0bikbik0

Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture Rúzs Hidratáló Hatással

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture Rúzs Hidratáló Hatással
2021. december 30.

Több árnyalatom is van belőle:
17-es Rose Dahlia - rózsaszínes, abszolút mindennapi alapszín
73-as Rhytm Red - picit narancsos piros, nekem ő is elmegy hétköznapra, de kétségkívül feltűnőbb szín
1966-os Rouge Libre - barnáspiros erős fedésű szín. Őt szeretem legkevésbé, a sötét színek sajnos öregítenek már (ő ajándék volt...)

Valamennyi tartós rajtam, sőt maszkálló is néhány óráig (maszkja válogatja..., de alapvetően nem okoz nagy gondot.) Evés-ivást nekem bírja, de én evés-ivás után automatikusan igazítom a rúzsomat, ezért lehet fel sem tűnik a kopás.
Krémes, nem szárít.
Ami talán túlzás lehet, az erősen parfümös illat, de még mindig inkább ez, mint amit néhány rúzson néha érzek (mintha dohos zsír lenne ... nem is értem, pedig mindig figyelek vásárlásnál a lejárati időkre...). Szóval nekem az illata is inkább kellemes, mint irritáló.

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2021. december 30.

Tavaly karácsonyi ajándék volt, és sokáig elő sem vettem, mert annyira nem nyűgözött le elsőre... Aztán egyszercsak előkerült, és mindennapi társammá vált. Ami azért is érdekes, mert elméletileg a rózsa is kellene, hogy domináljon benne, de én pont azt nem érzem. Inkább a frézia, vanília...Lehet, hogy tucatillatnak van bélyegezve, de nekem akkor is nagyon finom, elegáns stílus társul hozzá.

Kiehl's Ultra Facial Cream

Kiehl's Ultra Facial Cream
2021. december 30.

Ilyenkor télen használom, ilyenkor tökéletes.
Krémes, lágy, könnyen felszívódik. Puha pofi a végeredmény.
Ennél többet nem tud, de nem is ígér mást :-)

3 ÖSSZETEVŐ