Best of Beauty 2019

7ot

Regisztráció dátuma: 2015. július 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Dontodent Black Shine Fogkefe

Dontodent Black Shine Fogkefe
2019. április 15.

Jó, hát nem azért vettem, mert fehérítést vártam, csak poén volt, hogy fekete.
Az biztos, hogy a sörték "extra finomak", ugyanis nekem ez olyan, mintha egy madár pihetollát húzgálnám a fogaimon. Érthetetlen módon az ínyemet meg szúrja, pedig nem volt soha ézékeny.
Sajnos olyan érzésem van utána, mintha nem is mostam volna fogat.

Mayam Növényi Kollagén

Mayam Növényi Kollagén
2019. április 15.

Arckrémbe szoktam belőle keverni, már rövid idő elteltével láthatóan hidratáltabb és szebb tőle az összkép. Mióta használom, nem tapasztalom, hogy nemlétező száraz részek bukkannak fel az arcomon alapozó/bb krém után. Hajra még nem próbáltam, de be fogom iktatni.
Egyedül a csomagolást tudnám kifogásolni. Alapból csak az üveg van, semmi papírdoboz, ez fura. A másik, hogy nincs benne az a cseppegtetős műanyag szűkítő. Így felbontáskor is kárba mehet, ha nem számítunk rá, és át is kell költöztetni egy biztonságosabb üvegbe, amin van, vagy pipettával használni.

Mayam Napon Szárított, Finom Szemcséjű Vörös Agyag

Mayam Napon Szárított, Finom Szemcséjű Vörös Agyag
2019. április 15.

Arcmaszkot szoktam belőle kutyulni. Néha felturbózom egyéb dolgokkal is, de magában is nagyon szeretem.
Jobb megoldásnak tartom a bolti, kész termékeknél, mert én döntöm el, hogy mi kerül bele. Kár elrontani a jó kis agyagot a sok irritáló összetevővel... Pénzben is sokkal jobban megéri így.
Csak összekeverem vízzel, majd ecsettel/ujjal felviszem. Egyedül a lemosás macerás, ha nem fürdés közben csinálom. De ez legyen a legnagyobb bajom vele, imádom utána a bőröm.

2 ÖSSZETEVŐ

Beheneth-5 eu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen