0bikbik0

Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Pupa Made To Last Lip Duo

Pupa Made To Last Lip Duo
2020. július 31.

Mindig elcsodálkozom a Pupa rúzsokon...Nagyon jól sikerült termékek, teljesen korrekt áron.
Tökéletes tartósság, csodás szinek, kellemes viselet. Ez a rúzs sem kivétel.
Könnyű felvinni, szépen terül, nem foltos. Hamar szárad, aztán egész nap tart. Evés ivás mehet mellette, max. picit kell rajta igazítani.
Bírja a maszkot is! (ez az egyetlen rúzsom, ami nem kenődik fel a maszkra...)
Használom fedőréteggel és anélkül is, mindenhogy tökéletes.
Három árnyalatom van, de érik a továbbiak beszerzése is.

BaByliss Ionos Meleglevegős Hajformázó 3 Funkcióval

BaByliss Ionos Meleglevegős Hajformázó 3 Funkcióval
2020. február 9.

El nem hittem volna, hogy ez milyen praktikus! A hajszáritásban az egyik legjobban utált rész, amikor körkefével próbálok némi dúsitást adni a szálló, vékonyszálú hajamnak. Ezzel a kis szerkezettel egy álom a körkefés száritás.
Hajszáritóval előszáritom a hajam, aztán kisebb tincsekre osztva szépen átforgatom. Mintha rövidebb idő alatt meg is száradna, mint a sima kefe+hajszáritó párossal, és még feleannyi energiát is kell beleáldozzak, mert a kefe mozog (ráadásul két irányba).
A fix fejet még nem használtam, de utazásnál a simitófejet, meg a szűkitőt már igen, és az is nagyon praktikus volt.

Betty Barclay Pure Style

Betty Barclay Pure Style
2020. február 8.

Nem hivalkodó az illata, olyan kis hétköznapi, egyszerű, semmi komplikáció, "csak" tisztaságillat. Az utóbbi időben gyakran megdicsérik rajtam, pedig tényleg semmi extra nincs benne szerintem. Mindennapi használatra, stabil, megbizható, nem lehet vele mellélőni. Nem nagyon tartós, az igaz, de nem is az az árkategória, ahol ez zavarna. Mivel van kis kiszerelésben is: újrafújom :-)

3 ÖSSZETEVŐ