03aniko12

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Paco Rabanne Olympéa Legend EDP

Paco Rabanne Olympéa Legend EDP
2019. május 12.

Imádom!! ;)
Az elso verzioja reg megvan es meg csak a fele fogyott el (nem lettunk joban)
Ez viszont szerelem lett teljesen. Kicsit eros,tomeny illat. Nyaron szerintem sok lenne,ettol fuggetlenul kedvemcem lett. Tartossaga teljesen jo egesz nap erezni. En se vaniliat se semmit nem erzek amugy csak a finom cukorka illatot magamon.Na jo talan a szilvas jegyet erzem fujas utan,majd kesobb a vaniliat.

Pupa Professionals BB Cream + Anti-Etá

Pupa Professionals BB Cream + Anti-Etá
2019. március 17.

Félve vettem meg. Évek óta a kedvencem a Loreal BB krém,de mivel nem gyártják már keresnem kellett helyette valamit.
Hosszas keresés után erre esett a választásom. Színt mindig nehezen választok,mivel szolizok kb minden sárga lesz a barna bőrömön. Ebből a 002 sand tökéletes színben. Elég sűrű nagyon hasonlít az esteé lauder bb krémre. Felvinni kicsit nehézkes,bár én ujjal szoktam,de betuházok egy beauty ble derre,hátha azzal könnyebb lesz. Nagyon szépen egységesíti a bőröm. Száraz a bőröm 2 kis pontban viszont kiemelte a száraz részt (eddig minden kiemelte,szóval ezt nem tekinten negatívumnak). Egy problémám volt vele,hogy az arcomon ahol néha tágak a pórusaim ott kicsit ezt kiemelte. Lemosásnál meglepődtem,hogy mintha alapozót mosnék le. Más BB kb nap végére meg se látszott.
Összességében teljesen elégedett vagyok vele. Biztosan újraveszem.

Pupa Luminys Púder

Pupa Luminys Púder
2019. március 17.

Elégedett vagyok vele. Eddig max factor púdert használtam évekig amit szerettem is,de szerettem volna valami mást is kipróbálni. Ezt ajánlották a bőrtipusomra. Meglepően jól fed,talán kicsit jobban el is kell dolgozni az ecsettel. A szín nem teljesen passzol de most 2 szín között vagyok. Szerintem jó kis termék biztosan újra veszem.