3tara2

Regisztráció dátuma: 2012. november 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 5.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Ralph Lauren Pure Turquoise

Ralph Lauren Pure Turquoise
2020. július 5.

Többször használtam ezt az illatot.
Könnyed, lazulós - vízpart mellé ajánlom pihenéshez, nyaraláshoz.
Aki komplikált, bonyolult remekművet vár most az bizony csalódni fog.
A parfüm egyszerű, napsütötte, enyhén vizes jellegű illat, amely rajtam más karakterisztikát
hordoz, mint a fej és alapjegyzetek. Zsuzsi bőrén fodormenta, büdöske és bergamott nyitás mutatkozik. Későbbiekben domináns lesz a liliom és narancsvirág.
Jó kis rumos aromát is kiérzek, egy pici vaníliát is, és fehér pézsmát. Na de ámbrát, pacsulit? Sehol sincs!
Citrusok, rumok, liliom! Így tudnám jellemezni
Nincs túltolva, szerethető, egészen jó tartósságú illat.

Elmondom a hátrányát is: kicsit többet vártam tőle, nekem tucatillat - ettől függetlenül célnak megfelelő.

Alfred Sung Paradise EDT

Alfred Sung Paradise EDT
2020. május 30.

Ó, hogy mennyire nem szeretem! Hányszor próbálkoztam már vele, de sohasem sikerült összebarátkoznunk.
Pedig az illatnak semmi baja.
Egyszerű, futkosós, vidám nyári parfüm.
Tele van őszibarackkal, zöld jegyzetekkel és trópusi gyümölcsökkel. Azt hiszem hogy nekem az őszibarack az egyik mumusom a parfümök terén.
A későbbiekben átalakul egy friss virágcsokorrá. A gardénia emelkedik ki belőle.
Amúgy számomra elég jellegtelen az egész, úgyhogy nemcsak a gyümölccsel kötekszem.
Van benne valami nagyon zavaró, nyomuló. És még édes is a végén....! Ahhh.... Nagyon nem az én világom!

Armaf Niche Peridot EDP

Armaf Niche Peridot EDP
2020. május 24.

Ha nem ismerném és nem használtam volna az eredeti illatot több éven át, akkor most az egekig magasztalnám.
Csakhogy ez egy másolat! Christian Dior Poison parfümjének lebutított másolata méghozzá niche kategóriában!!
Szóval ide jutottunk?! Niche alatt dupe - okat forgalmaznak és nem vágják ki a fenébe az ilyent!
Épp most írok/írnék róla hosszabb lélegzetet....de még egy alapvetően pozitív oldalon sem tudom azt kihagyni, hogy ez bizony koppintás.
Tehát olyan mint a csodálatos Poison szintetikus gyengébb kivitelben.
Olcsó. És aki nem ismeri az alap illatot annak őszintén fogom ajánlani.
Nagyon szexi illat, messzemenően csodás kivitelezésben. Az indító csipkedős rózsabors egyesül a mandarinnal. Később kibontakozik a tubarózsa lágy esszenciája a jázminnal. Az alapokat vanília és benzoin struktúrálja.
Elég tartós, vonzereje valóban erős!
Bár kreatívabb lenne az Armaf!!