Legújabb vélemények

ALettah
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 5.

Rendületlenül próbálkozom, hogy hátha valamikor valamelyik Rammstein illat tetszeni fog nekem. Spoiler: Nem ez lesz az.
Bővebben: szerintem már az üveg is gagyi a szívvel meg a kis ezüst flitterekkel a folyadékban, olyasmi, amit az eurós boltokban találna az ember. Az illat pedig, a rendkívül izgalmas jegyek ellenére nekem egy nagyon szúrós, és rendkívül kellemetlen, vegyszeres leszáradással rendelkező kotyvaléknak tűnik, a jegyek nem állnak össze, hanem csak úgy lógnak egymás mellett, egy kis citrus, egy nagy adag tisztítószer, a gyömbért és a zsályát sajnos nem tudtam kiszagolni. Nincs benne sem harmónia, sem izgalmas káosz, egyszerűen csak kellemetlen rajtam. Amit dícsérni tudok, az a tartóssága, órák múlva is ott virított rajtam a leszáradása. Meg a "jég" jelleg is felfedezhető, nyilván nem mint illat, hiszen a jégnek nincs olyan, hanem mint egyfajta fémes hűvösség. Keresgélek tovább, talán a Seemann lesz az...

force
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 5.

Többször próbáltam már, de valahogy sosem fogott meg. Egészen tegnapig. A 37 fokos melegben jól elvolt a bőrömön, ez maradt meg legtovább, kellemes hatósugárral. Az illat maga: édes, gyümölcsös, picit virágos, van egy kis trópusi beütése is, a leszáradása pedig fás-pézsmás. Egyetlen illatjegy sem harsog, szépen eldolgozták azokat. A trópusi csavar miatt azt gondolom, hogy működhet melegebb időben is. Jár neki az 5 csillag.
(Én pedig egyre nagyobb bajban vagyok, mert túl sok parfüm kezdett el mostanság tetszeni...)

Zafina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 5.

Nekem nem okozott pattanásokat szerencsére, én nagyon szeretem ezt a krémet, mert nem ragacsos és szép puha lesz tőle az arcom. Én imádom, újravevős👍🏻

Crimson
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 5.

Olyan gyönyörű volt ez a rúzs a promó fotókon, hogy bár rettenet ára van, megvettem. Egyébként képeken tényleg úgy is fest, mint a modelleken, csak közelről derül ki a turpisság:

Egy nagyon szép színű, matt rúzs az alap, amibe bazi nagy csillámokat kevertek. A csillámok a szivárvány minden színében játszanak, mintha kicsi prizmák lennének az ajkaimon. Ha sötétben egyedül bandukolok haza valami úttalan úton, a fényvisszaverő mechanizmusa még jól jöhet (nem a baltás gyilkost odacsalogatandó, csak biztosan mindenki, aki fényszóróval közlekedik, látni fogja a szám ívét, ha mást nem is).

A csillámok azután sem kopnak le, hogy a rúzsnak rég kiadtam az útját: leettem, leittam, netalántán vattapamaccsal sikáltam - eredménytelenül.

Hétköznapi sminknek is elmenne, a rózsaszín rész nem hagy nyomot, de ha valakinek van, a szeretőjét ne ezzel puszilgassa, mert a filmekben megszokott vörösre festett ingnyak helyett egy igen feltűnő diszkógömb borul majd szegény férfi ruhájára.

Pazar csomagolás, van benne anyag, szerintem még az unokáim is megöröklik majd tőlem, mert bár nem annyira praktikus, hogy ki is használjam, mégis olyan addiktív e kincs birtoklása. Drágaság. Szó szerint.

Egyébiránt nagyon szárít, de a csillámok biztosítják a folyamatos plumping-effektet, így nem zavaróak sem a barázdák, sem a sziklakemény rúzs felkenése közben megkarcolódott finom bőr cafatjai.

Nem tudom, mi mást mondhatnék. Olyan ez, mint amikor ragaszkodsz egy halálra ítélt kapcsolathoz. Büszkeségből, dacból, vagy valami más kattanás miatt, tudod, hogy nem ésszerű, mégis megtartod.

Crimson

Nagyon folyik, nehéz bepozícionálni, hogy hova tegyem és mennyire oszlassam el, nem fed túl jól, kicsit olajosnak tűnik az állaga, mint amikor tankolás után letörlöm a megfolyt benzint :'D

De legalább tényleg nem ráncosodik, nem szárít és szép a színe.

Crimson

Nekem kb. semmit nem csinál a hajammal. Eredetileg hullámos, erős, hamar ki szokta rúgni, ha formázom. A hullámokat eltüntette, de ugyanolyan boglyas tapintású maradt. Szerintem más hajkrémekkel kell majd kipróbálnom, és akkor jó lesz.

***

Oké, végül is nem olyan vészes más hajápolók után. "Csodás" kis hullámokat kreppeltem vele véletlenül a hajamba, aztán sikeresen ki is simítottam :D Lesimítja elég hosszú időre azokat a lázadó szálakat is, amik ollóért sikítanak ágaskodva a fejem tetején.

Crimson

Tipikus Garnier-illat, szimpla hajbalzsam-állag. A hatása éppen annyi, mintha egy sima balzsamot tettem volna a hajamra, vagy még annyi se, mert leave-in. Nekem kellemetlen tapintású lesz tőle a hajam, és igen, elnehezül. Talán megpróbálom kimosva.
Mivel elvileg nem szükséges öblíteni (hogy így is tudjam használni), kitaláltam, hogy fonás előtt felkenem a hajamra, így nem állnak ki a szálak sehol. Egyébként nem vagyok elragadtatva.

jubileum
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 4.

Ne vigyétek el nyaralni :D Vagy csak ha garantáltan hidegben marad. Én elvittem hátizsákban, mert kényelmes,e gyszerű antioxidáns, ami azért folyamatos szabadbanlét mellé elég jó ha még kicsit segíti a fényvédőt. Sajnos sokszor utaztunk meleg helyen, és volt hogy átmelegedett a doboza is, de nem tűnt úgy hogy gond van, mert halványsárga votl állaga maradt...aztán megjött az új, és kiderült hogy annyira fokozatos volt a besárgulása hogy csak ekkor tűnt fel, hogy gyakorlatilag már teljesen élénk borostyánszínű a szérum sajnos az újhoz képest ami épp csake gy lehetletnyit sárgás színű, de inkább átlátszó. Sajnos nem maradt stabil a nyári melegben, nem mondom, hogy ez elvárás, hisz ezeket a fürdőszobapolcra tervezik, csak szólok, hogy ne vigyétek hasonló körülmények közé, mert lerövidíti az életét sajnos.

Amikor épp nem sikerül ez a mutatvány,e gyébként egy könnyed enyhén géles, frissítő folyadék, amit könnyű felvinni azonnal megszárad/beszívódik és mehet is rá bármi, nem problémás, nem rántja össze a fényvédőt, nem zsírosítja el az arcot, nem kukacosodik, minden téren tökéeltes szérum.

Juice72
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. július 4.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. július 4.

Wella hullám (aka volumen dauer) van a melíros és festett hajamban, és nekem nagyon beválik ez a zselé. A Göndör közösségben olvastam, hogy ebben egy kis fehérje összetevő is van, ezért lehet h akinek alacsony porozitású a haja, annak nem olyan hepi. Mosás után tárcsával szárítva picit kemény, de kinyomkodva felpuhul "nyom nélkül". Frissítésre is használom kis vízzel, finom az illata.

Valaki155
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2022. július 4.

Igazábol amikor elkezdtem használni akkor tényleg eltüntette a pattanasaimat ami jó, viszont annyira durván kiszaritotta a boromet hogy nagyon hámlott és irritált lett