Visiomax

Ár:   900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: gothmarypoppins, Módosítva: 2014. szeptember 17.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az optimális minőség biztosítása érdekében a VISIOMAX termékek gyártása során nagy hangsúlyt fektetneka szigorú minőségellenőrzésreés klinikai vizsgálatokra. A VISIOMAX hyaluront tartalmazó műkönny nedvességgel látja el a szemet, és ezáltaljelentősen javítja a kontaktlencse viselése közben a látást és a szem komfortérzetét. A hyaluronsav a szemben egy természetes anyag, mely képes vízmolekulákat megkötni. A szembenugyanakkor egyenletes védőréteget képez, melytartós hidratálást tesz lehetővé. Különösen akkor ajánlott a műkönny használata, ha a termelt könny mennyisége kevés. Mindenféle kontaktlencséhez használható, és annak is ajánljuk, aki nem visel kontaktlencsét.

Összetevők: Izotonikus Puffer Oldat, Sodium Hyaluronate, EDTA, Poliaminopropilbiguanide

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Viky0123

2021. április 12.

UPDATE: Pár hétig jó volt, azóta a hatása csak pár percig tart. Itthonra jó, de munkában nem tudok annyira gyakran csepegtetni.

Kontaktlencsésként használom. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

Kontaktlencsésként használom. Elégedett vagyok vele.

F.Maja

2021. március 7.

Sajnos az online oktatás miatt rengeteg időt töltök a számítógép előtt, ami következtében borzasztóan kiszáradt a szemem, viszket, vörös és nagyon irritál. 899 volt a dm-ben, megvettem, hiszen az egyik legolcsóbb szemcsepp volt, így úgy gondoltam, hogy nem nagy dolog, ha nem válik be.
Amikor érzem, hogy hamarosan megint viszket, rögtön cseppentek.
Nem bír ki nálam 3 órát, sajnos minden óra után (45p) cseppenteni kell.
A szemem nem lett szárazabb tőle, mindenképp segít a mindennapokban. Ha valakinek komoly(abb) irritációja van, ajánlom, hogy ezt NE szerezze be, hiszen NEM fog segíteni, csak nagyon kevés ideig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

Amikor érzem, hogy hamarosan megint viszket, rögtön cseppentek.
Nem bír ki nálam 3 órát, sajnos minden óra után (45p) cseppenteni kell.

kiskacsa480

2021. február 15.

2021 01.13.
Szemüveges vagyok, mostanában eléggé száraz a szemem, és máshol sokan dícsérték ezt a cseppet ezért ruháztam be rá. Ár érték arányban kiváló! Nekem kicsit körülményes a csepegtetés mert nagyon érzékeny a szemem, de nagynehezen megbírkózom a feladattal és egyből szuper, hidratált érzést nyújt a csepp. Számomra felüdülés napközben vagy ha fáradtabb vagyok.

2021 02.15.
Sajnos ke kell pontozzam 5⭐-ról a terméket. Az általános mindennapokban segítség lehet, de egy komolyabb irritáció esetében már semmit nem használ, még akkor sem, ha többet csepegtetek. Így nekem ez nem lesz újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

2021 01.13.

2021 02.15.

szzh01

2020. január 10.

Nincs kontaktlencsém, más célokra vettem.
Ha belemegy valami a szemembe, ezzel mosom ki belőle. Megnyugtatja a szemet, gyors enyhülést hoz.
2. Szempillaspirálomat szoktam vele rendszeresen hígítani, amikor már kezd besűrűsödni. A spirált így sokkal tovább tudom használni úgy, hogy a festék sem lesz sűrű és csomós. Többször is ismételhető a hígítás, így a spirálból szerintem a szokott mennyiség többszöröse is kinyerhető, jóval tovább használható.

Igaz, hogy hivatalosan felbontás után 2 hónapig használható, de bevallom, nekem már 1,5 éve megvan (a dobozra írt szavatosságból még van hátra pár hónap), így a kibontás ellenére is tovább használom, mivel az égvilágon nincs semmi baja a cseppnek. Ha hűtőben tárolnám, szerintem még tovább állna el, ill. lehet, hogy így a hűsítő/nyugtató hatás is fokozottabb lenne. Lehet, be is teszem a hűtőbe... :-)

Összegezve: szerintem nagyon jó beruházás, jó érték-arányú, kis összegű befektetés, már legalább 2 spirál árát megspóroltam ezzel az egy flakonnal (és még bőven van benne folyadék), plusz hasznos dolog a családban egy ilyen nyugtató csepp, ami bármikor előkapható, ha valakinek belemegy valami a szemébe, ill. egyéb, enyhébb irritáció esetén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 10.

Nincs kontaktlencsém, más célokra vettem.

vkata96

2019. május 15.

Teszi, amit egy szemcseppnek kell, nem érzem, hogy gyengébben teljesítene mint egy drágább márkáé. Az tény, hogy csak egy időre szünteti meg a szárazságot és az égő érzést, de ennek elsősorban nyilván az okát kell kezelni. Vészhelyzetre nagyon jó, mindig a táskámban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Anita97

2018. október 19.

Mikor kényelmetlen a lencse, csepegtetek a szemembe és sokkal jobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

Mikor kényelmetlen a lencse, csepegtetek a szemembe és sokkal jobb

cattitude

2018. március 21.

~10 órát szoktam hétköznaponként képernyők előtt ülni, emiatt vettem ezt a műkönnyet. nekem eddig bevált, sok van benne, 60 napig felhasználható, az se baj, ha naponta többször kell csöppenteni a szemembe. én úgy emlékszem, hogy 500 forintért vettem (múlt héten voltam a dm-ben). úgy tűnik, a bevérzett szemet nem "gyógyítja", de ettől függetlenül jó termék, ezerszer inkább ezt használom száraz szemre, mint a Visine-t.
egyébként szemüveges vagyok, kontaktlencsét sose hordok, szóval lehet nekem ezért vált be jobban, mint lentebb másoknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Bettina13

2017. április 13.

Mostanában száraz a szemem, és ez volt az első, ami a kezembe akadt (amit kerestem, nem volt, ennek pedig biztató volt a neve...) - így velem jött. Nem irritál, de gyakorlatilag 20-30 perc után újra csepegtetnem kell (napi 8-12 órát ülök gép előtt, akkor muszáj használnom, természetben 30-40 percig érzem jónak a szemem), megint ott a probléma. Egy csepp viszont túl nagy, és sokáig kell rá várni. Ez a kis kiszerelés hamar elfogy így, de hogy újra nem veszem, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

Airin

2016. december 25.

Nagyon száraz a szemem,így muszáj használnom valamit a kontaktlencséhez. Ezt vettem meg,mert árban nagyon kedvező,de nekem azonnal csípi a szemem,ahogy becsepegtetek. Maradok inkább a drágábbiknál,amit először optikusnál kaptam. Ezzel meg még nem tudom mit csinálok :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

luckyschr

2016. november 26.

Kontaklencséhez ajánlották nekem többen is, hogy használjam, mert milyen jó. Hát nem tudom. Valaki írta, hogy pár percig hatásos. Én is csak ezt tudom mondani. Pár percig jó, mert nedves a szemed, aztán meg ugyanúgy ki van száradva. Nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.