Legújabb vélemények

humankind
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. november 17.

életem első pirosítója volt 5 éve. azóta már nem használom (és nem is kéne, mivel tuti lejárt), de nagyon szerettem.

Lina14    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Átlagoos, semmi extra de nem is árt.

random23
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Száraz hajamra kerestem sampont, és gondoltam, adok egy esélyt a márkának. A boltban ezt a terméket ajánlották, és egy barátnőm is mondta, hogy próbáljam ki ezt. Meg kell mondjam, balzsammal együtt már fél csodát művelt (nem mondom hogy tökéletes, de ettől függetlenül nagyon szeretem). Emellett az illata is valami isteni.

humankind

sajnos túl sok festéket vesz fel, pedig szuper a keféje. néha letörölgetem zsepivel, úgy jó, de azért ez így elég macerás, ezért csak 3 csillag.

melanie500
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

Ne csillagok alapjan vasaroljatok. Ez egy jo krem! Csak nekem nem valt be. 😄 Komolyan en sajnalom a legjobban! Hat ebbe nincs semmi, ami arthatna barkinek! Es lam megis van, mert en fajo modon pattanasos, mitesszeres lettem tole. Jo az allaga, jol hidratal, estere es nappalra is hasznalhato, hihetetlen puha lesz tole a bor. Jar hozza cuki kis spatula, hogy veletlenul se bacizd ossze a kremet. Es le kell pontozzam, mert szamomra megis hasznalhatatlan. Duuuuuurvan megnyomoritotta a borkepemet. Asszem felhagyok a koreai hidratalo kremekkel.

Lina14    beauty blogger

Kellemes, de a kék baleás. a kék garnieres is tud ennyit. Nem irritált és nem szárított és puhiított is a bőrömön.

humankind

2 éve használom minden nap, imádom!

humankind

az arcomon pattanások utáni hegekre, a kezemen, főleg ujjaimon pedig allergiás kiütésekre használom. kicsit borsos az ára, de nagyon sokáig elég és tényleg teszi a dolgát.

humankind

nagyon jól fed, de hamar beleül az apró ráncokba és az illata is elég indokolatlanul erős.

humankind

nagyon jól fed, de én csak pattanásokra használom, szem alatt btuti beleülne a ráncokba. másodjára is újravettem!