Legújabb vélemények

Lina14    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Először is a hegyező egy nagyon jó húzás volt, ugyanis sokszpr az tántorít el a ceruzás ajakravalók megvételétől, hogy nem lesznek precízek egy idő után. A színek amiket vettem:
15 lead the way: pinkes nude, egy árnyalatnyi barackkal
25 stay exceptional:mályvás sötétebb pink, hideg alaptónussal
Nem mondanám, hogy nincsenek hasonló színeim itthon, az egész vonalban klasszikusnak monható színek vannak, de ez a kettő az, amit gyakran használok, így ezek jöttek velem haza.
Az illata a terméknek vaníliás, nekem tetszik, nem túl édes és el is illan. Az állaga krémes, aztán bemattul az ajkon, precízen lehet vele felvinni és eloszlatni.
Ha már egyzer megszáradt, akkor már nehezebb újrakenni, kicsit vaskosabban ráül az ajkakra és mivel bemattul, nemigen akar mozdulni. Az ivást bírja, az evést már nem annyira. Észrevettem, hogy oxidálódik, sötétebbé válik az ajkakon nap végére. A szám közeépől leettem a rúzst, újrakentem, és más színe volt a frissen felkentnek, mint ami még a szám kontúrjában csücsült. Vártam egy pár órát, de nem tudott annyira besötétedni, mint az első réteg. Érdemes az egészet leszedni, és újrakenni, mint toldozni-foltozni. Minimálisan szárít, de mivel matt, ez várható, ajakbalzsammal ki lehet küszöbölni.
Nem rossz, de a sima maybelline matt rúzsok is tudnak ennyit.
Update: Megvettem 2 sötétebb árnyalatot is, a 35 treat yourself és 45 hustle in heels landolt nálam. A 35 egy erős pink, a 45 pedig egy klasszikusabb piros. A 45 nagyon kényelmes, olyan, mint a 2 nude árnyalat amit először vettem, a 35 viszont nagyon más. Darabos, foltos, építeni kell, amit nehezen tűr ez a formula és nem tartós.

Encssy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

Mikor eldöntöttem, hogy meleglevegős hajformázót szeretnék sok kritériumom volt: legyen ionizálós, teljesítménye is legyen magas és egyenesítős kefét szerettem volna, na meg minél olcsóbb legyen :D Teljesen véletlen találtam rá,ráadásul a szívem mindig a remingtonhoz húz, az előttem szólóhoz hasonlóan én is emag akcióban vettem. Nekem nagy hullámos, száraz, vékonyszálú hajam van. Ez a gép csodát tesz vele, puha és fényes szárítás után a hajam, nem mellesleg tényleg szép egyenes lesz még a rövid babahajak is, és mivel nem kell tőtől vasalni a hajam így még tartása is van. Nekem olyan érzés mint mikor a fodrásztól hajvágás után kilépek és olyan frissnek és könnyűnek érzem a fejem. Egyetlen dolog ami miatt még használok hajvasalót, hogy mivel minden irányba fújja a levegőt ezért nekem nagyon kiszálasodik a hajam, de majd hajvágás után kiderül, hogy megszűnik e a probléma.

humankind
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. november 17.

sajnos nagyon csúnyán kiütéses lett tőle az egész arcom. :( pedig annyira szerettem volna szeretni!

Lina14    beauty blogger

Én gyorsan abbahagytam a használatát, mivel nagyon vaskos, nehezen lehet eldogozni, de nem is valami jó a fedése. Valahogy ez a száraz formula sem jó, kiemeli a szemem alatti textúrát és a púderemt is foltosan fogja csak meg. Akkor szoktam csak használni ha durva karikáim vannak, és második korrektorként rakom fel, előtte egy folyékonyabb, könnyedebb megy fel (pl loreal true match) és csak a belső zugba egy icipici ebből, csak ahova nagyn kell.

melanie500
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

Lattam mar olyat, hogy a niacinamide valakinek pattanasokat okozott. Egyelore nem akarom elhinni, hogy en vagyok a masik szemely, szoval probalkozom egy masik 10%-os B3 vitamin szerummal, es van egy 5%-os tonikom is. Mondjuk a toniktol pont semmi bajom, meglatjuk a tobbit. De a b-bombbal tuti nem leszunk baratok. Most vagy az allagat nem szerette a borom, vagy az osszetevoket (bar en nem latok rondasagot benne), vagy ugy kb semmit, mert pattanasos lettem szinte rogton, ahogy elkezdtem hasznalni. Egyszerre hasznaltam a marka hialuron savas light-javal es egyutt csodalatosan csunya borkepet eredmenyeztek par nap alatt. Szerettem volna szeretni es a b3 vitamin is minden szempontbol jo a bornek, magyar markat tamogatnek, de nem. Sajnos ez egy nagy nem.

andreatoth928
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Én csak este használom, de így nagyon szeretem. Nagyon jól tisztítja a bőrömet és sokkal szebb is lett tőle. :)

melanie500

Nem hiszem el, hogy 120 nobol en vagyok az egyetlen, akinek ez szmotyi nem valt be! Megint abba a hibaba estem, hogy ami masnak bevalt (lehetoleg jo sok embernek), az majd nekem is mukodni fog. De nem! Halaistennek,ugye (szarkazmus) Gondoltam, nappalra letudom egy kiraly hialuron savval a hidratalast. Aha. Ahogy Moricka elkepzelte. Pattanasos lettem, bar nem biztos, hogy tole, de konnyen lehet, hogy rasegitett. Nem hidratalt igazabol. Szerintem 1 millio nobol en vagyok az a valaki, akinek a hialuron szaritja a boret. Felejtős. De nagyon sajnalom.

lolkabolka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 17.

Jaj hát ez nagyon finom illatú! Bio, full natur termékeket használok, ezt ajándékba kaptam. A flakonban olyan kis semmitmondó az illata, de a Hasznàlat utàn isteni, kellemes balzsamos illatú. Ajánlom!

andreatoth928
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Ez a kedvenc spirálom. Nagyon szép pillákat varázsol. Az ára is szuper :)

kataa0105
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. november 17.

Nagyon műnek érzem az illatát és az ápoló hatása sem nyűgözött le. Nekem nagy ez a kiszerelés, nem érzem praktikusnak. Maradok a hagyományosnál úgy hiszem.