Legújabb vélemények

deezsina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 5.

Teljesen jó termék, azt kivéve hogy nekem csípi a szemem. Mikor karra és kézfejre kezdtem használni, és megtöröltem az arcom, még akkor is elkezdett picit csípni,

Bioderma Photoderm M SPF50+
vfejes    beauty blogger    (!)
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 5.

2022.07. 04. Túl a patch test-en és az első pár nappali viseleten. Tesztelésre kaptam a fényvédőt, nagyon örültem neki! :)

Nehéz meghatároznom, gyanítom sok csalódás lesz, mert ez egy olyan napvédő, ami fedést nyújt és bár gélesnek írják, sűrű BB/CC krém szerű az állaga és full mattra szárad. Télen nem lesz jó, mert a száraz részeket ki fogja emelni és a színe még az én "light" formulámnak sem túl világos, gondolom pont az egységesítés miatt.

Nos, nekem ez most épp kapóra jön. Az amúgy elég száraz bőröm nyáron egész normálba hajlik, két szérummal alatta (Hylamid és Paula Antiox) remekül együttműködik. Mindenképp kell aláhidratálni, de nekem ez nem gond, sőt! :)

Kozmetikailag kifogástalan, bár nagyon nem voltam még izzadós helyen - reggel azért kezet kell mossak utána. A Shiseido Wetforce BB-hez tudom hasonlítani, de szerintem ez a krém nem olyan vízálló. Lehet, nem baj.

A szemem nem irritálja, kb. mintha semmi sem lenne rajtam. Nyaralás után vagyok, bár védtem magam, minimális pici színem van (mint minden nem vámpírnak, aki kimegy a házból). Ehhez a light árnyalat tökéletes, bár izgultam, szépen idomul. Szemöldök környékén azért nem árt vigyázni.

Frissítek még majd :)

2022. 07. 05. A matt formula ellenére most már biztos vagyok benne, hogy nem szárít, nem okoz pattanásokat, allergiát (bár előbbi nálam amúgy ritka), a szinezék ellenére a pólusokat nem telíti el. Nem is csinált belőlem ráncos öregasszonyt (azért 40 felett nem áll jól minden matt cucc ;-) )

Élvezem a könnyed, illatmentes formulát. Nem ragad, nem kúszik, tényleg szuper! Plusz pont nálam a kék fény elleni védelem, sokat ülök gép előtt... (A foltok állásáról majd 1 hónap múlva tudok nyilatkozni szerintem)

Milka71
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. július 5.

Unisex illatként került forgalomba, szerintem inkább nőies. Kifújáskor fás-füstös-bőrös-rúzsos, tőlem ez a vonal nagyon távol áll. Lehet, hogy éretlen vagyok hozzá az 50 évemmel.🙈 A leszáradása olyan “Erba Purás”… na az se a kedvencem.🙂 A tartóssága az egyetlen pozitív tulajdonsága.

Bakoca
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 5.

Az üveg 2/3-áig reggel este használtam, és enyhe rozaceámat közepesen nyugtatta. Azért nem tűntette el, de már ez az eredmény is jobb volt, mint amiket eddig próbáltam. Viszont egy idő után mintha hozzászokott volna a bőröm, már nem hozta ugyanazt az eredményt. És ráadásul apró pici patik, kis, felületi pörsenések is megjelentek tőle. Mást nem használtam közben és amikor abbahagyom, elmúlnak, nem jön ki több, visszatérek hozzá, újból megjelennek, szóval tuti, h ettől. Úgyhogy a végén testápolóba keverve használtam el. De az állaga vslami csoda!!! Utálom azokat a toneteket, szérumokat, amikben xanthan gumi van, mert nyálkás, ragacsos, fényes lesz tőle az arcom és nem tűnik el a réteg. Ez viszont tényleg nyomtalanul beszívódik, reggeli rutinban is tudtam használni, imádtam ezt a tulajdonságát. Újravenni nem fogom azért.

Anaszti97
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 5.

Imádom illat! Egy nagyon jóra sikerült parfüm, hogy még 8óra elteltével is szóvá teszik, hogy milyen finom illatot hordok! Hát igen.. csak mert olcsó, még nem biztos, hogy rossz is.... Rajtam édesnek érződik, de kiérezni a nagyon finom jázmin illatot is. +pont megint

Jessica22
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 5.

Amióta rátaláltam Dóri pilláira, már nem járok szempillát építtetni, hiszen a mágneses pillák nem hullanak, mindig tökéletes a formájuk és akár 40 alkalommal is használhatom őket. Egyszerű a felhelyezése, egész nap a helyén marad, és az edzést is bírja! :) Imádom! <3

Yubiri
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. július 5.

Itt vásároltam még anno krémmánián és mind az ügymenettel, mind pedig a parfümmel nagyon elégedett voltam. A testvéremen tetszett meg az illat, ezért kutattam én is a parfüm után. Leginkább nekem is a D&G Light Blue illata ugrott be,ahhoz tudnám hasonlítani. Nyári szaladgálós illat,ami szerintem nem túl tartós.

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. július 5.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. július 5.

Hát akkor leszek én az első.
Nekem a Montale márka olyan semmilyen.Túl sok illat, túl kevés igazi érték.Meglepődtem ezen a parfümön.Nem is tudnám megmondani, melyik fejhez húz, inkább talán férfiasabb.Balzsamos illat, ha valaki megkérdi mi a bazsalikom illata, akkor ez.Tartós, ez tény, édeskés illat.Nem vonok le azért csillagot, mert nem az én illatom, kivitelezésben ötös, de úgy érzem, még mindig nem tudták megfogni a 21.századot.

Nutellabella
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 5.

Update: a lelkesedésem kissé lelohadt. Levonok egy csillagot, mert nem szeretem használni a terméket így nyáron. Ennek 2 oka van: 1) reggel mosok hajat. Nekem gyorsan szárad a hajam, 1-1,5 óra alatt 80%-ban száraz. De annyira nem, hogy a keménységet ki tudjam nyomkodni, így kb csumpa a hajam tőle, és mivel nem tudok többet várni munkába indulás előtt, inkább nem használom. 2) Másnap a fésülködés nagyon rossz, akkor is, ha óvatos vagyok. Mostanában eléggé hullik a hajam egyébként is, ráadásul vékonyszálú és kevés. Ha nem fésülöm, akkor sehogy sem áll, és borzasztó kócos is lesz. Szóval inkább kihagyom, így nem olyan hullámos a hajam, de puha és fésülhető.

Valszeg a hajszárítós időszakban visszatérek rá.

Nagyon jó! Nem lesz kemény tőle a hajam, de a hullámokat nagyon szépen kihozza. Finom az illata. Nehéz túlzásba vinni, ha sikerült, akkor sem vállalhatatlan a hajam.
Ezerszer kényelmesebb használni, mint az otthon készült lenmagzselét.
Jó árban is van, ráadásul egy magyar vállalkozót támogatunk vele.

Bakoca

Előnyei: Működik. Ha csak hagyom megszáradni magától a hajamat, szinte alig érezhető, hogy rajta van ez. Hozzáteszem nekem rövid frizum van, így ez kivitelezhető , főleg nyáron.
Hátrányai: 2-3 hétig minden nap használni kell eleinte. Hajszárítóval szárítva ragadós, koszos érzetet hagy. Folyik, így elég körülményes a felvitel. Emiatt gyorsan is fogy. Nagyon erőteljes szaga van. Későbbiekben is csak addig működik, amíg kenegetem.
Összességében nekem ez nem volt egy praktikus, hosszútávú megoldás, mindennap szüttyögni még ezzel is...nem tudtam úgy intézni, hogy ne maradt volna ki mindig egy-két nap, amikor nem tudtam felvinni. És a szaga.... az volt az egyik fő ok, amiért abbahagytam inkább. Viszont mindezek mellett tényleg elkezdett visszasötétedni a hajam, pedig erős szálú, szinte fekete.