Yves Rocher

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kicsi77, az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Az Yves Rocher kutatói a védő hatású árnika kivonatot a simító hatású rózsa kivonattal ötvözték a hidratált és puha kezekért, és ragyogó, ápolt körmökért.

Ár: 750 Ft , Eladó: zythamolnar
Állapot: új,bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a Stadionoknál személyes átvétel,vagy postazni is tudom postaköltség megfizetése mellett,előreutalás esetén.

Buklika

2020. január 24.

Röviden: Jó kézkrém.
Hosszabban: Semmi extra. A körömágyamnál száraz a bőröm, és az elszáradt cafatokkal nyilván nem tud mit kezdeni, de kúraszerü használat mellet egy kicsit javított az összképen. Az összetevői szuperek. Ha már elfogyott minden kézkrémem itthonról (~ami jó soká fog bekövrtkezni) ezt veszem majd újra.
Az ajkam annyira ki tud cserepesedni, hogy márképes vagyok szinte bármit rákenni, ami hidratálást ígér... szóval mikor kettévàgtam a tubust, hogy a maradékot is (ami viszonylag sok volt) elhasználjam, kentem belőle a számra is - többször is. És nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Röviden: Jó kézkrém.

MNNiko

2020. január 14.

Először ajándékba kaptam ezt a krémet, de azóta már magamnak is megvettem.
Az illata nekem elsőre kicsit "fura" , nem tudtam eldönteni, hogy kellemes vagy zavaró, de végülis nem tartós, valamint, hogy használtam megszerettem az illatát. :)

Az állaga nem túl nehéz, így inkább tavasztól őszig szoktam használni. Viszont tökéletes táskába dobálós krém, mert azonnal beszívódik, mégis jól hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Először ajándékba kaptam ezt a krémet, de azóta már magamnak is megvettem.

tothblancsi

2019. december 31.

Ez az árnika "illat" szerintem büdös és nagyon harsány. Kár, mert amúgy jó kis krém lenne, ugyan azt nem látom, hogy a körmeim állapotán bármit is változtatna.
Nem fogom újra megvenni, ilyen áron akadnak jobb hidratálók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

Nem fogom újra megvenni, ilyen áron akadnak jobb hidratálók.

Horvathangelika1

2019. október 2.

Nem a legjobb hidratáló, viszont hamar beszívódik , és selymes, puha érzetet hagy maga után a kezemen. Az illata is tetszik ,már nem is tudom melyik változat van meg nekem, de mindegyik jó lehet. Legközelebb ha kezkremet veszek nem o lesz a befutó, mert szerintem vannak jobbak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 2.

blackveildreamer

2019. szeptember 21.

Bár az én kezem valóban száraz és problémás, de nekem sajnos nagyon kevés volt ez a krém, főleg hidegebb időben bármennyit rákenhettem volna a kezemre, semmivel nem lett jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Aniko19870805

2019. április 15.

Jó kis krém, de nekem az illata nagyon nem vált be. Kicsi kiszerelésbe kaptam ajándékba egy utazó szetthez, így hamar elfogyott szerencsére. Nálam fontos az illat. Könnyen beszívódó, kellemes érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

eniko02

2019. április 13.

Zsírosabb kis krém, megfelelően hidratál, kellemes az illata is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Zsírosabb kis krém, megfelelően hidratál, kellemes az illata is.

Lucaanyukaja

2019. április 6.

Nagyon finom illatú,jól hidratálja a száraz kicserepesedett bőrt. Kicsit ragad ,de hamar beszívódik! Szuper. Én szeretem az yves rocher kézkrémeit!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

mese0211

2019. április 1.

Könnyen beszívódik, jól hidratál (bár télen nekem kicsit kevés volt, így tavasszal már tökéletes) az illata is különleges és sokáig elég. Akcióban vásároltam, így biztosan újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

aagica

2019. március 22.

Nekem a kedvenc kézkrémem, nagyon jó az illata és nagyon hatásos, évek óta ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak