Legújabb vélemények

pamacska6
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 4.

BOSZORKÁNYSÁG :O Instán követek egy hajápolással foglalkozó lányt és az ő ajánlása alapján vettem meg. Alapvetően nem károsodott a hajam, mert csak hajszárítót kap, abból is a hidegebb fokozatot és rendszeresen használok ápoló termékeket, vigyázok rá, de még így is érezhető volt a wow hatása a terméknek. Azonnal lesimította a hajam (nem egyenesít) és szép fényes lett emiatt a simító hatás miatt. Én használok utána kondícionálót is. Újravevős csodatermék! (kicsit megijedtem, hogy melegedik a hajon, te ne tedd :D )

KrisztinaG
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 4.

Borzalom, esetleg ha feher arcfestek kell ahelyett tudom ajanlani mert arra kivaló...kar hogy nem csekkoltam le mit veszek, csak birtelen kellett valami. Megszívtam tanuljatok a hibambol. Ha lehetne adni -1 csillagot kapna..

bogcsii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 4.

Már 1600.- de megéri , végre egy fogkrém amibe nincs fluorid, nem nyáladzok tőle, és nem kapok hányingert a mű mentolos íztől. Szerintem nincs utóíze, se nem keserű se nem édes. Biztos újra veszem

sarah0425
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. július 4.

Csak otthon vettem észre, hogy a termék férfiak számára készült. Mindenesetre kipróbáltam mert nem voltak olyan "csúnya" összetevői. Nagyon szált tőle a hajam és nehezen tudtad kifésülni utána. Pedig használtam mellé balzsamot ahogy szoktam. Azt hittem az én hosszú majdnem derékig érő szőke hajammal lehet a gond. Így a párom is kipróbálta. Neki nagyon rövid sötét haja van. Neki is ugyanúgy szállt a haja mint nekem. Az illata meg elég furi. Elsőre nem is habzott fel rendesen de másodjára sokkal jobb volt.
Nem fogom újra megvenni.

sarah0425

A szőke nagyon világos szemöldökömet egész jól befogja.
De nem mindig ezt használom mert a kozmetikusom festi a szemöldököm. Ezt a terméket csak vész esetére használom. Gyorsabban kopik mint amikor a kozmetikusom festi de alapvetően nagyon jó kis termék :)

HunglerR
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 4.

Popsitörlésre használjuk, de többet nem veszem ezt a fajtát az tuti. Úgy össze van tapadva, hogy kijön fél csomaggal legalább belőle :/ más gondom nincs vele .

klaudianna
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. július 4.

Számomra A lemosó. A Balea-med-et próbáltam de attól valamiért kipattogtam, meg mintha szárította volna a bőrömet. Utána a Garnier rózsaszín kupakos mici-vizét próbáltam, de ez sem volt az igazi. Kicsit féltem a Jelly Jokert kipróbálni, mert konkrétan a szimpla vizes lemosástól szebb volt a bőröm, mint a korábban említett lemosóktól... de milyen jó, hogy a kíváncsiságom erősebb volt, és megvettem ezt. Imádom az állagát, a bőröm pedig sosem volt még ilyen puha, mint a lemosás után. Biztos újraveszem, remélem később sem okoz problémákat.

klaudianna

Nagyon szeretem, az állaga szuper, könnyen beszívja a kombinált de vízhiányos bőröm, és puha lesz tőle :)

tonic
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2022. július 4.

2022. május 14.
Jó minőség, tartós,épp csak egy nagyon enyhe színe van,jól lehet rá dolgozni, ami nálam mostanában az Elizavecca BB-je, várok kb egy percet,és minden oké. Nem bántam meg,hogy megvettem,nagyon tetszik.
update
Szerintem ez nagyon jó a funkcióját tekintve. Persze ebben is van szilikon,de szerintem sokkal használhatóbb,mint néhány másik,amihez volt eddig szerencsém árkategóriától függetlenül (Avon, Smashbox, Innisfree ) Kevésbé érzem,hogy fullra eltömít, könnyű eldolgozni és egészen jó tartós még rajtam is. Ha fogyóan lesz,újraveszem.

Hajnalkaa
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: < 18  |  2022. július 4.

Egyetértek az előttem szólóval. Én már a másodikat használom belőle, és mindig is imádtam, ezért is vettem meg másodjára ugyanezt a terméket. Azt észrevettem, hogy valami változott az inciben, de nem néztem utána, hogy pontosan mi. Aztán a második termék első használatakor észrevettem, hogy rettenetesen pereg. Borzalmas volt. Az előző sosem csinált ilyet. Az előttem lévő vélemény miatt jöttem csak rá, hogy ebben már tényleg nincsen octocrylene. Elég szomorú, hogy egy összetevő hiánya miatt ennyire rosszá tud válni egy termék. Feltűnt még, hogy ha nem teszek semmit a fényvédő alá, akkor csak nagyon minimálisan pereg, de télen ez nehezen lesz tartható, amikor az inci szinte legelején alcohol denat. áll. De mindezekkel együtt is csak 5 csillagot vagyok képes adni, mert megannyi fényvédőt próbáltam már, és ez volt az egyetlen, amit nem gyűlöltem, hisz az előzőek mind vagy diszkógömb-effektust hagytak a fejemen, vagy rettentően irritálták a szemem és az orrom. Így minden kellemetlenség ellenére is ez a termék nálam a befutó.