Visiomax

Ár:   900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: gothmarypoppins, Módosítva: 2014. szeptember 17.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az optimális minőség biztosítása érdekében a VISIOMAX termékek gyártása során nagy hangsúlyt fektetneka szigorú minőségellenőrzésreés klinikai vizsgálatokra. A VISIOMAX hyaluront tartalmazó műkönny nedvességgel látja el a szemet, és ezáltaljelentősen javítja a kontaktlencse viselése közben a látást és a szem komfortérzetét. A hyaluronsav a szemben egy természetes anyag, mely képes vízmolekulákat megkötni. A szembenugyanakkor egyenletes védőréteget képez, melytartós hidratálást tesz lehetővé. Különösen akkor ajánlott a műkönny használata, ha a termelt könny mennyisége kevés. Mindenféle kontaktlencséhez használható, és annak is ajánljuk, aki nem visel kontaktlencsét.

Összetevők: Izotonikus Puffer Oldat, Sodium Hyaluronate, EDTA, Poliaminopropilbiguanide

szzh01

2020. január 10.

Nincs kontaktlencsém, más célokra vettem.
Ha belemegy valami a szemembe, ezzel mosom ki belőle. Megnyugtatja a szemet, gyors enyhülést hoz.
2. Szempillaspirálomat szoktam vele rendszeresen hígítani, amikor már kezd besűrűsödni. A spirált így sokkal tovább tudom használni úgy, hogy a festék sem lesz sűrű és csomós. Többször is ismételhető a hígítás, így a spirálból szerintem a szokott mennyiség többszöröse is kinyerhető, jóval tovább használható.

Igaz, hogy hivatalosan felbontás után 2 hónapig használható, de bevallom, nekem már 1,5 éve megvan (a dobozra írt szavatosságból még van hátra pár hónap), így a kibontás ellenére is tovább használom, mivel az égvilágon nincs semmi baja a cseppnek. Ha hűtőben tárolnám, szerintem még tovább állna el, ill. lehet, hogy így a hűsítő/nyugtató hatás is fokozottabb lenne. Lehet, be is teszem a hűtőbe... :-)

Összegezve: szerintem nagyon jó beruházás, jó érték-arányú, kis összegű befektetés, már legalább 2 spirál árát megspóroltam ezzel az egy flakonnal (és még bőven van benne folyadék), plusz hasznos dolog a családban egy ilyen nyugtató csepp, ami bármikor előkapható, ha valakinek belemegy valami a szemébe, ill. egyéb, enyhébb irritáció esetén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 10.

Nincs kontaktlencsém, más célokra vettem.

vkata96

2019. május 15.

Teszi, amit egy szemcseppnek kell, nem érzem, hogy gyengébben teljesítene mint egy drágább márkáé. Az tény, hogy csak egy időre szünteti meg a szárazságot és az égő érzést, de ennek elsősorban nyilván az okát kell kezelni. Vészhelyzetre nagyon jó, mindig a táskámban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Anita97

2018. október 19.

Mikor kényelmetlen a lencse, csepegtetek a szemembe és sokkal jobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

Mikor kényelmetlen a lencse, csepegtetek a szemembe és sokkal jobb

cattitude

2018. március 21.

~10 órát szoktam hétköznaponként képernyők előtt ülni, emiatt vettem ezt a műkönnyet. nekem eddig bevált, sok van benne, 60 napig felhasználható, az se baj, ha naponta többször kell csöppenteni a szemembe. én úgy emlékszem, hogy 500 forintért vettem (múlt héten voltam a dm-ben). úgy tűnik, a bevérzett szemet nem "gyógyítja", de ettől függetlenül jó termék, ezerszer inkább ezt használom száraz szemre, mint a Visine-t.
egyébként szemüveges vagyok, kontaktlencsét sose hordok, szóval lehet nekem ezért vált be jobban, mint lentebb másoknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Bettina13

2017. április 13.

Mostanában száraz a szemem, és ez volt az első, ami a kezembe akadt (amit kerestem, nem volt, ennek pedig biztató volt a neve...) - így velem jött. Nem irritál, de gyakorlatilag 20-30 perc után újra csepegtetnem kell (napi 8-12 órát ülök gép előtt, akkor muszáj használnom, természetben 30-40 percig érzem jónak a szemem), megint ott a probléma. Egy csepp viszont túl nagy, és sokáig kell rá várni. Ez a kis kiszerelés hamar elfogy így, de hogy újra nem veszem, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

Airin

2016. december 25.

Nagyon száraz a szemem,így muszáj használnom valamit a kontaktlencséhez. Ezt vettem meg,mert árban nagyon kedvező,de nekem azonnal csípi a szemem,ahogy becsepegtetek. Maradok inkább a drágábbiknál,amit először optikusnál kaptam. Ezzel meg még nem tudom mit csinálok :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

luckyschr

2016. november 26.

Kontaklencséhez ajánlották nekem többen is, hogy használjam, mert milyen jó. Hát nem tudom. Valaki írta, hogy pár percig hatásos. Én is csak ezt tudom mondani. Pár percig jó, mert nedves a szemed, aztán meg ugyanúgy ki van száradva. Nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

rocknrose

2015. december 19.

Nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Nekem bevált :)

lavender

2015. november 29.

Sajnálom, de le kell pontozzam ezt a terméket. Nekem is szemműtét miatt száraz a szemem, olcsóbb alternatívákat keresve vettem ezt a szemcseppet. A becseppentés utáni 5 percben kellemes, de kb. eddig tart nálam a hatása. Nagyon szárít, olyan mintha homokszemek lennének a szememben, és ki is pirosodik a szemem. Nem nem nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Kamillaneni

2015. november 26.

Kb másfél hete vettem a Dm-ben, mert kényszer műkönny felhasználó vagyok, és a legtöbbjét felbontás után 4-6 héten belül fel kell használni. Ami megmarad, azt meg kidobni.
Sajnos ez így anyagilag nem éri meg, így kerestem olyan alternativát. mely egyrészt ugyanolyan jó, mint az optikákban és gyógyszertárakban kapható cseppek, másrészt olcsóbb, és a felhasználási határideje sem két szempillantásban van meghatározva.

Ez a csepp is tartalmaz hyaluronsavat, ami azért jó, mert (még anno az egyik drágább márka vásárlásakor a gyógszertárban a néni azt mondta nekem) a rendszeres használattal egy ifő után visszaáll(hat) a normális könnytermelés is, mindenesetre nem fog annyira száradni a szem.

15 ml-es kiszerelés, és 60 nap a felhasználhatósága! :) Jobban szeretem az olyan cseppeket, melyeknek az állaga kicsit zselésebb, és a szememben marad, nem folyik szanaszét, de ettől függetlenül jó ez a csepp!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.