6vilag

Regisztráció dátuma: 2014. április 13.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2014. április 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

1 ELADÓ KRÉM

OGX Argan Oil Of Morocco Shampoo

OGX Argan Oil Of Morocco Shampoo
2024. május 18.

Nagyon rég vágytam rá, de kicsit borsosnak gondoltam az árát, sokáig ácsingóztam érte. Nagyon jó illata van, kellően sűrű az állaga és jól habzik. Télen helyeztem üzembe, szép dús, fényes lesz tőle a hajam. Első samponozásnál teszek bele még diónyi pakolást, úgy hagyom rajta 1-2 percig. Majd még 1x megmosom. Nekem bevált. Nem szárít szanaszét, és nem is zsírosít túlzottan.
Mióta ez meg van, hajmosást követő 4.- 5. napon száraz sampont tolok, és már néhány hete így ki tudom húzni 7 napig hajmosás nélkül. Télen ez is volt a cél. Nyáron 2x mosok hajat egy héten, ez a technika valószínűleg nem lesz megfelelő.
Örülök, hogy kipróbáltam, biztos hülyén hangzik, de ha más a színe van, nem biztos, hogy ennyire vágytam volna rá. Sajnos, elsőre a flakon színe vett meg engem.
Szerettem, rosszat nem tudok róla mondani, de nem is hiányzik egyáltalán, mióta elfogyott.

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2024. április 24.

Hát a Neogranormon vagy kontra a Sudocrem közötti választásban bizony ez kerülne ki győztesen. Bár hasonló a 2 termék a hatóanyagok tekintetében, de szerintem és nekem ez jobb. Kisebb a kiszerelés, talán drágább is, de hétköznapi használatra praktikusabb is, nagyon kevés kell, és azonnali gyógyír. Nekem kidörzsölésre kellett, mind a kettő volt itthon. Míg a másik nem csinált különösebben semmit, ez érezhetően azonnal nyugtatta a bőrt. Elhasználom majd a másikat is valamire, de az én problémámnál össze sem lehet hasonlítani a két hatást. Míg a lányom kicsi volt, mindig ezt vettem, akkor is csodakrémnek tartottam. Most a másikat is vettem, mert olcsóbb, de hatékonyságát tekintve, ez mégis jobb. 5 csili és ez talán tényleg csodaszer.

MediNatural Intenzív Retinol Szérum

MediNatural Intenzív Retinol Szérum
2024. április 23.

Hát nekem konkrétan rinocérosz bőröm van, nálam nem volt semmilyen szoktatás, egyből durr bele a közepébe. Mikor megvettem betettem a szekrénybe, és ott is maradt. Tavasszal került a kezembe, és sokkolóan tapasztaltam, hogy lejárni készül. Hát nem kiméltem. Nem csepegtettem én semmit sem, kicsit tettem a tenyerembe és azt masszíroztam az arcomra, dekoltázsra,még a kezemre is, de csak este. Utána jött az arc- és kézkrém. Semmilyen irritációt nem tapasztaltam. A fényvédelemre fokozottan figyelek. Nos, mivel nincs benne tartósító, ífy nem is egy hosszú lejáratú termék, nem lehet sokáig dédelgetni, mint én tettem.
Két hét használat után (így pancsolással), azt mondhatom, hogy kellemes a bőrnek, nem szárít, nem is hámlik, kicsit talán még hidratáltabb is. Igaz, nekem inkább kifejezetten zsíros a bőröm, talán most még ez picit csökkent és mintha kevesebb lenne a pattanásom is mióta használom. Lehet újraveszem, ha elfogy, amennyiben hosszabb távon tapasztalok még egyéb jótékony hatást. Érdekes, és számomra kellemes gyógynövényes (zeller??) illata van.