Best of Beauty 2019

0808

Regisztráció dátuma: 2015. december 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 30.
Bőrtípus: -

Juliette Has a Gun Citizen Queen EDP

Juliette Has a Gun Citizen Queen EDP
2019. július 2.

2017. május. 25
Imádott vacillahercegnőm !-már csak így emlegetem, mert ettől többet eddig egyetlen egy parfüm sorsáról sem agyaltam, legtöbbször tiszta sor: szeretem, nem szeretem, kell ,nem kell, max egy kicsit később visszatérek egyes bukdácsoló delikvenseimhez még egy próba erejéig, no de ez itt teljesen elbizonytalanított. Nagyon sokáig napirenden volt, mitévő legyek, nem tudtam viselni de nem tudtam elengedni sem , komolyan mondom kikészített. (Talán már akkor is anyára várt?!)

Az illatjegyei a pozitív vélemények a külcsín felcsigázott és bátorkodtam egy 10ml fújóst vendégül látni nálunk.
Spricc, csönd, húúú ez szép és finom, nincs durva rózsafelhő , egyedi, simulékony szerethető különleges csoda és mégis félreraktam. Valahogy nem én vagyok, nem is tudom, de nagyon tetszik, de rajtam fura , nem értettem magam mit sz@rozok ennyit ... - gondolatok közepette hosszú hónapokig tartó tipródás után menesztettem a majd később újraéljük szekcióba.

Egyik vasárnapi mami- unoka parfümparádézás közben lányom jutalmul ebből fújt mamira, mert "végre értelmezhető és felismerhető" kislányt tudott rajzolni. Anya szerelembe esett én pedig békés megnyugvásba.
A kapcsolatunk itt el is dőlt!
Így aztán ahányszor találkozunk és megérzem anyán, nyugtázom, tökéletes harmóniában vannak, annyira összeillenek olyan igazi meleg biztonságos anya illat!

UD: Ő ANYA! Szerencsére rajta kívül még soha senkin nem éreztem, így ő jelenti nekem az anyukámat!
Remélem még jó sokáig itt lesznek velem ♥

Michael Kors Wonderlust EDP

Michael Kors Wonderlust EDP
2019. április 15.

2018. Április 4.
Imádom!! Ő most a vigaszom és fájdalomcsillapítóm!
Mennyire szép tavasz (lenne) ez most vele, próbálom feledtetni a törött lábam okozta dühömet, szívfájdalmam, hogy a tréning nacin kívül nem sok minden jön rám, így aztán jobb híján most ő öltöztet .
Sajna rajtam nem igazán tartós, így fújom úton útfélen.
Isteni fincsi krémes mandulás virágillat!
Jöhet akár intravénásan is!!!!!

ud:Ciki nem ciki én azóta is imádom , igaz nem is niche, de akkor is imádom!
Olyan nagy divat lett most lehúzni az új generációs alkotásokat és a niche világába menekülve szapulni a hétköznapi drogériás illatokat(megjegyzem van amelyik tényleg megérdemli) de ez sem érdekel , benne találtam meg igazán önmagam, így aztán kimerem jelenteni, hogy Signature illatom lett!!!! Ő én vagyok!!!
Az íratlan statisztikám szerint, évek óta a legtöbbet használt illatom lett az első napsugarak megjelenésétől egészen 30 fokig. Így méltán kiérdemelte a titulust.
ui:Egy éve panaszkodtam a tartósságát illetően, de egy kis vazelinnel rásegítek és máris jobb a helyzet.
I♥Wonderlust!

Eveline Cosmetics Oils of Nature Luxus Száraz Olaj + Regeneráló Szérum

Eveline Cosmetics Oils of Nature Luxus Száraz Olaj + Regeneráló Szérum
2019. április 8.

A hatása tényleg jó . Valóban értékes olajokkal gazdagították, legfőképp a marulának örülök. A parfüm viszont jujj de nem kellett volna bele, főleg így az inci lista második sorába és rajtam totál légyirtó szaga van. Alig várom, hogy pár perc múlva elpárologjon és csak az olaj illatát érezzem, ami köztudott nem túl fincsi de inkább az mint ez a légyirtós bűz.(arcra én nem használom)

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ