0808

Regisztráció dátuma: 2015. december 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 30.
Bőrtípus: -

Megnézem

Thierry Mugler Angel Nova EDP

Thierry Mugler Angel Nova EDP
2021. május 28.

Málnaszörpös Delina feeling ,csipet Armaf fémmé elegance kísérettel.

Van Cleef & Arpels C.E. Bois Doré EDP

Van Cleef & Arpels C.E. Bois Doré EDP
2020. június 27.

Kommentár nélkül: Batiste medium & brunette száraz sampon illata van....

Juliette Has a Gun Citizen Queen EDP

Juliette Has a Gun Citizen Queen EDP
2019. július 2.

2017. május. 25
Imádott vacillahercegnőm !-már csak így emlegetem, mert ettől többet eddig egyetlen egy parfüm sorsáról sem agyaltam, legtöbbször tiszta sor: szeretem, nem szeretem, kell ,nem kell, max egy kicsit később visszatérek egyes bukdácsoló delikvenseimhez még egy próba erejéig, no de ez itt teljesen elbizonytalanított. Nagyon sokáig napirenden volt, mitévő legyek, nem tudtam viselni de nem tudtam elengedni sem , komolyan mondom kikészített. (Talán már akkor is anyára várt?!)

Az illatjegyei a pozitív vélemények a külcsín felcsigázott és bátorkodtam egy 10ml fújóst vendégül látni nálunk.
Spricc, csönd, húúú ez szép és finom, nincs durva rózsafelhő , egyedi, simulékony szerethető különleges csoda és mégis félreraktam. Valahogy nem én vagyok, nem is tudom, de nagyon tetszik, de rajtam fura , nem értettem magam mit sz@rozok ennyit ... - gondolatok közepette hosszú hónapokig tartó tipródás után menesztettem a majd később újraéljük szekcióba.

Egyik vasárnapi mami- unoka parfümparádézás közben lányom jutalmul ebből fújt mamira, mert "végre értelmezhető és felismerhető" kislányt tudott rajzolni. Anya szerelembe esett én pedig békés megnyugvásba.
A kapcsolatunk itt el is dőlt!
Így aztán ahányszor találkozunk és megérzem anyán, nyugtázom, tökéletes harmóniában vannak, annyira összeillenek olyan igazi meleg biztonságos anya illat!

UD: Ő ANYA! Szerencsére rajta kívül még soha senkin nem éreztem, így ő jelenti nekem az anyukámat!
Remélem még jó sokáig itt lesznek velem ♥

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ