Legújabb vélemények

AvonCica
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 4.

Sikerült megszaglásznom az egyik Müllerben. Természetesen már egy darab sem maradt a polcokon a tesztert leszámítva... :( Sajnos nekem nagyon tetszik! :'D
Magamra is fújtam, papírra is. Először frissnek éreztem, részben gyümöcsösnek, részben pedig zöldnek. Aztán előjött az eredeti La Belle vaníliás-bőrös jellege, de ahogy leszáradt, egy enyhén kókuszos, picit sós krémes illat maradt a végére. Nekem nyár illat. Fantasztikus.
Ja, és egy megjegyzés: nekem az Olympea kifejezetten NEM tetszik, sem papíron, sem magamon, ez viszont telitalálat, szóval ne tántorítson el senkit, hogy többek szerint arra hasonlít. :)
U.I.: Ha valaki megunta a sajátját,és eladná, írna nekem? Köszi :D
ipko.agi@gmail.com

betty23
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 4.

Én nagyon szeretem! Szépen göndörít és hosszít. A dúsításban nem a legerősebb, de legalább nem póklábasít. A vékony keféje nagyon jó, könnyen kitudom vele festeni a pilláimat. 30 fok felett sem pandásodott, de könnyen lebírom szedni micellásvízzel. Irritációt nem okoz.

Monica83
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 4.

Fehèr rèteget hagy nem lehet elkenni :( Állagra valahol a gèpzsírra emlèkeztet. Senkinek nem ajánlom.

juditprehalek
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. július 4.

Nagyon tetszik a nöies,elegáns kicsit titokzatos illata.Elöször csak télre szántam de úgy megszerettem hogy egész évben viselem.
Semmiképpen nem olcsóhatású,és szerintem tartós is.

MomGoddess
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 4.

Samsara. Lassan 15 éve használom. Az új formula a méhes üvegben amit használok. Sokáig tartott amíg megszoktam az új formáját.
Thierry Wasser egy kicsit Chanel/Diorra vette a figurát. De így is önmaga maradt. Talán az utolsó nagyágyú.
A parfüm művészet alkímia. Ezt tudta Guerlain mester. Ez a parfüm szerelmi vallomás.
Sokan írják retro vagy öreges. Csak mert tudják mi ez.
Az illat kortalan. Szantál. Vanília, tonka, ámbra, pézsma, jázmin.
Minden amiről a modern LVB és Tom Fordok álmodnak.
Ez a nektár Grasse mélyéből fakad. Csak és kizárólag femme fataloknak. Ez illat erős és tolakodó ha nem te viseled, hanem ő téged. Nekem második bőr. Puha doromboló bársonyos macska és ha kell a vérprofi wonderwoman.
Spirituális mint egy szantálfüstölő, friss mint citrus benne. Minden van benne. Pontosan annyi kell a tökéletes harmóniához kell. Sehol nem sok vagy kevés.
De a te kémiát kell hozzá. Nem te választod, ő választ téged. És nem szabadulás tőle, mert nincs nála jobb illat ha egymásba olvadtok. Ha nem választ nyanyaszagot, cigarettát, vizeletet és izzadtságot idéz rajta. Jel, hogy válassz más signature partnert. Sosem lesztek egy egész.
Nekem fiatal, puha, meleg illatot ad. A férfiak bálványozzák. Fejeket fordít. A gyerekeimnek anyaszag a főnökeimnek az intelligens nő. Riválisok akkor irigység. Nincs párja. Mi együtt vagyunk egy akkord. A varázs Samsara + a bőröm.
Nem ismerik sokan a titkot. Szerencsére. Nem tucat, egyedi, mégis kapható.
A vőlegényem imádja. Ha váltok milleniális Chanelillatokra, azokat érzi erősnek. Az üvegben ki nem állhatja. A bőrömön harapja az illatát.
Egyszer kell próbálni. Vagy életre tartó szerelem, vagy semmi nem lesz belőletek.

bibogi23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 4.

Minde hajmosás után a nedves hajamba masszírozom az illata isteni!Szuper h hővédő hatása is van így egy termékkel le van tudva az ápolás és hővédés egyben!
Kislányom hajára is használjuk most nyáron a medencézések alkalmával( mindennap nem mosom meg a haját medencézés után) minden este belemasszírozom a hajába és nagyon puha lesz neki nem szárítja ki a klóros víz!Újravevős lesz nálunk!

Gica81
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 4.

Éjszakára ennek a krémnek kicsit intenzív illata van. Az én bőrömön is fénylik felkenés után, de reggelre ennek nyoma sem látszik. Összességében nálam 4*-os, mert puha lesz tőle az arcom és nem okoz irritációt.

bibogi23

Hát sajnos nekem nem igazán jött be!Este használtam de jobb is mert nappalra esélyem se lenne nekem, eléggé ragacsos marad utána a bőröm nem jó erzés viselni!Egy pumpányit oszlattam el a bőrömön de még azt sem akarta maradéktalanul beszívnia bőröm!
Reggelre ez természetesen eltűnt és valóban puha lett a bőröm de mást nem érzékeltem!Számomra pénzkidobás volt!

keserutimi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 4.

Sikerült akciósan kifogni, úgy hogy úgy voltam vele, kipróbálok egy Eucerines fényvédőt is. Egy ideje már használgatom, és szerintem formulára nagyon jó. Kicsit testesebb, viszont egyáltalán nem kellemetlen, és beszívja a bőröm. Nyáron a kombinált bőröm hajlamosabb kicsit jobban zsírosodni, és én úgy vettem észre, hogy nem ront rajta. Könnyű rá sminkelni. Nem csípi a szemem se. Mostanában jöttek ki rajtam pattik, de nem hiszem, hogy ez okozta őket (inkább a sok édesség...), pár nap után elmúltak.
Szerintem érdemes kipróbálni az agyonhype-olt Oil control mellett. Hidegebb időszakban még jobban beválhat, de nyáron is elhasználom. Illetve a csomagolása nagyon tetszik, szeretem ezeket a pumpás flakonos megoldásokat:)
Ha találok még akciósan, és épp nem lesz más fényvédőm, biztosan újravenném.

anettg
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. július 4.

Vakvásárlás volt, egy nagyon kedvező ajánlat okán. Szerencsére nem bántam meg, annak ellenére, hogy a márkát csak felkapott divatmárka jelnek gondolom.
Igazi nyári naplemente illat. Nem skatulyáznám be kókusznak. Vanília,borostyán és narancs virág, ami nem változik. Viszont a tartóssága?! kb. 2-3 óra! Bármely korosztály viselheti egész évben, bármilyen alkalomra. Időtlen, ártatlan és angyali. Sajnos, a gyors elillanás miatt nem 5*.