0kosan

Regisztráció dátuma: 2014. január 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 13 eladás
Megnézem

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick
2019. március 26.

I rebel... Foltosra, csomósra szárad, felkenés után rögtön húzódik tőle az ajkam, nagyon szárít. :(

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2017. február 17.

El sem hiszem, hogy végre, VÉGRE megvan! Annyit még a Nude Make Up Kitet sem kellett kajtatni, mint ezt... pedig havonta 2-3-szor járok Rossmannban, de valahogy soha nem voltam jókor jó helyen. Október közepe óta szerettem volna megvásárolni, az elmúlt héten összesen 8-szor voltunk Rossmannban a vőlegényemmel közösen együtt véve, végül ő járt ma sikerrel, ráadásul a hozzánk legközelebb eső boltban (Bp. Dráva utca). Rögtön ki is próbáltam mindkettőt, szerintem szuperek. Eddig csak olyan matt folyékony rúzshoz volt "szerencsém", ami ragad száradás után, féltem, hogy ez is fog, de egyáltalán nem, inkább egy kicsit krémes marad az állaga, igaz, én az egész számat besatíroztam a ceruzával felkenés előtt. A nálunk elérhető mindkét szín gyönyörű, nem is tudom eldönteni, melyik tetszik jobban. Semmi illata/íze hála istennek, nem szárít (!!!), olyan érzés, mintha semmi nem lenne az ajkaimon. Felkenés után egyébként egy kicsit irritál (=bizsereg a szám), de ez nagyon hamar elmúlik, és szerintem az lehet a ludas, hogy a ceruza hegyével apró felületi karcokat ejtek az ajkaimon. Az evést-ivást is egész jól bírja és nekem nyomot is csak minimálisan hagy.

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2015. június 4.

Régóta szemeztem a 261-es árnyalattal, de teljes áron féltem megvenni és milyen igazam volt! Most akciósan 600-ért elhoztam, a színében nem is csalódtam, de az állaga rettenet. Nyúlik, pedig nem túl sűrű, már az első réteg felszedi önmagát felkenéskor, képtelenség egyenletesen eloszlatni, brr.... emiatt lassan is szárad. A 2. réteggel persze javul a helyzet, de nem eléggé, buborékosodik is. Fujjfujj