Yves Rocher

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kicsi77, az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Az Yves Rocher kutatói a védő hatású árnika kivonatot a simító hatású rózsa kivonattal ötvözték a hidratált és puha kezekért, és ragyogó, ápolt körmökért.

Soraya

2022. február 5.

Szerintem ez a kézkrém az átlagostól is gyengébben hidratál. Egyáltalán nem vagyok vele megelégedve. Igazán nem extrém szárazak a kezeim, de téli időszakban a hatása számomra szinte a nullával egyenlő. Egyetlen pozitívuma, hogy viszonylag gyorsan beszívódik, de beszívódást követően szinte ugyanolyan száraz a kézbőröm, mint volt a használat előtt, és mégcsak nem is nyugtatja a bőrömet. Ár/érték arányban sem jön be. Jóval olcsóbban is lehet már hidratálóbb kézkrémeket találni. Biztosan nem fogom újra megvásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 5.

Jukka

2021. november 29.

Kellemes illatú és textúrájú krém. Gyorsan beszívódik. Az ára miatt nem teljes az elégedettségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

lisbeth10

2021. november 18.

Még a barátnőmtől kaptam ajándékba. Jó használni, gyorsan beszívódik, kellemes az illata. Korrekt krém

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

docsika9404

2021. május 18.

Szeretem ezt a krémet, tetszik az illata és puha lesz tőle a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Szeretem ezt a krémet, tetszik az illata és puha lesz tőle a kezem.

kincsq

2021. április 23.

Én nem nagyon szeretem, alig vártam hogy elfogyjon. Zsíros érzetet hagy a kezemen, nehezen szívódik be. Sajnos nekem nincs időm csak úgy lógva lenni, várva, hogy beszívódjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Buklika

2020. január 24.

Röviden: Jó kézkrém.
Hosszabban: Semmi extra. A körömágyamnál száraz a bőröm, és az elszáradt cafatokkal nyilván nem tud mit kezdeni, de kúraszerü használat mellet egy kicsit javított az összképen. Az összetevői szuperek. Ha már elfogyott minden kézkrémem itthonról (~ami jó soká fog bekövrtkezni) ezt veszem majd újra.
Az ajkam annyira ki tud cserepesedni, hogy márképes vagyok szinte bármit rákenni, ami hidratálást ígér... szóval mikor kettévàgtam a tubust, hogy a maradékot is (ami viszonylag sok volt) elhasználjam, kentem belőle a számra is - többször is. És nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Röviden: Jó kézkrém.

MNNiko

2020. január 14.

Először ajándékba kaptam ezt a krémet, de azóta már magamnak is megvettem.
Az illata nekem elsőre kicsit "fura" , nem tudtam eldönteni, hogy kellemes vagy zavaró, de végülis nem tartós, valamint, hogy használtam megszerettem az illatát. :)

Az állaga nem túl nehéz, így inkább tavasztól őszig szoktam használni. Viszont tökéletes táskába dobálós krém, mert azonnal beszívódik, mégis jól hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Először ajándékba kaptam ezt a krémet, de azóta már magamnak is megvettem.

tothblancsi

2019. december 31.

Ez az árnika "illat" szerintem büdös és nagyon harsány. Kár, mert amúgy jó kis krém lenne, ugyan azt nem látom, hogy a körmeim állapotán bármit is változtatna.
Nem fogom újra megvenni, ilyen áron akadnak jobb hidratálók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

Nem fogom újra megvenni, ilyen áron akadnak jobb hidratálók.

Horvathangelika1

2019. október 2.

Nem a legjobb hidratáló, viszont hamar beszívódik , és selymes, puha érzetet hagy maga után a kezemen. Az illata is tetszik ,már nem is tudom melyik változat van meg nekem, de mindegyik jó lehet. Legközelebb ha kezkremet veszek nem o lesz a befutó, mert szerintem vannak jobbak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 2.

blackveildreamer

2019. szeptember 21.

Bár az én kezem valóban száraz és problémás, de nekem sajnos nagyon kevés volt ez a krém, főleg hidegebb időben bármennyit rákenhettem volna a kezemre, semmivel nem lett jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.