7ot

Regisztráció dátuma: 2015. július 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Etude House SoonJung 10-Free Moist Emulsion

Etude House SoonJung 10-Free Moist Emulsion
2019. december 3.

Nyáron használtam napi 2x és még mindig van benne (120 ml).
Nagyon jó kis hidratáló. Könnyű és gyorsan beszívódik és nem marad utána fura réteg. Magában is elég volt és nem tapasztaltam irritációt. Szerintem jövő nyárra is ezt fogom venni. Tök jó ez a pumpás kiszerelés is.

Secret Key Cover Up Skin Perfecter

Secret Key Cover Up Skin Perfecter
2019. december 3.

Nem nagyon tudom hova tenni ezt a bb-t. Az elején utáltam, most odavagyok érte.
Direkt szempont volt, hogy hidratáljon is valamennyire, mert hidegben hajlamos volt a bőröm kiszáradni. Oké, ez ezt ígérte, az összetevői is elfogadhatóak, van benne fizikai fényvédő, jöhet.
Na, nesze neked, hidratálás... Ha van minimális száraz rész az arcon, ez kíméletlenül kiemeli, hiába van előtte ezerrel aláhidratálva. Ilyenkor nagyon tudtam haragudni rá, mert amúgy nem volt olyan rossz a helyzet -amíg fel nem kentem, elfogadhatóbb voltam. Próbálkoztam krémmel is elkeverni, de olyan maszkot meg még semmi nem alkotott a fejemen, mint az. :D
Nyárra meg túl sok volt (nálam dög melegben csak a fényvédő és púder játszik), így félre is raktam. Most ősszel adtam neki egy újabb esélyt, mert úgy éreztem, megváltozott a bőröm. Most ezt használva sem látok száraz részeket. Plusz eldolgozásnál sem tapasztalom, hogy olyan macerás lenne. Lehet, hogy jót tett neki, hogy állt, vagy nem tudom, de előtte olyan sűrű volt, mint az ezer éves tempera.
Tényleg szépen fed, nekem elég egy laza réteg, mert csak egységesítésre megyek, de használható korrektorként is. Szaga az enyémnek nem volt.
Tudom, hogy a szép bőrön minden szebben mutat, csak akkor ne csináljon már belőlem múmiát (ilyen előkészítések után meg főleg ne), ha nem így árulja magát.
Én szagot nem tapasztaltam. A világos árnyalatot választottam, mert a másik brutál sárgának tűnt, nekem passzolt.

Trend It Up Fiber Brow Szemöldökformázó Gél

Trend It Up Fiber Brow Szemöldökformázó Gél
2019. október 10.

Csak annyi a bajom vele, hogy rengeteg festéket felvesz és sokáig tart lehúzgálni. Vagyis, inkább nem is lehet, mert a lehúzott anyag megáll a tubus száján és a végtelenségig csinálhatnám... Így arra jutottam, hogy ecsettel szedem le róla, úgy viszem fel.
Időt nem spórolok (ez lett volna a cél), de szép és tartós eredményt lehet vele elérni, hamar meg is szárad.
Annak pedig külön örülök, hogy van belőle hideg barna szín is.

2 ÖSSZETEVŐ

Beheneth-5 eu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen