és természetesen tartós is.

Jade62

Méltatlanul alul értékelt illat. Én sem próbáltam ki, a negatív vélemények miatt eddig, de hiba volt. Első szippantásra annyit mondtam, hogy ez nem is rossz! A kis mintámat tesztelve, nagyon megtetszett, elvitt az imádott tengertpartomra Tunéziába. A vanília, a só, a füstölő, és a tinta. Nekem valami szépen megédesíti, mintha vanília is lenne benne, pedig nincs. Leginkább az Armani Privé Bleu Turquois-hoz tudom hasonlítani. Csak abban sajnos ott az a valami ami az én orrom csípi, a leszáradásban. Ugyan ezt a csípősséget éreztem a Baccaratban is, de rajtam kívül senki más, ezért nem tudom használni. Ez viszont ezt teljesen nélkülözi, így ő lett a befutó.

Jade62

Vakvásárlás volt, de telitalálat. Citrusos, sárgadinnyés, fűszeres nyári illat, leszáradásában picit megjelenik az oud is, de nem bántóan. Nagyon kellemes, könnyed, de nem tinglitangli illat.

Jade62

Könnyed, nyári, gyümölcs kavalkád, a Nishanek tartósságával.