Legújabb vélemények

barni8
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 13.

A Kenzo azami. Megfizethető kategória azoknak, akik sodródnak. Tömeggyárt. Üvegjeivel tele vannak a polcok. Tucatillatok.
Egyetlen kivétel volt gyerekkoromban..Nem felejtem a virágok és friss uborka párzását benne. Sajnos eltűnt.
A Power nem az erejével hat. Nem hozza azt a fémes, retrós borotvahab szintetikus szigorúságot, amit oly sok Juliska talál macsósnak és halmozza el vele a tudatlan Jancsikákat. A kifinomult illatorrok ellen elkövetett köztéri merényletek ezek, gyakran érzem, hogy ha egy ilyen CK One típúsú szag megcsap : pengét nyomtak az ütőeremre. Hánytatóval inhalálnak.

A Power sokkal kedvesebb kategória. Mondhatjuk, hogy ezekből az illatjegyekből egy niche parfümcég mit tudott volna kihozni..igen. A kardamom és koriander zamatos mélysége, a labdánum édes-kesernyés pátosza, vagy a tolu érdes és mégis vonzó ütemjei hiányoznak. Illetve valódiságuk hiányzik. Életteliségük.
Olyan ez a parfüm, mint egy nagy regényről írt közepes kritika.
Kiút a tucatok világából. Egy kapu, mely egy új univerzumba, a tökéletesre komponált parfümök galaxisába vezet.
Kellemes, délutáni csevej. Patakparti ábrándozás.
Egy párját vesztett, mosolygó ezüstkanál.
Lehorgonyzott semmittevés.
Körömre rajzolt portré.
Koranyári biciklinyom.

Azami. Kellemességében van ereje.
Odasimul.
Dörgölőző illatkandúr.

Melcsike8
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 13.

Nagyon régóta csak ezt veszem, szépen kiemeli a szemem, tartós és megfizethető

Melcsike8

Vattakorongra teszek egy keveset, szépen leszedi a sminket, szeretem az illatát, nekem nem csípi a szemem, puha lesz a bőröm tőle.

iamfruzsi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 13.

Kedvenc spirálom, évek óta ezt használom. Csodás pillákat varázsol és nap végén se pereg le.

szandrah
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 13.

Az illata miatt választottam. Én csak 1-2percig hagyom a hajamon és így is ha leöblítem utána nagyon fényes lesz DE nem lesz tőle zsíros másnapra ami nekem nagyon fontos mert sok más terméktől másnapra olyan lett a hajam mintha éjszaka a zsíros bödönbe mártottam volna és hozzá tapadt a fejemhez. Én nagyon meg vagyok vele elégedve! 😊 Csak ajánlani tudom!

Niki24
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 13.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 13.

Cool rose árnyalat a szőke hajamat lilara fogta meg.. Biztos nem használom többet.

farkasdorii98
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 13.

már többször újravásároltam, egyszerűen imádom! télen-nyáron, éjjel-nappal ezt viselem, rengetegen megdicsérték már és kérdezték, hogy milyen parfümöt használok.
nagyon sajnálom, hogy kb már nem lehet kapni sehol. :(

farkasdorii98

ez az első wax amit vásároltam, szóval nem vagyok szakértője a témának, de teljesen meg vagyok vele elégedve. :D a babahajaimra vettem és bevált rá, az illatát is szeretem! nagyon olcsó és sok van benne, ha valaha elfogyna szívesen újravenném.

szandrah

Ez az egyetlen illat amit elviselek magamon. Imádom! 😊 ❤️ Olyan tartós az illata, hogy még fürdés után is érezni pedig csak egy kicsit fújok magamra.

farkasdorii98

csak carmex ajakápolókat használok már évek óta és jelenleg ez az íz a kedvencem. :) szuperül hidrtalál, mindig rendbehozza a számat és rúzsok alá is jól működik.