7ot

Regisztráció dátuma: 2015. július 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. július 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2021. szeptember 15.

Se kombinált, se zsíros bőröm nincs, de imádja a fejem. Meg merném kockáztatni, hogy ez többet ért pár használat után is, mint a régóta használt AHA cuccom, ami elvileg meg arra a bőrre/problémákra való.
Eddig csak a hialuronsavas szérumot próbáltam a márkától, állagra ugyanolyan, géles. Sajnos a pipetta itt is elég fura, figyelni kell az adagolásra. Szépen beszívódik, nem marad nyoma. Újravevős lesz, plusz pont, hogy itt sem kell rendelgetni és tök jó áron van.

Essence Hallo Berlin Eyeshadow Palette

Essence Hallo Berlin Eyeshadow Palette
2021. szeptember 15.

Tavaly nyár végén vettem, akkor pont bekattant nálam a zöld. Alig vártam, hogy használjam, már fejben összepárosítottam a színeket, hogy milyen menő sminkeket fogok csinálni. Sajnos akkor még csak 2 vélemény volt róla, de bíztam benne, hogy ez is egy olyan paletta lesz, ami jól sikerült.
Sajnos nagy csalódás volt. Szintén azt tapasztaltam, hogy a zöldek szürkék, bármilyen alapra viszem fel.
A világosabbak és a fényesek szépek ugyan és jobban működnek, de azok is vannak tucatjával más palettámban, ahogy barna is. Az utóbbit gondoltam, majd elhasználom szemöldökre, de ha felviszem, ott meg meleg barnává változik. :D Az első színt, a narancsot használgatom inkább, ha előkerül.

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2021. július 8.

Testápolóban nálam most ez a top. Nem tapasztalom azt, amit sok másiknál, hogy órák után is össze-vissza csúszom és ragadok tőle. Érzem, hogy beszívódik, nem csak ül a bőrön, pedig elég testes krém. Tetszik ez a pumpás adagoló is.

2 ÖSSZETEVŐ

Beheneth-5 eu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen