Legújabb vélemények

Lylien
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 9.

Nagyon szép az INCI, jól hidratál, de tartósságban nem 5 csillag. Összességében viszont rosszat nem tudok mondani róla. Nyárra hasznos, hiszen mindenre is SPF kell. :)

sztike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 9.

Ő győzött meg arról, hogy felesleges kísérleteznem a szempillaspirálok terén. Évek óta a L'Oreal vízálló False Lash X-Fiber spirálját használom a márka primerével kombinálva és annál szebb eredményt még semmi nem tudott produkálni, ez sem. A kefe nem rossz, de nagyon könnyen lesz póklábas a vége, mert ugyan szépen ível, hosszabbít, de nem választ szét eléggé, sőt, kissé tapaszt is. A vízállósága sem az igazi, kenődik a nap végére. Egynek jó volt és viszonylag olcsón jutottam hozzá, így annyira nem nagy bukás, de nem lett kedvenc.

e.m.e.s.e
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 9.

Minőségben hozza azt, amit az ember elvár egy 5e Ft-os tusfürdőtől, nem irritál, nem szárít, de ennyiért szeretnék kapni valami pluszt is. Sokaknak ez maga az illat (nem véletlenül kapható parfümként is), amit viszont én nem tartok különösen kiemelkedőnek. Ha illat alapján kellene dönteni, a grapefruit-rebarbarásat választanám. Ez nyilván egy rendkívül szubjektív szempont.
Mivel nagyjából azonos áron kapható az összes L’Occitane tusfürdő, mindent figyelembe véve a
fehér tubusos ultra rich verzióra szavazok, egyedül annál érzem a wow élményt. A többi csak drága hóbort azoknak a hozzám hasonlóknak, akik szeretik a márkát, és a változatosság kedvéért szívesen kipróbálnak több terméket is. :)

nikiii.*
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 9.

Régen nagyon szerettem volna egy Foreót, viszont nagyon drágálltam, aztán egy skincare csoportban ajánlották ezt a készüléket, és rögtön meg is rendeltem. Azt vártam tőle, hogy segít könnyebben megszabadulni a sebaceous filament-ektől az arcomon, illetve jobban tisztít majd, mintha csak a kezeimmel masszíroznám be a lemosómat az bőrömbe -- majd hosszútávon jelentkezem, hogy végül változott-e valami (két hete használom). Egyelőre nem bántam meg, hogy megvettem: egyrészt már az első lemosás után annyira puha lett a bőröm, hogy alig hittem el, pedig évek óta tudatos bőrápoló vagyok, heti háromszor hámlasztok, retinolozok, hidratálok rendesen, de ez valami hihetetlen, őszintén. A másik, hogy nagyon kellemes érzés vele esténként átmasszírozni az arcomat (csak esténként használom, napi kétszer szerintem már sok lenne). A legmagasabb fokozaton is gyengéd a bőrömmel, szépen tisztít, nagyon szeretem. Hogy az SF-fel kezd-e végül valamit, az idővel kiderül, így jelentkezem még update-tel hosszú távú használat után. Foreót egyébként még nem próbáltam, de nem hiszem, hogy sokkal többet tudna.

incifinci28
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 9.

Nagyon szuper naptej, többször vettem már. Állaga, illata, hatása és az ára is megfelelő

pirospipacsocska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 9.

Nekem ez sokkal jobban tetszik,mint a sima Attraction.Nőiesebb,lágyabb,krémesebb illat.És nem mellesleg az én bőrömön ez jóval tartósabb is.Teljes áron kicsit drágának találom,de akciósan mindenképpen fogok még venni.

pirospipacsocska

Anyukám egyik kedvenc parfümje,most is szívesen használja a kedvező ára,és a tartóssága miatt.Tini koromban én is használtam persze.Nekem kifújáskor erős,intenzív az illatkavalkád,de aztán szépen lassan csillapodik,és egy kellemes,meleg,édes-fűszeres,hosszan tartó illat marad meg.Az biztos,hogy egy megosztó illat,nem mindenkinek áll jól.És itt is fontos:a több,kevesebb elve,nem szabad sokat fújni belőle.De ár-érték arányban tökéletes.

oaxaca
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 9.

Ez a legjobb spirál amit eddig használtam! Pedig próbáltam minden spirált 15.000 es 500 forint között. Nem viszket a szemem, nem kenődik (sokat könnyezik a szemem allergia miatt) és szépen tartja göndörítő után is ivesen a pilláimat. 1000ft alatt szokott lenni a Notino-n

Pappetra99
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 9.

Ne haragudjon meg senki sem rám, de egy pár előttem véleményezőre azt szeretném mondani, hogy ez nem egy fényvédős hidratálókrém, hanem egy naptej ami arcra van.. Sokszor tényleg azt látom, hogy az emberek mindent magukra kennek és lepontozzák a termékeket, holott nagyon sok esetben szimplán nem tudják milyen a bőrtípusa, hajtípusa stb.. és nem a termékkel van a probléma. A naptej alapból zsírosabb, nehezebb tapintású, pont azért hogy vízben, nyaralákor, strandoláskor, ne oldódjon le rólunk olyan könnyedén, és tényleg védjen a káros sugaraktól. Én az alap céljának megfelelően használom és semmi problémám nincs vele. Nem égett le az orrom eddig egyszer sem a napon, pedig bármilyen naptejet használtam kivétel nélkül mindig lepirtyant.

alexa10
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 9.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 9.

Szörnyű...narancssárga színű ragacsos krém, nem lehet egyenletesen felvinni, foltos hatású az egész. Nagyot csalódtam benne. :((