6vilag

Regisztráció dátuma: 2014. április 13.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 13.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Soliteint Testradír Olíva-Barackmag Őrleménnyel, Kukui Olajjal

Soliteint Testradír Olíva-Barackmag Őrleménnyel, Kukui Olajjal
2022. január 23.

Hónapokkal ezelőtt vettem, jó nagy kiszerelés, meglepően alacsony áron.
A szemcsék benne finomságuk ellenére jól radíroznak, és jó bárhova. Melehetősen univerzális jó, kézre, lábra, testre és még arcra is használtam már. Pedikűrnél lábáztatás előtt és után is, nagyon jó. Puhitja a bőrt, szemcséi finoman távolítják el az elhalt hámsejteket.
Tényleg finoman hámlaszt, nem okoznak felszíni sérüléseket a szemcsék nagysága, pont jól el van találva a méretük. Illata kellemes, citromos. Óriási kiszerelés sokáig elég még így is, hogy használom mindenhova.
Viszont a vége felé eluntam, már kicsit idegesített az illata, most úgy érzem egy darabig nem veszem újra.

Savoderm Med Deo Spray

Savoderm Med Deo Spray
2022. január 19.

Egy bizonyos illatot keresek minden deo-ban, a nagyon régi kék fehér csíkos Lanosant és ebben majdnem megtaláltam! Nem teljesen olyan, de közeli rokonságban állnak.
Esküszöm semmi másért nem vettem meg, csak az illatáért, de ettől elvonatkoztatva, jól jártam vele. Nagyon jó, minőségi deo.
Megbízhatóan teljesít, nem foltoz össze sem ruhát, sem bőrt, nem is irritál. Jó használni. Nem leszek büdös mellette, bár én a kevéssé izzadósok közé tartozom, nemigen volt problémám még e téren. A nagyon finom illata csak felkenéskor van, utána észrevétlen libben tova...igy bár az illata miatt vettem, azt nem sokáig élvezhetem, sajnos.
De, jó deo ez, örülök, hogy megvettem. Bár nem leszek büd mellette, de sajnos a fincsi illatát nem élvezhetem egész nap, mint a régi Lanosan-ét. Ez egy kellemes állagú, illatú, bőrápoló hatással bíró deo. Inkább hűvösben javasolnám, kánikulába nem biztos, hogy elegendő. Minusz egy csillag az illat illékonysága miatt.

Dove Detox Ritual Sampon Matcha Teával és Rizstejjel

Dove Detox Ritual Sampon Matcha Teával és Rizstejjel
2022. január 16.

Kedvelem, jól tisztít, finom illata van. Balzsamként dove 1 minute-et használok utána. Nem viszket a fejbőröm utána, kellemesen habzik. Puha, illatos haj a végeredmény, mind a kettővel elégedett vagyok. Csak azzal nem, hogy már nem látom a boltok polcain. Annyira unom már, ha megszeretek valamit, akkor az sublimálni fog a kínálatból és újra kezdhetek próbálkozni valami mással. Ehhh, ez van. Mindenesetre ez jó (volt?).

1 MÁRKA