Legújabb vélemények

senskin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 9.

Egy üvegcsével elhasználtam, nekem niacinamiddal együtt szépen működött. Most átváltottam ascorbic acid szérumra, hűtőben tárolósra! :)

Bambusz92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 9.

Samponban nem, tusfürdőben viszont imádom a mindenmenteseket. Ez most az abszolút kedvencem. Megmarad az illata és puha utána a bőr. A testradírját is imádom.

Bambusz92

Rá kellett hogy jöjjek hogy a rengeteg nature box, herbal essences, garnieres vegán samponok és ennek a használata után hogy az én fejemnek bizony kell a szilikon meg a parabén meg a többi. Ettől full korpa lettem és vörös foltok lettek a fejbőrömön miután felét elhasználtam. Ne vegyétek..

candus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 9.

Én nem szeretek termeket kidobni, de ez a dezodor kukaérett. A felét elhasználtam nagy nehezen. Az egy dolog, hogy túl sok hatása nem volt, de a használata után konkrétan büdös!!! voltam. Meg jó, hogy nem teljes áron vettem, de meg féláron is megbántam...

Nyuszi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. május 9.

Nincs benne parfüm és alkohol, szép az INCI, és az 5% urea szépen teszi a dolgát. Én egyfajta kiegészítőnek használom, elsősorban reggel, ha épp úgy érzem, hogy kell egy kis plusz hidratálás. Egy csepp rizskorpaolajat is szoktam beletenni, mert az jó kis anti-aging cucc. A krém selymes, könnyen kenhető, abszolút nem hagy zsíros nyomot, könnyen beszívódik. Utána puha és bársonyos lesz a bőr. Nekem nem kukacosodik semmivel, sőt, ha valami alatta nekilátott a kukac játszmának, ez a krém helyreállítja a rendet. A tetejére még megy a fényvédő, azzal is jóban van, és nem engedi, hogy a fényvédő kiszárítsa a bőrömet. Aki viszont hajlamos a mitesszerekre, pattanásokra, az figyeljen, mert a 2. és 3. összetevő közepesen komedogén. Nálam nem okozott gondot, nem tömítette el a pórusaimat. Ja, és a szememet sem csípi, a szemhéjamra is kenem.

ziadrienn
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 9.

Nagyon sűrű ez az alapozó ,nem szeretem ,arcomon meg nagyon gázul mutat,sajna kidobtam,Rose beige szín kb négereknek való ,jól mellényúltam

Szanszi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 9.

Az a helyzet, hogy nekem ez nagyon-nagyon bejön. Az árát látva már nem annyira. 😭
Inkább csak éjszakára használom, gyönyörűen feltölti a bőrt, csodásan kisimulnak az apróbb ráncaim. Tonik után és az éjszakai hidratalo előtt használom, hiszen ez egy szérum. Amúgy reggel is próbáltam úgy csak simán rápakoltam az alapozót, szép volt az összkép, de azért egy kicsit fénylett. Amióta ezt használom, nincs gond a száraz foltokkal, nagyon szép a bőröm és szerintem többek között ennek a terméknek köszönhetem.

wardeclaredonimperfections
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 9.

Az állandó Effezel(adapalén és benzoil-peroxide) használat okán borzalmasan vízhiányos ,piros,sérülékeny lett a bőröm,olyan mint a papír,illetve úgy néz ki ,mintha évekig heti 5x szoliztam volna,barna és vörös keveréke az arcszínem. Emiatt döntöttem úgy,hogy keresek valami testesebb krémet,ami segít a TEWL(trans epidermal water loss) megszüntetésében / mérséklésében is. Eddig még csak kétszer használtam,de már érzem a hatását,arcmosás után nem érzem úgy,hogy mindjárt szétreped és kivérzik. Nagyon nagy plusz ,hogy ilyen magas az urea tartalma,ugyanis ekkor már hámlasztó hatása is van ,amellett,hogy feltölti a bőrt,kicsit a tejsavhoz hasonlít a hatása. Nem használnám egy héten 2-3-nál többször. Óriási adag és nagyon olcsó. Egyelőre nem tudok belekötni. :)

Laylie

Enyhén rosaceás és extrán érzékeny a bőröm, nagyon sok mindent nem bír, amit kifejezetten érzékeny bőrre javasolnak se. Erről a termékcsaládról angol fórumokon olvastam sokat, eleinte nem is nagyon érdekelt, mert nem "fogott meg" de az utóbbi időben állandóan szembe találtam vele, úgyhogy . megrendeltem, és nem bántam meg.

A panthenolt és a madecassoside-t nagyon szereti a bőröm, így én éreztem némi nyugtató hatást is, bár alapvetően a hidratálás volt a cél. Nálam már az siker, ha egy hidratáló nem irritál és okoz új göböket a fejemen. Kissé sérült barrieren se csípett, amikor minden más igen, úgyhogy ez is jó pont.

Effi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 9.

A megszokott maszkom hónapok óta készlethiányos a dm-ben, így pótléknak ezt vettem. Le is cserélem a régit erre, annyira bevált. Sima, ragyogó, egészséges bőrképre ébredtem. 20 percet volt rajtam nagyjából, nem szoktam száradásig hagyni, mert szeretem belemasszírozni a maradékot a bőrbe.