Legújabb vélemények

Nushi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 14.

A vakszerencs hozott össze minket miután itt vettem egy fél üveggel mert tetszett az üvege... Utána teljesen beleszerettem vettem a Notinon egy 125 milis üveget és nagyjából csak ezt használom napközben munkában és mindenki imádja, és persze mindenkinek ez kell... Pedig nem édes és még rózsa is az ilyet szokta anyukám néni illatnak hívni. Na ez nem az!

Nushi

Oh istenem az igazi DÁMA illatom. Igaz szegényben a Geránium nagyjából mindent ledominál az elején. De ha kitudjuk várni csak előbújik az a pünkösdi rózsa ami az egyik kedvenc illatjegyem. Imádom, hogy egyáltalán nem édes nincs benne semmi ami édes. Nagyon tartós 2 apró fújás egész nap elkísér és zuhanyozás után is még fel fel sejlik a bőrömön az illata.

bubilany
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 14.

Félig tudtam csak elhasználni, meg kellett válnom tőle. Rettenetesen kiszárította a hajamat, nem győztem helyrehozni utána.

bubilany

Imádtam az illatát, kellemes friss érzést hagyott maga után, de sajnos ennél többet nem tudok mondani erről a tonikról :( Elhasználom mindenképp az illata miatt, de újra nem veszem.

bubilany

Próbáltam hajra, arcra, testre, kézre....de sajnos sehol nem vettem észre semmilyen érdembeli változást. Szerintem az illata olyan gyógynövényes, abszolút nem rossz, de így hogy nem látom hatását biztos nem veszem újra.

Dhewilgirl
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 14.

Netes rendeléshez volt ajándék, de bánom hogy nem választottam mást.
Tapad, ragacsos érzést hagy, és nagyon kell dörzsölni, hogy lehozzon valamit. Mindig marad maradvány a fejemen utána.
Biztosan nem veszem újra.

Nagyon SZUPER KRÉM!!
Én leginkább szúnyogcsípések utókezelésére használom, nagyon rövid időn belül nekem teljesen megszüntette a viszketést, és másnapra már nyoma se volt a csípésnek! Alapdarab nyáron! :)

Bearbunny
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 14.

Nekem sajnos nem segített sokat. Makacs korpával rendelkezem, melyet nehéz kezelni, így ez nem feltétlen a sampon hibája. Kevés is elég volt belőle, az illata kellemes, nem túl rosszak az összetevők, de újravenni nem fogom.

bubilany

Sajnos az én bőrömet brutális kiszárította, és lemosás után vörösre csípte.

bubilany

Nagy reményeket fűztem ehhez a BB krémhez, de óriásit kellett csalódnom.
Maga az üvegcse nagyon igényes, felbontás után az illata is szerintem egészen kellemes volt.
Viszont....az eldolgozása katasztrófa....nagyon nehezen eldolgozható, és nap közben mászik jobbra-balra, beleül a legapróbb ráncokba is, arról nem is beszélve, hogy egyik helyen kiszárította, másik helyen vállalhatatlanul zsírossá tette a bőrömet. E mellett egész nap úgy éreztem mintha egy vastag maszk lenne az arcomon, nem jutott levegőhöz alatta a bőröm, megváltás volt lemosni nap végén.