Legújabb vélemények

Nintena
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 30.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 30.

Évek óta ezt használom és nem is tervezem leváltani. Tökéletesen fennmarad egész nap, talán egy durvább sírásnál megkopik kicsit, de akkor sem folyik végig az arcomon, hanem csak szépen le tudom törölni a szempilláimról, de ez mellékes infó. :D Nagy szeretem.

Nintena
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 30.

Amióta ezt használom, nem hidratált a bőröm. Miután beszívódik, nem érzem azt a puha érzetet, mint amit vártam volna, vagy tapasztaltam már más hidratálónál. Szerintem a felkenése sem a legegyszerűbb, nem szimpatizáltam a textúrájával. Csikorgós érzetet hagyott, nem hiszem, hogy újra veszem.

vanillacaramella.sweet
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 30.

Mêg nyàron vettem, többszöri tesztelgetés utàn. Egyetlen kókuszos-trópusias illat, ami tetszik.

Erősen ylang-ylangos,selymes, krémesen virágos,kókuszos, de mellette nagyon édesen vaníliás-gyümölcsös is, tonkabab is erősen jelen. A pacsuli és tubarózsa pedig szerintem épp csak a hàttérben van.

Nagyon finom, erősen édes, tényleg trópusias, melegséges, puha illat,nem tudok rà jobb szót.

Színe is nagyon passzol hozzà.

Tartóssága 3-4 óra.

Kellemes volt a melegben, nem volt émelyítő. Most is olykor jól esik a hidegben.

idonthaveaname
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 30.

Update: engem is utolért a megkeményedése, pedig elég sokáig bírta. Fel kell kapargatnom, de akkor meg hirtelen lesz sok, ez így nem jó. Várom, mikor keményedik meg újra, de nem tudom, újraveszem-e emiatt.

Én szeretem ezt a pirosítót, kifejezetten örülök, hogy szolid és építhető - 54 Rose Frisson árnyalat (nekem ezzel is sikerült már túltolni a pirosítást), a fehér bőrömön nem szeretem a rikító pirosítókat. Nekem nem száradt be, pedig az itteni vélemények alapján ettől féltem, nagyon jó a mágneses zár, a tükör benne, egyedül a saját kis ecsete nem tetszik, az szerintem kuka, illetve a parfüm elég sok benne.

vanillacaramella.sweet

Màr kb 1 éve birtokolom,de ritkàn fújom,pedig kellemes szàmomra. Ahogy màsok is írtàk,én se tudom másképpen jellemezni: finom, nőies- lányos, kifejezetten édes pirosgyümis, melegséges illat. Jól egybegyúrt jegyek, nem nagyon vàlnak úgy szêt,viszonylag egysíkú.
A r.bors, narancsvirág, magnólia jegyei szinte ki sem vehetőek, inkább a gyümik,kis rózsa, bergamott, édes vanília,karamell és selymes benzoin a fő jegyek. A sósságot nem érzem ki úgy,mint más sós-édes illatokban.

Nagyon illik hozzá a színe.

Nekem a koponya, csontok nagyon ellenszenvesek, plàne parfümökön, zavaró és âttérhetnének màr más alakzatok,jelek felé.

Az illat amúgy kellemes, tartóssága 3-4 óra.

Kislányom nagyon szereti. ☺️

Szanikaaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 30.

Most rendeltem belőle, kíváncsi voltam és azt kell, h mondjam, ennyi pénzért egész jó kis alternatíva. Nyilván, mint bármilyen utánzat parfüm, nem lehet teljes mértékben ugyanolyan,mint az eredeti, de főleg leszáradás után nagyon jól hozza a code-ot.

yudiger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 30.

Folyékony, könnyű alapozó. Kicsit meglepődtem, mert az állaga kicsit folyékonyabb, mint amire számítottam. A bőrömön könnyű, szinte nem is érezhető, hogy rajtam van. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, jól eldolgozható, a végeredmény szép, természetes bőr, nincs maszk hatás. Szeretem használni. A flakonja is mutatós, pumpás, könnyen adagolható. Összesenjében nagyon elégedett vagyok vele. Ár-érték arányban is jó választás.

Rea1987
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 30.

Legkedvencebb kedvencem :) hosszú szempillám van, szépen ível rajta, és mind a színe mind a tartóssága nekem tökéletesen megfelel. Első pár használatnál figyelni kell, hogy ne kerüljön sok festék a kefére, mert az nálam is összeragadást eredményez de kb. ennyit tudok felhozni "ellene". Nem műszempillaszerű inkább természetesen a végeredmény.

GR33DYB4BY
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 30.

Ár-érték arányban messze lekörözi Revoxos, stb. társait. Gyorsan felszívódik, könnyű krém és nem irritál. Van egy enyhe illata, de nekem is csak akkor jut eszembe, amikor kinyitom az üvegcsét... (Érzékeny vagyok az illatanyagokra, de ez messze eltűrhető mennyiségű.)
Abszolút favorit. Ritkán használom, mert még fiatal vagyok hozzá, de amikor egy kicsit szárazabb a bőröm, akkor számíthatok rá.
(Az innen lentebb lévő kommentekre senki se figyeljen, mert a pipetta probléma már közel egy éve megoldódott.)

GR33DYB4BY

Ez a termék a LEGJOBB toner amit valaha használtam!
Mindenkinek javaslom, hogy szórófejes palackba töltse át, könnyebb lesz használni és nem pazarolsz így. :)
Nagyon szép inci, gyorsan felszívódik, minden más kozmetikummal barátok. Száraz bőrtípusúak figyelmébe ajánlanám leginkább, reggel-este használatra.