Legújabb vélemények

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

A Belnatur termékcsalád mellett a Clinique termékeire esküszöm, de ez a termék nem a legkiemelkedőbb a portfólióban!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Könnyen kenhető, jó a fedése, továbbá matt, ami miatt imádom, illetve nem okozott bőrirritációt. Véleményem szerint megéri az árát, nekem sokáig kitart! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Nehezen kenhető, illetve fényes, de a fedése jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Éjszakai krémnek kiváló! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

A krémet 4-5 hónapja használom. Imádom az illatát, illetve könnyen lemossa a sminket és használata után könnyűnek és frissnek érzem az arcbőröm. A Belnatur Pur-Skin arckrémmel használva hihetetlen az eredmény :)

AnnaLAKK
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. november 17.

Akciósan vettem 1190 Ftért mert tetszett a keféje, de sajnos nagy csalódás volt, szinte alig látszik, hogy kifestettem a szempilláimat amikor ezt használom. Még próbálkozom vele egy darabig, hátha rájövök, hogy kell használni de tuti nem veszem újra. Áldom az eszemet, hogy nem teljes áron vettem meg.

nagyerika28
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

Amikor felfújom, csak az erős levendulát érzem, viszont pár óra után finom édeskés illata lesz és ekkor a levendula is finoman érződik. Ruhán napokig, sőt van, hogy mosás után is érzem.

TheMadHatter
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

Kicsit ragacsos érzést hagy maga után, és a szempillaspirálomat nem hozza le maradéktalanul, de az illata kellemes, és nem lesz pattanásos / száraz az arcom miatta.

Aoba
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Nekem ez a "tiszta" illatok családjába tartozik, mint pl. a társa, a Truth. Csak ez mégsem annyira tiszta.
Ez az egyik-másik nyári rohangálós illatom. Tartós. Kifejezetten imádom benne a Körtét.
De mintha a kedves Femme testvérét fedezném fel benne..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

A kozmetikusom ajánlotta ezt krémet, illetve a Belnatur termékcsaládot. Lassan 4-5 hónapnyi használat után csak ajánlani tudom mindenkinek. :Ö