Best of Beauty 2019

X-Epil

Ár:   727 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 727 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: qwerygirl, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 727 Ft

Használata gyantázás után ajánlott, mely megnyugtatja a gyantázás során igénybevett bőrfelületet.

Ár: 727 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 799 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Narbeleth

2018. augusztus 21.

Lábon nem próbáltam, intim területen nem sokat ér, Valamit használ, de a vörösség marad. Az állaga géles, az illata enyhe, kellemes. Hűsít, viszonylag gyorsan beszívódik. Inkább leárazva éri meg (Rossmannban 500 Ft volt akciósan). Nem pontozom le, mert nagyon érzékeny a bőröm, és ugyanazt hozza, mint a hasonló készítmények.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

LegallyBlonde

2016. október 14.

Én nagyon szeretem. Hűsít, nyugtat és mióta használom szinte sosincs begyulladt szőrtüszőm, szőrbenövésem. Ráadásul az ára is nagyon baráti. Nekem újravevős mindenképp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

juditkaa70

2016. január 1.

Rendszeresen használom az X epil gyantát,és a X epil nyugtató gélt,és a gyanta lemosó olaját. Mind a három termék,tökéletesen teljesít! Gazdaságos,és árbarát is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 1.

ToriRenton

2014. augusztus 4.

Csak a bajszomat szoktam gyantázni, annak a helye pedig elég piros szokott maradni utána. (Mondjuk nekem érzékenyebb is a bőröm az átlagnál.) Kifejezetten hűsít, jó zselés állaga van, az illata is tetszik. Igaz, kicsit ragad használat után, de ennyit ki lehet bírni :) Gyorsabban elmúlik a pirosság is. Tényleg nehezebb kinyomni pár használat után, de egy alapvetően jó termék és az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Melda

2014. július 17.

Korrekt termék, amit ígér - nyugtatja az epilálás/gyantázás utáni bőrt - betartja. Korábban nekem is hasonló tapasztalataim voltak vele, mint az előző véleményezőknek, nevezetesen, hogy a szilárd zselés állaga miatt a végén alig lehetett kiütögetni a tubusból, de a mostani darabom kifejezetten folyós, semmi probléma nincs a kinyomásával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 17.

nicky965274

2014. május 30.

Hűsít, nyugtat. Ragadok tőle használat után még pár percig, és a flakonból is nehéz kivarázsolni ha már párszor használtunk belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

Móni@nya

2013. július 7.

Enyhe mentol illat és igazi zselé állag. Tárolása kizárólag fejjel lefelé! Különben nem jutsz hozzá a tartalomhoz. Akkor viszont óvatosan a nyomkorászással, ha csak nem akarsz magadra vastag réteg zselé pakolást.
Hűsít, picit talán nyugtat, kis jó indulattal hidratál is. Én megkedveltem, újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 7.

Edit89

2013. január 17.

A lábamon semmit nem csinált, sőt még ki is száradt tőle kicsit, a hónaljam viszont szebb lett. Tetszik az illata és, hogy géles, nekem nem ragadt, ellenben iszonyat nehéz kipréselni bármit is ebből a tubusból. Tulajdonképpen egy kímélő testápolóval lehet többre megyek. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

Rony

2013. január 5.

Nekem nem nyugtatta meg a bőröm, valamint nagyon ragacsos érzést hagyott maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

biondi

2013. január 4.

Jól ápolt, nem gyulladt be a bőröm szőrtelenítés után, ellenben azt hiszem kiütéses lettem tőle, de ez nem biztos, hogy ettől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.