Legújabb vélemények

dundicat
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

Nem használtam még ilyet, de nagyon megtetszett a hatása. Elégedett vagyok vele, bár főleg csak a kontúr részt használom, a többit nem feltétlenül sikerült megtanulnom feltenni. De így is szépen egybe tartja az arcom, és kicsit feldobja a sminkem.

VMRegina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

Nagyon szeretem. Finom puha és könnyen kezelhető tőle a hajam. Imádom az illatát. Örülök, hogy kiprobáltam.

dundicat

Meglepett, hogy milyen szuper ez a pirosító, hiszen nagyon olcsó. Szép a színe, viszonylag tartós es természetes hatást kelt. Simán kibír egy egész napot a munkában. Mivel olyan fehér vagyok, mint egy vámpír, azért használom, hogy kicsit egészségesebb színű legyen az arcom és erre tök jól beválik!

melanie500
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

De jo, hogy megfogadtam, nem irok velemenyt 1 hasznalat utan! De jo, hogy meglattam itt, hogy van ebbol 3 milis minta kiszereles! Hogy is fogalmaztak itt lentebb?: "a legjobb dolog, ami valaha az ajkaimmal tortent." Osztom a velemenyt. 1 ejszaka alatt rendbe tette a cserepes szamat. Jol siklik az ajkakon, finom az illata, nem zavaro. En meg nem talaltam olyan ajakapolot(igaz, nem is kerestem-evek ota ra voltam izgulva erre a cuccra), ami ennyire hamar jol helyt allt volna. A 3 ml ki fog tartani igencsak sokaig, konkretan sztem mindennapi hasznalattal akar a tel vegeig is. Rettenetesen keves kell belole egyszerre. Vegre egy termek Koreabol, amitol nem leszek pattanasos! 😄

ALettah
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

A Love Nature tusfürdők nagy kedvenceim, az Ori portfólióból messze a legjobbak. Ez a magnóliás az illatos oldal miatt ragadott meg, de sajnos a valóságban az illata alig érezhető. Más gond nincs vele, de nem közelíti pl a málnás vagy a kókuszos- dinnyés társát.

Mturi96
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Nekem ez a tus vált be a legjobban. Szép fekete, tartós.

melanie500

Az elozo velemenyezo Jin, en pedig Jang. Le kell pontozzam.
Olyan ez az emulzio, mint az etude house soon jung emulzioja: csodalatos. Gyorsan beszivodik, zsiros borre aldas, hidratal, puha lesz tole a bor, onmagaban, de retegezeshez is hasznalhato. Szamomra megis atok. Annak ellenere, hogy valogatottan szep osszetevoket tartalmaz, en kipattogtam tole. Pedig az istenekre eskuszom nincs erzekeny borom, es megsem turi meg ezt a termeket sem az arcom. Meg jo, hogy 6 ev utan ujra ratalaltam a korei borapolasra, felejthetem is el gyorsan ujabb jo par evre.

ALettah

Termékmintát próbáltam. Örülök, hogy a mainstream cégek is kezdenek környezetbarátabb termékeket gyártani.
Első benyomásom: koncentrált, borsónyi adag elég egy alkalomra. Az állaga picit fura, nyálkás, de mégis habzik. Jól tisztít, frissítő érzést kelt.
Van standard arclemosóm, de ha azt lecserélném, tennék ezzel egy próbát.

dundicat

Végre egy habfürdő, aminek megmarad az illata a fürdés alatt. Kellemes mangóillatú, nem túl édes, nem túl mű, pont jó. Teljesen elégedett vagyok vele.

Nikoledo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Jól hidratál és kellemes az illata.