6vilag

Regisztráció dátuma: 2014. április 13.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 13.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Nivea Men Fresh Active Férfi Pumpás Deo Spray

Nivea Men Fresh Active Férfi Pumpás Deo Spray
2020. április 5.

Kezdek leszokni a hajtógázos deókról, így magamnak és a páromnak is igyekszem hasonló pumpás termékeket vásárolni. Ezt már sokadjára vettem újra a férjemnek, míg nem találkoztam az aluminium mentes változatával. Amúgy jól teljesít, hidegben, melegben egyaránt. Megbízható, nem hagy cserben. Nem hagy maga után hatalmas illatfelhőt a kifújáskor. Egyáltalán nem csodaszer, de jó.

Soliteint Intifemin Plus Intim Lemosó

Soliteint Intifemin Plus Intim Lemosó
2020. április 4.

Már pár hónapja használom napi szinten -2 vagy 3 biztosan- és mondhatom, alig hiányzik a flakonból. Szóval, igen kiadós. A flakonon szerepel PH4,7, vagyis tökéletes az intim tájak tisztításához.
Nem csak az ára jó, hanem a hatása is. Kellemes illat, nem irritál, pontosan úgy tisztít, ahogy az elvárható. Szeretem a lágy krémes habját, finom nőies, de visszafogott illatát.
Egyetlen pumpálás elegendő a mosakodáshoz. Nagyon jó az adagolója, nem lehet belőle túlpancsolni, pont annyit ad, amennyire szükség van, és rettentő sokáig elég. Ha nem tudtam beszerezni, másikat is ebbe töltöttem, gyakorlatilag a végtelenségig használható a jó kis adagolója.
Számomra biztosan újra vevős.

Meridol Fogkrém

Meridol Fogkrém
2020. március 31.

Vettem már néhány tubussal, nem rossz az íze, de valamiért még sem tudom megszokni. A Parodontax-nál simán ment pár nap alatt, de ennek azt a mentolos, ánizzsal kevert utóízét nem bírom. Mindentől függetlenül nem rossz, bár nekem nem szokott vérezni az ínyem, így különösebben nincs is rá szükségem. Nekem sokáig elég, pici kell belőle, így még drágának sem mondható.
Nem húzom le, azért mert nekem nem ízlik, legyen 4 csillag.