Ziaja

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beleza, Módosítva: 2012. január 30.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

Síkosító hatással rendelkezik. Megelőzi a bőr vízvesztését.

Kiszerelés: 30 ml

GretaG

2019. június 30.

Már a 3. dobozzal veszem, egyszerűen minden gondomra ezt használom. A számra az arcomra a kezemre vagy bármi másra ami kicsit szárazabb a kelleténél :) Nekem nagyon nagyon száraz szinte már sebes a szám mert nagyon érzékeny és nekem eddig csak ez vált be. Hipp hopp rendbe hozza, nem úgy mint azok az agyon színezett és illatosított “ajakápolók” vagy mik. Ez 100% hidratálás mindenféle plusz illat meg szín nélkül és a bőrnek erre van szüksége. Bárkinek szívesen ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 30.

tinyblackpaw

2019. február 5.

Régebben minden kőolajszármazékot ördögtől valónak hittem, mániákusan kerültem ezeket az összetevőket, erre tessék... A téli hideg miatt extrémen kiszáradt kézfejem, kicserepesedett ajkaimat éjszakára ezzel kenem be, másnap nyoma sincs a szárazságnak. Nehezen vagy szinte sehogy nem szívódik be ami nem is baj, éjszaka viszont ez nem zavar különösebben. Száraz talpakra és könyökre is használom illetve a parfümöm tartósabbá tételéhez is. Sokoldalúan használható, kicsi kiszerelése ellenére nagyon sokáig elég és nagyon olcsó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Eszter4

2018. május 27.

Jól ápolja a szárazabb területeket :) Ár-érték arányban is elég kedvező

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Jól ápolja a szárazabb területeket :) Ár-érték arányban is elég kedvező

Csibe11

2018. április 7.

Csodaszer és mindenre jó. Mindig van a táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Csodaszer és mindenre jó. Mindig van a táskámban.

Kencefice

2018. február 28.

Az egyetlen fegyverem, ami segíteni tud a fűtéstől kiszáradt bőrömön és ellensúlyozza a konstans megfázási tüneteimet.
Mindenhova jó, filléres csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

Mindenhova jó, filléres csodaszer.

Stephanieee

2018. január 11.

Hat.. nem tudom,tenyleg szuperul hidratal es jo hogy szuper erzekeny börre is kenheto de az allaga.. ez a ragados,soha be nem szivodo reteg.. nem birom ki,hogy ne mossam le :/ viszont nagyon nem huzom le mert szuper gazdasagos(ugyanis soha nem fogom elhasznalni mert annyira nem jon be :D :D) es 400 ft volt?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

BloodEve

2017. augusztus 15.

Kiválóan hidratál, és felpuhítja a sebet, a száraz könyököt,talpincócskát, ajkakat hidratálja, nekem az izzadásgátló hatását és illatát is felturbózta.
Pár hete láttam egy videjot, amiben egy csaj no makeup sminket készített és ezzel tunningolta fel a pilláit. Iszonyat Boost- hatás! Nem hittem neki, túl szép volt, hogy igaz legyen.:D Gyakorlatilag úgy kell elképzelni, mintha egy fonnyadt virágra vizet öntenél, ami pár óra alatt megszívja magát és életre kel, kérem szépen, ez is ezt csinálja. A pilla és szemöldök szálak életre kelnek. Egyrészt vastagabbá és élénkebb színűvé válnak, a pillák felemelkednek, mint göndörítés után és úgy is maradnak egész nap. A mennyiséggel csínján kell bánni, a csaj nagyon vastagon kente, ami nálam pöppet túmács volt,mint a felnőtt filmeken a csajok arcán a szerelmi nedű. Pár perc alatt túlpuhultak, görbültek jobbra, balra és irritált is, ha szolidan,kis vékony rétegben átmasszírozod az ujjaiddal a pilla és szemöldök sort, azok tetejét, akkor megtartja a szálakat és a formát is. Elkerülhető, hogy a spirál festék miatt összeragadjon a pilla és hogy törjön, nap végén pedig tiszta marad a sminklemosó vatta.
300 pénzt megér, mindenre megoldás! Ha elüt egy traktor, arra nem! De minden másra jó.;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

csill87

2017. augusztus 12.

Mivel a Carmexnek is a fő összetevője a Vaseline, nagyon ki szerettem volna próbálni ajakápolásra, és azt kell mondanom, hogy nagyon bejött, szerintem ezen túl mindig tartok egy kis kiszerelést a sminkes fiókomban. Nagyon jól ápolja az ajkakat, éjszakára is fel lehet kenni, de én sminkelés elején szoktam használni és gyönyörűen felpuhítja az ajkakat, ráadásul szép szájfényes csillogása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

pannababo

2017. május 12.

Ami elvárhatóa terméktől :
vizmegkotő hidratáció
irritáció mentesség
tartósság
Szerintem, nagyon lebecsült termék a vazelin , sokat szidják, pedig a medicina minden extra érzékenységre, égési sérülésre ezt alkalmazza, nagyon hasznos és olcsó darab.
Én a szemem alá kenem , és sokkal kisimultabb a bőröm, ajakápolásra is alkalmas. Ha az arcbőrömmel nem vagyok elégedett, kis adag vazelin és tengerisó mixturáját kenem az arcomra, próbáld ki, ha olcsó, természtes és látványos eredményt szeretnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

Ami elvárhatóa terméktől :
vizmegkotő hidratáció
irritáció mentesség
tartósság

1999

2017. április 23.

Nekem nagyin tetszik a kis csomagolás, praktikus. Én a számra szoktam használni és parfüm alá, hogy tovább megmaradjon az illata, szerintem jó. Ár/érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Emolliensek: Petrolatum