Legújabb vélemények

gyucintia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 30.

Egy üveggel elhasználtam, de nem tudom, hogy bármit hozzátett-e a rutinomhoz.
Kellemes volt használni, hamar elfogyott, de semmi kiemelkedő.

ktnnt
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 30.

Nagyon bevált ez a sampon! Szöszösödésre hajlamos a hajam, viszont ez a sampon a balzsammal együtt használva sokat javít a helyzeten! Selymesebb és fényesebb lesz tőle a hajam! Már lassan 1 flakonnal elhasználtam, és nem tapasztaltam fejbőr viszketést vagy korpásodát, mint más samponoknál! Biztosan újraveszem, ha elfogy!

duchess_g
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 30.

Nem gondoltam, hogy ez a hajolaj lesz a befuto, az eselytelen nyugalmaval vettem meg, de nekem a Kevin Murphy olajat is lekorozi. Nem lesz tole olajos a haj, szepen beszivja, jol apol es nekem valahogy meg a zsirosodast is kitolja, vagy inkabb kevesbe tunik tole apolatlannak a par napos mar zsirosodo haj. Az illata tenyleg ferfias-citrusos illat, szamomra is kicsit zavaro. Az arcomra kerulve (elkerulhetetlen) irritalja az arcboromet. Viszont nekem is elektrosztatikus lesz tole a hajam, bar szerencsere nem raz, csak nagyon szall tole. Ami viszont aggaszt, hogy hosszu tavon a latszolagos apolas mellett (nyilvan ha bekenunk valamit olajjal, apoltnak hidrataltnak tunik ideig-oraig) nem fog-e ugyanugy vegeredmenyben inkabb szaritani, mint ahogy kb. az osszes ilyen leave-in hajra valo termekkel tapasztaltam.

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2024. január 30.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2024. január 30.

Ha kell egy olyan parfüm ami kiszakít ebből a viágból akkor ez ilyen,és ha definiálni kellene azt mondanám,mindennek a szépségét foglalja magába,
Ez éppen egy szelet az életből,a szerelem-buborékja,,ami örökké,tart,,,az alkotó vallomása egyébként a feleségének,amit halála után vált csak közkinccsé,
Az tényleg szuper,h ezt az örökséget mi is viselhetjük.Gyönyörűség a régi álmokból,nőiesség felsőfokon,,,krémesség a legjellemzőbb,a gyümölcsok éretten keverednek a virágokkal,végtelenül puha hatás,ami sokáig érződik.,Rochas Femme ha tetszik,akkor bizonyára ő is (a régi),

lexah
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 29.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 29.

Lerosszabb korrektor! Semmit nem fed le, foltosan fed, minden reggel adtam neki esélyt de lekellett töröljem mert úgy hogy ez a korrektor az arcomon van, nem tudok kilépni mert olyan ronda eredményt varázsol. Nagyon nem ajánlom.
Az Essences 100x jobb

karpatizsofi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 29.

Az összetevői nem feltétlenül a legjobbak és hosszitávon semmilyen pozitív hatását nem érzékelem. Az illatával nem tudok megbarátkozni és a pattanásos bőrömön szerintem csak rontott.

karpatizsofi

Tudatos bőrápolóként (vagy valami olyasmiként) egyértelműen ki tudom jelenteni hogy az összetevői nem a legjobbak. Én kb 3 hónapig használtam reggelente (este más lemosót használtam) és egy ideig szép és jó is utána a bőröm, de nagyon hamar "bezsírosodik". Én más arclemosók után ilyesmit nem tapasztaltam, de ennél sajnos igen, igy a pattanásaim száma is megnövekedett.
A márkaval egyébként sem alkotok szoros viszonyt és az illata sem a kedvencem a terméknek, én nem ezt az arclemosót ajánlanám hosszú távon.

karpatizsofi

az első pár alkalommal nem igazán láttam eredményt, a bőröm elég egyenletlen maradt mint előtte volt, de nagyjából a negyedik használat után már erezhetően puhábbá varázsolta a bőrömet. Én 3-4 naponta használom, elég erős hámlasztó úgyhogy óvarosan vele, 10percnél tovább semmi képpen se hagyjátok hatni.
Összefoglalva; nekem sokáig elég, szépen hámlaszt de óvatosan kell vele bánni.

bfranszi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 29.

Nekem nagyon tetszik, pedig nem fűztem hozzá sok reményt, mivel durva hidegallergiám, ekcémám van. Szépen helyre teszi a kezem, na teljesen nem tudja ez sem, de legalább nem reped ki a bőröm. Az illata elég fura, de elviselhető. Az állaga szerintem nagyon jó. Tetszik, hogy hamar beszívódik.

keserutimi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 29.

Könnyed, vizes állagú toner. Hamar beszippantja a bőröm. Általában két pumpálásnyit használok egy rétegben, nekem így elég szokott lenni. Szerintem tényleg segít a folthalványításban. Előfordulnak néha pattanások, főleg hormonálisak, és ha ezt is használom, gyorsabban gyógyulnak. Minden este szívesen nyúlok érte, simán bírja a bőröm (a glikolsav ellenére is).
Lehet egyszer kipróbálom majd az új verziót is, amiben már BHA is van.