Legújabb vélemények

Aoba
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Imádtuk az illatát, főleg télen.
Sokáig érződött a bőrömön az illata. Nem szárított.

Agnyecko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. november 17.

Az egyetlen olyan arcápolási termékem jelenleg, amelyikbe a TO c-vitamin porát belekeverve nem egy ragacsot kapok, de ettől függetlenül is nagyon szerettem (most érek a végére), mert ezek a koreai és japán csodák nálam egyértelműen az antiaging alapjai.
Sok cseppet és több rétegben használom (persze más esszenciákkal, szérumokkal együtt), nekem így szemmel láthatóan hidratálja, feltölti a bőrömet. A sok réteg miatt most egy kicsit könnyedebb, vizesebb tonikot szeretnék kipróbálni, csak ezért nem ezt rendeltem újra.

Aoba

2019. 11. 06.:
Rendeltem 2 színt. Az egyik a Vibrant Melon, a másik pedig az Adoring Love. Kíváncsi leszek rá. Mintában tetszett mindkettő, hát majd látom hogy mi lesz.

Update.:
2019.11.17.:
Szerelem rúzsok! 4 napja használom, de szerelem rúzsok lettek. Élénk, pigmentált színűek. Jobbak, mint a minták. Tényleg selymes, sima lesz az ajkam tőle. Nem kell alá hidratálnom. Az illatuk is csodás.

manna88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

Véletlenül bukkantam rá egy reptéri duty free shopban, és azonnal beleszerettem. Imádom az első fújástól egészen az utolsó illatozásáig. Szerintem fantasztikus ahogy változik! Különleges, egyáltalán nem tucat illat, ami nagyon meleg, barátságos, de szupernőies hatást kelt.

vfgyongyi3012
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

Hideg időszakban eléggé száraz a bőröm annyira, hogy a lábaim kifehérednek :D
Eddig babaolajat használtam, de ezt a Niveat véletlenül láttam meg a boltban leértékelve, gondoltam kipróbálom.
Az olajok sosem szívódnak be teljesen, mint a testápolók. De a többi olajhoz képest, szerintem egész jól beszívódik. Kellemes az illata és tényleg puha lesz tőle a bőröm. Másnak is feltűnt a bőröm selymessége :D.
Persze mindenkinek más bőre van, de összességében nekem tetszik :)

Lina14    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Kellemesen hidratál és nem kell belőle sok seem. Elég sok van a tubusban, így nem drága. Sajnos frissen fürdés után kukacosodik a bőrön, de ezt leszámítva teljesen jól beszívódik.

Lina14    beauty blogger

Isteni illata van, kellemesen habzik, hidratál. Nyerő darab.

Ingrid123
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. november 17.

Ez borzasztó rossz! Én speciel nem pirosat, hanem bézst vettem, de szörnyű. Ragad, csíkos, széles használhatatlan ecsettel. Kuka...

Lina14    beauty blogger

Én mini változatot vettem nyaralásra, de ennyi eleg is volt belole. A hajam iga, hogy fényes lett, de zsíros is és lapos.

Encssy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

Nagyon szeretem ezeket az arclemosó géleket, annyira praktikusak.Mikor bejött ez a bio vonal egyértelmű volt, hogy ki kell próbálnom és annyira bejött, hogy azóta csak ezt veszem. A szemsminkemet is ezzel szoktam lemosni és maradéktalanul lejön. Az illata először fura volt és nem tetszett, de már megszoktam és kellemesnek is érzem. Használatkor nagyon jó érzés, felfrissíti tényleg a bőrt.