3tara2

Regisztráció dátuma: 2012. november 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 5.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Shiseido Waso Color-Smart Day Moisturizer SPF30

Shiseido Waso Color-Smart Day Moisturizer SPF30
2019. szeptember 7.

Imádom ezt a hidratáló krémet!
Nyáron ezt használtam és nem sminkeltem. Ahogy írták már korábban picit alákrémeztem (csepp shea vajjal csak) és erre vittem fel ezt a terméket.
Ne tévesszen meg senkit hogy fehér színű. Azonnal egységes árnyalatú lesz az arc, amint felviszem. Enyhe fényt kap tőle a bőr. Illata szinte semmi. Érzékeny, száraz bőrtípusra megfelelő.
Nem a legolcsóbb kence, de gyakorlatilag elég egy tubus egy nyárra.
Újravásárlós!

Estée Lauder Modern Muse Chic

Estée Lauder Modern Muse Chic
2019. augusztus 28.

Képzeljétek el hogy rajtam ez az illat egy kicsit dohányfüstös, de a szó legnemesebb értelmében! Azt gondolom, hogy ezt a minimális agarfa és bőr keveréke adhatja. Szenzációsan rejtették el benne a füstösséget!
Természetesen érződik benne a finom tubarózsa sőt a jázmin is. A pacsulit nagyon szeretem és az artemisia aromáját is.

Jobban tetszik, mint az alapillat!
Igen. Sokszor a flankerek ütősebbre sikeresnek.

A Chic nagyon nőcis illat. Tartóssága csillagos ötös, nem hiányzik belőle semmi, nem kell elvenni belőle semmit!

Minden alkalomra hordható, talán csak forróságban nem.
Az egyik legkedvesebb EL parfümöm!

Marina De Bourbon Bleu Royal EDP

Marina De Bourbon Bleu Royal EDP
2019. augusztus 17.

Érdekes, hogy milyen kevesen ismerik ezt a márkát és megfelelő reklám híján ódzkodnak az illataiktól. Több híres mainstream csodától lényegesen jobbak a Marina de Bourbon parfümök.
Tény hogy nem trendorientált! Bár manapság már minden lehet trendi.... Amúgy pedig a parfüm divat mintha ívet vett volna a virágok felé. Egyre több virágos illatot vélek felfedezni a polcokon.

Szóval ez a kék csillag egy rendkívül tartós - alapvetően alma és szantálfa kompozíció, de gyönyörűen megjelenik benne a jázmin, a mély ámbra és az ibolya is.
Lágy illat. Bársonyos, balzsamos és órák elteltével is rendkívül finom.
Krémes.
Imádtam este fürdés után feltenni és reggel ébredéskor még érezni magamon.
Régebben el akartam adni üvegében, mert itthon "nevenincs" parfüm. Megjött az eszem! Megtartom, csak pár fufit fújok ki belőle.
Jahh.... Mielött elfelejteném mondani: őszi illat!
Tök jó hogy elővettem itthon. 😉
Gyönyörű a kivitelezése!