Legújabb vélemények

Asianlover
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 5.

Igazàbòl 3.5 szeretnèk adni, nem rossz kis illat ez, csak totàl elcsèpelt. Vizes jegyek, intenzìv orgona, friss-hűvös összhatàs. Valamièrt engem tavaly màr az anyaillat is a Prada Infusion d'Amande-jàra emlèkeztetett, csak aztàn az màs irànyba fejlődött. Ebben halvànyabb a hasonlòsàg, ez egy igazi nyàri orgona. Aki kedveli ezt a picit klasszikus tisztasàgillat kategòriàt meleg időben, annak kellemes lehet, szerintem se rossz, csak olyan utànèrzèse van az egèsztől az embernek, eredetisèg faktor kb. 0. Az illatjegyek alapjàn fejben valami EL Pleasures-szerűre szàmìtottam, de annàl jòval könnyebb-vizesebb kis illat ez. Ennek megfelelően hatòsugara elèg visszafogott ès a tartòssàga sem több 6 òrànàl. Maximàlisan iroda-kompatibilis.

revontulet
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 5.

Kivancsisagbol rendeltem meg, persze nagy remenyekkel, mivel egy vagyonba kerul. Tobb, mint 10 eve festetem a hajamat, bar nem szokitett, de nyilvan ez is igenybe veszi. Alapvetoen szarazabb a hajam, de amiota ezt hasznalom, azota sokkal puhabb, a fodraszom is megjegyezte. Heti 2-szer mosok hajat, es egyszer hasznalom ezt a termeket hajformazas elott. Igyekszem sporolni is vele, mert nagyon draga, de alapvetoen meg vagyok elegedve vele. Ehhez az is kellett szerintem, hogy megtalaltam azt a sampont, ami a legjobb a hajamnak, szoval azt gondolom, hogy csodat ettol sem kell varni, de kiegeszitesnek eleg szuper. Nekem meger 5 csillagot emiatt :)

lolkabolka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 5.

2022. 07. 05.
Update: Nagyon szeretem, isteni és tiszta illata van. A hatása nagyon jó. Ilyenkor nyáron kifejezetten jól esik a nyári hőségben egy gyors zuhanyzás szappannal. Ajánlom mindenkinek, aki:
-környezettudatosság (nincsen felesleges flakon)
-természetesség (egész jó összetevők, ennyi illat nekem belefér, sőt kell is)
-kíméletesség (pl.: szappanmentes)
-praktikusság (pl. utazás, repülő)
-kiadósság (elég nagy viszonylag, 150 gramm)
miatt keres egy jó kis terméket

MARAD AZ 5 CSILLAG

2021. május 11.
Jó kis termék, a csomagolása olyan retro hatású, számomra. Igényesebb, érzékenyebb bőrre ajánlják, illata tipikus Balea, használat során csökkent. Jó kis termék, sajnos az ára túlárazott - ez vissza tarthat jó pár embert a megvételétől, illetve a csomagolása is ódivatú számomra. Összességében elégedett vagyok vele, tényleg kevésbé hagy lerakódást a mosdón és a fürdőkádon.

revontulet

Mar tobb, mint ket eve hasznalom az A-Gamet, eloszor az 5-ossel kezdtem, majd miutan azt elhasznaltam, ezzel folytattam. Nem okozott irritaciot, kis mennyiseget hasznalok a legtobb este. A pattanasaimon nagyon sokat segit, gyulladasokat hamar leviszi es ugy vettem eszre, hogy emiatt a pattanas utani foltok sem lesznek olyan maradandoak. Ezen a formulan kivul masik retinol termeket nem hasznaltam meg, az egyetlen dolog ami miatt szeretnek majd mast is kiprobalni az csak a kivancsisagom :) A G&G-tol szerintem legjobb ar-ertek aranyu termek.

revontulet

Esti rutinban hasznalom, amikor valamiert pattanasosabb es zsirosabb a borom. Nem tudom egymas utani napokon hasznalni, mert ugy vettem eszre, hogy elegge szaritja a boromet. Ezert inkabb heti 3-szor hasznalom idoszakosan, de akkor jol bevalik. Nalam inkabb a zsirosodast csokkenti, de muszaj hidratalnom azert rendesen. Pigmentfoltokkal kapcsolatban nem vettem eszre hatast, de igazabol egy ideje mar nem nagyon nyulok utana, mert jobb a borom. Annyira viszont nem hasznalt, hogy allando darabja legyen a rutinomnak. Osszessegeben egy jo kis szerum, megint csak ar-ertek aranyban meger egy probat.

revontulet

A legjobb lemoso ar-ertek aranyban, amit valaha hasznaltam. Nem szarit, nagyon gyenged. Micellas vizes tisztitas utan hasznalom, mert a sminket/vizallo fenyvedot nem mosna le onmagaban, ezert vonok le egy csillagot. Igazabol aki duplan tisztit, ami smink es eros fenyvedozes mellett erosen ajanlott, annak ez tokeletes masodik lemoso.

borbasemese
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 5.

Tartós, vizes jellegű, kellemes férfi illat, amit nem csak tavasszal-nyáron lehet jó érzés viselni. Nekem nagyon tetszik.

ErBrigi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. július 5.

Nagyon szeretem ezt az illatot, már elhsználtam néhány flakonnal...de az ára...az már megfizethetetlen. Régebben használtam egy hozzá nagyon hasonló illatot, amit most rendeltem meg és most szagoltam meg...ehhez szerettem volna véleményt írni, de mivel nem találtam az oldalon, gondoltam ide írom, hátha másnak is annyira be fog jönni mint nekem. Szóval ha nagyon hasonló illatot kerestek, de megfizethető áron, ezt a parfümöt próbáljátok ki: HALLOWEN blue drop

Aqua85
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 5.
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 5.

Hatalmas csalódás.
Csípte a fejbőrömet és az eredmény is elkeserítő.
9U-t használtam, kb. 2árnyalatot terveztem világosítani a sötétszőke természetes hajamon, az eredmény világos vöröses és a narancssárga között valahol. Soha többet!! Pedig örültem, hogy ammóniamentes.

borbasemese

Azt gondoltam hasonló illatot kapok majd, mint a Midummer Woman, de igazából nincs okom panaszra, nem ez miatt pontozom le. Valóban egy könnyed, friss, citrusos, vizes, tavasszal-nyáron könnyen viselhető illat, ami engem nagyon emlékeztet a konkurens márka Perceive-Dew parfümjére, ami pár évvel ezelőtt volt a kollekcióm egyik kedvenc darabja. Gondolkoztam is rajta mostanában, hogy lehet úrja beszerzek belőle és őszintén szólva inkább ő hozzá térnék vissza. A Perceive-Dew illatát tartósabbnak találtam, az ára is barátibb és igazából mindenben megfelelt, amit egy parfümben szeretek.
Ebből a kollekcióból viszont nekem a Nordic Water for Him jobban tetszik. Tartós,vizes jellegű,kellemes férfi illat.