0bikbik0

Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Revolution Pro Supreme Eyeshadow Palette

Revolution Pro Supreme Eyeshadow Palette
2020. január 25.

Két szinárnyalatot is választottam, egy rózsaszines (Allure) és nude-os (Captive) jött velem haza. Az árához képest extra minőségű, krémes, pigmentált, tartós, csodás szinekkel.

Manna Vulkáni Kőzeten Szűrt Shea Vaj Grapefruit-Neroli Illóolajjal

Manna Vulkáni Kőzeten Szűrt Shea Vaj Grapefruit-Neroli Illóolajjal
2020. január 1.

Használati értéke nekem nulla.

1. Zsiros, kásás, kenhetetlen (használtam/használok shea vajat, ismerem az általános állagát, de ez nem elfogadható minőség).

2. Büdös. Nem a dobozban, és nem felkenéskor, hanem utána pár perccel a bőrön dohossá, fullasztóvá, orrfacsaróan irritálóvá válik (más kozmetikumokban kifejezetten a citrusos illatokat keresem, szeretem, tehát nem magával az illattal, hanem ennek a krémnek a viselkedésével van a probléma...)
A túl magas illóolaj-tartalom miatt arcra, szemkörnyékre egyébként sem lehet ajánlott, még rezisztens bőr esetén sem.

3. Keveset nem lehet belőle használni, mert akkor kenhetetlen. Kicsivel többet használva meg zsirosbödön hatás...soha be nem szivódó réteg, amit a ruha, használati tárgyak koptatnak le a bőrről, amit aztán elég nehéz eltávolitani róluk.

4. Mivel zsir, folyadék nélkül csak a meglevő viz távozását akadályozza, vagyis a hidratálásnak csak egy kis kivánalmát teljesiti önmagában. Ha száraz a bőröm, ettől nem lesz hidratált...Vizesen használva meg - a többi általam használthoz képest - kásás, kenhetetlen, darabos állaga lesz, ami kézmelegre sem oldódik.

Nyilván a shevaj hatásait ismerem, és megvan a helye a bőrápolásomban is, de ezzel az "illattal" gyakorlatilag teljesen használhatatlanná tették ezt a terméket (jószándékú ajándékként kaptam, örültem is neki, de ... egyenlőre nézegetem a tégelyt, hogy mire is lehetne a gyakorlatban jól használni.)

Az árát már nem is emlitem (nem én fizettem ugye), jelentősen túlárazott.

Pupa Glow Obsession Compact Blush Highlighter

Pupa Glow Obsession Compact Blush Highlighter
2019. november 16.

Megszerettem nagyon. Diszkrét kis szine van, diszkrét a csillogása is (egyáltalán nem "szikrázik" ...) Nekem mindennapi használatra is tökéletes, igaz, óvatosan viszem fel, nehogy túllzásba essek.

3 ÖSSZETEVŐ