Legújabb vélemények

bubilany
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 14.

Nagy reményeket fűztem ehhez a BB krémhez, de óriásit kellett csalódnom.
Maga az üvegcse nagyon igényes, felbontás után az illata is szerintem egészen kellemes volt.
Viszont....az eldolgozása katasztrófa....nagyon nehezen eldolgozható, és nap közben mászik jobbra-balra, beleül a legapróbb ráncokba is, arról nem is beszélve, hogy egyik helyen kiszárította, másik helyen vállalhatatlanul zsírossá tette a bőrömet. E mellett egész nap úgy éreztem mintha egy vastag maszk lenne az arcomon, nem jutott levegőhöz alatta a bőröm, megváltás volt lemosni nap végén.

Bearbunny
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 14.

Úgy érzem hagy egy vékony réteget a bőrömön és nem érzem, hogy nagyon hidratálna. Az ára baráti, de újravenni nem fogom, ennél vannak sokkal jobb termékek is.

Diuska85
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 14.

A legjobb ajakápoló!

Bearbunny

Borzasztó volt, összeragadt a hajam, az illata habár kellemes, "kamu" kókuszos, nem tart sokáig. A hajammal semmit sem csinált, továbbadtam.

Bearbunny

Kellemes illata van, sokáig eltart, olcsó, de ezen kívül nincs több pozitívuma. Nem igazán csinál semmit. Hamar elkenődik és nem is hidratál, nem veszem újra.

bzsuzsi
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 14.

Abszolút kedvenc, gyorsan, szépen beszívódik (zsírosodásra hajlamos bőrön), magában is szuper, de sminkelni is lehet rá.

Bearbunny

Fogorvosom ajánlotta, miután hirtelen úgy begyulladt az ínyem, hogy még a fogaim is mozogni kezdtek. Az ára borsos, de megéri. Nagyon sokat segített, ha azóta éreztem, hogy jönne ki valami, azonnal öblögettem és másnapra már kutya bajom sem volt.

Sterc
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 14.

Nekem jobban bejött mint a márkás tusfürdők, pedig fele annyiba kerül. Finom illata van, jól tisztít, sokáig friss marad vele az ember. Alig várom hogy a többi fajtát/illatút is kipróbáljam! 🤩

Barbara5
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 14.

Egyszerűen imádom. Nem szárad utána ki a szám, mint a többi ajakbalzsamtól. Az illata nem zavaró, kellemes.

Barbara5

Nekem nagyon bejött ez a spirál. Nem kenődik. Sok fajtát kipróbáltam már, de maradok ennél