7ot

Regisztráció dátuma: 2015. július 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Trend It Up Fiber Brow Szemöldökformázó Gél

Trend It Up Fiber Brow Szemöldökformázó Gél
2020. augusztus 7.

Rengeteg festéket felvesz és sokáig tart lehúzgálni. Vagyis, inkább nem is lehet, mert a lehúzott anyag megáll a tubus száján és a végtelenségig csinálhatnám... Arra jutottam, hogy ha el akarom használni, ecsettel szedem le róla, úgy viszem fel. Nagyon gyorsan megszárad, így ehhez is csak akkor nyúlok, ha van időm vacakolni vele. Jó, hogy azért vettem, hogy majd időt spórolok, de ezzel a megoldással meg lehetetlen. Az kárpótol, hogy szép végeredményt tudok elérni.

Up:
Így is egyre nyűgösebb használni, nagyon nem jó ez így, igazán lehetne a tubus száján egy szűkítő. Ez a rengeteg festék, amit le kell róla húzgálni, szépen felhalmozódik, beszárad és egyre nehezebb kinyitni. Mi több, oda jutottam, hogy egyik alkalommal a menet felett eltört a kupak is. :D

Nature Box Gránátalmaolajos Sampon

Nature Box Gránátalmaolajos Sampon
2020. február 18.

Kevés is elég belőle, mert nagyon jól habzik, a kiszerelése nagy, így sokáig kitart. És ez jó is lenne, de már az első hajmosás után éreztem, hogy szétszárítja a hajam. A 3. után meg már egyenesen viszkettem is tőle. Ennek ellenére naponta moshatnék hajat, mert zsírosnak érződik, semmi tartása nincs, csak rálapul a fejemre. Az illatát nagyon túltolták, fele ennyi is tolakodó lenne. Fantasztikus, ha erre bólogattak a bőrgyógyászok.
Életemben nem utáltam még így sampont. Nálam ez a márka ezzel is el is temette magát. Túlárazott vackok egy liter parfümmel, én meg vakarom a fejem hetekig, tényleg pozitív életérzés.

Etude House SoonJung 10-Free Moist Emulsion

Etude House SoonJung 10-Free Moist Emulsion
2019. december 3.

Nyáron használtam napi 2x és még mindig van benne (120 ml).
Nagyon jó kis hidratáló. Könnyű és gyorsan beszívódik és nem marad utána fura réteg. Magában is elég volt és nem tapasztaltam irritációt. Szerintem jövő nyárra is ezt fogom venni. Tök jó ez a pumpás kiszerelés is.

2 ÖSSZETEVŐ

Beheneth-5 eu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen