Legújabb vélemények

gumibogyo11
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 14.

Keratinos egyenesites utan szereztem be, ez allitolag nem oldja le az anyagot es hasonloak az osszetevoi.
Nekem sajnos rettenetesen elzsirositja a hajam. Ezt azt jelenti hogy mosas utan masnap mar zsiros a tove, szarazsampon nelkul eselytelen lenne nalam. Mindenkepp erdemes higitva csak a habbal mosni - de meg igy sem jobb merfoldekkel. Ezenkivul szo se rola szep, puha es egyenes hajat varazsol.

Update:
Kb két éve vehettem, amikor brazil egyensítést csináltattam és a fodrászom mesélte, hogy egy másik vendége ezt használja és ezáltal tovább tart az egyenesítés hatása is. Akkor megvettem, de csodát nem okozott, és nagyon zsíros volt a hajam tőle. Most már több mint másfél éve nem volt egyenesítésem (az utolsó után soha többet), visszatértek a göndör fürtjeim is. Múlt héten elővettem a megmaradt sampont, mert a lushos Jason annyira szétszárította a hajam, hogy szinte raszta lettem. Meglepően tapasztaltam az eredményt, a hajam sima, puha, nagyon könnyű volt egyenesre szárítani és ami még érdekesség, hogy egyenes is maradt a következő mosásig. Tényleg ég és föld eredményt kaptam a két sampon használata után. Ja és a zsírosodás sem téma, fél-1 nappal tovább is bírja mint a szokott. Egyedül az illata nem tetszik, de ez főleg a brazilozós múlt miatt, azt is nagyon rühelltem. Szerencsére ez mosás után nem nagyon érződik, a balzsam elnyomja, úgyhogy emiatt nem húzom le.

sarahun
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 14.

Az arctisztítójával együtt vettem meg akciós csomagban. Az illata erős, és nehezebb lemosni, de alapvetően nem rossz. Szépen mattítja a bőröm zsírosabb részeit, és kellemes érzetet hagy. A bőröm szárazabb részén viszont kicsit csíp, kellemetlen. Nem túl gyakori használatra jó.

sarahun

Nekem bevált. Kellemes, könnyed állagú szérum. Én kb két nyomásnyi adagot szoktam használni (vállig érő, enyhén hullámos hajam van) törülközőszáraz hajon. Utána hagyom megszáradni, és nagyon szépen kiemeli az amúgy össze-vissza hullámaimat. A kézről kicsit nehezebb lemosni, de a hajon nem hagy zsíros kinézetet. Az illatát nagyon szeretem, barackos, nyárias hangulata van.

gumibogyo11

Sajnos nem vált be. Hozzászoktam, hogy a lush samponok kicsit száríthatnak, évekig a newt használtam - de ez most túltett mindenen. Azt írják száraz és szőkített hajra való, nekem a hajam vége de a nagyrésze már az eredeti hajszínem. Első használatra ugyan jó volt, de lehet, hogy csak a balzsam miatt, viszont legutóbb amikor naptejes hajam kétszer mostam ezzel, annyira szétszárította, mintha raszta hajam lett volna. Nemhogy a fesű az újjaimat nem tudtam végigsimítani a szálak között, ezzel véget ért közös kalandunk. Kidobni nem fogom, majd elhasználódik valahogy.

Hamvaskaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 14.

Nagyon izzadós vagyok. A szag ellen tényleg véd de úgyan úgy izzadók. Fehér foltot hagy. És nekem az illata kicsit émelyitő.

Tortua
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 14.

Ha a számomra tökéletes parfümöt ki kéne választanom akkor ez lenne az. Vaslady-hez hasonlóan én is teljesen a sajátomnak érzem, és úgy hogy elfújtam a harminc milis kiszerelést azon gondolkozom hogy egy nagyobbra kéne beruháznom.
Viselése allatt egyszerre nyugtat meg, dob fel és érzem úgy hogy bármi történik minden rendben lesz.
Rajtam is erős a kezdése, főleg a kávé dominál ami a nap folyamán azért hagyja a vaníliát és a mentát is érvényesülni, majd az este végére egy puha, melegséget adó összhangba megy át.
Nagyon tartós, a bőrömön akár a reggeli fújást még éjfél körül is érezni lehet.

kepszakadas
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 14.

Hú amúgy én ezt tök szeretem, tesómtól kaptam, magamtól nem vettem volna meg az ára miatt. Nekem tetszik mind az erős állaga, mind pedig az illata. Mivel nyáron nem sminkelek nagyon (tehát nincs rajtam például alapozó), ezért sokkal kényelmesebb használni akkor. Télen egy könnyedebb formulára szoktam váltani, ami elbírja a sminket is. Egyébként az arcomnak ad egy ilyen természetes glow hatást, amit nem igen tapasztaltam még más terméknél, úgyhogy nálam nyárra abszolút ez a kedvenc.

Tortua

A paletta nagyon kívül belül nagyon igényes, a színek szépek, jól pigmentáltak és még a rejtett szemhéjjamon is egészen tartósak. Jól kombinálhatóak az árnyalatok munkahelyre és alkalmakra is ki lehet használni. Amire figyelni kell hogy inkább melegebb színeket tartalmaz ami nem mindenkinek állhat jól.

Lewanda
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 14.

KM boxban volt, egyébként a PARADISE EXTATIC-t használom évek óta, és sajnos ha összehasonlítom a kettőt a paradise nyert. Ez nem hosszabbítja meg a pillákat (még szerencse, hogy az enyém amúgy is hosszú), nem íveli, igazából beszínezi a szőke pilláimat szép feketére.

Tortua

Kis 7ml-s mintát kaptam belőle a rendelésem mellé és nagyon meggyőzött. Az én zsírosodásra hajlamos, problémás bőrömre nagyon kevés elég belőle, gyorsan beszívódik és nagyon jól hidratál. Ráadásul semmi féle pattanást vagy zsírosodást sem okozott. Szinte biztosan be fogok ruházni egy nagyon kiszerelése is.