Legújabb vélemények

Nyuszi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. május 9.

Reggel használom csak (este a foaming verziót), mert annyira gyengéd, hogy komolyabb rétegeket nem szedne le, és az olajos lemosás után sem működik a dupla tisztítás második lépésének. Reggelre viszont nagyon jó, mert gyengéd, nem szárít ki, kellemes érzés a bőrnek. Én hidratáló arcleöblítőnek nevezném, mert a tisztító hatása nem erős. Viszont hidratál és felfrissít, amit nagyon szeretek.

senskin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 9.

Nem vagyok egy túl rózsás parfümhasználó, ebben a levendula sem lesz királynő, de szép illat. Ő inkább a romantikus, a mesés, a királylányos, mint a magabiztos anyaparfüm, Ő is más. A rózsa inkább elrepít, valami rózsaszín eufóriába, szerelemre vágyódva. :)

HRenata
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 9.

Már évek óta használok kémiai hámlasztókat, és ki akartam próbálni egy erősebbet. Mivel a márka c-vitaminos széruma tetszett, ezt választottam, olcsó és könnyű beszerezni.
A leírás szerint használom, heti egyszer 10 percet hagyom fent. Utána sima, üde a bőröm, hosszabb távon pedig tisztább, egységesebb bőrképet eredményezett. Irritációt, hámlást nem okoz, de odafigyelek arra hogy utána kíméletes, hidratáló, nyugtató hatású termékeket használjak.

senskin

Levendula, jázmin, narancsvirág. :) Telis tele nőiességgel és ellenállhatatlan vonzerővel. Tökéletes Nő, akár az anyaillat. :)

senskin

Egy üvegcsével elhasználtam, nekem niacinamiddal együtt szépen működött. Most átváltottam ascorbic acid szérumra, hűtőben tárolósra! :)

Bambusz92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 9.

Samponban nem, tusfürdőben viszont imádom a mindenmenteseket. Ez most az abszolút kedvencem. Megmarad az illata és puha utána a bőr. A testradírját is imádom.

Bambusz92

Rá kellett hogy jöjjek hogy a rengeteg nature box, herbal essences, garnieres vegán samponok és ennek a használata után hogy az én fejemnek bizony kell a szilikon meg a parabén meg a többi. Ettől full korpa lettem és vörös foltok lettek a fejbőrömön miután felét elhasználtam. Ne vegyétek..

candus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 9.

Én nem szeretek termeket kidobni, de ez a dezodor kukaérett. A felét elhasználtam nagy nehezen. Az egy dolog, hogy túl sok hatása nem volt, de a használata után konkrétan büdös!!! voltam. Meg jó, hogy nem teljes áron vettem, de meg féláron is megbántam...

Nyuszi

Nincs benne parfüm és alkohol, szép az INCI, és az 5% urea szépen teszi a dolgát. Én egyfajta kiegészítőnek használom, elsősorban reggel, ha épp úgy érzem, hogy kell egy kis plusz hidratálás. Egy csepp rizskorpaolajat is szoktam beletenni, mert az jó kis anti-aging cucc. A krém selymes, könnyen kenhető, abszolút nem hagy zsíros nyomot, könnyen beszívódik. Utána puha és bársonyos lesz a bőr. Nekem nem kukacosodik semmivel, sőt, ha valami alatta nekilátott a kukac játszmának, ez a krém helyreállítja a rendet. A tetejére még megy a fényvédő, azzal is jóban van, és nem engedi, hogy a fényvédő kiszárítsa a bőrömet. Aki viszont hajlamos a mitesszerekre, pattanásokra, az figyeljen, mert a 2. és 3. összetevő közepesen komedogén. Nálam nem okozott gondot, nem tömítette el a pórusaimat. Ja, és a szememet sem csípi, a szemhéjamra is kenem.

ziadrienn
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 9.

Nagyon sűrű ez az alapozó ,nem szeretem ,arcomon meg nagyon gázul mutat,sajna kidobtam,Rose beige szín kb négereknek való ,jól mellényúltam