3tara2

Regisztráció dátuma: 2012. november 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2012. november 5.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Giorgio Beverly Hills Blue EDT

Giorgio Beverly Hills Blue EDT
2022. július 2.

Ez a parfüm tökéletesen kedvez arra az időszakra, amikor parfümöt akarunk vásárolni, DE lapos a pénztárcánk!
Nyáron tudom elképzelni. Vizes, szellős, tavirózsa - gyümölcs illat. A háttérben gyenge pézsmás alapokkal, sóssággal.
Strandolásra tök jó!
Ezért az árért senki se várjon hosszú hatóidejű terméket. (Persze, eljön az idő, amikor elkezd magasba emelkedni, mint ahogy néhány Giorgio Beverly Hills illatnál már látom.)
Ettől függetlenül sem lett a kedvencem!

Artdeco Vinyl Effect Hosszantartó Szemhéjtus

Artdeco Vinyl Effect Hosszantartó Szemhéjtus
2021. július 24.
(!)

Krémmánia teszteld le termék!

Örök hálám a KM és Fortuna kegyeinek!
Egy 10/9 csillagos szuperséges tust próbálhattam ki és várakozáson felüli volt a kapott eredmény.
Talán a legintenzívebb fekete, amellyel találkoztam és rendkívül tartós, nem kell újraigazítani napközben. Nem mozdul, nem izzadom le - emiatt lehetetlen belekötni.
Az állaga valamivel hígabb, mint az ilyen tekerős formulákban megszokottnak. Én lehúztam az ecsetről a festéket, mielőtt felvittem volna.
Egyetlen apró probléma amit tapasztaltam vele kapcsolatban az volt, hogy ha kiment egy picit a vonal, azt bizony alig tudtam leszedni.
Ami lehet, hogy az én szerencsétlenkedésem miatt volt, de a híg állaga megtévesztő volt. Nem sejtettem hogy szinte tetoválást készítek🙂
Nagyon jó sminktermék! Nyugodtan lehet vásárolni!

Summer by Kenzo

Summer by Kenzo
2021. július 17.

Az egyik legdurvább hiba, hogy már nem gyártják!
Ez a műalkotás a mandula és a mimóza násza, mégpedig annyira természetesen, mintha nem parfümöt szaglásznánk, hanem ezt az illatot fújná lágyan, könnyedén felénk a szél.
Nekem az abszolút ritkaságnak számító zsebkiszerelésem van. Az igazat megvallva már semmilyenhez nem lehet hozzájutni, de itt az oldalon az egyik kedves eladó még hirdeti! Szerintem csapjatok le rá, mert nem fogtok benne csalódni. 🙂
Nap mint nap gyönyörködöm benne mostanában, hiszen elemzést írok róla.
Enyhén édes, púderszerű, gyantás angyali illat.
Übertartós.
És szexi! Nincs benne semmi ami erotikussá tenné, de mégis.... Annyira, annyira vonzó.... Csábító....
Különleges....
IMÁDOM!