Legújabb vélemények

Kittike86
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 5.

Szeretünk a lányommal új termékeket kipróbálni, ezért örültem, hogy a PomPom egy olyan terméket vezetett be, melyet a tini lányommal közösen tudunk használni:-) hiszen az aknés bőrtől kezdve az érett/érzékeny bőrig mindenkinek ajánlják. Néhány napja teszteljük a szérumot: az esti lemosás után használjuk az esti arckrémünk előtt és teljesen azt hozza, amit ígér: hamar felszívódik, és "nyugtatja a bőrt". A lányom bőrén a piros pattanás utáni foltok szépen halványodnak, szebb lett a bőrképe. Valószínűleg ez lesz az új kedvencünk:-)

ancsr
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 5.

Amikor elkezdtem használni, nagyon szerettem. Nem volt tipikus tolakodó dezodoros illata, és nekem a hatása is rendben volt. Viszont ahogy elértem a deo vége felé, elkezdtem tőle nagyon viszketni és kiütéses lett tőle a bőröm :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 5.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 5.

Számomra nagyon szép bőrképet eredményez ez a termék, csak azért adok rá négy csillagot, mert a folyékony állaga nagyon zavaró. Egyébként nem ragad, nem irritál.

Anita1978
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 5.

Valóban egy igazi otthoni SPA élmény!Kék tengeri illatú zselé, ami fepuhítja, hidratálja az arcot így 3 nap balcsis napozás után. 😎Nekem 3 vékonyabb rétegre elég.Nem veszem újra, mert kerülöm az ilyen szemét gyartást (ezért az 1 csillag levonás, h nem nagyobb a kiszerelés pl tégelyes), de kaptam, így kipróbáltam.De a termék az jó! 🙂

HatvaNicol
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 5.

Egy ideje már szerettem volna Nia+SAP tartalmú terméket kipróbálni, de eddig nem tudtam magam rászánni. Most hogy a PomPom piacra dobta az új szérumokat - dizájnos kis üvegcsében és elérhető áron, úgy gondoltam, kipróbálom. Nagyon jó az állaga, nem víz szerű, hanem kellemes géles, de nem ragad egyáltalán, jól rétegezhető. Használata után simábbnak, egységesebbnek érzem az arcbőrömet. Remélem, hogy hosszútávon is ilyen pozitív lesz a hatása!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 5.

Gondoltam, hogy lecserélhetem a Geek retinalomat erre a natúr termékre, de meg sem közelíti azt se textúrában, sem pedig hatásban, ezért is rendeltem be ezt, és a retinal szérumukat is. :( Egy hete használom esténként, de valahogy ez is ragad, az eddigi hatást pedig nem érzem, mert a pattanásaim elő-elő bukkannak újra. Ennek a márkának besültem a tudatos vonalával, eddig egyedül a ceramidos hidratálóra tudom azt mondani hogy nem rossz, de hogy őszinte legyek, a három tudatosabb krémük közül (peptides esti arckrém, cicás arckrém, és a cera testápoló) egyiknél sem látok különbséget, teljesen egy kaptafa az összes illatra, és állagra is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 5.

Próbáltam mást, de besültem vele, szóval maradok ennél. Szuper textúra, jó beszívódás, a pattanásaimnak pedig nagyon jót tesz. Érdemes figyelnetek rá, hogy a dm-ben drágább ez a termék, viszont nekem még így is jobban megéri, mert nem kell szállítást fizetnem.

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. július 5.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. július 5.

Ha lehetne nullát adnék.Nem is értem a koncepciót..állagra mint a blur primerek, nem szépen finomra őrölt pigmentek..ezen a szinten ne várjunk csodát, soha nem lesz egy Nars, vagy Bobbi Brown..viszont szart se ér..akkor inkább egy bb krém, aminek van állaga is..

racheldawes
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 5.

Két árnyalatban ("I Got Chills" (773) és "Fire & Ice" (720)) vásároltam meg, mindkettő kellemes meglepetést okozott, az áruk alapján nem gondoltam volna, hogy az idei nyár kedvenc sminktermékeivé növik ki magukat. Mindkettő nagyon szép színű (mályvás-korallos, illetve kissé narancsba hajló - nem vörös - piros), jól kenhetőek, textúrájuk különbözik, a 773-as kicsit krémesebb, nem is annyira tartós, jobban kenődik, a 770-es pedig sűrűbb állagú, mattosabb összhatású, és sokáig fent marad. Gyönyörű színek, szép összetevők, baráti ár - mindezek alapján biztos vagyok benne, hogy rendelni fogok még a többi árnyalat közül is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 5.

Kellemes a használata és nagyon könnyen leszedhető, egy hátránya van, és az az, hogy a szembe kerülés során jó ideig homályosan látok tőle, de a szemfestékemet másképp nem tudom lemosni, így ez elkerülhetetlen.