Ziaja

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beleza, Módosítva: 2012. január 30.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

Síkosító hatással rendelkezik. Megelőzi a bőr vízvesztését.

Kiszerelés: 30 ml

btia826

2022. március 5.

Egyszerű de nagyszerű termék, én leginkább éjszakára ajakápolónak használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 5.

Egyszerű de nagyszerű termék, én leginkább éjszakára ajakápolónak használom.

dorszzz

2021. augusztus 6.

Nagyon jó adag,jó áron. A kupakja nem akar visszacuppanni,csak sokadik próbálkozásra,de ezt leszámítva egy csoda találmány. Szempillára,szájra,parfümöt ráfújni,mindenre is jó. Száraz térdem+könyököm imádja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Regina91

2021. március 12.

Ha száraz az ajkam, akkor mindig ezért nyúlok, szerintem ez a leghatékonyabb termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

MagdaLiza

2021. január 10.

Multifunkcionális, praktikus, hasznos krém a vazelin, ezért szeretem annyira. Kenem a fülem mögé, nyakra ahová utána a parfümöt fújom, illetve ajakápolóként is szoktam alkalmazni. Ha lábszárra kenem, nyáron a napsütés által optikailag hosszabbítja a lábszárakat. Kis kiszerelés miatt kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 10.

Sziporka88

2020. április 12.

Nagyon tápláló krém. Kézre vagy ajakra is tökéletes. Semleges illatú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Nagyon tápláló krém. Kézre vagy ajakra is tökéletes. Semleges illatú.

seasalt

2020. február 3.

A legjobb ajakápoló, a közelébe sem ér semmi. A csomagolás viszont nem igazán működik, levenni, és főleg rendesen visszatenni a tetőt nagyon nehéz, mert csúszik, vagy nem tudom, de nem marad a helyén.

Update: leesett és azonnal eltört a teteje. Levonok egy csillagot a csomagolás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

GretaG

2019. június 30.

Már a 3. dobozzal veszem, egyszerűen minden gondomra ezt használom. A számra az arcomra a kezemre vagy bármi másra ami kicsit szárazabb a kelleténél :) Nekem nagyon nagyon száraz szinte már sebes a szám mert nagyon érzékeny és nekem eddig csak ez vált be. Hipp hopp rendbe hozza, nem úgy mint azok az agyon színezett és illatosított “ajakápolók” vagy mik. Ez 100% hidratálás mindenféle plusz illat meg szín nélkül és a bőrnek erre van szüksége. Bárkinek szívesen ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 30.

tinyblackpaw

2019. február 5.

Régebben minden kőolajszármazékot ördögtől valónak hittem, mániákusan kerültem ezeket az összetevőket, erre tessék... A téli hideg miatt extrémen kiszáradt kézfejem, kicserepesedett ajkaimat éjszakára ezzel kenem be, másnap nyoma sincs a szárazságnak. Nehezen vagy szinte sehogy nem szívódik be ami nem is baj, éjszaka viszont ez nem zavar különösebben. Száraz talpakra és könyökre is használom illetve a parfümöm tartósabbá tételéhez is. Sokoldalúan használható, kicsi kiszerelése ellenére nagyon sokáig elég és nagyon olcsó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Eszter4

2018. május 27.

Jól ápolja a szárazabb területeket :) Ár-érték arányban is elég kedvező

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Jól ápolja a szárazabb területeket :) Ár-érték arányban is elég kedvező

Csibe11

2018. április 7.

Csodaszer és mindenre jó. Mindig van a táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Csodaszer és mindenre jó. Mindig van a táskámban.

Emolliensek: Petrolatum