1999

Regisztráció dátuma: 2014. március 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. március 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 20 vétel
Megnézem

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2020. augusztus 7.

2 szín van meg nekem, a 03 Brun Cuivré és a 34 Rose d'Or. Szép színek és nehezen, de építhetőek is. Csak világos bőrre ajánlom, mert sötétebben nagyon meg kéne velük küzdeni, hogy látszódjanak. Amikor megvettem őket, akkor 50%-kal le voltak értékelve és volt még pluszban egy 50%-os kuponom. Így, hogy 750 Ft volt darabja megérte, de teljes áron biztos nem venném meg.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2020. április 16.

Világos és érzékeny bőröm van, így kerestem valamit nyárra, ami megvéd a leégéstől és ebben segített is. Törökországban voltunk a családommal és rajtam kívül mindenki leégett pedig én vagyok a legsápadtabb. DE! Az erős túlzás, hogy mattít, max akkor, ha valakinek normál, esetleg kombinált a bőre. Még hidegebb időben is 2-3 óra után átfénylik a smink. Bizonyos hidratálókkal nem akar együttműködni és kukacosodik. Ennek ellenére 4 csillagot adok neki és nem hármat, mert tényleg megvédi a bőrt a napsugaraktól és nem okozott pattanást.

Update: Amióta írtam megváltozott a bőröm, vízhiányos lett és mivel egyre jobban süt a nap, újra elővettem a fényvédőt. Már nem fényesedik át annyira a sminkem de nap végére érzem, hogy szárít. A kukacosodáson egy kicsit segített, hogy még azelőtt használtam a naptejet, hogy a bőröm teljesen beszívta volna a hidratálót de mivel sminkeléskor is kukacosodik, ez nem javított sokat a helyzeten. Az igazi bajom viszont az az, hogy szemmel láthatóan romlott tőle a bőröm állapota. Ez alatt a pár nap alatt nagyon sok miteszer és kis pukli lettek az arcomon. Egy pontot leveszek, mert az okés, hogy zsíros bőrre való de a zsíros bőr is lehet vízhiányos és ennyi pénzért elvárnám, hogy ne szárítsa a bőröm vagy legalább rendesen alá tudjak hidratálni és azt, hogy ne legyek tőle miteszeres.

Garnier Bio Búzavirág Micellás Víz

Garnier Bio Búzavirág Micellás Víz
2020. április 11.

Nagyon nehezen hozza le a sminket, főleg a szemsminket. Sokáig kellett dörzsölnöm a szemem, mire mindent lehozott így csak arcra használom, szemre már nem. Ennyi erővel használhatnék sima vizet is... Biztos, hogy nem fogom újravenni.

2 ÖSSZETEVŐ

Nutmeg EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott