0bikbik0

Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

BaByliss Ionos Meleglevegős Hajformázó 3 Funkcióval

BaByliss Ionos Meleglevegős Hajformázó 3 Funkcióval
2020. február 9.

El nem hittem volna, hogy ez milyen praktikus! A hajszáritásban az egyik legjobban utált rész, amikor körkefével próbálok némi dúsitást adni a szálló, vékonyszálú hajamnak. Ezzel a kis szerkezettel egy álom a körkefés száritás.
Hajszáritóval előszáritom a hajam, aztán kisebb tincsekre osztva szépen átforgatom. Mintha rövidebb idő alatt meg is száradna, mint a sima kefe+hajszáritó párossal, és még feleannyi energiát is kell beleáldozzak, mert a kefe mozog (ráadásul két irányba).
A fix fejet még nem használtam, de utazásnál a simitófejet, meg a szűkitőt már igen, és az is nagyon praktikus volt.

Betty Barclay Pure Style

Betty Barclay Pure Style
2020. február 8.

Nem hivalkodó az illata, olyan kis hétköznapi, egyszerű, semmi komplikáció, "csak" tisztaságillat. Az utóbbi időben gyakran megdicsérik rajtam, pedig tényleg semmi extra nincs benne szerintem. Mindennapi használatra, stabil, megbizható, nem lehet vele mellélőni. Nem nagyon tartós, az igaz, de nem is az az árkategória, ahol ez zavarna. Mivel van kis kiszerelésben is: újrafújom :-)

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre
2020. február 8.

Kellemes kis alapdarab. Kellően hidratálja kezem bőrét, hamar, pillanatok alatt beszivódik, nem hagy ragacsot maga után (a legtöbb vazelines krémmel ez a problémám, és bár nagyon hatékonyak, csak estére tudom őket használni). Van ennél sűrűbb, nehezebb kézkrémem is (ami a köröm melletti bőr hidratálásával is megbirkózik), de a mindennapokra ez tökéletesen megfelel. Az illata érdekes, de engem nem irritál.

3 ÖSSZETEVŐ