KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   6390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. május 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Segít halványítani a striákat és megelőzni kialakulásukat. Szilíciumban, tápláló növényi olajakban és Hydroxyproline-ban gazdag. Kettős, halványító és megelőző hatással. Segít feszesíteni a bőrt, így a meglévő csíkok megjelenése csökkenhet és színük elhalványulhat. Hidratálja és táplálja a bőrt, amely így könnyebben megőrizheti rugalmasságát és jobban ellenállhat a megnyúlásnak. A csíkok megjelenésének kockázata jelentősen csökkenhet. Textúráját különösen könnyű bemasszírozni, ami fokozza a hatékonyságot. Hamar felszívódik, ezért gyors felöltözést tesz lehetővé használat után.

Hipoallergén, illatanyagmentes, alkoholmentes. Nőgyógyászati felügyelet mellett tesztelt.

Vichy Complete Action Terhességi Csíkok és Stríák / Stría Elleni Krém
Ár: 1590 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Annie25

2018. május 31.

Terhességem 3. hónapjától kezdtem használni, reggel és este kentem vele a hasam, és egyetlen csíkom se lett!!! :)
Csak ajánlani tudom minden kismamának! Nem olcsó, de számomra abszolút megérte!

Annie25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Csak ajánlani tudom minden kismamának! Nem olcsó, de számomra abszolút megérte!

Silvi

2018. február 24.

Babavárás 4.hónapjától használtam napi rendszerességgel, és elég volt szülésig egy doboz. Kellemes krém, semmilyen irritációt nem váltott ki nálam, és egyetlen striám sincs. Ez részben genetika is lehet, de szerettem ezt a krémet, számomra megérte az árát, és nagyon örülök, hogy megúsztam a csîkokat.

Silvi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

anedera

2017. november 16.

Terhesség alatt használom egy Bioderma ABC Drem olajjal kombinálva. Már lassan a végén vagyok, eddig sehol egy csík, pedig korábbi hízás-fogyás alatt könnyen repedt a bőröm. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

anedera
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Bori1231

2017. július 24.

Nekem sajnos nem jött be ez a krém, tele lett a hasam piros kiütésesekkel.
A krém használata utan 1-2 órára rá tele lettem piros pöttyökkel amik rettenetesen viszketnek.
😑

Bori1231
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Nekem sajnos nem jött be ez a krém, tele lett a hasam piros kiütésesekkel.
😑

Gertrud

2016. március 22.

Sajnos nagy csalódás volt számomra ez a krém. Használata másnapjára teli lett a hasam apró piros kiütésekkel. Először azt gondoltam, biztos nem ettől volt, de a másnapi használat után fokozódtak a kiütések és elkezdtek viszketni, így már nem volt kétségem. Felvettem a gyógyszertárral a kapcsolatot, ahonnan a Loreál ügyfélszolgálatra irányítottak. Miután egy nagyon kedves hölgy telefonon kitöltettett velem egy kérdőívet, közölte, hogy sajnos pénzt nem áll módukban visszafizetni, javasolja, forduljak bőrgyógyászhoz, mert bizonyosan nem a Vichy krémtől lettem kiütéses, hiszen az ő termékeik kiváló minőségűek. No komment. Mostantól kiiktatom a Vichyt az életemből.

Gertrud
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 22.

VVioletta

2015. november 23.

Még huszonéves koromban egyszer felszedtem 15 kilót, és csúnya vörös csíkjaim alakultak ki. Ezt sikerült leadnom, és a fogyókúra alatt használtam ezt a krémet (2 tubussal) és a csíkok nyomtalanul eltűntek. Később a terhességem alatt egy darab csíkom sem volt, majd a szülés után vettem észre, hogy hatalmas csíkjaim vannak ismét. Nem keseredtem el, hiszen úgy gondoltam, ha egyszer segített ez a krém, majd máskor is fog. Hát sajnos csalódnom kellett. A mostani csíkjaim megmaradtak, hiába használtam el több tubussal belőle. Persze halványodtak, de ezt inkább az időnek tudom be és nem ennek a krémnek. :(

VVioletta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Captainblonde

2014. november 13.

A terhességi csíkok kialakulása elleni krémek közül ezt határozottan tudom ajánlani! Én a 4. hónaptól kezdve minden nap kenem a hasam vele, és abszolút hatásos, semmiféle csík nem jelentkezett. Striák ellen is ajánlják (már kialakult és megelőzésre is), de arra nem használtam még.

Captainblonde
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

Bajbus

2014. október 8.

Update: A 39.héten! kb. 7 nagy csíkban szétrepedt a hasam! Röhej! :) igaz, csak a köldök alatti területen szerencsére, így nem olyan borzasztó. Több tubussal elhasználtam belőle plusz mellé a szokásos intenzív, mélyhidratáló testápolóm, ez van. A genetikát nem lehet legyőzni, ezért nem vonok le pontot. Valószínű ha nem kenem, sokkal csúnyábban és már hamarabb szétrepedek...

Növekvő pocakomra vettem ezt a krémet. Bár az ára elég borsos volt (7000Ft) szerintem megérte. Az illata inkább olyan, mint a Vichy narancsbőr elleni krémzseléké, nem krémes vagy púderes. Bemasszírozást követően nagyon hamar felszívódik, utána nem ragacsos a bőröm, szépen hidratálja és rugalmassá teszi. Reggelente szoktam használni, kiegészítésként a szokásos esti testápolóm mellé. Nagyon szeretem, bátran ajánlom mindenkinek!

Bajbus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

2013. február 2.

Én előző terhességemnél ezt használtam, óriási hasam volt a végén, és nem lett csíkom, de ezt nem a krémnek tudom be, legalábbis nem teljes mértékben, hanem a genetikának, mert sok nőt ismerek, aki nem kente semmivel a hasát, és nem lett csíkos, és olyat is aki kente lelkiismeretesen napi kétszer mégis szétrepedt a bőre. Most az Elasti-Q krémet használom, fele ennyibe kerül, 7 hónap után nincs csíkom emellett sem. De mint mondtam ez leginkább genetika, hogy milyen rugalmasak az ember kötőszövetei. Szerintem ennél sokkal olcsóbb készítmények is megfelelnek arra a célra, hogy az ember fokozottan hidratálja, táplálja az érintett területeken a bőrt. Eltüntetni a striákat viszont semmilyen krém nem fogja, idővel maguktól halványodnak, de eltüntetni esetleg csak a lézer tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

lynus

2012. augusztus 7.

Megelőzés szempontjából tökéletes, én is a 2. terhességemet csinálom vele végig, és sehol egy csík!:)
A meglévő striákra nem tudom, hogy használhat e...

lynus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

A meglévő striákra nem tudom, hogy használhat e...

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Cholesterol eo I eu 0 0

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Az INCIDecoder szerint a gotu kolának jól dokumentált sebgyógyító, antioxidáns, gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van. Fő biológiailag aktív komponensei az asiaticoside, madecassoside, asiatic és madecassic acid, amik regeneráló és antioxidáns hatása külön-külön és együtt is jól alátámasztott. In-vitro (kémcsőben végzett) kutatások alapján a Gotu Kóla aktív összetevői serkentik a bőr saját GAG (a bőrben lévő természetes hidratáló elemek)  és kollagén termelést is. A Gotu Kolával gyakran találkozhatunk cellulite vagy stria elleni termékekben is vérkeringés élinkítő hatása miatt.