Vichy

Ár:   6390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. május 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Segít halványítani a striákat és megelőzni kialakulásukat. Szilíciumban, tápláló növényi olajakban és Hydroxyproline-ban gazdag. Kettős, halványító és megelőző hatással. Segít feszesíteni a bőrt, így a meglévő csíkok megjelenése csökkenhet és színük elhalványulhat. Hidratálja és táplálja a bőrt, amely így könnyebben megőrizheti rugalmasságát és jobban ellenállhat a megnyúlásnak. A csíkok megjelenésének kockázata jelentősen csökkenhet. Textúráját különösen könnyű bemasszírozni, ami fokozza a hatékonyságot. Hamar felszívódik, ezért gyors felöltözést tesz lehetővé használat után.

Hipoallergén, illatanyagmentes, alkoholmentes. Nőgyógyászati felügyelet mellett tesztelt.

Miruska

2020. január 21.

Szülés után sikerült beszereznem, mivel vörös csíkos lett a hasam, hiába kentem Bio-oil-al. Elég szépen rendbe hozta a hasam. Van amit eltüntetett, s van amit elhalványított, de összességében egész jól elbánt a striákkal. Elég drága cucc, de megéri, ha van eredmény. Nekem az illatával nincs bajom, jól kenhető, hamar beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

tillisilli

2019. november 18.

Már elkentem 3 tubussal, igen szorgalmasan a terhesség eleje óta. Napi kétszer krémezek, abból az egyik olaj, a másik ez a krém. Eddig nem lettek csíkok a hasamon (a derekamon/csípőmon korábbról vannak, ld hajlam, oda is kenem ezt, h ne legyen még több). Most a 7. hónapban járok, +7kg eddig, de új csíkok még nem lettek. Meglátjuk.

A cucc drága nagyon, de sokan írták, h nem lettek csíkosak, így bízom benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

A cucc drága nagyon, de sokan írták, h nem lettek csíkosak, így bízom benne.

Nykus86

2019. június 15.

Rengeteget olvastam, hogy megtaláljam a számomra megfelelő krémet, végül emellett döntöttem. Tini koromban sok, ráadásul feltűnő csíkom lett, így nagyon féltem a terhesség ezen részétől. Összesen 2 ilyen krémet használtam el a terhesség alatt és egyetlen stria nélkül megúsztam! Bár nagyrészt genetika függő szerintem is, hogy kialakul-e a terhességi csík, ugyanakkor biztosan hajlamos vagyok rá, ha egyszer már kialakultak. A meglevőket nem mondanám, hogy halványította, de csodát nem vártam tőle, én abszolút elégedett vagyok vele! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

Adrienn91

2019. április 25.

Ezt használtam a terhességem elejétőtől, és egy stria sem lett a hasamon. Abszolút megvoltam elégedve vele. A hátrányának csak annyit tudnék írni, hogy nem olcsó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Kataaaaa

2019. március 31.

Bár tudom, hogy genetika is a striásodás, DE teljesen natúr és nekem hatott, és használni is fogom továbbra is. Most vagyok a 9. hónapban, eddig ahol használom szép a bőrőm és nagyon kellemesen hidratált érzésre 12 óra múltán is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Sancsa

2018. október 15.

Elhasználtam egy tubussal kb. 4. hónaptól 7. hónapig úgy, hogy kb. minden másnap használtam. Az eljén nálam is jelentkeztek a piros pöttyök, ezért használtam ritkábban, illetve felváltva az Ideal Bodyval,Bio-oillal. Most a 7. hónapban szerintem nem veszem újra, esélyt adok a többi terméknek is. Aztán meglátjuk mi lesz a vége :) Egyelőre nincs csíkom. Akciósan vettem, így sem olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

Annie25

2018. május 31.

Terhességem 3. hónapjától kezdtem használni, reggel és este kentem vele a hasam, és egyetlen csíkom se lett!!! :)
Csak ajánlani tudom minden kismamának! Nem olcsó, de számomra abszolút megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Csak ajánlani tudom minden kismamának! Nem olcsó, de számomra abszolút megérte!

Silvi

2018. február 24.

Babavárás 4.hónapjától használtam napi rendszerességgel, és elég volt szülésig egy doboz. Kellemes krém, semmilyen irritációt nem váltott ki nálam, és egyetlen striám sincs. Ez részben genetika is lehet, de szerettem ezt a krémet, számomra megérte az árát, és nagyon örülök, hogy megúsztam a csîkokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

anedera

2017. november 16.

Terhesség alatt használom egy Bioderma ABC Drem olajjal kombinálva. Már lassan a végén vagyok, eddig sehol egy csík, pedig korábbi hízás-fogyás alatt könnyen repedt a bőröm. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Bori1231

2017. július 24.

Nekem sajnos nem jött be ez a krém, tele lett a hasam piros kiütésesekkel.
A krém használata utan 1-2 órára rá tele lettem piros pöttyökkel amik rettenetesen viszketnek.
😑

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Nekem sajnos nem jött be ez a krém, tele lett a hasam piros kiütésesekkel.
😑

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Cholesterol eo I eu 0 0