Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szkzs, Módosítva: 2019. június 25.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Krémes és lágy sampon, mely közvetlenül a hajtőnél fejti ki hatását, miközben serkenti a fejbőr vérkeringését. A haj sokkal erősebb, ellenállóbb, és tömörebb lesz.

Bevimici

2020. május 6.

Imádom az illatát, olyan mint a frissen nyírt fű! Viszont szárította nagyon a hajamat, úgyhogy kell hozzá egy izmos balzsam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

kottakitta

2019. augusztus 28.

Ez a sampon fantasztikus!!! Nagyon-de-nagyon kezdett hullani a hajam (i.e. hajmosáskor rengeteg a kád szélére kihalászva) és ez megállította. Láttam a homlokom szélén az új kis haj-hajtásokat, tök érdekes volt. Rendkívül tudom ajánlani!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

ladywonderful

2019. május 30.

Most fogyott el az első flakon (kb 2 hónapig bírta heti 2 alkalmas használat mellett), úgyhogy ideje véleményt formálnom :)

Nagyon erőteljes frissen vágott fű, széna és csalán illata van, abszolút természetesnek hat és két nap múlva már érezni sem lehet. Én úgy használom, hogy Andrea cseppeket keverek bele, így azért jóval kevésbé hullik a hajam és egy kicsit gyorsabban is nő (bár ez korábbi megfigyeléseim alapján főleg a cseppeknek tudható be).

Nem szárít, vagy zsírosít, így vettem még egy flakonnal, amíg nem jön egy újabb vagy jobb sampon, ami miatt váltanék. 4 csillagot simán megérdemel szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Qwerty

2019. május 6.

Ez nem fűszag, ez frissen nyírt árokparti susnya, amibe pár békát is bedaráltak. Ennek ellenére kedveltem, aztán eleinte csak viszketett a fejbőröm, utána ki is pirosodott, sebesedett, korpásodott. Szóval van benne vmi, amit nem bírok. Kááár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 6.

csaktom

2019. április 7.

tusfürdőnek fogok venni nyárra, mert megszerettem a különleges fű-illatát, amikor évekkel ezelőtt próbálkoztam vele samponként. hajhullás ellen nekem férfiként nem elég, nincs benne DHT-blokkoló, a nélkül meg lehet akármilyen stimuláló, csak ront a helyzeten

a hatóanyag rövid leirasa

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 7.

a hatóanyag rövid leirasa

Holdsarlo

2019. március 29.

Segített a hajhullásomon és fokozta a hajam növekedését is. Az illatával nincs bajom, amúgy se érződik olyan sokáig. Nekem csak annyi bajom van vele, hogy kicsit sűrű az állaga és nehezen habzik fel. Tisztítóhatása is megfelelő számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

XiaoBai

2019. március 22.

Már kb. 2 éve ezt használom, voltak kikacsintások más samponok felé, de mindig visszatértem hozzá. Kevés is elég, szerintem habzik annyira, amennyire kell, jól tisztít, kíméletes a fejbőrhöz, és tényleg alábbhagyott a hajhullásom, régen fél maroknyi hajam is kijött egy-egy hajmosásnál, most csak pár szál (!). Jó kis tartást is ad a hajamnak, nem tudom, hogy bedúsult tőle, vagy csak volument adott, de lényeg, hogy többnek tűnik. Plusz mintha még lassabban is zsírosodna azóta a hajam, szóval tényleg nagyon jó :) Egyedül az illata nem tetszik, konkrétan fű illata van, így több év után eléggé csömöröm van tőle (ezért is próbálkoztam néha más samponnal) ,de ezen kívül max pont, mert tényleg a legjobb, amit eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Kataa94

2019. március 5.

Sajnos nincs túl sok pozitív tapasztalatom a samponnal. Észrevételeim:
1. Nagyon büdös...ennél csak a kénsamponom rosszabb.
2. Ugyanúgy, ha nem jobban hullik a hajam(bár babahajam is sok van, lehet ez a sampon érdeme is)
3. Talán még jobban zsírosodik a hajam, sokszor azt érzem nem is sikerül normálisan kimosni a hajam.
4. Ha sikerül akkor egyébként szép puha lesz, bár ez a balzsamom érdeme talán inkább.

Engem sajnos nem győzött meg, pedig nagyon bíztam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Sajnos nincs túl sok pozitív tapasztalatom a samponnal. Észrevételeim:
1. Nagyon büdös...ennél csak a kénsamponom rosszabb.

Engem sajnos nem győzött meg, pedig nagyon bíztam benne.

napocska32

2019. február 7.

Egyszerűen imádom, sosem vennék mást, mióta rátaláltam! Rengeteget dúsult tőle a hajam, szép fényes és puha, nagyon jó, friss illata van! Azért egy hajbalzsamot elbír mellé, de mindezek mellett egy csodaszer! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

tonic

2019. január 20.

Tény,hogy elég érdekes,jellegzetes az illata,de a cél a lényeg természetesen. Az utóbbi időben keveréket használok,ez, Plantur és Andrea csepp keverékét,és a hajam puha,fényes,alig hullik (nem úgy,mint régen), és egyre több hajam van,szóval hogy pontosan melyik használ,a fene sem tudja,de javul a helyzet folyamatosan hajfronton,és ez a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Felületaktív anyag és tartósítószer.