1999

1970 pont

Regisztráció dátuma: 2014. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1970 pont

Regisztráció dátuma: 2014. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 20 vétel
Megnézem

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2021. május 13.

Használtam már más ilyen szérumot úgyhogy van már viszonyítási alapom és azt kell mondjam, hogy kellemesen csalódtam a termékben. Volt már rossz tapasztalatom Revox termékkel és kicsit féltem is emiatt, de szerencsére nem volt semmi gond ezzel a szérummal. Az állaga egy kicsit sűrűbb ahhoz képest, amit egy szérumnál megszoktam de nem zavar. Kellemesen hidratál anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után. Használatakor láthatóan egységesebb a bőröm, enyhíti a pirosságot. Ezen felül még a zsírosságon is segít ami miatt sokszor nyúlok érte sminkelés előtt. Az ára meg az elérhetősége pedig plusz pont.

Maybelline Baby Skin Pore Eraser

Maybelline Baby Skin Pore Eraser
2021. május 5.

Sokáig használtam, nekem egy kevés is elég volt belőle, így viszonylag sokáig kibírta egy tubus. Nem volt rossz, szerintem korrekt, de találtam közben mást, ami jobban működik a bőrömmel. Finomított a pórusok kinézetén de a leírásban szereplő pórusösszehúzó csalóka, hisz a pórusoknak csak a kinézetét lehet ideiglenesen megváltoztatni, a méretét nem. Tartósabb lett tőle a sminkem, de amilyen zsíros volt régebben a bőröm, sajnos ez sem volt csodaszer. Ha valakinek nem olyan zsíros a bőre, akkor jól működhet, de ha valakinek hamar kifényesedik a bőre, akkor nem ez a legjobb választás.

e.l.f. Studio Stipple Sminkecset

e.l.f. Studio Stipple Sminkecset
2021. május 3.

Nagyon jó kis ecset. Leárazva vettem és örülök, hogy rátaláltam mert nagyon szépen el lehet vele dolgozni az alapozót és a korrektort is. Próbáltam már több ecsetet, blendert meg más alapozó szivacsot is de ez vált be eddig a legjobban. Mosásnál eddig nem hullatta a szőrét és remélem nem is fogja. Nagyon megérte az árát, eddig teljesen meg vagyok vele elégedve.

4 ÖSSZETEVŐ