Legújabb vélemények

Rozicska
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. május 9.

Egy nagyon kellemes nyári tengerpartot,nyaralást idéző illat.Alapvetően a friss illatok kedvelője vagyok,s ez inkább egy kicsit kókuszos-virágos illat,de nem megy át a gejl vonalba.Mindvégig van mögötte egy apró fanyarság.Bőrközeli(ami nem baj,nem kedvelem a csíkot húzó illatokat),de a ruhámon egész nap érezni,és folyamatosan bebújok a saját pólómba ,hogy érezzem,mert felidéz tengerparti nyarakat a férjemmel.
Az üvege külön kis kincs.30-ml változatom van,apró kis gömbölyded üveg,gyönyörű kupakkal és tengervizet idéző színnel.

Linett21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 9.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 9.

Jöttem megvédeni. Nekem nagyon is bevált.

A fejillat elvileg 'piros bogyók' - az én orromnak egyszerűen csak eper. Édes. Majd nem meghatározható virágillat, végül a melengető ambroxan.
Ez utóbbi sokaknál kiveri a biztosítékot, ez gyakorlatilag egy szintetikus úton előállított ámbra illatmolekula, mivel már nem lehet állati eredetűt használni. Ez a szintetikusság viszont az illatra is rányomhatja bélyegét, több ismerősöm is rosszul van tőle, ha csak megérzi. Talán ez lehet a baj itt is. Kicsit fémes, de ugyanakkor krémes felhangot ad az illatnak, ez sok orrot öntudatlanul irritálhat, noha az ambroxanra egy komplet illat lett már létrehozva (Juliette has a gun: Not a perfume).

Tényleg egyszerűbb gyümis-virágos, mint amilyet az eszement reklámja és a csomagolása sugall (én herótot kapok az ide-oda mozgó, arany szemgolyótól); főleg, hogy Francis Kurkdjian a parfümőr, és tőle mindig mindenki hatalmas durranást vár. Ha erről az oldalról nézzük, tényleg csalódás.

Ha viszont pőrén csak az illatot nézem, ez nagyon is korrekten összerakott, tavaszi-nyári gyümis bólé. Rajtam 6-7 órát megmarad, nagyon szeretem napközbenre használni. Munkahelybarát, ettől nem leszel femme fatale. Árkategóriája is aránylag korrekt.

Csak használat előtt bontsd le magadban a köré épített felesleges mítoszt; előítélet nélkül rögtön jobbnak fogod érezni. Szerintem :-)

Mantra
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 9.

Sajnos nem győzött meg teljesen. Az illata nem tetszik, van benne valami kellemetlen mellékzönge...a habja túl sűrű...Sajnos magasra tette a mércét a Dove fürdőhabja, igaz az 2x ennyibe került, de már nem lehet kapni.

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2021. május 9.

Hajnali harmat, finom, nőies illat. Nem hivalkodik, nem az a parfüm, ami uralja a teret, talán egyszerűen "csak" szép.
A rózsát én sem szeretem különösebben magamon, de ebben igazán visszafogott. Mellette érzek benne egy kis fémességet is, amit sehová sem tudok sorolni, nem tudom milyen összetevőből ered, de ettől mindenesetre "csak" különlegesebb lesz. Bár én már délután soha sem éreztem magamon, mégis sokan dicsérték, hogy milyen jó illatom van.
Kissé hűvös fémessége szerintem nagyon jól passzol a meleg időhöz. Rózsa, fülledt záporral, kis fémességgel. Nem tudom jobban körülírni.
Nagyon finom, olasz visszafogott elegancia.
Hidegben, melegben ez az illat szép! Sokáig latolgattam, de nem hagyott nyugodni, kellett és újra vettem. Igaz, csak kicsi kiszerelést, de határtalan az öröm!
Nyári záporokkal tarkított napsütéses 30 fok körüli meleg időben zseniális! Kipróbáltam, hogy az összes hajlatba fújok felőle, (hogy fokozzam a tartósságot), beleértve a térdem is. Melegben az illat felfelé száll, így csodálatos aurát teremtett egy számomra fontos eseményen. Nagyon sokáig, délutántól az est végéig és még azon is túl illatozott rajtam (vagyis a hajamon másnap is éreztem még).
Ismét fogy...annyi jó illat van (és még több rossz), de ehhez jó visszatérni.
Upd: ma dobtam ki az üres üvegét és máris hiányzik...hát imádtam, nem kérdés, hogy mi lesz a dolog kimenetele. Sajnos, mást vettem és meg is bántam. Ez tökéletes.
Rövid kihagyás után ismét kipróbáltam a boltban, hogy tetszik-e még. A vonzalom töretlen, a kabátomon az illata még napok múlva is érezhető. Megrendelem. Ez kell nekem nyárra.

quesadilla
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 9.

Honnan veszitek ezt a tust?
A drogeriakba ahova en jarok sosem latom. 3 eve hasznaltam, legjobb tus de nem talalom sehol

judit1982
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 9.

Imádom! Kombinált, állandóan fénylő bőrömet gyönyörűen mattítja egész nap, illetve felvitel után kb. 10 perccel már látható a simító hatás is, ami hosszan kitart. Megjegyzem, hogy az én arcom egyáltalán nem érzékeny, vígan elvagyunk együtt, már a 3. tégellyel használom el. Talán egyetlen hibája, hogy nincs benne fényvédő, de éppen tervezem egy mattító fényvédő krém használatát, megpróbálom majd az alá felvinni. Ha bírják egymást, akkor biztosan megint újra fogom venni!

Update: teljesen jól működik a fényvédővel (Eucerin Sun Protection Oil Control 50SPF), megmarad a simító hatás. viszont eléggé kukacosodik a kettő együtt, ennyi azonban nekem belefér a nagyobb jó érdekében. továbbra is maradok ennél a nappali arckrémnél, egy csoda!

klauds
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 9.

Nagyon akartam rajongani ezért a palettáért, mivel régebben nagy volt a hype körülötte, de vegyes a véleményem. Alapvetően egy termékért túlzásnak gondolom az árat, de mivel megfelel kb 4 teljes méretű terméknek, így high-end kategóriában nem is rossz az ár-érték arány, ha mind a 4 színt ki tudod használni. Nálam itt a probléma, falfehér hűvösebb tónusú bőrrel egyedül a rózsaszínes Starburst árnyalatért nyúlok, a többi vagy túl arany vagy túl sötét. Így viszont, hogy ennyi pénzért egy highlightert szeretek belőle használni, jobban megéri egy különálló terméket vásárolnom. Az állagát szerettem, szépek a színek, tartós és metálfényű, bár a blinding hatáshoz azért picit építgetni kell, az Ofra Pillowtalk ilyen szempontból kenterbe veri. Ha lehetne külön kapni a színeket, a Starburst-ot szívesen megvenném, de így egyben számomra nem éri meg. 4 csillagot adok mert jó minőségű termék, de számomra nem tökéletes.

kiskacsa480
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 9.

Nekem az Atopiance annyira nem jött be, mert nagyon nehezen szívódott be annak ellenére is hogy kb sivatag száraz bőrre kentem...
Hosszas gondolkodás után a könnyedsége miatt váltottam erre a változatra, de nem igazán örülök neki, hogy parfümös mert hosszútávon nem szeretem az illatos kozmetikumokat használni. Úgy gondolom számomra nem lenne létfontosságú a parfüm egy testápolóban.
Na de a lényeg...
Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után és szuperül hidratál! Örülök, hogy ezt választottam a többi mixa közül. Biztos, hogy újra veszem, de a parfüm miatt nálam - 1csillag.

kiskacsa480

Teszi a dolgát, kíméletesen tisztít és elég erős ahhoz, hogy leszedje a sminket is. Nem csípi a szemem ami nagy erény! A rosaceás, alipikus bőröm sem bántja.

Buklika
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 9.

A 2021-es tavaszi glamour-napokon vettem, az utolsó darabot hoztam el a Müllerből.
2 használat után látványosan megnőtt a miteszereim száma. Az illata elképesztően rossz, mintha avas lenne, vagy nemt'om. Olajos, zsíros érzetet hagy a bőrön, amit nehezen jön le.
A nem bevált arctisztítókat tusoláshoz el szoktam használni, de ezt nem merem magamra kenni. Sajnos így ecsetmosáson kívül máshoz nemigen lenne jó.
Az elmúlt 5 évben nem vettem semmilyen Nivea arcápolót, de ez a termék gondoskodott róla, hogy a következő 10 évre szintén elmenjen tőle a kedvem.

Update: Egyébként nem vágom, hogy miért van itt már nem gyártott termékként jelölve, tegnap, 2021.05.08-án a-Müllerben tele volt vele a polcon a sora (értitek, ugye?).