Legújabb vélemények

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Jól hidratál és kellemes az illata.

ErikaErika2
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport:  -  |  2019. november 17.

Kb. egy hete hasznalom, nem csip, kellemes krem/zsele, illata nincs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Az érzékeny arcbőröm 2 nap használat után teljesen kipattogott, azonban édesanyám is kipróbálta és neki bevált.

Srutika
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. november 17.

Szeretem ezt a palettát, szépek a színek és az összetevők is. Kontaklencsét használva sem okozott gondot. Csupán arra kell figyelni, hogy szigorúan kell venni a 6 hónapos szavatosságot, mert nekem irritációt okozott a lejáratot követően. Napközben többször rángott a szemem, és kellett néhány nap, mire a kísérletezgetések következtében rájöttem, hogy ő a ludas a tikkelésért. Emiatt nem vonok le pontot.

hdori23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Nekem tetszik a kefe kialakítása gyönyörű íves szempillákat csinál. Kis idő kellett mire rájöttem hogy nem vesz fel túl sok festéket és nem ragad össze tőle a pillám. Szerintem megéri az árát.

Garnier Skin Naturals Pure Active 3in1 Maszk Aktív Szénnel Problémás, Zsíros Bőrre

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

A használat után rosszabb lett a bőröm állapota, mint előtte volt.

Agnesanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. november 17.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. november 17.

Légies, finom, krémes, ámbrán úszó fehér virágok.
Nem hivalkodó, mégis érezhető a jelenléte több órán át.
Igazi elegáns esküvő illat, visszafogott, kedves, törékeny, álmodozó menyasszonyoknak.
Nem kerül be a gyűjteményembe, de pillangókisasszonyoknak melegen ajánlom.

hdori23

Egy nyereményjáték miatt jutottam hozzá, a Brun-ette-a-dorée árnyalat van meg. Nekem mint kezdő és "béna" sminkelő tökéletesen megfelel. Jól fed . A barna bőrömhöz és a szememhez is jól megy szépen fel tudom vinni a hozzátartozó kis szivaccsal. Nekem nagyon bejön, bár megvenni biztosan nem vettem volna meg az ára miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Évekig használtam, majd az új kozmetikusom első kérdése az volt felém, hogy ugye használok valamilyen Garnier terméket, mert Garnier-bőröm van, utalva ezzel a sok, kis kiütésemre. Azóta más terméket használok és el is múltak ezek a kiütések. Senkinek nem ajánlom, akinek kicsit is érzékeny a bőre!

melanie500
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

Jottem gonoszul lepontozni. Nem tudom mi van a borommel, a termekekkel, vagy a koreai termekekkel, de leginkabb a borommel mi a turo van (!), mert ez is mitesszereket, kis feher kinyomhato pattanasokat okoz. Annyira fáj! A penztarcamnak es a lelkemnek is! Szabalyosan siratom ezt a tonikot.😢 Muszaj lepontoznom. Mindig is hulyesegnek tartottam, ha egyeni erzekenysegrol van szo, miert pontozunk le valamit, de most mar megertem. Szamomra hasznalhatatlan, pedig imadtam volna, ha annyira imadatom targyava valhat, mint itt tobbeknek. A csudaba! 😢