6vilag

Regisztráció dátuma: 2014. április 13.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 13.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Nina Ricci Premier Jour

Nina Ricci Premier Jour
2019. november 17.

Annyi új illat van, melyek némelyike nagyon, mások pedig kevésbé tetszenek. Ezt tesztelem már kb. egy éve és minden évszakban tetszett, de megvártam, míg lefogy a készletem.
Hiába a megannyi arzenál a polcokon, nem véletlen az, hogy Neki továbbra is van létjogosultsága közöttük, mert a nagyon jók közé tartozik. Hihetetlenül puha illat, én érzek benne egy kis fémességet (ami nem tudom, hogy micsoda), de esküszöm, minden összetevőjét imádom.Kell. Megrendeltem!
Csodás aurát von körém és senkinek sem bántja az orrát. Munka után tornázni mentem és még ekkor is élvezhettem a felszabaduló illatmolekulák játékát, ahogyan körbelengenek. Pedig a használat után sok órával (vagy 10 is talán) volt. Nem frissítettem napközben, nincs kedvem magammal cipelni az üveget.
Imádom a szépséges Nina csodás illatát. De az igazsághoz az is hozzátartozik, nem bánnám ha kicsit intenzívebb lenne, így reggel többet kell fújkálnom belőle, mint általában szoktam más parfümökből.

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre
2019. november 17.

Biztos, hogy soha nem vettem volna meg magamtól, de így ajándékként kipróbálhatom. Illata kellemes, az állaga is a tusoláshoz jól ki lett találva, mivel elég híg, de könnyedén kenhető. Lekentem magam, amíg samponoztam a hajam addig hagytam fent. Aztán a kettőt együtt lemostam, kb. ennyi. Fogalmam sincs, hogy ez elég-e a felszívódásához, mindenesetre tulajdonképpen ennyi vele a teendő. Megtörölköztem, és kész. Hát, még hagyom magam győzködni általa, de az tény, hogy az illata nem marad meg marad meg a bőrön (ez negatívum nekem), viszont ellensúlyozásként nem is húzódik, nem feszül. Valamennyit tényleg hidratál, és én meg amúgy sem szeretek különösebben testápolózni. Legyen 4 csillag.

Eucerin DermoPurifyer Hidratáló Arcápoló

Eucerin DermoPurifyer Hidratáló Arcápoló
2019. november 16.

Ajándékba kaptam a lányomtól. Mind a ketten rákattantunk a gyógyszertári termékekre, de ezt biztos, hogy nem vettem volna meg, mivel alig ismertem.

Kellemes csalódás volt. Nem zsírosít, ami nálam nagy szó. Használtam éjjel nappal. Csak néha van pattanásom, azokkal szerintem kb. semmit sem kezd, arra célzottan egy antibiotikumos krémet használok, amit orvos ír. Ritkán kell, de attól hatásosabb szerrel még nem találkoztam.
Ez illatmentes, de egy nagyon enyhe "patikai" illatot mégis érzek.
Gyorsan fel- és beszívódik, nem csillogok tőle és kellően is hidratál. Adagolója tökéletes, mind hétköznapokra. mind utazáshoz.
Nem kiemelkedően extra termék, főleg nem csodaszer, de jó. Elhasználom, most már, hogy hidegebbre fordult az idő, teszek hozzá még egy kis szérumot, így elég, de még még nem sok. Bár a munkahelyemen délutánra néha érzni szokatam, hogy kissé zsíros lett a bőröm.