-Agi-

Regisztráció dátuma: 2014. június 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. június 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2017. május 18.

A fedése közepes, a sötétebb árnyalat pont jó a szemem alá, pedig világos a bőröm. Tartós, púderezni sem kell, nem ül bele a ráncokba, egész olcsó, természetes hatású. Elégedett vagyok vele!

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. május 18.

Update: nem szárad meg, elmászik a helyéről, beleül a ráncokba, nem tartós (púderrel sem). Pedig száraz bőröm van... Az Essence korrektora is sokkal jobb!
A fedése egész jó (közepes), nem szárít, nem ül bele a ráncokba, púderrel egész tartós, de a munkanap végére ugyanúgy összeáll pici pöttyökbe, amit utána javítani sem lehet, szóval sajnos nem fogom újra venni. A Maybelline Fit me kicsit hígabb, a fedése nagyjából azonos, nem olyan tartós, de azt újra tudom applikálni nap közben, nem kell lemosni az előző réteget. A Catrice színválasztéka sem a legjobb, és oxidálódik.
A tégelyes változatát bőrhibákra használom, azzal jobban meg vagyok elégedve.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2017. május 18.

A rengeteg pozitív vélemény hatására megvettem... Számomra borzalmas. Az első használatkor sikerült az óriás méretű tüskéit a szemembe állítanom, ami mondjuk az én hibám, de ilyen nem nagyon fordul elő velem. Egyszerűen nem jutok elég közel a pillák tövéhez a tüskék miatt. Nagyon sok a festék a kefén, az első réteg még okés, de javítani már nem szabad, mert olyan póklábakat csinál, hogy rossz tükörbe nézni. Nehezen szárad, pislogásnál alul-felül vastagon maszatos leszek, ezt szintén csak ennél a spirálnál tapasztaltam. Nap közben is nyomot hagy, lemosni viszont nehezebb, mint egy vízálló szempillaspirált. A szemem is irritálja, megy a kukába... Általában L'oréal és Maybelline spirálokat veszek, azok sem tökéletesek, de ehhez képest hibátlanul teljesítenek. Nem volt drága, de annyit se ért.

1 ÖSSZETEVŐ

Tripeptide-5 pep EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen